Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Wirtschaft, Finanzen & Business

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 14.03.2013, 20:48
factories

Standard Alo 174 Gıda Hattı

Wenn einem mal langweilig sein sollte, die Lösung: "Alo 174!?"

'Tavuk ciğeri aldım kediye yedirdim ve kedim öldü. Veteriner gıda zehirlenmesi teşhisi koydu. Ürünü attığım için etiket bilgileri yok. Şikayetçiyim, denetlenmesini istiyorum.''

'Beyaz muhabbet kuşum var, evime götürdüm, ancak konuşturamıyorum, ötmüyor yardım edin.''

-''Ekmek aldığımda para verdiğim kişinin hem parayı tutup, hem de ekmek vermesinden rahatsızım. Ekmek veren kişi ile para alan kişinin ayrı olması gerekir. Domuz gribi salgını varken bu durumun yaşanmasından rahatsız oldum.''

-Bir başka vatandaş ise Ankarada'ki barlarda, gece kulüplerinde bira bardaklarının içine nitrik asit sürüldüğünü iddia etti.

-Bir vatandaş sadece ''nasılsın?'' diye arama yaptı.

-Bir tüketici de bir marketin unlu mamuller bölümünde yabani hayvanlar şeklinde ekmek yapılmasından, ekmeğin hayvanlara benzetilmesinden şikayetçi oldu.

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/1...lginc-cagrilar
Alt 15.03.2013, 09:19
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von factories Beitrag anzeigen
Wenn einem mal langweilig sein sollte, die Lösung: "Alo 174!?"

'Tavuk ciğeri aldım kediye yedirdim ve kedim öldü. Veteriner gıda zehirlenmesi teşhisi koydu. Ürünü attığım için etiket bilgileri yok. Şikayetçiyim, denetlenmesini istiyorum.''

'Beyaz muhabbet kuşum var, evime götürdüm, ancak konuşturamıyorum, ötmüyor yardım edin.''

-''Ekmek aldığımda para verdiğim kişinin hem parayı tutup, hem de ekmek vermesinden rahatsızım. Ekmek veren kişi ile para alan kişinin ayrı olması gerekir. Domuz gribi salgını varken bu durumun yaşanmasından rahatsız oldum.''

-Bir başka vatandaş ise Ankarada'ki barlarda, gece kulüplerinde bira bardaklarının içine nitrik asit sürüldüğünü iddia etti.

-Bir vatandaş sadece ''nasılsın?'' diye arama yaptı.

-Bir tüketici de bir marketin unlu mamuller bölümünde yabani hayvanlar şeklinde ekmek yapılmasından, ekmeğin hayvanlara benzetilmesinden şikayetçi oldu.

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/1...lginc-cagrilar
AK Parti döneminde Gida kontröllerine ve vatandasa bu konuda hizmet verilmeye baslamistir.

daha önce tüketici haklarinin hayalini bile edemeyen vatandas hükümet sagolsun bununlada tanisti.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Antwort