Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.06.2013, 23:08
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
Biraz veri ve karsilastirma sunsaydin uzerinden konusabilirdik. Doguda bile o kadar kadin intihari oldugunu dusunmuyorum.

Ama emin ol Turkiye'deki kadinlarin yasadigi siddet orani, sadece amerikan ordusunda kadinlarin yasadigi tecavuz oranindan kat ve kat daha az.
Bosphorus kardes. Bende Türkiye'de yasiyorum. Yani Ay'in günes görmeyen tarafindan meseleye bakmiyorum. Magandalar kol geziyor Ankara'da.. El alemin önünde birisi malesef kiz kardesini sacinden cekerek eve sürükledi..
Egitimin olmadigi yerde cehalet kol gezer...

Geändert von the_last_time (01.06.2013 um 23:13 Uhr).
Alt 01.06.2013, 23:13
BosphorusTaurus

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bosphorus kardes. Bende Türkiye'de yasiyorum. Yani Ay'in günes görmeyen tarafindan meseleye bakmiyorum. Magandalar kol geziyor Ankara'da.. Gözüm önünde bir birisi malesef kardesini sacinden cekerek eve sürükledi..
Egitimin olmadigi yerde cehalet kol gezer...
Ayni olaylar Istanbul'da da yasaniyor. Kimlerin boyle seyler yaptigi bariz. Bunu dile getirince millet ayrimi yaptigimizi soylerler. Once bir kendilerini gelistirsinler.
Alt 02.06.2013, 00:13
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
Ayni olaylar Istanbul'da da yasaniyor. Kimlerin boyle seyler yaptigi bariz. Bunu dile getirince millet ayrimi yaptigimizi soylerler. Once bir kendilerini gelistirsinler.
Simdi ayrimcilik var, ayrimcilik var. Eger belirli seyleri izah etmek icin gerekliyse yapmana karsi degilim..
Antwort