Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 20.04.2015, 17:05
NurBanu

Lächeln

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Cok düsündürücü seyler yaziyorsun Banu! Eger burda Lara'ya atilan iftiralara inanan varsa, onun beyninden süphe ederim.

Bu klassik ucuz erkek ayaklari. Elde edemedigim bir bayana fahise damgasi yapistiriyim. Camur at izi kalsin.
Madem Lara bu kadar ucuz, o zaman niye dilinizden düsürmüyorsunuz?
Size o diyecegini demis? Derdiniz ne sizin?

Kenan ya da Mikail? Sizin Lara'yla alip veremediginiz ne var? O sizin bir kere adinizi burda agzina aldigini okumadim, ama sizin o'nun adini agzinizdan düsürmedigini okumadim.

Erkeklige sigar mi hic bayanlara iftira atmak!
NOKTA!!!!!!!!
Alt 20.04.2015, 17:17
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
bülent laranin manbeeye asik olup onun reklamini yapmasini anlatmak onun fahise yapmaz. senin alginda manbee ile yatan herkes fahise oldugu icin bu diger üyelerin algisinda öyle degildir.

burada laraya iftira atilmiyor sadece chatte aylarca manbee en yakiskli adam, manbee adam gibi adam, manbee beni evlenecek, manbee bana yüzük alacak, manbeeye ailemle tanistiracagim yazdigi söyleniyor.

banuda manbeeyi öve öve bitiremiyordu zamaninda. tabiki yalakalik yapmak icin öyle yaptigini hepimiz biliyoruz.

yazilari dikkat ile takip etsen inkar bile edemiyorlar bu rezilliklerini. manbeenin reklimini yapmadik diyemiyorlar, senin gibi yagcilar onlarin diyemedigini burada onlari korumak amacli söylüyor.

bunu unutma yagci ve yalakalar kadinlarin gözünde hep bozuk para gibidir, harcarlar. bunlar manbeeye niye hayran oldugunu sana anlatayim. manbee efendiler yalakalik yapmaya sabit kisilikli herkesi ezen biriydi.

hatta senin bile buralarda manbee efendilerinden özür diledigini ve ona yalakalik yaptigini unutmadik.
Kenan benimle tassak gecme lüften. Manbee sensin. Sizofren misin sen? Sana hakaret amacli sormuyorum merak ediyorum.

Lan oglum, sen degilmiydin benim kiskanip resmimi burda photoshopla degistiren?

Ben hata yaptimmiydi özür dilerim. Bak anana be karina ettigimi hakaretler icin özür diliyorum. Gerisinin arkasindayim.
Konuyu sulandirma burda kimsenin kimseye yalakalik yaptigi yok.

Bana iftira atan birisinin ben yalanlarina inanirmiyim? Su keloglanin resmini koyda görelim su yakisikliyi... Yoksa bu konun kapatilmasi senin faydana..
Alt 20.04.2015, 17:19
seyrangah

Standard

Vaybee'nin krali yigitler yigidi seyrangah geldi.

Bayanlara iftara eden erkeklerden hic hoslanmam! Kafam cok fena atar!
Alt 20.04.2015, 17:20
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Was gibt es da zu denken für DICH, wenn du nur zitiert wirst?

Aber wenigstens bestreitest du es nicht ;-)

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen
Kindische Muskelspielchen, statt klare Antworten? Was ist los T9? Du schwächelst damit, auf klare Fragen sauber einzugehen

In unseren letzten ungewollten Telefonaten hat Feyzade dir nichts gutes gewünscht!

Sie meinte, dass sie solche Männer, wie du es bist, niemals haben möchte. Dich hier hochzuweben, wäre ihr ein vergnügliches lustiges Spiel. Nebenbei würde sie dich mit dem Schwarm von dummen Frauen gut beschäftigen und sie wäre dich gut los!

Da musst du ihr aber ganz böse gewesen sein! So viele unmoralische Angebote an so viele Frauen gleichzeitig kommt doch nicht gut an ;-)
Und wieder habt ihr nichts besseres zu tun, als zu versuchen, für andere zu denken. Nur blöd das ihr nicht gut darin seid.
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 20.04.2015, 17:22
seyrangah

Standard

Banu Allah icin burda gercekleri anlat. Kimseden cekinme, arkanda dag gibi ben varim ve benim ardimda bir ordu vardir.

Bu chat meselesi neyin nesi? Ama gercekleri yaz cünkü gerceklerin ortaya cikmasi cikin külahlari degisecegim simdi..
Alt 20.04.2015, 17:24
NurBanu

Daumen hoch

Zitat:
Vaybee'nin krali yigitler yigidi seyrangah geldi.

Bayanlara iftara eden erkeklerden hic hoslanmam! Kafam cok fena atar!
Hosgeldin ADAM gibi ADAM
Alt 20.04.2015, 17:30
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
t9 amcayi DÖT korkusu sardi

basina cok yakin zamanda gökkube cökecek,

bunlari hissetmesi normal
Ben adaletten yanayim. Hayvanlar koklasarak insanlar konusarak anlasirlar. Iki resit, yasini basini almis insanin bir yerde oturup bir seyler icmesi normal bir sey. Ama karari her zaman bayana birakmasi lazim bir erkek. Zorla güzellik olmaz.
Iftira, yalan dolan hele hic olmaz..
Yalancilarin en kötüsü dogrularla yalanlari karistirarak baskalarina sunmaktir.. Sözüm o'na benim photoshopla Erzurumlu Kirolara benzetilen resmim ne kadar dogrusu ise Lara hanima edilen iftiralar o kadar dogrudur.

Vaybee'ciler, bu Hitler'in propagandacisi Göbbels'in sözüydü.. Bir yalani herkesin o'nun dogru oldugunu sanana kadar tekrarlayin demisti...

Inanmayim. Yoksa böyle sark kurnazlarini mükafatlandirmis olursunuz...
Alt 20.04.2015, 17:31
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
büllo bosuna ugrasma senin sorun onun hosuna gitmedigi icin bir parmak yag caldi sana ve konuyu saptirarak o sorunu unutturacak sana.
Kenan ya da Mikail ikinize bir soru sormustum. Chatte bunlari Kenan'a mi yoksa su resmini burda bir bayanin yayinladigi kurbaga gözlü, kel bücür vardi, ona mi söyledi...

Bilmek istiyorum. Ama laf kalabaligi yok, gercekleri yazin!
Alt 20.04.2015, 17:32
NurBanu

Daumen hoch

Zitat:
Ben adaletten yanayim. Hayvanlar koklasarak insanlar konusarak anlasirlar. Iki resit, yasini basini almis insanin bir yerde oturup bir seyler icmesi normal bir sey. Ama karari her zaman bayana birakmasi lazim bir erkek. Zorla güzellik olmaz.
Iftira, yalan dolan hele hic olmaz..
Yalancilarin en kötüsü dogrularla yalanlari karistirarak baskalarina sunmaktir.. Sözüm o'na benim photoshopla Erzurumlu Kirolara benzetilen resmim ne kadar dogrusu ise Lara hanima edilen iftiralar o kadar dogrudur.

Vaybee'ciler, bu Hitler'in propagandacisi Göbbels'in sözüydü.. Bir yalani herkesin o'nun dogru oldugunu sanana kadar tekrarlayin demisti...

Inanmayim. Yoksa böyle sark kurnazlarini mükafatlandirmis olursunuz...
NOKTA!!!!!
Alt 20.04.2015, 17:33
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Hosgeldin ADAM gibi ADAM
Sagol var ol Banu, burayi hos bulmadim ama senin selamini almak her zaman hostur!
Antwort