Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.04.2013, 12:53
the_last_time

Standard

@Mülltoni

dogru laf normalinde yeminle alti cizilmez, ama yenim ediyorum, ya seni mürsidin Said-i Kürd'ü gibi timarhaneye boylattiracagim ya da seni adam akilli, cagdas, demokrat, laik, sosyal hukuk develetine ve insan haklarina bagli 21. yüzyilla layik bir Türk insani yapacagim...

Sana Neandertal hortlaklarindan kalmis düsünceleri, zihniyeti, kadinlara ve insanlara bakis tarzini cöplüge boylattacagim..
Alt 15.04.2013, 14:12
Benutzerbild von Monday
Monday Monday ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Was soll denn dieses ständige Eiergeschaukel hier? Trefft Euch, haut Euch gegenseitig ein Paar auf die Fresse, und gut ist. Oder lasst es ganz bleiben.
Alt 15.04.2013, 15:00
xAurumx

Standard

haben die auch schon versucht, einer von den beiden hat sich verdrückt.
Alt 15.04.2013, 15:50
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
@Mülltoni

dogru laf normalinde yeminle alti cizilmez, ama yenim ediyorum, ya seni mürsidin Said-i Kürd'ü gibi timarhaneye boylattiracagim ya da seni adam akilli, cagdas, demokrat, laik, sosyal hukuk develetine ve insan haklarina bagli 21. yüzyilla layik bir Türk insani yapacagim...

Sana Neandertal hortlaklarindan kalmis düsünceleri, zihniyeti, kadinlara ve insanlara bakis tarzini cöplüge boylattacagim..
cagdas olan biziz
demokrat, hatta ileri demokrasiyi türkiyeye getiren biziz
sosyal devlet ilk biz vatandasa taddirdik.
insan haklarini gerceklestirmek icin devletin her biriminde reformlar gerceklestiren biziz.

sen takilmissin kemalizme ve hala o bildiklerinin ve türkcülügün pesinden kosuyorsun.

bak lastosch sen yazdiklarina bak ve kim kimi yola getirdigini analiz et.
sen 2 yil önceki söylemlerini artik burada yazmaya korkuyorsun. ne oldu kim kimi yola getirmis?

arkadaslar birsey yazmadan düsünün, düsünüp ögrenmezseniz bu cocuk gibi cakarsiniz.
Alt 15.04.2013, 16:09
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Was soll denn dieses ständige Eiergeschaukel hier? Trefft Euch, haut Euch gegenseitig ein Paar auf die Fresse, und gut ist. Oder lasst es ganz bleiben.
Bak Monday hanim! Simdi sana su cöplük adam Mülltoni gibi konusacagim! Elinin hamuru ile erkeklerin isine karisma!
Burda bana destek cikacagina, kadin haklarini insan haklarinin bir parcasi olarak su bayanlara takintili malum zihniyete karsi savundugum icin, bir de beni yeriyorsun öyle mi? Simdi bir sey diyecegim ya, babamin bir lafi aklima geldi. Oglum derdi, uzun saclilarin ahini alma, cikar adamdam! Bende senin ahini degil hayir duana talebim monday.

I wish it were Sunday, 'cause that's my funday, my I don't have to runday, it's just another manic Monday
Alt 15.04.2013, 16:56
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bak Monday hanim! Simdi sana su cöplük adam Mülltoni gibi konusacagim! Elinin hamuru ile erkeklerin isine karisma!
Burda bana destek cikacagina, kadin haklarini insan haklarinin bir parcasi olarak su bayanlara takintili malum zihniyete karsi savundugum icin, bir de beni yeriyorsun öyle mi? Simdi bir sey diyecegim ya, babamin bir lafi aklima geldi. Oglum derdi, uzun saclilarin ahini alma, cikar adamdam! Bende senin ahini degil hayir duana talebim monday.

I wish it were Sunday, 'cause that's my funday, my I don't have to runday, it's just another manic Monday
levo, ayip ayip. du kannst nicht mit mülltoni in seiner halde tauchen und dich beschweren, dass du übel riechst. da bleibt immer was hängen. du musst aus distanz und mit schutzklamatten den müll analysieren.

du dem mültoni, dass geben was des mülltonis ist: nämlich müll. alles andere senkt meinen testospiegel und das ist uncool.

mondaye laf atma, ben ona kredi verdim. bana yalakalik yapti hosuma gitti. ben severim yalakacilari
Alt 15.04.2013, 17:24
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen
levo, ayip ayip. du kannst nicht mit mülltoni in seiner halde tauchen und dich beschweren, dass du übel riechst. da bleibt immer was hängen. du musst aus distanz und mit schutzklamatten den müll analysieren.

du dem mültoni, dass geben was des mülltonis ist: nämlich müll. alles andere senkt meinen testospiegel und das ist uncool.

mondaye laf atma, ben ona kredi verdim. bana yalakalik yapti hosuma gitti. ben severim yalakacilari
Wenn immer der klügere nachgibt, erreicht man irgendwann in der Welt den Punkt, dass diese von den dummen regiert wird. Einer muss ja die Drecksarbeit machen..

Mondaya gelince, Monday gelmeden gitti. Saat olmus 18.30
Alt 15.04.2013, 19:02
Benutzerbild von Monday
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:

Elinin hamuru ile karisma diyorsan da, kendin masallah klavyeni hamura buladin!
Ben burada kimin ne mal oldugunu cok iyi biliyorum, bence sen hic kadin haklarindan bahsetme. Sizin yaptiginiz tartismaya ben beyinsiz dinci vs beyinsiz laikci derim ancak.
Ikiniz de aynisiniz, ayni kafaya, ayni ön yargilara, ayný bagnazliga sahipsiniz, biriniz laikim diye zipliyor, digeri dinime bagliyim diye. Aman birbirinize yasama hakki vermeyin, birbirinizi anlamaya calismayin akillilarim benim. Aman fikirleriniz sabit kalsin, yalniz ikiniz de unutmayin ki hic bir düsünceniz kendinize ait degildir, kosullanmisiniz ve farkinda degilsiniz.
Alt 15.04.2013, 19:15
Benutzerbild von Monday
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen

Ben sana nerde yalakacilik yaptim?
Alt 15.04.2013, 19:17
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Elinin hamuru ile karisma diyorsan da, kendin masallah klavyeni hamura buladin!
Ben burada kimin ne mal oldugunu cok iyi biliyorum, bence sen hic kadin haklarindan bahsetme. Sizin yaptiginiz tartismaya ben beyinsiz dinci vs beyinsiz laikci derim ancak.
Ikiniz de aynisiniz, ayni kafaya, ayni ön yargilara, ayný bagnazliga sahipsiniz, biriniz laikim diye zipliyor, digeri dinime bagliyim diye. Aman birbirinize yasama hakki vermeyin, birbirinizi anlamaya calismayin akillilarim benim. Aman fikirleriniz sabit kalsin, yalniz ikiniz de unutmayin ki hic bir düsünceniz kendinize ait degildir, kosullanmisiniz ve farkinda degilsiniz.
ben nerede dinime bagliyim dedim veya dincilik yaptim?

iftira atmayalim lütfen.
Antwort