Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 06.01.2006, 13:04
Benutzerbild von sheirmaine
sheirmaine sheirmaine ist offline
Neuer Benutzer

Standard bahsis de aliyormusun ;*P o.T.

ohne Text
Alt 06.01.2006, 13:55
arsena

Standard Hosgeldin SHEIRMAINE

nerdeydin ???

Forumlari sorma, her yerde artik karisiklik var gibi.... Innervaybee isches Problem
Alt 06.01.2006, 14:41
rainbow26m

Standard benim 15 yildir aradigim seyi siz 5 daki

kada bulmak istiyorsunuz. Asagi yukari 15 yildir idealimdeki kisiyi ariyorum ama bulamadim. Benim begendigim kisi beni istemedi, beni begeneni ben istemedim...
Evlenmek istedigimiz kisideki beklentilerimiz (aradigimiz özellikler) arttikça onu bulmak daha da zorlasiyor. Aslinda istedigi tek sey güzel ahlakli, mütedeyyin ve iyi kalpli birisi ile evlenmekti ama olmadi.
Aska gelince öyle birseyin varligindan süphe etmeye basladim... artik inanmiyorum aska desem yalan söylemis olmam.
idealimdeki kisi ile degil de herhangi biri ile evleneceksem bosuna mi bekledim bunca yil.
Bir bayan için iyi birini bulup evlenmek daha zor kardesim... karsiniza çikan çogu erkegin ilk düsüncesi sizi yataga atmak olur...
Su çok aci bir gerçek ki bu dünyada seveni üzüyorlar ve üzeni seviyorlar (aslinda bu sözün aslý müstehcen)... bu dünya kötülerin dünyasi... kazan hep kötüler, duygularla oynayanlar, insanlari yariyolda birakanlar... ve gününü gün edenlerin dünyasi bu dünya...
iyiler, sevenler hep kaybetmeye ve ..kilmeye mahkum bu dünyada.
ÇOk yaraliyim ya içimde isyan var, nefret var , ümitsizlik var daha fazla yazmak istemiyorum.
Yanlis olan birsey var ama ne ya kalplerin böyle delicesine kontrolsüz sevmesi yanlis, ya Allah bizim için özel birini yaratmayi unuttu (hasa O böyle bir hatadan münezzeh ve müberradir) ya da insanlar GERÇEKTEN sevilmeye layik degil...
Yanlis olan birsey var... yürekten sevenler incitilmemeli ama incitiliyor... sevdikleri için pisman olmamali ama pisman oluyor...
Saygilar
Allah yardimcin olsun
Alt 06.01.2006, 15:07
arsena

Standard bulamazmi ???

yaw artik cogunuz evdemi kalcaksiniz simdi ?? Aslinda su Single Partylerini Organize edenlere katilmak lazim, bu gidisle artan Single ler PARA da demek ;-)
Alt 06.01.2006, 15:13
arsena

Standard uslübü de ne ??? ayib birsey mi ? o.T.

ohne Text
Alt 06.01.2006, 16:08
Benutzerbild von sheirmaine
sheirmaine sheirmaine ist offline
Neuer Benutzer

Standard hosbulduk calimeram ;)

sorma basimda bir diplom calismasi belasi var, yakinda kurtulunca surayi beraber cekip cevirelim bi

öpüldün tatlim
Alt 06.01.2006, 21:33
Benutzerbild von volkanschik
volkanschik volkanschik ist offline
Neuer Benutzer

Standard liebe hat ein haltbarkeits datum

es ist nicht schwierig heraus zu finden das liebe eine erscheinung ist die nur eine gewisse zeit anhält denken wir liebe ist zeit los und wer möchte kann jeden tag lieben und mit liebe leben wir menschen haben uns eine grenze gesetzt wenn wir lieben wollen und am besten wie lange wir ihn lieben wollen nämlich ein leben lang aber dabei ist es so schade das wir uns eine grenze geschaffen haben die uns zügeln soll liebe ist etwas das wirklich überall in jeder ecke und jedem winckel steckt ich persönlich liebe jede woche eine andere frau und es ist so belebend ich finde es schade das alle ständig auf der suche sind nach der großen liebe wieso können wir nicht kleine lieben akzeptieren und suche immer die große liebe wenn ich eine frau finde mit der ich gemeinsamkeiten habe dan versuche ich sie so schnell wie möglich zu lieben jede minute zählt und wenn es vorbei ist mit der einen frau dann gehe ich nicht auf die suche nach der großen liebe sonder ich warte auf die kleine liebe die vieleicht nur ne woche dauert aber es ist liebe es gibt keine zeit begränzung für liebe das die liebe 3 oder 30 oder 60 jahre dauern soll liebe kann 10 minuten lang sein aber diese 10 minuten voller liebe zu genießen ist der schlüßel zum glücklichen lieben
Alt 06.01.2006, 21:56
cilginalman05

Standard Bir Kadin veye Erkek....

...kac yasinda evde kalmis oluyor?????
Alt 07.01.2006, 11:21
gelincik02

Standard o.T.

30:-)
Alt 07.01.2006, 11:28
gelincik02

Standard benim bir aliskanligim var...

kötü mü iyimi siz karar verin :-)

Ben hic öyle Blickkontakt filan kuramam. Kimseye bakmiyorum. Zaten öyle bakilacak kisi de göremiyorum. Kirk yilda bir yakisikli görsemde bakamam öyle, heleki onun baktiginin farkina varinca hic bakmiyorum. Ich signalisiere wahrscheinlich eine Unnahbarkeit.. Deshalb kommt bei mir kein flüchtiger, oder spontaner Flirt zustande :-) Ich möchte das auch nicht, sonst komm ich mir so blöd vor. Ich bevorzuge es hart zu bleiben.
Antwort