Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.03.2013, 15:04
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Ya millet abartmayalim. Saka mahiyetinde gelisigüzel söylenmis biseydi. Ciddi ciddi anmachen filan etmedi beni yani. Bosverelim bunlari kisisel kavgalari birakalim artik.

Ayrica Burak Özcivit falan Kivanctan daha yakisikli.:-)

Neyse herkes kendini güzel görürmüs :-) Dogruda olabilir ne diyelim? Allah her türlü mesut etsin )
Güzelim isin orasi öylede mesele zaten sen degilsin. Sen olmasan baska bir sey üzerinden patlak verecekti bu is. Akacak kan damarda durmaz..
Aslinda mesele cok daha baska.. Üzerine alinma sen.
Bir keresinde yolda bir cocuk gördüm aslen Kirikkale Sulakyurt'lu, benim hemserim sayilir. Cocuk 18 yasinda idi ama Allah onu bi yakisikli yaratmis, o da yetmiyormus gibi icinin güzelligi de disina yansimis.. Aura mi diyelim, Ausstrahlung mi diyelim. Ne dersin de cocuk süper yakisikli, bir o kadar da mütevazi.. Ona söz verdim, evlenecegi kizi ona ben sececegim
Analar neler dogrur! Güzellik gelip gecici bir sey. Dünyada her seyin fani oldugu gibi oda fanidir. Ama bu pörtlek kurbaga gözlü ve Theo Waigl kasli durumu buaya getirdi. Jetzt ist der point of no return erreicht... Düsseldorf-Derendorf'un bütün kizlarini s....tim diye diye böyle harfi harfina aciklamada bulunmustu bu Puffgänger.. Bende ona boyunun ölcüsünü vermek istiyorum
Alt 11.03.2013, 15:12
the_last_time

Standard

Zitat:
Wie schreibt man eigentlich fett?
Das geht so...

[ b ] texxt [/ b ]

aber ohne Leerzeilen zwischen den eckigen Klammern
Alt 11.03.2013, 15:14
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Wie schreibt man eigentlich fett?
indem du [b]text text text[/b] schreibst
Alt 11.03.2013, 15:19
OnMyOwn

Standard

Deneme mesaji.

Aa süper, vielen Dank Euch .

Valla güzellik Allah vergisidir ama karakter insanin kendi elinde olan birsey. Güzelim/yakisikliyim diye elalemin kalbiyle oynamak yanlis birsey..Kim olursa olsun. Gün gelir devran döner, dünyada kirdigi kadar da kirilir insan. Herkes dünyada bir kirar, bir kirilir..istemeyerekte olsa. Isteyerek olunca kötü olunuyor iste.

Geändert von OnMyOwn (11.03.2013 um 15:24 Uhr).
Alt 11.03.2013, 15:22
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Deneme mesaji.

Aa süper, vielen Dank Euch .
iyi simdi konuya geri dönelim mi?
Alt 11.03.2013, 15:27
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
iyi simdi konuya geri dönelim mi?
Konu Atatürkcü, CHP'li, cagdas demokrat birisinin AKP'li, cemaatci birisiyle kozlarini degismesi..
Yenen hem kendi kitlesini basariya ulastirmis oluyor, yenilen de kendi kitlesini maglubiyete..

Bu sirf bizim mücadelimiz degil bu cagdas medeni dünya ile geri kalmis neandertal hortlaklarinin dünyasinin savasi...
Alt 11.03.2013, 15:28
OnMyOwn

Standard

Hahhah. Dönecek konu mu kaldi, simdide güzellik/yakisiklilik konusu cikti. Laf lafi aciyor diye buna derim ben.
Alt 11.03.2013, 15:30
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Konu Atatürkcü, CHP'li, cagdas demokrat birisinin AKP'li, cemaatci birisiyle kozlarini degismesi..
Yenen hem kendi kitlesini basariya ulastirmis oluyor, yenilen de kendi kitlesini maglubiyete..

Bu sirf bizim mücadelimiz degil bu cagdas medeni dünya ile geri kalmis neandertal hortlaklarinin dünyasinin savasi...
tamamen siyirdin artik
Alt 11.03.2013, 15:32
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hahhah. Dönecek konu mu kaldi, simdide güzellik/yakisiklilik konusu cikti. Laf lafi aciyor diye buna derim ben.
ben derimki yazilanlara inanma, gördügünde tuv-tuv gibi sok olursun. bu sadece lastoþ icin gecerli degil, digerleri icinde gecerlidir.

ama sunu belirteyim lastoþ burada ilk reddedilmesini yasamadi. bu tariflerle kandirip sonra soke olan bayanlari unutmayalim lütfen
Alt 11.03.2013, 15:33
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
tamamen siyirdin artik
Siyirmadim, sana erkekligin ne oldugunu, sözünün eri olmanin demek oldugunu ögretecegim
Anasinin avutamadigi, babasinin büyütemedigi ve simdi de topluma zararli olan bir sahisi adam etmek bana nasipmis!
Antwort