Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.09.2008, 22:39
Benutzerbild von lala1
lala1 lala1 ist offline
Neuer Benutzer

Standard @ unknown

....und bleiben die 20 jährigen 20?

Die werden ja auch 30, kommen dadurch die hohen Scheidungsraten zustande?
Alt 13.10.2008, 15:04
Benutzerbild von micstyle
micstyle micstyle ist offline
Neuer Benutzer

Standard

her yaþta seçim var ..
yapýlýr
önemli oln seçim yapma nedeniniz
Alt 28.10.2008, 01:10
gelincik02

Standard

Ach Almanya da üniverste okumusuda ayni okumamisida. Aileden gelen bir terbiye ve kisilik olmasi gerekiyor insanda. Okulda bunlari ögretmiyorlar! Örnegin ben kaba saba konusan adamlari hic sevmiyorum. Biraz özen göstermeli türkcesine de. Bizim türk erkekleri akademisyen olsalarda geri kalmislar olmasa da :-) Ha moderni cok fazla dejenere olmus malesef, ortasini bulamamislar. Ayrica üniverstelerde pek yakisikli türk gencleri yok. Güzel kizlar herzaman bulunuyor ama türk erkekleri yönünden biz türk kizlari sanssiziz malesef. Söyle yakisikli, havalarda ucmayan düzgün konusmasini bilen, oturup kalmasini bilen efendi türk adami cok az ya. Türkiyede bir sürü var hem yakisikli hem okumus, efendi... Wir haben zu wenig Auswahl Mädels. Isterse kirk tane erkek olsun pesinde hic bir tanesi bile etkilemiyor, cekmiyor. Halbuki o kadarda kendimi begenmis degilimdir :d Na ja.
Alt 03.11.2008, 14:44
Benutzerbild von Ayhan_HD
Ayhan_HD Ayhan_HD ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von gelincik02 Beitrag anzeigen
Ach Almanya da üniverste okumusuda ayni okumamisida. Aileden gelen bir terbiye ve kisilik olmasi gerekiyor insanda. Okulda bunlari ögretmiyorlar! Örnegin ben kaba saba konusan adamlari hic sevmiyorum. Biraz özen göstermeli türkcesine de. Bizim türk erkekleri akademisyen olsalarda geri kalmislar olmasa da :-) Ha moderni cok fazla dejenere olmus malesef, ortasini bulamamislar. Ayrica üniverstelerde pek yakisikli türk gencleri yok. Güzel kizlar herzaman bulunuyor ama türk erkekleri yönünden biz türk kizlari sanssiziz malesef. Söyle yakisikli, havalarda ucmayan düzgün konusmasini bilen, oturup kalmasini bilen efendi türk adami cok az ya. Türkiyede bir sürü var hem yakisikli hem okumus, efendi... Wir haben zu wenig Auswahl Mädels. Isterse kirk tane erkek olsun pesinde hic bir tanesi bile etkilemiyor, cekmiyor. Halbuki o kadarda kendimi begenmis degilimdir :d Na ja.
gelincik sorry aber wir türk. männer haben genauso wenig auswahl wie ihr türk. mädels

ama dogru söylüyorsun sirf okumak la adam olunmuyor

nice sirtinda kitaplar tasiyan merkepler gördüm
Alt 04.12.2008, 21:49
Benutzerbild von coach01
coach01 coach01 ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von gelincik02 Beitrag anzeigen
ah ne yazik. Almanlarla iliski kur o zaman gelincik hanfendi. Onlar her istediginizi yapar. Her hafta sonu romantik bir yemek yersiniz pesinede iyi bir gece gecirirsiniz. Cocuklarinizin ismi Dennis olur sen Deniz dersin ama nufusta Dennis yazar. Kilisenin canlari mezara kadar hayirli gelir belkide. Neyse...

Ya bu kadar kendini yükarlarda görme gelincik hanfendi. Sen öyle düsünüyorsun, ama senin gibi düsünmeyenlerde var. Sen Türk erkegine kaba dersin. Türk erkegi seninle cikmak icin iliski kurarsa kendinde araman gerekiyor sorunlari !
Alt 05.12.2008, 13:53
Benutzerbild von rhizome
rhizome rhizome ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Wer lesen kann, ist klar im Vorteil!

Coach bey, sen gelincik kardesimizin yazdiklarini gercekten okudunmu?

Cünkü bunu yaziyor:

"Türkiyede bir sürü var hem yakisikli hem okumus, efendi"

Kardesimiz ne Almanlar'dan bahsediyor, ne kiliselerden.

Ben de gelincik'e katiliyorum. Bencesine Almanya'da yasayan Türk kökenli erkekler maalesef dejenere olmus "Diaspora-Mutation" sayilir. Git bak Spielhalle'lere ... 100 de 90 Türk kökenli. Yaziklar olsun.
Akademisyenlere gelince, üniversitelerde rastladigimiz tipler de genelde oturma kalkmasini bilmeyen "entel kirolar", hödüklük ve kabaliktan baska marifetleri yok.

Geändert von rhizome (05.12.2008 um 13:55 Uhr).
Alt 05.12.2008, 14:39
phenomena

Beitrag trajikomik

Zitat:
Zitat von rhizome Beitrag anzeigen
Akademisyenlere gelince, üniversitelerde rastladigimiz tipler de genelde oturma kalkmasini bilmeyen "entel kirolar", hödüklük ve kabaliktan baska marifetleri yok.
hahaha tam üstüne isabet etmissin, tebrikler
Alt 15.12.2008, 19:33
dermikapi

Standard schipielhallelerde ne var yahu?

biz anlimizin teriyle para gazaniyochhhhhhhhhh otomat oynamach beyn ve entelekt ister. ne anlar gari milleti. o ayagabilar golyeler nirden gelcek?
Alt 12.01.2009, 05:22
gelincik02

Standard

Coach schreib keinen Unsinn. Alakaya maydonoz yani

Rhizome tesekkürler Bazi insanlar okumadan ya da okudugunu anlamadan uyduruk uyduruk cevaplar veriyorlar iste. Laf olsun torba dolsun.
Alt 22.01.2009, 12:39
FettsackBaby

Standard Lasst doch mal die par Softie-Uni-Bübchen in Ruh :D

Viel viel Schlimmer finde ich die Weiber, die mit ihrem Kopftuch Lehramt oder Medizin studieren. DIe rauben doch den echten Kandidaten nur die Studienplätze weg! Mit Kopftuch lehren darfste in Deutschland und in fast allen Teilen der EU eh nicht, schon gar nicht in der Türkei selbst!
Und diejenigen, die MEdizin studieren, weigern sich dann, männliche Patienten zu behandeln, weil sie ja sooooooooo gläubig sind und auch schon Kopftuch tragen bla bla! Dann sollten solche Arztinnen auch nur den das halbe Gehalt bekommen, wenn sie schon die Hälfte der Patienten nicht behandeln wollen.
Antwort