Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 21.02.2015, 22:45
Benutzerbild von Salixalba
Salixalba Salixalba ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Kacinci yüzyila geldik ve hala insanlar birbiriyle savasiyor. Neden?
Insanoglu, kendisiyle degilde; baskasiyla ugrasiyorda ondan
Alt 22.02.2015, 10:20
Beyazguel60

Cool

Hmm, will mir jemand das Frühstück bringen ???

Ich gucke auch ganz lieb.

Alt 22.02.2015, 11:06
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Salixalba Beitrag anzeigen
Insanoglu, kendisiyle degilde; baskasiyla ugrasiyorda ondan
Bu birazda genetik ama sanat kafada bu programi yeri gelince "sollamada"
Alt 22.02.2015, 14:17
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Da hast du aber was wahres geschrieben

Sende o pis gözlerini ve o pis agzini baska insanlarin üzerinden cek, dedikodu yaparak burda kendine sap arama.

Ne hikmetse haftada bir yazan gaz, malbey döneli forumdan cikmiyor.

Auch wenn du wolltest, könntest du niemanden zu nahe treten, dafür reicht dein Volt in der Birne nicht aus

Hala biraktigin yerde " haci bekta$ mezarliginda OTLANMAKTA

Gestern, 17:42
Benutzerbild von Pleasuree
Pleasuree Pleasuree ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Idioten bei Vaybee !!!
Was ist denn hier loooos...?! Da lach ich mich doch schlapp, alter Schwede !!!!

Also Burda bi takim insanin ne bok yedigi zaten ortada. Biriler Burda kiro avrat diye
konusmus....ayol kizim sen hic kendi Postlarini bi gözden geciriyomusun??!

Hepinizin ne oldugu apacik ortada...yani yorum yapmaya bile deymez...!!

Der Verlauf mit T sowieso hat das Gespräch auf diese Situation aufgeworfen
und ich habe mich leicht drüber lustig gemacht.

Ich meine wie doof kann man sein und es hier durchsickern lassen damit jeder
sich drüber lustig machen und sich das Maul drüber zerreissen kann..???!!!!

Da sag ich mal dreist...SELBER SCHULD !!!

Nach mir die Sintflut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beschwert euch bei euch gegenseitig und bei denen die sich im Chat das Maul zerreißen...

Wenn ich Mist baue stehe ich persönlich für meine eigene Dummheit u. Mist gerade
so von wegen Rückrat usw....

Ey Junge kuck dich mal an.. du bist so peinlich...komm mal klar und greif dir an den Kopf
und überleg mal was hier und da schief gelaufen ist bei dir..

Bei mir läuft übrigens ......und ich lache nur über die ganzen Peinlichkeiten hier...tsssssss !!!
Alt 22.02.2015, 15:39
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Ich gratuliere und ganz vaybee lacht über dich.
Weißt du, mir ist völlig egal, was du gemacht hast, nur haben es mir bereits ca. 100 Leute erzählt. Ohne das ich danach gefragt hätte.
Auch verurteile ich dich nicht. Im Endeffekt war niemand dabei, du musst selber wissen was du tust oder nicht tust.
Aber dann hier immer noch im Dreieck springen, und es so darstellen, als wäre es eine Heldentat, wow das ist ja mal echt dumm von dir.
Mutevazi olmasini ögren diyecem, aber das ist bei dir vergebens.
Bari susmayi ögren artik.

Ist der Ruf einmal ruiniert, lebt es sich ganz ungeniert, darum ist dir auch alles egal.
Gut, dein Leben, deine Peinlichkeit.
Also mach ruhig weiter. Meinen Seegen hast du
Feyzade Sen hep soru soruyorsun ve asla cevap veremiyorsun
Tek sapikligin buda deyil SENIN cevabi aldiktan sonra konuyla alakasiz aptalca yorumlar yaparak yeniden üretip ,bu kezde o DENGESIZ yorumuna dayanarak yeniden yorumlayip soru soruyorsun.SORU SORDUN : CEVAP VERDIM...hani nerde CEVABIN ????????

Tek Küstahligin buda deyil SENIN bana özelden mailer yaziyorsun ,bana telefon numarani teklif ediyorsun senin le muhatap olmak istemedigim belirtiyorum...bu seferde foruma Lara isminde ba$lik acarak mümkün olan en abuk ,hatda mümkün olmayacak kadar abuk yorumlar
yaziyorsun senin dengesizligin bununlada son bulmuyor 1 hafta sonra yine foruda bütün forum okuyucularin isimlerini yazarak vedala$ip nickini siliyorsun,3 gün sonra yine nickini alip geliyorsun.Konu hakkinda hicbir fikir sahibi olmamana ragmen Sen yine kuduz köpek gibi insanlara saldiriyorsun...2 ki$i sohbet ederken 3 ne dü$ER ????????

gayet kendin den emin pi$kin ,iki yüzlü bir tavirla forum yazarlarinin her söyledigini carpitarak
suclamaya devam ediyorsun,iftiraya dedikoduya kar$i cikan drüst insanlara leke bula$tirmaya cali$iyorsun ,seninle mücadele etmek zorunda kaliyorlar.Aptalligi zeka sayiyorsun insanlarla tarti$arak kendini $ampiyonlar liginde sayiyorsun.

ezberini yazmaktan ba$ka söz üretemeyen dengesiz,insanliktan istifa etmi$,utanmayi aklina getirenmeyen gözü dönmü$ HASTA BIR KADINLA BEN NEDEN UGRASAYIMß.NEDEN DÜZELTEYIM

okurlar enayi deyil ya !!!!ONLAR KARAR VERSIN

Geändert von Lara_ (22.02.2015 um 15:47 Uhr).
Alt 22.02.2015, 20:23
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

kavga etmeyin kizlar.

ben kavga eden bayanlari sevmiyorum.
Alt 22.02.2015, 22:23
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Feyzade Sen hep soru soruyorsun ve asla cevap veremiyorsun
Tek sapikligin buda deyil SENIN cevabi aldiktan sonra konuyla alakasiz aptalca yorumlar yaparak yeniden üretip ,bu kezde o DENGESIZ yorumuna dayanarak yeniden yorumlayip soru soruyorsun.SORU SORDUN : CEVAP VERDIM...hani nerde CEVABIN ????????

Tek Küstahligin buda deyil SENIN bana özelden mailer yaziyorsun ,bana telefon numarani teklif ediyorsun senin le muhatap olmak istemedigim belirtiyorum...bu seferde foruma Lara isminde ba$lik acarak mümkün olan en abuk ,hatda mümkün olmayacak kadar abuk yorumlar
yaziyorsun senin dengesizligin bununlada son bulmuyor 1 hafta sonra yine foruda bütün forum okuyucularin isimlerini yazarak vedala$ip nickini siliyorsun,3 gün sonra yine nickini alip geliyorsun.Konu hakkinda hicbir fikir sahibi olmamana ragmen Sen yine kuduz köpek gibi insanlara saldiriyorsun...2 ki$i sohbet ederken 3 ne dü$ER ????????

Zitat:
Deli kari, sen yine ne anladin ,

Lara seni kaale alip cevap bile vermiyor.

gayet kendin den emin pi$kin ,iki yüzlü bir tavirla forum yazarlarinin her söyledigini carpitarak
suclamaya devam ediyorsun,iftiraya dedikoduya kar$i cikan drüst insanlara leke bula$tirmaya cali$iyorsun ,seninle mücadele etmek zorunda kaliyorlar.Aptalligi zeka sayiyorsun insanlarla tarti$arak kendini $ampiyonlar liginde sayiyorsun.

ezberini yazmaktan ba$ka söz üretemeyen dengesiz,insanliktan istifa etmi$,utanmayi aklina getirenmeyen gözü dönmü$ HASTA BIR KADINLA BEN NEDEN UGRASAYIMß.NEDEN DÜZELTEYIM

okurlar enayi deyil ya !!!!ONLAR KARAR VERSIN
Bak banucuk, olmadi simdi. Sevgili Lara'ni neden yalanci yerine koyuyorsun?
Kadincagiz bana cevap yaziyor, ardindan Lara sana cevap bile yazmiyor diyorsun.

Kendi kendine ele verdin. Kendi kendine yalanci oldugunu gösterdin, üstelik arkadasini rezil ettin
Alt 22.02.2015, 22:27
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Feyzade...SENIN bana özelden mailer yaziyorsun ,bana telefon numarani teklif ediyorsun

Lara bir daha böyle yalanlar yazma.

Ellime ayagima sarildin, bana yardim et manbee ile yine beraber olmak istiyorum diye.
Sana dedim, karistirma beni diye. Ama sen tekrar ve tekrar yazdin bana. Sürekli agliyarak yalvardin.

Halti yanliz basina karistirdin, yanliz basina cöz. Beni pisliklerine alet edip durma.

Seni siddetle kiniyorum

Alt 22.02.2015, 23:45
feyzade

Standard

Zitat:
bla bla bla rede nur Müll den eh keiner liest

Bak dumm dumm, burda benim hakkimda yalanlar yazman, sadece beni ne kadar kiskandigini gösterir.
Yaran cok büyük anliyorum. hadi dumm dumm, sen git laranin yaralarini sar, oda seninkilerini sarsin.
zerre kadar cesaretin varsada, birde dogrulari yaz.
malum cesaretinin olmadigi icin, hic bir zaman, senin agzindan dogru bir söz duymicam..
salicak ile kal dumm dumm.
senin hakkimda anlattin yalanlar, er gec sana döner. o yüzden takmiyorum bile.
Alt 22.02.2015, 23:57
feyzade

Standard

Zitat:
feyzade degilim ki,

Evet feyzade degilsin, ve asla olamazsin.
hadi sen yalanlarini anlatmaya devam et.
inancli oldugunu söylüyorsun ya, o halde bunun hesabinin ne olacagini biliyorsun. benim sana anlatmama gerek yok.
Allah seni islah etsin, banucuk.

hadi simdi biraz daha yalan uydur benim hakkimda. ama bilki, hakkimda uydurdugun her yalan icin, beni ne kadar kiskandigindan haberim olacak
Antwort