Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.06.2013, 22:03
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Tz tz tz, so würde ich eigentlich nicht nennen. Immerhin bist du so intelligent, dass du, im gegensatz zu vielen anderen, durchschaut hast wie undemokratisch und unhuman die jetztige türkische Regierung ist. Soviel intelligenz haben die anderen nicht gezeigt.
Oh mein Gott! In welche rolle biste denn jetzt geschlüpft?

Sehr geehrte Madame etepetete,
so wie ich die Politiker und deren scheiß Politik durchschaut habe, so habe ich dich auch durchschaut.

Die Welt Politik und die Methode der Politiker war schon immer die selbe. Der einzige unterschied ist, dass sich die Gesichter ändern. Es gibt keine Demokratie. Der normale Bürger (Sklave) hat keine rechte, man beschenkt uns hin und wieder mit Kleinigkeiten.
Wir werden gefüttert mit sinnlosen Gesetzen, z.B. in Frankreich darf man sich in den Zügen nicht küssen.

Wir stecken alle im gleichen Sumpf!

Zu allerletzt; seid froh dass ihr überhaupt mit deren Erlaubnis noch atmen dürft.
Alt 19.06.2013, 22:08
Benutzerbild von sevtap05
sevtap05 sevtap05 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
yaptigin alintilara cevap olarak videolar koymustum,izlemedin sanirim.Savundugun sistemin .
Yürüyüs kanunu hakkindaki yorumlarinada 4 hukukcu bayan PANKARTiyla cevapladilar seni üstünede halen konusuyorsun,ALLAH BELANI VERSIN, ne diyeyim baska?
Sanirsam sen bu Kanunlari tam okumadin yada bilerek yanlis bilgilendiriyorsun, bende maddeleri kisaltarak, sadece kendime uygun olani pankartlayarak bir poz vereyim bari. Arkadaslardan cübbe bulmakta Problem degil))) Her cübbeyle, Madde göstermekle olsa bende olurdum ts ts )
Alt 19.06.2013, 22:10
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von immeriyi Beitrag anzeigen
Ehh ha yunan ha biz, yüzyillarca süren bi dostlugumuz var sonucta xD

Liebermann "kann seine Freude nicht mehr verbergen darüber, was in der Türkei geschieht". Das ist annähernd zitiert über die Geschehenisse aus seiner Sicht.
Unsere Best Friends wollen nur das Beste für uns und das Land, wusstest du das nicht? xD
Natürlich nur das Beste bereits erwähnt, zum Beispiel Istanbul
Alt 19.06.2013, 22:16
BosphorusTaurus

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
ve bu vesileyle sana kominist manifestoyu okuttum ya,kendimle gururlandim.Gerci kas kafalisin birsey anlamani beklemiyorum.Inancina göre günaha soktum seni,diger tarafta ayni yerde görüsürüz.

yaptigin alintilara cevap olarak videolar koymustum,izlemedin sanirim.Savundugun sistemin tetikcileri birer birer ne haltlar yediklerini anlatiyorlar o videolarda.hatta bir tetikci annesi "oglumu ben cani olsun diye bu devlete vermedim" diyor. tekrar izle,kafa kalin senin zor alir.

yazdigim yazilari alinti yaparak eklemissin ya, baska bi hosuma gitti öcalan.bu dogrular sadece benim dogrularim degil,degismeyen dogrulardir.

senin zihniyetin o cografyaya sadece KÜRT öldürmek icin gidiyor.Canli olarak yakalayamadigi kürtlerin cenazelerine, ne insanliga ne de islamiyete sigacak sekilde alcakliklar yapiyorlar.kulak kesmeler,gögüs koparmalar,ceset parcalamar ve yakmalar senin zihniyetin tarafindan gerceklestiriyor.

Özellikle Ermeni,Rum,Alevi ve Kürtlere karsi acimasiz bir sekilde yetistirilmis canavarlarsiniz.Her alan ve anlamda bu saydiklarimi katletmekten zevk aldiginiz "herkes" tarafindan bilinir.Kimse de korkmasin Kürtlerinde,rumlarinda,alevilerinda arkasinda duran Türk halki vardir.Bahs ettigim bu türk halki sen degilsin,nereden göctügü geldigi belli olmayan ama kendini türk sanan sen degilsin,kafasi medya tarafindan yikanmis türk halki degil bahs ettigim halk, mahllesinde top oynayan cocuklarin toplarini kesmeyen,sirf cocuklar erik calsin diye erik yetistiren, "bir zamanlar bu ülkede gücsüzlerin yaninda saf tutardi" hangi ara sen gibi zalimlestik,yoksa türk olmayip,türklügünü ispat icin mi bu kadar vahsi ve zalimlesebiliyorsun.

detaylandirayim,türk olanlar zalim degildir,insana deger verir,halklara deger verir... zorla türklestirilmis ya da türklesmis kisiler kendilerini ispat etmek icin su an senin yaptigin gibi zalimlesirler;
bu videoda ece temelkuranin "Mustafa bey" dedigi kisi Kürt ve kürtleri kötülüyor: http://www.youtube.com/watch?v=JCsdoZgTofo
senin türk olmadigina yüzde yüz eminim,kendini kanitlamak icin bu vahsiligin.

Sadece ece temelkuran degil,banu güven,nuray mert, zülfü livaneli,sirri sürreyya önder, cüneyt özdemir, oral calislar, cengiz candar, dogu ergil vs vs aklima gelen isimler bunlar.Bu insanlarda benim gibi düsünüyor.cünkü gercekleri görebiliyorlar.

Sirf senin gibi vahsi,karaktersiz ve sahte insanlarin inadina PKK'ya yardim yapasim var.

Karaktersiz herif, tüm dünya düsünürleri aptal bi sen akillisin degil mi? Time dergisinin en etkili 100 ismi arasinda yer aliyor SAYIN Öcalan:
http://time100.time.com/2013/04/18/t...dullah-ocalan/

icindeki Kürt kiniyle yaptigin tespitler beni baglamaz.Yazdigim dogrular degismeyenler DOGRULARDIR!

Icindeki kinin misralara yansimasi;
"Daha once de soyledim. Bir tavuk tavuk gibi otuyorsa, tavuk gibi yuruyorsa, tavuga benziyorsa, yumurtadan cikiyorsa, yumurta yapiyorsa.. yani herseyi tavuga aitse o TAVUKTUR . Bu kisinin TERORIST oldugu gibi. "
Benim kinim;
Bir it,halen sokakta doguyorsa,senin gibiler tarafindan tecavüze ugruyorsa,telle agaca baglanip zaptedilmeye calisiliyorsa,bu senin gibiler yüzündendir.

Git kinini Fasist türk anayasasinin hüküm sürdügü yerlerde kus,bir düsünceyi baskiyla susturan sadece cunta anayasasidir,buranin yasasinida aklinca kendine (fasistce) göre sekillendireceksin.
Bu tarz,insanlarin özellikle konumuzda gecen halklarin o bayraktan nefret etmesini sagliyorsun.
Yürüyüs kanunu hakkindaki yorumlarinada 4 hukukcu bayan PANKARTiyla cevapladilar seni üstünede halen konusuyorsun,ALLAH BELANI VERSIN, ne diyeyim baska?
Simdi de Turk anayasasina 'fasist Turk anayasasi' diyor sevgili terorist.

Bre cahil, Time Hitler'i de kapak yapip en etkili 100 insan arasinda gosteriyordu, ama sen tabi ki nerede katil nerede fasist nerede terorist var onlari gosteriyorsun.

Kom'Ý'nist manifestosunu sen soyledin diye yeni okudugumu mu sandin sanki kendisi yazmis gibi. Seni tanidiktan sonra onu okusaydim onun yazarlarina kufur basardim valla. Adam daha kelimeyi telaffuz edemiyor komunizmden bahsediyor

Benim zihniyetim oraya sadece Kurt oldurmek icin gitseydi, neden su an halen 20 milyon Kurt yasiyor ve benimle ayni sartlarda? Moron. Buna halen cevap veremedin. Sein derdin PKK'li pacavralarin saklandiklari inlerinde molekullerine ayrilmasi, seni yaralayan bu. Kurtler umrunda bile degil. Kurtlerin bir cogu kendisi PKK’ya karsi zaten. Zorla PKK’ya harac verenler, zorla erzak verenler. Zorla Kurtlerin kizlarini alip daga cikaranlar. Kurtleri kullanarak PKK’yi hakli cikaramayacagini halen anlamadin mi? Hep ayni terane, senin APO da surekli Kurtlerin zulme ugradigi bahanesiyle milletin beynini yikadi, sen de ayni modasi gecmis bahanelerle adami kahraman yaptin. Ne zaman ulke zenginlesmeye basladi, Kurtler AKP’ye oy vermeye basladi, senin o terorist BDP partin de onlarin oyunu kaybetmeye basladi. Tedirginler. Son gucleriyle Gezi Parki protestolarina destek veriyorlar vs.

Soylediklerin sadece LAFTAN ibaret. Ermeni zulm gormus, Rum zulum gormus. Daha gecenlerde Pontus Rum Soykirimi diyordun da sonra yine donek gibi o iddiandan vazgectin. TERORIST.

Terorizme karsi sert oldugumdan dolayi, kursun sikanlarla diplomasi yapilamasi gerektigi dusundugumden dolayi, kafanizi ezmeyi dogru buldugumdan dolayi beni istedigin kadar fasizmle sucla. PKK’yi destekleyen Kurtler de AKP ve diger partilere oy verdikce kuyrugunuz iyice sikisacak, TR devleti almanya’ya baski yapip senin gibileri kulagindan tutup TR devletine teslim ettiginde daha da korkacaksin, eteklerin tutusacak, hesap verme zamanin gelmis olacak.

PKK ve APO’ya olan sempatini beni bahane ederek ortmeye calisirken yakaladim seni. 2 yanlis 1 dogru etmez, hocaya kizip abdest bozulmaz ama senin gibi kansizlarin kaninda hainlik oldugu icin onlar 2 yanlis da yaparlar 10 yanlis da yaparlar birilerini bahane edip katliam da yaparlar. HAINLIK KANLARINIZA ISLEMIS, senin ve ‘sayýn ÖCALAN’ýnýn.

Senin gbii en az 20 000 PKK’lý kac yildir hapislerde curuyor, liderin Ocalan da fare gibi 3-5 metrekarelik alanda hayatini surduruyor. Kalanlariniz dagda surunuyor. Sizin lesinizi toprak bile kabul etmiyor. Gecen ay gebertilen 1 PKK’linin cenazesini yakindaki semte gommek istediler 3-5 saat icinde 10 000 vatandas sokaklara cikti gomdurmedi, memleketine gonderdiler o lesi. YATACAK YERINIZ BILE YOK.

Allah inanci olmayan senin gibi katil TERORISTler mumkunse Allah’in adini da agzina almasinlar. Hani Marx ve Engels senin peygamberindi? Ne cabuk dondun? Doneklik icine kadar islemis.

Surekli turlu turlu bahaneleri kullanarak PKK’yi ve APO’yu yasallastirma girisimleri Iste senin gibiler Kurtlerin durumunu burada daha da kotulestirenler, Kurtlere daha fazla zarar veren marksist TERORISTLER.

Nasil bir terorist destekcisi oldugunu kendi mesajlarinla tekrar gostereyim, utanmaz arlanmaz.

PKK (30 000 kisinin direkt katili) insana, dogaya ve yasama deger veriyormus:
Zitat:
Zitat von crs79 Beitrag anzeigen
PKK'ya senin ve benzerin ideolojilerinden daha cok önem verdigim dogrudur. Bu tür fraksiyonlar insani,dogayi ve yasamlara deger verirler cünkü hepsinin temelinde marksist ideoloji yatar.

2 kelimeyi bir araya getirip cumle kuramayan APO teroristi, sumuklusu ENDER bir beyinmis:
Zitat:
apo,erbakan bunlar cografyamizin yetistirdigi ender beyinler .
APO ocu degil, bir melek. ENDER bir BEYIN:
Zitat:
medyanin bu oyununa geldiginiz icin öcü belliyorsunuz onlari oysa bu topraklar demokratiklesmek icin o beyinlere muhtac.

30 000 kisiyi APO ve PKK oldurmemistir:
Zitat:
30bin insan yürütülen yanlis politika sonucu ölmüstür (nokta)

Dagdaki teroristler askerlerimizden daha degerliymis:
Zitat:
zorunlu askerlik yapanlara karsi, gönüllü daglarda gezenler bende daha degerlidir!

APO hayranligi ovgu degilmis, gercek olarak gostermeye calisiyor:
Zitat:
apo ve erbakan'a olan övgü degil gerceklik

APO'nun kotu hicbir tarafi, hicbir sucu yoktur:
Zitat:
Apo'nun tek kötü tarafi Kürt olarak bu cografya da dogmus olmasidir.

APO'ya hayranligin baska sekillerde/bahanelerde ortaya cikmasi:
Zitat:
Apo,sizin siyasetinizi belirliyo.o yüzden hayranim o adama

Simdi senin PKK ve APO'nun ne oldugunu tekrar gorelim:

Abdullah Öcalan kimdir?

https://www.youtube.com/watch?v=WMfS5626V0w

PKK'lilarin Allah, namaz ve Islam'la dalga gecmeleri:

https://www.youtube.com/watch?v=N9VOzDdLEw0

https://www.youtube.com/watch?v=Msux_e7N22g

Istiklal Caddesi'nde PKK'lilarin bebek katili APO posterleri acmasi (Gezi Parki eylemlerinden)

https://www.youtube.com/watch?v=zas4YzvhhoQ

APO katliamlarindan

https://www.youtube.com/watch?v=q5Bo8Ft_v7s

Senin liderin iste bu. Aferin. Sana ne desek bos, iste bu yuzden senin gibilerin rehabilite edilip tekrar topluma kazandirilamayacagini dusunuyorum. Bir APO ve PKK hayrani bana fasist diyorsa, ne mutlu. Nedense bunu hicbir Kurtten duymadim, sadece bir PKK'lidan duyuyorum, cok ilginc. Kuyruguna basildi cunku.
Alt 19.06.2013, 22:23
BosphorusTaurus

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
uno?!

Sirf senin gibi vahsi,karaktersiz ve sahte insanlarin inadina PKK'ya yardim yapasim var.

asil PKK terör örgütünü destekleyen herkes, INSAN DEGILDIR!!! SAHTE MÜSLÜMANLAR SIZI!!!

APO'nun allah belasini versin!!! sözüm ona kürt halkini savundu öyle mi? daha cok kardes kardesi düsman etti !!! kürt ve türk annelerin yüreklerini yakan IRENC BIR YARATIKTIR.
Tam da oyle. APO'ya bir terorist basi diyemeyip hayran olan, saygi duyan, ender bir beyin olarak nitelendiren bir amip igrenc bir varliktir.

Devletin elbette terorle mucadelede yanlislari hatalari olmustur, ama bu PKK'ninkilerin yaninda 100'de 1'dir. Kasitli olarak eline silah alan PKK'dir, kasitli olarak koy basan PKK'dir, kasitli olarak Kurt genclerini daha cikaran PKK'dir, kasitli olarak sivil ve asker olduren yine PKK'dir.

Eger APO PKK'yi kurmasaydi su an ortam Kurtler icin cok daha rahat olabilirdi. Bir terorist basina terorist basi diyemeyenden insanlik da bekleyemezsin, din de, iman da.

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Akpnin de bir farki yok, kendi insanlarina ne kadar eziyet veriyorlar su an. Bunlari desteklegenlerde insan haklarina ve demokratiye karsi gelenlerden.

Zerrecik nasil oluyorda akpyi desteklemiyorsun. Arkadaslarina karsi ayip oluyor ama. :-)
AKP ile PKK'yi ayni kefeye koyan zihniyeti de gormus oluyoruz

Ayrica bir insanin teroriste terorist demesi icin AKP'li olmasi gerekmez. Bu basit bir denklem.

Geändert von BosphorusTaurus (19.06.2013 um 22:25 Uhr).
Alt 19.06.2013, 23:10
xAurumx

Rotes Gesicht

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
Oh mein Gott! In welche rolle biste denn jetzt geschlüpft?

Sehr geehrte Madame etepetete,
so wie ich die Politiker und deren scheiß Politik durchschaut habe, so habe ich dich auch durchschaut.

Die Welt Politik und die Methode der Politiker war schon immer die selbe. Der einzige unterschied ist, dass sich die Gesichter ändern. Es gibt keine Demokratie. Der normale Bürger (Sklave) hat keine rechte, man beschenkt uns hin und wieder mit Kleinigkeiten.
Wir werden gefüttert mit sinnlosen Gesetzen, z.B. in Frankreich darf man sich in den Zügen nicht küssen.

Wir stecken alle im gleichen Sumpf!

Zu allerletzt; seid froh dass ihr überhaupt mit deren Erlaubnis noch atmen dürft.
Au ja, du hast mich voll durchschaut, ich bin begeistert. Augenroll* Guck mal ich sitze auch schon in eine Schublade, die gehört nur mir. Du hast deine eigene Schublade.

Sei froh dass du wenigstens die politik durchschaut hast.
Alt 20.06.2013, 02:33
Benutzerbild von immeriyi
immeriyi immeriyi ist offline
Benutzer

Standard Neues aus der "Freundes"kiste ;-)

Eine plausible Theorie ist, der Typ ist 101% Türke, der einen Zwillingsbruder in den USA hat. Die Zwei wurden als Kinder getrennt.
Der Türke hat bei den Demos in der Türkei eine Frau mit rötlichen Haaren und blauem Oberteil verprügelt, aber eeeeben der Zwillingsbruder 4 Jahre vorher schon in den USA unter ähnlichen Umständen eine sehr ähnlich aussehende Frau auch. Das erklärt dieses Foto!!
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 969184_572550906135178_1197514831_n.jpg (76,0 KB, 11x aufgerufen)
Alt 20.06.2013, 08:00
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
Tam da oyle. APO'ya bir terorist basi diyemeyip hayran olan, saygi duyan, ender bir beyin olarak nitelendiren bir amip igrenc bir varliktir.

Devletin elbette terorle mucadelede yanlislari hatalari olmustur, ama bu PKK'ninkilerin yaninda 100'de 1'dir. Kasitli olarak eline silah alan PKK'dir, kasitli olarak koy basan PKK'dir, kasitli olarak Kurt genclerini daha cikaran PKK'dir, kasitli olarak sivil ve asker olduren yine PKK'dir.

Eger APO PKK'yi kurmasaydi su an ortam Kurtler icin cok daha rahat olabilirdi. Bir terorist basina terorist basi diyemeyenden insanlik da bekleyemezsin, din de, iman da.

AKP ile PKK'yi ayni kefeye koyan zihniyeti de gormus oluyoruz

Ayrica bir insanin teroriste terorist demesi icin AKP'li olmasi gerekmez. Bu basit bir denklem.
Senin zihniyetin de ortada dermisim. Bu yazilanlardan kaynaklanmiyor, senin okudugunun kavrama kapasitesinden kaynaklaniyor. Kendi düsüncelerini okudugun konulara katmasan, daha iyi anlarsin. Birde almanca bilmiyorsun, herkesin neler yazdiklarini anlamiyorsun. Ondan dicem ki, milletin arasina girip, herseye karisma. Her gecen trene atliyorsun. Konustugun insanlarda secici degilsin.

Geändert von xAurumx (20.06.2013 um 13:04 Uhr).
Alt 20.06.2013, 08:17
uno

Standard

Adnan Oktar hocanin videolarini paylasiyorsun )) hocana kurban ol sen emi,herif etrafinda hafta sonluk icip icip öpmelik manitalarla dolasiyor

yaptigi videodaki cümleler hosuma gitti, kitabini mutlaka alip okumam gerekiyor.

"Allah bir nevi ortacagin feodal manifestosudur, temel yasasi ve bildirgesidir",

"namazin kendiside genel anlamda bir tiyatrodur"

"Tek tanrili din ideolojileri,bastan sona siyaset ideolojileridir.Dini söylem, Allah,peygamber ve melek gibi kavramlar dönemin siyasi litaratürüdür"

"Tarih icindeki gelisimine baktigimizda,allah tapimiyla birlige ve güce ulasmak istendigi cok acik görülmektedir. Öyle sevgili kulun cennete gitmesi gibi kavramlar,isin fantezi kismidir,Edebi kismidir."

Kitabin ismi: Sümer rahip devletinden Demokratik Uygarliga imis.

Bak iste,sen allahlisin ben allahsiz!
milyonlarca insani katleder,katletmedim dersin.ben ise allahsiz olarak o anali cicuklu öldürdügün cocuklarin hesabini sorarim senden.

Çarkýn: O Bebeði PKK Deðil, Biz Öldürdük > http://bianet.org/bianet/siyaset/128...l-biz-oldurduk

Senin adamin,senin tetikcin,bebek katili kimlermis ögren.Itirafta bulunan,Türkiye icin insan kasabina dönüsen bir asker görevlisi!!!

Hitlerin etkili 100 adam listesine girdigini ispatlamadin?kapak olmasi farkli bir konu. (bunu arastirip ispatla)

lan degisik,yazdigin yazinin verdigin argumanlarin bi tanesi bir "Allah bir nevi ortacagin feodal manifestosudur" ile kiyaslanmaz.Böyle türlersiniz iste; SON DERECE CAHIL.

zerrecikleri zerre kadar tinlamiyorum ben beyni ya da insana karsi kini olanla ugrasirim.Sende beyin yok ama diger halklara karsi kinin var o yüzden seninle ugrasiyorum,zerrecikte ne beyin ne kin var.Su gibi,ne girerse o görünüyor.
Alt 20.06.2013, 09:26
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von immeriyi Beitrag anzeigen
Eine plausible Theorie ist, der Typ ist 101% Türke, der einen Zwillingsbruder in den USA hat. Die Zwei wurden als Kinder getrennt.
Der Türke hat bei den Demos in der Türkei eine Frau mit rötlichen Haaren und blauem Oberteil verprügelt, aber eeeeben der Zwillingsbruder 4 Jahre vorher schon in den USA unter ähnlichen Umständen eine sehr ähnlich aussehende Frau auch. Das erklärt dieses Foto!!
Böyle bilgileri paylasmak cok önemli, halki yanlis bilgilerle manipule edenler sayisiz

Auch die verprügelnde rothaathaarige Frau ist anscheinend nach der Geburt von ihrer ( eineiigen Schwester) getrennt worden

Geändert von sevtap05 (20.06.2013 um 10:21 Uhr). Grund: Bu resmi nerde görebiliriz paylasmak icin?
Antwort