Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 30.06.2015, 19:49
__KAAN__

Standard Farkındaysanız?

Zitat:
Zitat von Nur_Banu Beitrag anzeigen
cennet ve cehennem bu kadar basit degil

Islamiyet gelemeden önce yani 600 yillarda orta doguda
- kiz cocuklari canli canli gömülüyordu
- yoksul insanlar kölelestiriliyordu
- zengin bir erkek sinirsiz kadin alabiliyordu
- kadinlara eziyet ediliyordu (ay halinda kümeste yatmak gibi ...)
= iste bu islamiyetden önceki durum, yani senin dedigin CENNET Kaan.

Senin ve benim cennet ve cehennem anlayisimiz cok farkli. Benim icin cennet (düya ismiyle HUZUR, ADALET) islamiyetin gelmesiyle oldu. Allah sanada bunu görmeyi nasip eder insallah
Farkındaysanız,ne kadar Allah ve İslam diyen grup veya zümre varsa,kadınları köle olarak kullanmaktan,onları satmaktan veya öldürmekten hiç vazgeçmemiş...Kaldı ki,islamiyetten önce kız çocukları öldürülüyordu yalanına anca aptallar inanır.Gerçekten öldürülmüş olsalardı,inanın arapların soyu tükenmiş ve bizler barbarlardan kurtulmuş olurduk.Başka bahane arguman bulun bence...
Farkındamısınız?
Çocuklarla evlilikler savunuluyor islamiyette!
Farkındamısınız gerçekten yaşananların?
Farkındamısınız?
İslamiyette birden fazla kadın alma hakkı,yine zenginlere tanınıyor!
Hiç sanmıyorum ve sizlerin gerçeği görebileceğinizede inanmıyorum...
Cennet gibi ülkelerin cehenneme döndüğünü bile görmüyorsunuz....
Alt 30.06.2015, 19:56
Nur_Banu

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Farkındaysanız,ne kadar Allah ve İslam diyen grup veya zümre varsa,kadınları köle olarak kullanmaktan,onları satmaktan veya öldürmekten hiç vazgeçmemiş...Kaldı ki,islamiyetten önce kız çocukları öldürülüyordu yalanına anca aptallar inanır.Gerçekten öldürülmüş olsalardı,inanın arapların soyu tükenmiş ve bizler barbarlardan kurtulmuş olurduk.Başka bahane arguman bulun bence...
Farkındamısınız?
Çocuklarla evlilikler savunuluyor islamiyette!
Farkındamısınız gerçekten yaşananların?
Farkındamısınız?
İslamiyette birden fazla kadın alma hakkı,yine zenginlere tanınıyor!
Hiç sanmıyorum ve sizlerin gerçeği görebileceğinizede inanmıyorum...
Cennet gibi ülkelerin cehenneme döndüğünü bile görmüyorsunuz....
zan degil KANIT istiyorum!!!
Alt 30.06.2015, 20:43
__KAAN__

Standard Çocuklarla evlilik/Dinlerde pedofil ilişkiler

Zitat:
zan degil KANIT istiyorum!!!
https://twitter.com/kurd24n/status/493124072126287873

http://www.milliyet.com.tr/turk-koke...81/default.htm

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/28863265.asp
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 10985477_1628808387348812_2012387482668527604_n.jpg (48,8 KB, 1x aufgerufen)
Dateityp: jpg 100029_cover.jpg (24,9 KB, 1x aufgerufen)
Alt 30.06.2015, 22:33
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

birbirinize karsi bu kadar sert davranmayin bence...

yoksa fikirlerinizi karsi taraf hic arastirmaz bile..

saygilar
Alt 30.06.2015, 22:37
Nur_Banu

Standard

kanitlarin bunlar mi
resimler_cocuk gelin:
dogu bölgesinde yani kürtlerin cogunlukla yasadigi bölgelerde cocuk gelinler olurdu, cok sükür TÜRK devleti bunuda engelliyor (Ne MUTLU TÜRKÜM DIYENE)
Eger müslümanlarda cocuk gelin olma sarti olsaydi BU TÜRKIYENIN DIGER BÖLGELERINDE de olmali gerekirdi PEKI NEDEN YOK??? DEMEKKI BU UYGULAMA SIRF KÜRTLERE MAHSUS BIR DURUM.

Ben de sana soruyorum KAAN:
Bir baba namusunu satar mi? Dogu gölgesinde ufak kizlari para karsiliginda satiyorlar!!!
Bir baba namusunu satar mi kaan?

Diger resime gelince, ben bu kizlarin niye cimenin ortasinda oturduklarini ve yüzleri niye kapali anlamadim, sen anladinsa bize bir sahmet acikla

linklere gelince:
Bu linkler kanit degil, bunlarla bir mahkemeye gitsen mahkeme kapisini yüzüne kapatirlar neden mi?
- sözde kurbanlarin kendileirni saklama nedenleri celiskili, bu kirsiler neden saklaniyor???
- sözde kurbanlarin verdigi demecte "aralarinda türkler de vardi" bu da ilginc, nerden biliyorlardi türklerinde oldugunu, bu kisilerin irk ayrimi yapmak icin özel dersler mi görmüs?

Konuyu toparlayalim:
sen diyorsun bunu islam yapiyor, bende senden kanit istedim.
Akil var mantik var senin bu kanit olarak buraya eklediklerinde ISLAM NERDE????

TEKRAR DIYORUM: imani olmayanin hem kalp gözü hemde dünya gözü kör olur, sende bu körlük var, ben ne dedim sen ne ekledin

Geändert von Nur_Banu (30.06.2015 um 22:40 Uhr).
Alt 30.06.2015, 23:13
__KAAN__

Standard Saçmalamak

Zitat:
kanitlarin bunlar mi
resimler_cocuk gelin:
dogu bölgesinde yani kürtlerin cogunlukla yasadigi bölgelerde cocuk gelinler olurdu, cok sükür TÜRK devleti bunuda engelliyor (Ne MUTLU TÜRKÜM DIYENE)
Eger müslümanlarda cocuk gelin olma sarti olsaydi BU TÜRKIYENIN DIGER BÖLGELERINDE de olmali gerekirdi PEKI NEDEN YOK??? DEMEKKI BU UYGULAMA SIRF KÜRTLERE MAHSUS BIR DURUM.

Ben de sana soruyorum KAAN:
Bir baba namusunu satar mi? Dogu gölgesinde ufak kizlari para karsiliginda satiyorlar!!!
Bir baba namusunu satar mi kaan?

Diger resime gelince, ben bu kizlarin niye cimenin ortasinda oturduklarini ve yüzleri niye kapali anlamadim, sen anladinsa bize bir sahmet acikla

linklere gelince:
Bu linkler kanit degil, bunlarla bir mahkemeye gitsen mahkeme kapisini yüzüne kapatirlar neden mi?
- sözde kurbanlarin kendileirni saklama nedenleri celiskili, bu kirsiler neden saklaniyor???
- sözde kurbanlarin verdigi demecte "aralarinda türkler de vardi" bu da ilginc, nerden biliyorlardi türklerinde oldugunu, bu kisilerin irk ayrimi yapmak icin özel dersler mi görmüs?

Konuyu toparlayalim:
sen diyorsun bunu islam yapiyor, bende senden kanit istedim.
Akil var mantik var senin bu kanit olarak buraya eklediklerinde ISLAM NERDE????

TEKRAR DIYORUM: imani olmayanin hem kalp gözü hemde dünya gözü kör olur, sende bu körlük var, ben ne dedim sen ne ekledin
Ben bağnaz bir müslümanın,kabul edeceği hiçbirşey olduğunu düşünmüyorum.
Şimdi sana desem allahına ilişkin kanıt ver,tutar kurandan alıntılar verirsin.Kaldiki bu linklerde dikkat edersen,bir yerde işid elindeki kölelerden bahsediyor ve bu köleler kadın.Bütün dünya bunları bilip lanetlerken,pişkince bunları kürtlere bağlamak(Kaldıki o kadınlar Kürt)anca senin gibi müslüman mı,ırkçı mı ne olduğu belli olmayan insancıklardan beklenir.Sizler önce insan olmayı becerin,sizlerin beyni bulanmış,olanları fak etmemek için yalan dolanla iş götürmeye çalışıyorsunuz. Bende sana bir slogan atarım burda,ama sen bunları anlamazsın.Kapasiten buna elverişli değil...Burda laf cambazlığı yapıp,kendince akıllı olduğunu düşünüyorsun,ama sen gözünün önünü göremiyecek kadar körsün...Aptalsın sanırım sen nur,gerçi nur değilsin,bu benim açımdan kesin.Dikkat edersen tartışmayı bosp mit jurnalcisi tarzında yürütüyorsun..Dünyada kaç milyon insan türkçe konuşuyor biliyormusun?Komşu olan insanlar bir kelime türkçe bilmiyormudur sence,Yunanistan da bile türkçe anlayan ve bilen yunanlılar var.Çürütme gerekçesine bak )))
Birde kafam çalışıyor diye geçiniyorsun?Dünyada çeşit ırk var,sana bunları sayalım 1.Beyaz,2.Siyah,3.Sarı,4.Kızıl,bunların herhangi birinde milliyet yazıyor mu?Ulus ve ırkı birbirinden ayıramayacak kadar körsün.Hani islamda ırkçılık yoktu?Buradanda anlaşıldığı gibi,müslümanların hiç birşeyi doğru değil.Yalan üzerine kurulu bir din...Yalan söylemek,hemde bu kutsal saydığınız ayda doğru mu?Ben senin Nur olduğuna inanmadığım ve üslubunda provakatör Bospgibi olduğundan seni engelliyorum....Ne sana,nede başka bir bağnaz müslümana cevap vermiyorum artık,sizler insanı alıklaştırmaktan,kör döğüşüne çekmekten başka birşey yapmıyorsunuz çünkü.Birde gerçekten de bir dine inanmıyorsunuz....
Alt 01.07.2015, 06:20
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
cennet ve cehennem bu kadar basit degil

Islamiyet gelemeden önce yani 600 yillarda orta doguda
- kiz cocuklari canli canli gömülüyordu
- yoksul insanlar kölelestiriliyordu
- zengin bir erkek sinirsiz kadin alabiliyordu
- kadinlara eziyet ediliyordu (ay halinda kümeste yatmak gibi ...)
= iste bu islamiyetden önceki durum, yani senin dedigin CENNET Kaan.

Senin ve benim cennet ve cehennem anlayisimiz cok farkli. Benim icin cennet (düya ismiyle HUZUR, ADALET) islamiyetin gelmesiyle oldu. Allah sanada bunu görmeyi nasip eder insallah
_KAAN_'in cenneti su unsurlardan olusuyor:

PKK
Abdullah Ocalan
YPG
PYD
Gobaneee
Alt 01.07.2015, 09:34
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen lütfen kötü türkcemi anlayarak okumaya calis, iyi niyetli yazilmistir !

Islam basligi altinda , yapilan bütün gerceklerin (eziyet küfür hainlik fesatlik savas vb. kötülüklerin) farkindayiz !

bu demek degildir ki ISLAMIYET sadece bir kac beyni yikanmis terör örgütlerinin DINIDIR , ve sadece onlarin tanitmak istedikleri ve yasamak istedikleri ISLAMIYETTIR !!

eger böyle düsünecek olursan :

1. YAHUDI ler -----FILISTINDE HER TÜRLÜ ZULÜM VE TERÖR ESTIRIYOR !
2. HRISTIYANLAR--- DÜNYANIN HER BIR YERINDE SAVAS EDIYOR !
3. BUDISTLER --- HER GÜN CIN DE HINDISTANDA BURMA DA KATLIAMDA.
4. YEZIDILER --- TERÖR ÖRGÜTÜ ILE BIR ARADA HAREKET EDIYOR+

benim kisisel olarak bazi ortam ve konularda verdigim TEPKIyi sen yine BIREY olarak istedigin gibi degerlendirebilirsin.
Buda benim KISILIGIMIN iyi veya kötü olusunun, GENEL TOPLUMDA sadece senin bana bictigin degerden ibaret oldugunu kanitlamaz !!

aslina bakarsan, senin bakis acinda biraz kaliplasma var derim !
senin anlayis ve düsüncen kesinlikle seni ve senin gibi düsüncede olanlari baglar !

ben kalkip eger seni DINDAR olman icin telkinlersem, ozaman haddimi asmis olurum. Ben bunu yapmam, cünki HÜR DÜSÜNCE , BENIM INANCIMDA, RABBIMIN INSANLARA verdigi en büyük nimetlerden biridir !
Onun icindirki ben senin düsünceni sadece dinlerim veya okurum, iyi olanindan kendime pay alirim, aklima yatmayani da , sahiplenmem !

ne senin dinine ne de senin dinsizligine LAF etmem ! inancin senin inancsizliginda senindir !

böylece aramizda ki tek fark, ben senin ve senin düsüncende olanlarin , din ve ya dinsizliklerini, IRDELEMEM ki, bu beni zaten asar ! Ama sen ve senin düsüncendekiler, nevar ki , ne hikmetse, her defasinda ISLAM dinini ÖCÜ gösterme cabalarindan baska mesguliyetleri olmama itibari birakiyor !

ve her sizin saldiri niteligi tasiyan , yazi ve konusmalariniza , asla cevap vermeme hakkimizin olmadgini bile söylüyorsunuz !

yani sen benim degerime degerlime ve en deger verdigime her defasinda, dil uzatacaksin, pervasizca küfürler edeceksin, EVRENSEL bir INANci tek bir ÖRGÜT veya KISININ isi gücü vs. diye basitlestireceksin, bu yetmezmis gibi, birde cikip " BAK BU SIZSINIZ bu ISLAM " diyeceksin, bizde susacagiz !

zaten fark etmissindir ki , cogu yerde sukunetimi koruyorum !

bazi parladigim yerlerde vardir , bunlar sadece kisisel temalarla sinirlidir !

KAAN_senin yazindan kisa ALINTI : Bütün dünya bunları bilip lanetlerken,pişkince bunları kürtlere bağlamak(Kaldıki o kadınlar Kürt)anca senin gibi müslüman mı,ırkçı mı ne olduğu belli olmayan insancıklardan beklenir.

1,57 MILYAR MÜSLÜMAN , baris ve huzur icinde yasamak isterken, ve bunu aleni görmek mümkünken, keza dünyanin her terafinda aleni MÜSLÜMAN katliam i yapilmaktadir, ve bunu bütün INANAN TEMIZ INSANLAR (HRISTIYANIDA MÜSLÜMANIDA YAHUDISIDE) NALETLERKEN, piskince bunlari BÜTÜN MÜSLÜMANLARIN DINI OLAN ISLAMIYETE BAGLAMAK , KENDI GÖRÜSÜNDEN VE BAKIS ACISINDAN DISARI CIKMAYA KORKAN VE NE OLDUGU BELLI OLMAYAN BIR TOHUMA SAHIP INSANCIKLARDAN BEKLENIR

SIMDI----- ÖNCE KENDI YAZDIKLARINI OKU !! SONRADA BENI YAZMAK ZORUNDA BIRAKTIKLARINI OKU !!

ARAMIZDA KI FARKSIZLIGI SEN BANA SONRA ANLATIRSIN !!
------------------------------------------------------------------------------------

2. CI NOKTA : Allah hakkinda kanit :

YAHU ARKADASIM NE KADAR SAFSIN ?? HEM INANMAZSIN , HEMDE
KANIT ISTERSIN !!

------INANMAYA NIYETI OLAN KANIT ARAMAZ, KANIT SENIN BAKIPTA
GÖREMEDIKLERINDE GIZLIDIR !

kimin IMAN li kimin IMANsiz olacagini benim inancimda SADECE TEK Allah bilir !

bu

Zitat:
Ben bağnaz bir müslümanın,kabul edeceği hiçbirşey olduğunu düşünmüyorum.
Şimdi sana desem allahına ilişkin kanıt ver,tutar kurandan alıntılar verirsin.Kaldiki bu linklerde dikkat edersen,bir yerde işid elindeki kölelerden bahsediyor ve bu köleler kadın.Bütün dünya bunları bilip lanetlerken,pişkince bunları kürtlere bağlamak(Kaldıki o kadınlar Kürt)anca senin gibi müslüman mı,ırkçı mı ne olduğu belli olmayan insancıklardan beklenir.Sizler önce insan olmayı becerin,sizlerin beyni bulanmış,olanları fak etmemek için yalan dolanla iş götürmeye çalışıyorsunuz. Bende sana bir slogan atarım burda,ama sen bunları anlamazsın.Kapasiten buna elverişli değil...Burda laf cambazlığı yapıp,kendince akıllı olduğunu düşünüyorsun,ama sen gözünün önünü göremiyecek kadar körsün...Aptalsın sanırım sen nur,gerçi nur değilsin,bu benim açımdan kesin.Dikkat edersen tartışmayı bosp mit jurnalcisi tarzında yürütüyorsun..Dünyada kaç milyon insan türkçe konuşuyor biliyormusun?Komşu olan insanlar bir kelime türkçe bilmiyormudur sence,Yunanistan da bile türkçe anlayan ve bilen yunanlılar var.Çürütme gerekçesine bak )))
Birde kafam çalışıyor diye geçiniyorsun?Dünyada çeşit ırk var,sana bunları sayalım 1.Beyaz,2.Siyah,3.Sarı,4.Kızıl,bunların herhangi birinde milliyet yazıyor mu?Ulus ve ırkı birbirinden ayıramayacak kadar körsün.Hani islamda ırkçılık yoktu?Buradanda anlaşıldığı gibi,müslümanların hiç birşeyi doğru değil.Yalan üzerine kurulu bir din...Yalan söylemek,hemde bu kutsal saydığınız ayda doğru mu?Ben senin Nur olduğuna inanmadığım ve üslubunda provakatör Bospgibi olduğundan seni engelliyorum....Ne sana,nede başka bir bağnaz müslümana cevap vermiyorum artık,sizler insanı alıklaştırmaktan,kör döğüşüne çekmekten başka birşey yapmıyorsunuz çünkü.Birde gerçekten de bir dine inanmıyorsunuz....

Zitat:
İnsan saçmalamak istediği zaman saçmalar.Buna kimse engel olamaz.Ben islamiyetin gerçek yüzünü ortaya koymuşum,sende imanına dayalı itiraz et.Fakat itiraz ve karşı sav yerine,yargı,tehdit ve korkutma var.Çünkü,okuyan bir müslüman,herşeyin yalandan ibaret olduğunu anlar.Dipnotu üzerime almam korkma,ben cennet ve cehennemin yeryüzü olduğunu düşünüyorum.Mesela,islamiyet emperyalistlerin elinde oyuncak olmadan önce,orta doğu cennete yakın bir yerdi,dokunsaydık elimizde olacaktı cennet,fakat islamiyet geldi ve cennet olacak yerleri cehnneme çevirdi.Hala yanıyor ve yeni zebaniler atanmış oralara......
Ayrıca bu tartışma,ramazandan önce oldu diye biliyordum ben?
Kaldı ki senin kimseye saygın kalmamış salih,sen eski salih değilsin san ki?Uslubun değişmiş senin,tahammülün yok artık.

Geändert von 1978salih (01.07.2015 um 09:41 Uhr).
Alt 01.07.2015, 10:01
__KAAN__

Standard Saçmalamak 2

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Islam basligi altinda , yapilan bütün gerceklerin (eziyet küfür hainlik fesatlik savas vb. kötülüklerin) farkindayiz !

bu demek degildir ki ISLAMIYET sadece bir kac beyni yikanmis terör örgütlerinin DINIDIR , ve sadece onlarin tanitmak istedikleri ve yasamak istedikleri ISLAMIYETTIR !!

eger böyle düsünecek olursan :

1. YAHUDI ler -----FILISTINDE HER TÜRLÜ ZULÜM VE TERÖR ESTIRIYOR !
2. HRISTIYANLAR--- DÜNYANIN HER BIR YERINDE SAVAS EDIYOR !
3. BUDISTLER --- HER GÜN CIN DE HINDISTANDA BURMA DA KATLIAMDA.
4. YEZIDILER --- TERÖR ÖRGÜTÜ ILE BIR ARADA HAREKET EDIYOR+

benim kisisel olarak bazi ortam ve konularda verdigim TEPKIyi sen yine BIREY olarak istedigin gibi degerlendirebilirsin.
Buda benim KISILIGIMIN iyi veya kötü olusunun, GENEL TOPLUMDA sadece senin bana bictigin degerden ibaret oldugunu kanitlamaz !!

aslina bakarsan, senin bakis acinda biraz kaliplasma var derim !
senin anlayis ve düsüncen kesinlikle seni ve senin gibi düsüncede olanlari baglar !

ben kalkip eger seni DINDAR olman icin telkinlersem, ozaman haddimi asmis olurum. Ben bunu yapmam, cünki HÜR DÜSÜNCE , BENIM INANCIMDA, RABBIMIN INSANLARA verdigi en büyük nimetlerden biridir !
Onun icindirki ben senin düsünceni sadece dinlerim veya okurum, iyi olanindan kendime pay alirim, aklima yatmayani da , sahiplenmem !

ne senin dinine ne de senin dinsizligine LAF etmem ! inancin senin inancsizliginda senindir !

böylece aramizda ki tek fark, ben senin ve senin düsüncende olanlarin , din ve ya dinsizliklerini, IRDELEMEM ki, bu beni zaten asar ! Ama sen ve senin düsüncendekiler, nevar ki , ne hikmetse, her defasinda ISLAM dinini ÖCÜ gösterme cabalarindan baska mesguliyetleri olmama itibari birakiyor !

ve her sizin saldiri niteligi tasiyan , yazi ve konusmalariniza , asla cevap vermeme hakkimizin olmadgini bile söylüyorsunuz !

yani sen benim degerime degerlime ve en deger verdigime her defasinda, dil uzatacaksin, pervasizca küfürler edeceksin, EVRENSEL bir INANci tek bir ÖRGÜT veya KISININ isi gücü vs. diye basitlestireceksin, bu yetmezmis gibi, birde cikip " BAK BU SIZSINIZ bu ISLAM " diyeceksin, bizde susacagiz !

zaten fark etmissindir ki , cogu yerde sukunetimi koruyorum !

bazi parladigim yerlerde vardir , bunlar sadece kisisel temalarla sinirlidir !

KAAN_senin yazindan kisa ALINTI : Bütün dünya bunları bilip lanetlerken,pişkince bunları kürtlere bağlamak(Kaldıki o kadınlar Kürt)anca senin gibi müslüman mı,ırkçı mı ne olduğu belli olmayan insancıklardan beklenir.

1,57 MILYAR MÜSLÜMAN , baris ve huzur icinde yasamak isterken, ve bunu aleni görmek mümkünken, keza dünyanin her terafinda aleni MÜSLÜMAN katliam i yapilmaktadir, ve bunu bütün INANAN TEMIZ INSANLAR (HRISTIYANIDA MÜSLÜMANIDA YAHUDISIDE) NALETLERKEN, piskince bunlari BÜTÜN MÜSLÜMANLARIN DINI OLAN ISLAMIYETE BAGLAMAK , KENDI GÖRÜSÜNDEN VE BAKIS ACISINDAN DISARI CIKMAYA KORKAN VE NE OLDUGU BELLI OLMAYAN BIR TOHUMA SAHIP INSANCIKLARDAN BEKLENIR

SIMDI----- ÖNCE KENDI YAZDIKLARINI OKU !! SONRADA BENI YAZMAK ZORUNDA BIRAKTIKLARINI OKU !!

ARAMIZDA KI FARKSIZLIGI SEN BANA SONRA ANLATIRSIN !!
------------------------------------------------------------------------------------

2. CI NOKTA : Allah hakkinda kanit :

YAHU ARKADASIM NE KADAR SAFSIN ?? HEM INANMAZSIN , HEMDE
KANIT ISTERSIN !!

------INANMAYA NIYETI OLAN KANIT ARAMAZ, KANIT SENIN BAKIPTA
GÖREMEDIKLERINDE GIZLIDIR !

kimin IMAN li kimin IMANsiz olacagini benim inancimda SADECE TEK Allah bilir !

bu
Ben kürtlere bağlamak derken,müslüman katliamlarının,kadının köle olarak alınıp satılmasının ve pedofil ilişkileri benimsenmesinin kürtlere bağlamaya çalışan ekletik saçma anlayışa yazdım.Sen de anlamak isteme ve saçmalıkları savunmaya devam et.Hatta her zaman ki gibi gerçek islam bu değil diyerek kendini kurtar.
Ne kadar müslüman ülke varsa,orada savaş,katliam,insan tacirliği,organ mafyası,zenginlikleri yağmalama var.Hiç dikkatinizi çekti mi bu?
Dinler bana göre,toptan hakim sınıflara ve zengin zümrelere hizmet ediyor.Sizin cennet ve cehennem tabiriniz,vaatleriniz hep yoksulları kandırmak için uydurulmuş saçma hikayeleriniz,hatta Allah deyip kabeyi putlaştırmanız ve bunu farkında olmamanız,ne kadar alık bir zihniyetin ürünü olduğunuzun göstergesidir.
Benim şu an işim var,arada bakıp cevap vermeye çalışıyorum,bu açıdan detaylı yazmadım.Not:senin yazman ve davranışın benim için önemli,çünkü islamcılar arasında fikrini paylaşıp,karşısında ki fikre saygı gösteren tek kişisin burda.
Alt 01.07.2015, 13:46
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Önemli olan , Yazilanlarin SACMA olmadigi !

bir seye deger veren, o tek bir deger icin bile , diger degersizlerin gerceklik ve haklilik payini, hayatin icinden, daha iyi okumaya calisir.

görüslere deger vermek, akilli insanlarin isidir !

bende dedim ya, görüsün bir tek seni baglar, bir kisi veya kurulusa karsi yapilan ithamlar da seni baglar, lakin kalkip 1,5 milyarlik bir toplulugun, degerini zedelersen, bu is senide asar benide.

suclamakta oldugun bir inanc ! bu inanca bagli 1000lerce degisik MILLET var !

evet saydiklarin bütün kötülükler ne yazikki bu MILLETLER arasinda ki insanciklar tarafindan yapilmakta.

AYNI KÖTÜLÜKLER ne yazikki , diger inanclara mensup insanciklar tarafindan yapilmakta.

bütün kötülükleri, sen kalkip ISLAM in DEGERI olarak , tanitmaya kalkarsan bu abes teskil eder, keza islam insanlara baski kurmuyor !

insanlar ne yazikki ALGILAMAK denilen fiili pek beceremiyor, veya daha dogrusu, OKUMAYI pek sevmeyerek, ASIL GERCEK AYAN BEYAN ORTADA OLAN KURAN KANUNLARINI sadece kulaktan dolma yorumlayarak yasamaya calisiyorlar.

böylece senin gibi islam dininden uzaklasan insanlar, KENDI ZAFIYETLERINI, ISLAM a baglayarak, bir nebze kendisini , sucsuz göstermeye calisiyorlar.

simdi Kaan , internete gir , ve müslümanlarin yaptiklari kötülükleri bir arastir?

ve diger din veya dinsizlerin yaptiklarini arastir ?

göreceksin ki bu kötülük dine endeksli bir durum degildir !! INSANLAR kötüyse , din ne yapsin !!

din belli dir ortadadir, acik ve secik anlasilirligi vardir.

din simdi sapkina , onu anlamaya calismayana, onu okumayana, onu bilmeyene , ne yapsin ??

KURAN kalksin seninle konussunmu istiyorsun ?
Allah sana yeni VAHI-MELEKLERIMI göndersin ?
GÖK yarilsin CENNET CEHENNEM GÖZÜKSÜN MÜ istiyorsun ?

isbat icin sayin kaan, bakipta görmediklerin sana yeterli.

DipNot: bakipta algilayamadiklarimiz okadar cok ki , kaan , inan bende her yeni gördügüm ve algiladigim , benim icin kanit i Ilahi olan binlerce Tabii gercekler mevcut cevremizde !!

Söyleki mesela: daha bundan 15 sene evvelinde bir KÜRT vatandas kürtce sarki okusa iceri aliniyordu !! neden ??? onun ne dedigini anlayamiyoruz diye !!

AHMAK bir YÖNETIM BASKICI BIR ANLAYIS , Kürt Türk düsmanliginin dogmasinda bilincli caba sarfetmislerdir !

simdi ise kürt olan bir insan, PARLEMENTODA türkce bilmeden yemin edebiliyor. ve buna insanlar anlayis gösteriyor.

simdi eskiden anlamak istemeyen bir durum varken , simdi anlayisli bir durum dahi , kötülenebiliniyor.

yani ufak dünyamizda, kendimize agir gelen islamdan uzaklasmak istememiz bir gercek, ama bu gercegi gizleyip, islam kötü diye , sadece kendisini kurtarip , 1,5milyar insani kötülemek bence , kendisini bir sey sanmaktan ileriye gitmez !

inan benim senin kadar bile zamanim yok, ama benim icin de BIR INSAN; BIR INSAN DEGERINDEDIR !!

ONUN ICIN O INSANIN YANLISINDA ONU BIRAZDA OLSA AYDINLATMAK BENIM ICIN , BIR INSAN KADAR ÖNEMLIDIR !

SAGLICAKLA
salih

Zitat:
Ben kürtlere bağlamak derken,müslüman katliamlarının,kadının köle olarak alınıp satılmasının ve pedofil ilişkileri benimsenmesinin kürtlere bağlamaya çalışan ekletik saçma anlayışa yazdım.Sen de anlamak isteme ve saçmalıkları savunmaya devam et.Hatta her zaman ki gibi gerçek islam bu değil diyerek kendini kurtar.
Ne kadar müslüman ülke varsa,orada savaş,katliam,insan tacirliği,organ mafyası,zenginlikleri yağmalama var.Hiç dikkatinizi çekti mi bu?
Dinler bana göre,toptan hakim sınıflara ve zengin zümrelere hizmet ediyor.Sizin cennet ve cehennem tabiriniz,vaatleriniz hep yoksulları kandırmak için uydurulmuş saçma hikayeleriniz,hatta Allah deyip kabeyi putlaştırmanız ve bunu farkında olmamanız,ne kadar alık bir zihniyetin ürünü olduğunuzun göstergesidir.
Benim şu an işim var,arada bakıp cevap vermeye çalışıyorum,bu açıdan detaylı yazmadım.Not:senin yazman ve davranışın benim için önemli,çünkü islamcılar arasında fikrini paylaşıp,karşısında ki fikre saygı gösteren tek kişisin burda.
Antwort