Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.10.2014, 22:37
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von autofreak Beitrag anzeigen
Serefsız Kızıl Kommunıstlerın Kanlarını ıcecegız Hemde Kafataslarının ıcınden ınsallah. Yüce Rabbım Nolur O Günlerı Daha Da Hızlandır
Zitat:
Zitat von buelent72 Beitrag anzeigen
Eski bir mankenim... Resmime bakin...
Ana var, ana var... Kimi ana benim gibi yigit dogurur.. Kimi ana da it dogrurur ve tas dogursaydim diye aglar durur

autofreak = bülent = ask_sehidi

cek git buradan, birbirine düsürebilecek cahil bulamazsin burada.
Alt 01.10.2014, 22:53
Beyazguel60

Ausrufezeichen Uno degmez savunulmayi!!!

Zitat:
Zitat von huhusanane Beitrag anzeigen
UNO NAMUSSUZMU SIMDI ????
hahhahah uno askim ne degil.
sadece bir arkadas.
o seni ciddiye almiyor, sen istedigin kadar cirpim
ama dikkat etki bataklik seni yutmasinnnnnnnnnn
her önü gelene sen de GAY diyorsun,
bunda ne akil görüyorum ne mantik ne zeka!!!
sadece gülüncsun bukadar.
Uno lütfen sen bu akilliya uyma!!!

.................................................. ......................................

@huhu

sorry aber du weißt nicht wen du da verteidigst!!

UNO hat vorhin im Chat zu allen Türken, egal ob Sunnitsch

oder Alevitisch "Yobaz" gesagt,

der hat Probleme mich sich selbst und mit

seinen Gedanken.

das nur mal so zur Info!!!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Alt 02.10.2014, 19:59
guelkurusu

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Beyazguel60 misin nesin, nasil bir varliksin, canli misin, kim fake'si oldugun da umrumda degil.

Imogdi erkek olsaydi, ya da sen, gelir kendi erkek gibi soylediklerinin arkasinda olurdu(n). Onun bunun annesine babasina, istisnasiz tum muslumanlara, Islam'a klavye arkasindan kufur yagdirmazdi. Kendini de onun icinde oldugu, asagidaki print screen'lerde de kanitladigi uzere, namussuz kategorisine sokmak istemiyorsan bilip bilmeden aptal gibi atlamamani oneririm.

Bunlar sadece bazilari...

Acik konusmak gerekirse, Imogdi bunu birine yuzune karsi soylese (ki bunu yapabilecek kadar erkek degil), onun 3 parmagini birden gay gtune sokarlar, sonra o parmaklarini alirlar, erkek arkadasina oral yapmaktan uçuk olup açık kalmış agzina sokarlardi ;-) bu kadar net diyorum, gerci bundan da igrenmez ki, hosuna gider. Bunu sen de biliyorsun.

Bu terbiyesizligi ve namussuzlugu klavye arkasinda kufurler ederek gay'ce surduruyor, bunu yapmak en kolayi. Bu kisi ne siyasi politik bir konuda tartisabilecek kapasitede, ne medeni bir tartismaya girebilecek kapasitede, ne de erkekce soylediklerinin arkasinda kalabilecek kapasitede. Kaldi ki, boyle namussuzlugundan baska, gercekten de gay oldugunu dusunen sadece ben degilim. Bunun da ozel mesaj print screen'lari var.

Ama sen illa ki boyle, her onune gelene, sirf onunla ayni inanci ve politik gorusu paylasmiyor diye kufurler yagdiran tescilli bir namussuzu israrla savunmak istiyorsan, devam et.

Bosphorus sana ne oluyor??
Örnek olacagina bakiyorum almissin basini gidiyorsun?
Senden böyle bi taviri beklemezdim dogrusu, yazik yazik sende cürük ciktin.
Alt 03.10.2014, 02:26
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von huhusanane Beitrag anzeigen
UNO NAMUSSUZMU SIMDI ????

hahhahah uno askim ne degil.

sadece bir arkadas.

o seni ciddiye almiyor, sen istedigin kadar cirpim

ama dikkat etki bataklik seni yutmasinnnnnnnnnn

her önü gelene sen de GAY diyorsun,

bunda ne akil görüyorum ne mantik ne zeka!!!

sadece gülüncsun bukadar.

Uno lütfen sen bu akilliya uyma!!!

Evet o da 2 namussuzdan biri ama ben ImGaydi'den bahsediyordum, aaa bir de uno cikti simdi. Ne kadar cok kisiye asiliyorsun sen burada. Sapik misin nesin. vaybee'de erkek avcisi ciktin gitti ne iş. Ona da mi askimmmm bebegimmmm sevvvv(!) beni diyorsun yoksa?

Woooooww.
Alt 03.10.2014, 02:34
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Bosphorus sana ne oluyor??
Örnek olacagina bakiyorum almissin basini gidiyorsun?
Senden böyle bi taviri beklemezdim dogrusu, yazik yazik sende cürük ciktin.
Ben gayet tamim, nerede kiminle nasil konusacagimi biliyorum. Yazimdaki hangi kisma, hangi paragrafa bunu dedigini biliyorum, ama o, o kisiye aitti. Onu haketmeyene degil.

Dikkatini cektiyse, 2-3 genetigi bozulmus tipten baska kimseyle boyle konusmuyorum. Ne seninle ne baska biriyle. Onlar kendileriyle oyle konusulmasini hakediyor. Medeniyetten anlamiyorlar, onlar yontulmamis ilkel. İkisi de Islam'a kufur eder, 1'i de onlarin bu ilkelligini savunur. Sen olsan ne yapardin?

Beyazguel60 ile bu konuyu daha konusmuyorum, benden olgunca ozur diledi ve ben de olgunca kabul ettim konumuz kapandi.
Alt 03.10.2014, 10:33
guelkurusu

Standard

Zitat:
Ben gayet tamim, nerede kiminle nasil konusacagimi biliyorum. Yazimdaki hangi kisma, hangi paragrafa bunu dedigini biliyorum, ama o, o kisiye aitti. Onu haketmeyene degil.

Dikkatini cektiyse, 2-3 genetigi bozulmus tipten baska kimseyle boyle konusmuyorum. Ne seninle ne baska biriyle. Onlar kendileriyle oyle konusulmasini hakediyor. Medeniyetten anlamiyorlar, onlar yontulmamis ilkel. İkisi de Islam'a kufur eder, 1'i de onlarin bu ilkelligini savunur. Sen olsan ne yapardin?

Beyazguel60 ile bu konuyu daha konusmuyorum, benden olgunca ozur diledi ve ben de olgunca kabul ettim konumuz kapandi.
Bu mu senin medeniyetin. Hic kimse ile böyle konusmamalisin. Örnek olmak istiyorsan, örnek ol. birine söyle, birine böyle yalnis.
Evet sen hep düzgün konusuyordun, ama bakiyorum agzin bozulmaya baslamis.
beyazgülün senden özür diledigini okumadim, eger özelden sana yazdiysa adi üzerinde ÖZEL onu buraya yazman cok yalnis.
herkes kendi fikrini savunuyor, bunda özür diliyecek bisey yok. ama fikrini anca agir kelimeler ile savunabiliyorsan, o halde kendini eyit.
bugüne dek, hep seni saygili gördüm, ama son günlerde, bakiyorum kontrolünü kaybetmeye basliyorsun.
sebeplerin olabilir, ama sebeplerini buraya tasima rica ederim.
Alt 03.10.2014, 14:20
Beyazguel60

Frage

Zitat:

@ Bosphorus.

Malesef sen benden ÖZÜR dilemedin !!!

Bana o söylediklerini ister bir daha bir oku, belki unuttun diye söylüyorum.

Cok ayip yaptin bana karsi, seni kiniyorum.

Ben polemik istemedigim icin bitsin istedim.

Evet senden özür diledim bu dogru, cünkü sen haddini astin ve fazla ileri gittin.

Bunu inkar edemezsin.

Ben sadece sana bir hakaret ettiysem diye özür diledim.

Her hangi bir baska konuda dediklerimle alakasi yok.

Onlarin yüzdeyüz arkasindayim bunu bil !!!

Evet konu bitti bu dogru......

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,
Alt 04.10.2014, 01:17
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Bu mu senin medeniyetin. Hic kimse ile böyle konusmamalisin. Örnek olmak istiyorsan, örnek ol. birine söyle, birine böyle yalnis.
Evet sen hep düzgün konusuyordun, ama bakiyorum agzin bozulmaya baslamis.
beyazgülün senden özür diledigini okumadim, eger özelden sana yazdiysa adi üzerinde ÖZEL onu buraya yazman cok yalnis.
herkes kendi fikrini savunuyor, bunda özür diliyecek bisey yok. ama fikrini anca agir kelimeler ile savunabiliyorsan, o halde kendini eyit.
bugüne dek, hep seni saygili gördüm, ama son günlerde, bakiyorum kontrolünü kaybetmeye basliyorsun.
sebeplerin olabilir, ama sebeplerini buraya tasima rica ederim.
Peki bu mu senin medeniyetin? Okumasini anlamasini ogren sonra bana ders vermeye kalk.

Sen nasil birden avukat kesildin ben de bunu anlamadim simdi?!? Beyazguel60, guelkurusu... 'z'harfi nedense ikisinde de cikmamis.

Benim agzim gayet terbiyeli, bunu senden ogrenecek degilim. Kim neden ozur diler, neden dilemez bu sana kalmamis. Sonuc onemli. Buraya ozel mesajin icerigini tasimadim, konunun kapandigini ve nasil kapandigini soyledim. Konuyu tekrar gundeme tasiyan sensin.

Ozur dilemek yapilan yanlisin yanlis oldugunu kabullenmektir. Hatanin kabullenmesinde sorun gormuyorum.

Yahu birakin da muhatap olunan kisi kendi cevap versin ne diye birileri giriyor birileri cikiyor ortadan. Garip garip belirsiz profillerle.
Alt 05.10.2014, 09:45
ask_sehidi

Standard

Bosphorus ben seni kaliteli, yazilari düzgün bir olan birisi olarak tanirdim. Seni Caka_Bey'den, Salih1978'den sonra düzgün kisi olarak burda tanimlayabilirdim.
Biliyorum önemi yok, burasi netice de internette kafa dagitma desarj olma yeri olarak görünüyor.
Ama bence huhusanane ve gül kurusu üyeler basta olmak üzere bayanlara biraz daha gentilmence davransan daha iyi olurdu.
Bak ben bile bunu yaptim. Senden ve kimseden kendimin yapamayacagi bir seyi beklemiyorum.

Hakaret ve küfür etmekle iftira atmakla insan ancak kendi acizligini ortaya koyar. Sen aciz misin? Imogdi Ateist evet, ama imogdi üzerinden Selanik'e ve dolayli yoldan Atatürk'e en agir hakaret yagdirman seni disklafise eder.
Bak sende bu bayrami kendine vesile al ve gecmis tartismalari unut. Yok unutmuyorum buraya kavga etmeye geldim, günlük hayatimda bir hicim, kimse beni ciddiye almiyor, herkes sanki ben yokmusum gibi davraniyor dersen o baska.
Her insan ilgi bekleye bilir ama aradigin o ilgiyi burada bulurmusun o yönden cok büyük bir süphem var. Böyle davranislarla ciddiyetini kaybedersin.
Burda kavga etmek istiyorsan bir cok kiro ve kirolice vardir emimin. Ama bunlar gül kurusu ve huhusanane degil. Ben chatte girmiyorum, dijital dünyada bu konuda analog olmayla gurur duyuyorum ama oraya gir gör ve "o yüksek seviyede" yazisasan bir cok kadin ve erkek görürsün.

Salih1978 ve Caka_Bey'e iftira hakaret edilmedi mi? Ama bi de onlarin terbiyesinden örnek al. Hic birrisinden küfür amacli ya küfürü cagristiran bir cümle okudun mu bu üyelerden?
Hep özenle meseleyi kisiselestirmeden kactilar ve kimseye öyle davranmak icin de bahane vermediler.
Cünkü kendilerinden eminlerdi. Karsi tarafa kültürsüzlügünü ve seviyesizligini gizleyecek bir platform sunmadilar..
Yanilan Bagdat'tan dönermis boshorus, yanlis yoldasin. Altini bakir yapma!
Ben örnegin Salih'in ve Caka_Bey'in terbiyeli davranislarini örnek aldim.. Ögrenmenin yasi yoktur, sende al ve inan kazanan sen olursun. Cünkü kimseyle gece kondu cingeneligi seviyesine yasamazsin ve diger üyeler de senin bu seviyeli davranisini saygi gösterir..
Göstermese ne olur dersin? Bir cacik olmaz, burasi internet, burasi netice de bir forum. Ama herkes kendini bilir.. Kendin icin iyi olur!

Geändert von ask_sehidi (05.10.2014 um 10:00 Uhr).
Alt 05.10.2014, 10:02
ask_sehidi

Standard

Antwort