Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 04.09.2004, 04:56
Benutzerbild von gowest
gowest gowest ist offline
Neuer Benutzer

Standard xpancaro senin Beynin sulanmis

taliban kafali pislik. Senin Beynin artik kaynayip buhar olmus - sen burda ana avrat küfür edecegine git cocuk katliamlarina devam et, belki cennetlik olursun.
Fakat beyin olmayan yerde, beyin de kaynayamaz.
Allah seni bagaslasin. Sen müslümanliktan sapmisin - insanligini yitirmisin. xpancaro agasindan cikani birdaha olmayan beyninden gecir. Herhangi biri gelipte cocugunu öldürdü diye gidip baskasinin cocugunu mu öldüreceksin? Katil sihniyetli alcak herif? Sen de burada müslüman insani mi temsil ediyorsun. Git lan geveze dangalak. Daha dünya kadar yolun var - istersen sirtina bombalari tak ve kendini ormanda havaya ucur - agaclara bile yazik olur - ruh hastasi olan soytari.
Alt 04.09.2004, 05:31
Benutzerbild von gowest
gowest gowest ist offline
Neuer Benutzer

Standard cecenkizina laf yok

kendisi biraz sinirli - fakat gercekleri sert bir sekilde ortaya koyuyor - ve burdaki bagzi yazilari okuduktan sonra sinirli olmamak mümkün mü? Kendi kendine Din kurmus, müslüman diye gecinen, bilincsiz insanlari kandiran, yolsuz kisilere bakilirsa - haklisin.
Alt 04.09.2004, 12:12
Benutzerbild von yenitscheri
yenitscheri yenitscheri ist offline
Neuer Benutzer

Standard sende ayni kahramanligi göremiyoruz....

cecenistanin kahramanlarini iyi taniyorum sayin ukala modern...bizler seyh samilleri iyi taniyoruz ve cecen kahramanlarininda ne ugurda kanlarini döktüklerinide iyi biliriz , senin gibi dinden zerre kadar anlamiyan yobaz felsefe mantikli cicimleride iyi taniriz...burda bi bok bilmedigin konular hakkinda hüküm sürmene gerek yok...seyh samil amacina ulasmis olsaydi cok eminim ilk senin gibi tiplerin kellesi ucardi...
Alt 04.09.2004, 17:01
Benutzerbild von coach01
coach01 coach01 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sen insan sarrafimi misin ?

Benim düsüncelerimi bazi kesimlerinkilerine benzeterek beni tanidigini saniyorsun. Insanlari bir kefeye sokmak cok kolay. Yorumlari hosuna gitmeyince sen söylesin vay böylesin diyorsun. Yazik sen kendine ediyorsun. Medyanin agzindan konusma. Ben oncu buncu degilim. Kendimi sana tanitmam gerektigi zamanda tanitirim kendimi. Allahin kurallarini yerine getirmeye calisan bir insanim ben. O beni benzettigin kisilerin Islamla alakasi bile yok. Insanlari gereksiz yere öldürmek haramdir. Dinimizde yeri yoktur. Islam dinini ne kadar tanidigini gösteriyorsun bana. Ladin sempatisi tasiyanlardan olmadigimi kac kez diyecegim. Bi de su var senin düsünceni paylasmayan herkes Ladincimi oluyor? Yani bir senin düsücen ve Ladinin düsüncesimi mevcut dünyada? Biraz daha düsün. Ben kendi düsüncelerimda yanlisliklar görmüyorum. Irticaa irticaa diye inleyenlerden nefret etmeye basladim ya. Sanki her evinde Kurani kerim okuyan her imam hatibe giden kendini havaya ucurdu türkiyede ! Dindar kesimin yüzde 99 % namuslu serefli islerle ugrasir. Milletin cebindeki son kuruslari nasil carb edebilirim diye plan kurmaz. Imam hatip mezunlarin Türkiyeye ne zarari olmustur simdiye dek? Vay Türkiyenin o kadar imam hatip mezununa ihtiyaci yok. Niye herkes o tarafa yöneliyor diye soruyorlar. Sanane kardesim. Seni ne ilgilendiriyor. Analar babalarin kararina saygi duyulmasi gerekmiyormu? Demokrasi ülkesi degilmi bu? Yoksa adi güzel demokrasi ülkesimi? Sanki imam hatipteki dersleri sehler siklar veriyor. Devlet veriyor imam hatipteki dersleri. Yani devlet kontrolu altinda yetisiyor cocuklarimiz. Ama sizler onlari irticai faliyet olarak görüyorsunuz. Yazik be utanin biraz. Bir milletlen bu kadarda oynanmaz!

Selamlar
coach

Not. Beni tanimadan birilerine benzetme okis. Kendin zararli cikarsin !
Alt 04.09.2004, 17:04
Benutzerbild von coach01
Neuer Benutzer

Standard niyeymis ?

Kardesim böyle sözlerle bir ismi becerdim saniyorsun. Yani yazacak bir sey bulamiyorsan sus. Susmak egitimin en önemli sartlarindandir. Galiba egitim statüsü düsük olanlarda Agiz makinesinin beggiri yüksek !

Selamlar
Alt 04.09.2004, 18:28
Benutzerbild von xxadanalixx
xxadanalixx xxadanalixx ist offline
Neuer Benutzer

Standard ateistmisin

akshalil bak ben sabirliyim ama allaha inanmayana sabrim yoktur

seni müsrik nasil dersin hasa "iblis bazen allah dan dogru konusuyor" pislik seni allah herzaman herseyin dogrusunu bilir eger bu konu da bana hak vermiyorsan sende o zaman öbür dünyada iblisle beraber ol
Alt 05.09.2004, 00:38
xxz1

Standard senin yerin esas bizim yaninda

demokratlarin yaninda. ama burda irticayi savunanlari alkisliyor, senin özgürlügünü bile savunanlari lanetliyorsun.

sonra kardeslikten bahsediyorsun.

bizden korkma.

hic kimsenin özgür kararina bir laf yoktur, olamaz.

Ama dini siyasete karistirmak isteyenlerin isi cok zor.

burda türk halkina belalar beddua edenleri alkisladin.

Neden??

onlara karsi cikacagina bize karsi cikiyorsun.

Neden??

Diyorum ya:

Demokrat olan, demokratlara saldirmaz.

Burda fasist düsünceleri savunanlarin yaninda durmaz.

aksi takdirde oturdugun dali kesersin.

tekrar düsün ve kararini ver.

ve görüceksin ki: hic bir kimse bireylerin
sahsi inanclarina karsi cikan yok burda.

kemalist düsmanligi bosuna. burda putperest kimse yok.

atatürk hic bir zaman dine karsi degildi.

anitkabir müzesinde ispatlarini görebilir ögrenebilirsin.

dini istismar edenlere karsi cikiliyor burda.
Alt 05.09.2004, 00:47
xxz1

Standard iste buyrun : simdi anladin mi??? o.T.

ohne Text
Alt 05.09.2004, 14:43
Benutzerbild von coach01
Neuer Benutzer

Standard Alü ?!? Sen okuda anla ben degil ! o.T.

ohne Text
Alt 05.09.2004, 14:59
Benutzerbild von coach01
Neuer Benutzer

Standard Öylemi :))

Olabilir ben her türlü insanla konusurum anlasirim, seninle konustugum gibi bir diger Ladinci sempatisi tasiyanlada konusurum. Bu demek degildirki ben simdi Ladinciyim. Elestirmek amacinda konusurum. Su bir gercek. Dogru her zaman dogrudur. Dogruyu bir serefsiz dese bile dogrudur. Yani onun serefsiz olmasi dogru olan bir olayi yalanlastiramaz. Bunun adida adalet diyelim. Adaletli olmak gerek. Dini görevlerimizden birisidir bu. Beni bazi kesimlerin düsüncelerini alkislamakla sucluyorsun. Dogrudur. Nasil senin düsüncelerinin bazi kisimlarina hak verebiliyorsam onlarada hak verebiliyorum.

Demokrat düsüncede dini siyasete karistirmamak diye bir kaide yoktur. Sen Laiklikten bahsediyorsun. Laiklikte bile yanlis düsünüyorsunuz ama neyse sizi ana damarinizdan vurmak istemem ...

Su sorulari soruyorum sana: (cevaplamaktan kaciyorsun)

Ünüversitelerde okumak isteyen bacilarimizin basörtüyle girmesinin ne zarari var?
Imam hatip mezunlari niye türkiyede tehlike olarak görünüyor? Yani kendin yetistiriyorsun sonra onlar Türkiyeye zararli diyorsun! Sacma degilmi ?

Bunlari cevapla bakalim. Ama bir demokrat olarak. Bir solcu olarak degil.
Antwort