Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Entertainment - Musik - Kino

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 10.07.2013, 10:51
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bosna'lalilara sor bakiyim bi, Makendonya'lilara, Bulgaristan'da ki Türk'lere , Yunanistan'da kilere... Onlarin Atatürk'ü yoktu da ne oldu?
Hepsinin cigeri malesef 5 para etmez oldulara. Ayni Araplar gibi.. Bu ülkeyi Atatürk'ün askerleri kurtardirlar.. Ve kefensiz yatanlarin torunlari, sözüm ona ne idigü belli olmayan "yollarina kefenleri" ile cikanlara bu memleketi satirmazlar...

Ne ararsin Tanri ile aramda
Sen kimsin ki orucumu sorarsin?
Hakikaten gözün yoksa haramda
Basi açiga neden türban sorarsin?

Raki, sarap içiyorsam sana ne
Yoksa sana bir zarari, içerim
Ikimiz de gelsek kildan köprüye
Ben dürüstsem sarhosken de geçerim

Esir iken mümkün müdür ibadet
Yatip kalkip Atatürk'e dua et...
Senin gibi dürzülerin yüzünden
Dininden de soguyacak bu millet

Isgaldeki hali sakin unutma
Atatürk'e dil uzatma sebepsiz
Sen anandan yine çikardin amma
Baban kimdi bilemezdin serefsiz
benim bircok bosnali, arnavut, makedonyali ve yunan arkadasim oldugundan bu konulari iyi bilirim. hatta o saydigim ülkelerin bircoguna bizzat kendim gidip gördügüm icin iyi biliyorum.

türkiye'nin basina gelenlerin aynisi onlarinda basina geldi. ne fazlasi ne azi.

bosnaya gelince orada tecavüz olaylari oldu ama bunun osmanlinin bölünmesiyle ilgisi yoktu. cok yakin zamanda sirplarin katliamlari ve tecavüzleri ile magdur oldular.

mustafa kemal kurtardi sloganlari artik kimse yutmuyor.

26 maddenin bir tanesini bile reddetmiyorsun oc lastosch.
iste senin gibi kör kütük fanatiklerin beynindeki o kahramanlari böyle desifre ederiz.

daha bu baslangictir. 2023den sonra bircok belgelerle halki aydinlatip ve mustafa kemalin gerceklerini aciklayacagiz. simdiden kendini hazirla oc lastosch. taptigin lideri yerle bir ettikten sonra tapacak yeni birsey arayisina gir.

@arkadaslar cokta sevseniz azda sevseniz mustafa kemal gerceklerini saklamak yanlistir. bu millete en büyük ihaneti yapan haini kahraman ilan edip onun hakkinda elestiri yapmayi bile hapisle yargilayarak bu milleti 100 yil uyuttular.
Alt 10.07.2013, 11:20
Zulfiqar

Standard

Alt 10.07.2013, 15:31
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
benim bircok bosnali, arnavut, makedonyali ve yunan arkadasim oldugundan bu konulari iyi bilirim. hatta o saydigim ülkelerin bircoguna bizzat kendim gidip gördügüm icin iyi biliyorum.

türkiye'nin basina gelenlerin aynisi onlarinda basina geldi. ne fazlasi ne azi.

bosnaya gelince orada tecavüz olaylari oldu ama bunun osmanlinin bölünmesiyle ilgisi yoktu. cok yakin zamanda sirplarin katliamlari ve tecavüzleri ile magdur oldular.

mustafa kemal kurtardi sloganlari artik kimse yutmuyor.

26 maddenin bir tanesini bile reddetmiyorsun oc lastosch.
iste senin gibi kör kütük fanatiklerin beynindeki o kahramanlari böyle desifre ederiz.

daha bu baslangictir. 2023den sonra bircok belgelerle halki aydinlatip ve mustafa kemalin gerceklerini aciklayacagiz. simdiden kendini hazirla oc lastosch. taptigin lideri yerle bir ettikten sonra tapacak yeni birsey arayisina gir.

@arkadaslar cokta sevseniz azda sevseniz mustafa kemal gerceklerini saklamak yanlistir. bu millete en büyük ihaneti yapan haini kahraman ilan edip onun hakkinda elestiri yapmayi bile hapisle yargilayarak bu milleti 100 yil uyuttular.
Yarim yamalak aklinla bana mi Balkanlari anlatmaya calisiyon lan geri zekali akil yoksunu? Ben Balkanlari cok iyi bilirim.
Insan karsisindakini kendisi gibi sanarmis. Burda Atatürk'e tapan kimse yok. Bizde lidere dokunmak "ibadet" degildir. Bizim öyle sapik anlayisimiz yok.
Ne yapmis Atatürk Türk Milleti'nin vatanini ve serefini kurtarmaktan haric. Atatürk olmasydi, Trabzon'dan ötesi Ermenistan, Güneydogu Kürdistan, Akdeniz Italyanlarin, Ege ve Trakya da Yunanistan olacakti...
Sèvre antlasmisi nedir biliyormusun tahsilini bilmem ne ettigimin bi-seksüell kiliklisi?
Bir ögren bakiyim? Atatürk'ü bilmeyen senin gibi dürzülerin kulaktan duyma hikayelerini ve iftiralarini gerceklermis gibi algiliyor..
Zaten tarihi iyi bilen her Türk evladi, Atatürk'e olan sevgisini artirir...
Alt 10.07.2013, 16:34
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Yarim yamalak aklinla bana mi Balkanlari anlatmaya calisiyon lan geri zekali akil yoksunu? Ben Balkanlari cok iyi bilirim.
Insan karsisindakini kendisi gibi sanarmis. Burda Atatürk'e tapan kimse yok. Bizde lidere dokunmak "ibadet" degildir. Bizim öyle sapik anlayisimiz yok.
Ne yapmis Atatürk Türk Milleti'nin vatanini ve serefini kurtarmaktan haric. Atatürk olmasydi, Trabzon'dan ötesi Ermenistan, Güneydogu Kürdistan, Akdeniz Italyanlarin, Ege ve Trakya da Yunanistan olacakti...
Sèvre antlasmisi nedir biliyormusun tahsilini bilmem ne ettigimin bi-seksüell kiliklisi?
Bir ögren bakiyim? Atatürk'ü bilmeyen senin gibi dürzülerin kulaktan duyma hikayelerini ve iftiralarini gerceklermis gibi algiliyor..
Zaten tarihi iyi bilen her Türk evladi, Atatürk'e olan sevgisini artirir...
yine 26 Maddenin bir tanesini bile cürütemedin. ne kadar kötü olmali bu duruma düsmek.

bak can dündar bile atatürk hakkinda arastirma yaptiktan sonra hangi kanaata varmis.

Alt 10.07.2013, 16:38
the_last_time

Standard

@Mülltoni
Ben halimden memnunun ama senin düstügün hale aciyorum. Allah yardimcin olsun
Alt 10.07.2013, 17:04
Zulfiqar

Standard

Zitat:
@Mülltoni
Ben halimden memnunun ama senin düstügün hale aciyorum. Allah yardimcin olsun
tabiki 26 maddeni birini bile cürütemeyince kacacak delik ararsin.

sana tavsiyem bir daha anlamadigin konulara atlama. atliyorsanda kari gibi kivirma.
Alt 10.07.2013, 17:12
the_last_time

Standard

Zitat:

sana tavsiyem bir daha anlamadigin konulara atlama. atliyorsanda kari gibi kivirma.
Olm sana tahsilli dedigim icin cidden kendini bilge mi sandin lan? Sen cidden geri zekalisin olm...
Alt 10.07.2013, 17:26
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Olm sana tahsilli dedigim icin cidden kendini bilge mi sandin lan? Sen cidden geri zekalisin olm...

Alt 10.07.2013, 17:44
the_last_time

Standard

Zitat:

Konumuz o degil Kenan.. Sana ben sictigim bokumun zekatini versem, senin tahsillinie burdan Harvard'a kadar fark atar geri zekali..
Alt 10.07.2013, 17:49
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Konumuz o degil Kenan.. Sana ben sictigim bokumun zekatini versem, senin tahsillinie burdan Harvard'a kadar fark atar geri zekali..
konumuz neymis salak tahsilsiz?

atatürk hakkinda 26 madde sundun ve hicbirini cürütemedin.

cahilligini saklamak icin baska konulara deginmeye calisiyorsun.

adam ol ve maddeleri cürütmeye calis veya cürütemiyorum yeterli bilgim yok deyip cek git.

bu tür afsar kadini oyunlarina basvurdukca rezil oluyorsun.
Antwort