Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 03.10.2014, 02:07
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Sizin istihbarat güclüdür dogru!Isid icinde 2000 özel tim elemani ve yüzlerce istihbarat üyesinin,Isid adli katillere nasil katliam yapacaklarini ögretiyorlardir!
Bunu kurdhaber.net gibi sacma sapan sitelerden birinde mi okudun? Kaynagini gorebilir miyiz?

Zira ISID YPG ve PKK'yi paketlemeye basladigindan beri youtube dahil internetin her yerinde kurt fasistler sirf Turkiye'yi dunyada karalamak icin buna benzer haberleri uydurup duruyor ama kaynaklari ve nereden cikardiklari belli degil.

Zitat:
Zaten sorunda bu ya?Siz irak ve suriyede yasananlar üzerinden Pkk düsmanligi yapmaya calisiyorsunuz!Ay da bir sorun olsa,belki onuda PKK ya baglarsiniz?Ne menem bir duygudur,kendinden emin olmak,ama bir avuc insana diz cöktürememek!Bükemedigin bilegi öpeceksin diyorlar!Artik acilim zirvalariyla bitirme operasyonlari yapanlarin,bir avuc insan karsisinda caresiz kalanlarin son cirpinislari diyorum,baska birsey de demiyorum!Eger kopya olmasaydi ne yazdigini bilir bana öyle cevap verirdin!Dogrudur ben tr degilim,ama bundan cok eminim ki bazi insanlar burnunun dibindeki gelismeleri bilmez ben bilirim....Neyse;ben seni düsman biriymis gibi görmüyorum,ondandir sana kardesim demem!Fakat sen;statik despot bir anlayisla sürekli insanlari ikna etme cabasi,sürekli kendini dogru yansitma cabasi icindesin,bundandir tartismayi bitirmek istemem!Baska bir sebebi yok!
PKK'nin eli bukulmemis mi? PKK'nin kafasini kirdi Turk ordusu. Sana resmi rakamlari vereyim. Son 30 yilda;

6000 asker, polis ve koy korucusu sehit oldu (dikkatini cekerim, koy korucularinin cogu kürt'tür)

32 000 PKK'li terorist olduruldu, (tutuklananlarindan bahsetmiyorum bile). BDP'lilerin rakamlari da bu civarda.

Yani her 1 sehite 5-6 PKK'li denk geliyor.

Turkiye icin 1 sehitin bile degeri anlami buyuktur, ama PKK icin 10 PKK'linin oldurulmesi bile onemli degil, daha kendilerine deger vermiyorlar. O yuzden AKP hukumeti 1 sehit olmamasi icin sozde cozum surecini baslatti. Bu konuda AKP icin ayni fikirde miyim? Hayir. Operasyonlar devam etmeli.

Turkiye'nin Irak ve Suriye ile siniri toplami tam 1200 km! Bu kadar buyuk bir sinirin teror sizintilarina karsi korunmasi cok zor, asiri gelismis teknolojiye ve saldiri helikopterlerine ihtiyac var (T-129 Atak saldiri helikopterleri geliyor), o zamana kadar Turkiye PKK'yi oyalamalidir. Sinirlarin guvenligi daha iyi saglandiginda operasyonlara devam edilebilir.

PKK'yi boyle ovmen ve savunman sehitler icin saygisizca!

Burada masum kurt halkina karsi kimse dusmanlik yapmiyor, YPG ve PKK teroristleri icin konusuyoruz, sen ise bu teroristleri, sirf kurt bolgelerde savastiklari icin savunuyorsun.

Zitat:
Bu rakam doðru degil 30000 bin civarýnda silahli gücü var Isid adli katil ordusunun! Donra detayli yazarim ben....
ISID'in toplam uyesi 30 000 (CIA rakami) dahi olsa, pesmerge + YPG + PKK'nin uyeleri ISID'in sayisini defalarca katliyor. Kaldi ki kurtlerin yasadigi bolgeler tehdit altinda ve o bolgelerde Kuzey Irak + Suriye'de 10 000'a yakin kurt yasiyor + amerika, ingiltere, almanya, fransa hava saldirilari destekli. Dusmanlari ise toplam 30 000, ki bunlarin buyuk kismi Irak'ta Al-Anbar ve Felluce bolgesinde, Suriye'de az kismi var. Bu iste bir gariplik var.
Alt 03.10.2014, 08:55
___EZEL___

Standard Rakam!

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Bunu kurdhaber.net gibi sacma sapan sitelerden birinde mi okudun? Kaynagini gorebilir miyiz?

Zira ISID YPG ve PKK'yi paketlemeye basladigindan beri youtube dahil internetin her yerinde kurt fasistler sirf Turkiye'yi dunyada karalamak icin buna benzer haberleri uydurup duruyor ama kaynaklari ve nereden cikardiklari belli degil.

PKK'nin eli bukulmemis mi? PKK'nin kafasini kirdi Turk ordusu. Sana resmi rakamlari vereyim. Son 30 yilda;

6000 asker, polis ve koy korucusu sehit oldu (dikkatini cekerim, koy korucularinin cogu kürt'tür)

32 000 PKK'li terorist olduruldu, (tutuklananlarindan bahsetmiyorum bile). BDP'lilerin rakamlari da bu civarda.

Yani her 1 sehite 5-6 PKK'li denk geliyor.

Turkiye icin 1 sehitin bile degeri anlami buyuktur, ama PKK icin 10 PKK'linin oldurulmesi bile onemli degil, daha kendilerine deger vermiyorlar. O yuzden AKP hukumeti 1 sehit olmamasi icin sozde cozum surecini baslatti. Bu konuda AKP icin ayni fikirde miyim? Hayir. Operasyonlar devam etmeli.

Turkiye'nin Irak ve Suriye ile siniri toplami tam 1200 km! Bu kadar buyuk bir sinirin teror sizintilarina karsi korunmasi cok zor, asiri gelismis teknolojiye ve saldiri helikopterlerine ihtiyac var (T-129 Atak saldiri helikopterleri geliyor), o zamana kadar Turkiye PKK'yi oyalamalidir. Sinirlarin guvenligi daha iyi saglandiginda operasyonlara devam edilebilir.

PKK'yi boyle ovmen ve savunman sehitler icin saygisizca!

Burada masum kurt halkina karsi kimse dusmanlik yapmiyor, YPG ve PKK teroristleri icin konusuyoruz, sen ise bu teroristleri, sirf kurt bolgelerde savastiklari icin savunuyorsun.

ISID'in toplam uyesi 30 000 (CIA rakami) dahi olsa, pesmerge + YPG + PKK'nin uyeleri ISID'in sayisini defalarca katliyor. Kaldi ki kurtlerin yasadigi bolgeler tehdit altinda ve o bolgelerde Kuzey Irak + Suriye'de 10 000'a yakin kurt yasiyor + amerika, ingiltere, almanya, fransa hava saldirilari destekli. Dusmanlari ise toplam 30 000, ki bunlarin buyuk kismi Irak'ta Al-Anbar ve Felluce bolgesinde, Suriye'de az kismi var. Bu iste bir gariplik var.
Ben bu tartismayi bitirdigim icin,yazdiklarina birsey yazmiycam.Sadece Isid rakami icin CIA nin söyledigi dogrudur diyebilirim,cünkü o örgütü örgütleyen,CIA,MIT ve MOSSAD.....
Alt 04.10.2014, 18:59
___EZEL___

Standard Spartakusler!

Cagimizin Spartakusleri elindeki en büyük silahi özgürlük,en büyük destekcisi dünya halklarinin umudu ile,zalimlere direniyor!Zalimin zulmu varsa,bu zulme karsi DIRENENLERDE VAR!

Geändert von ___EZEL___ (05.10.2014 um 00:09 Uhr).
Alt 05.10.2014, 13:34
___EZEL___

Standard Tarafsizlik...

Tarafsiz oldugunu iddia eden veya o yönde davranan taraftir aslinda,yapilmak istenen katliama sessiz kaliyorsaniz,o katliamin yapilmasini istiyorsunuz demektir bu....Karar verin,renginizi gösterin!Zulm etmeye hazirlananlardan mi,yoksa DIRENISLERIYLE INSANLIK DESTANINI YENIDEN YAZANLARDAN YANAMISINIZ?
Alt 05.10.2014, 18:03
Erfahrener Benutzer

Standard

Terorist YPG ve PKK'dan yana degiliz. Birak terorist gruplarin propagandasini.
Alt 05.10.2014, 20:45
___EZEL___

Standard offf

Sen hic laftan anlamiyormusun arkadas!Yazma benim konularima,biraz ar olur insanda ya....Cattik ya...
Bak kardesim,kimse kimsenin fikrini begenmek zorunda degil,herkes senin veya benim gibide düsünmek zorunda olmadigina göre,neden bu israr?Ben fikir alisverisinde bulunuyorum,düsünce özgürlügü diye birsey var,sende o cesaret ve ilkede yok! uzak dur arkadas ya......
Alt 05.10.2014, 22:43
Erfahrener Benutzer

Standard

Sen ne pislik bir adamsin boyle. Ne yalanci bir tipsin.

1. Beni engelledigini, boylelikle mesajlarimi gormedigini soylemene ragmen halen yazmaktasin.

2. Sende dusunce mi varmis? Neyi tartisabilme kapasiten var surada? Ne bilgin var? Anca zirliyorsun.

3. Elbette ki burada terorizm propagandasi yaptiginizda karsiliginda cevap alacaksiniz, senin basligin olur baska baslik olur. Kimsenin reaksiyon gostermesini istemiyorsan adam olacaksin adam gibi insanliktan bahsedeceksin, terorizmi mesru gostererek. Zirlayip durma. Insan ol.
Alt 05.10.2014, 22:55
___EZEL___

Standard ....

Zitat:
Sen hic laftan anlamiyormusun arkadas!Yazma benim konularima,biraz ar olur insanda ya....Cattik ya...
Bak kardesim,kimse kimsenin fikrini begenmek zorunda degil,herkes senin veya benim gibide düsünmek zorunda olmadigina göre,neden bu israr?Ben fikir alisverisinde bulunuyorum,düsünce özgürlügü diye birsey var,sende o cesaret ve ilkede yok! uzak dur arkadas ya......
Bu yeter sana,senin gibi bir hasta icin yazmam artik....
Alt 05.10.2014, 23:09
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bunu 50 bin kere soyledin, her sozun yalan. Ben bir sey yapmiyorum, kendi kendini yalanci cikariyorsun.

Duygu somurunuzden bikti millet. Vaybee'den PKK'ya kac eleman yetistirmeyi dusunuyorsun mazlum edebiyatinla?
Alt 05.10.2014, 23:09
___EZEL___

Standard

Zitat:
Antwort