Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 16.07.2013, 17:18
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bak bi-seksüel Kenan,
ben annemin evinde oturmuyorum. Keske oturabilseydim. Ama o baska bir knu. Kirk yasimda degilim, ama 40'i misli misli asmis sevgililerim oldu ve hic birisini kerhaneden olmadi sende ki gibi Hatta isteseydim istesem daha daha fazla olurdu..... Aslinda ben Cem Yilmaz gibi yapacagim.. 40 yasinda evlenmek normal bu devirde..
Aramizda homo aramaya gerek yok Kenan. Aynaya bak yeter, orda görürsün homolarin alasini...
Sen sadece homo da degilsin, sen en adi insan türüsün.. Ben homolara aciyorum, ama sana acimiyorum Kenan...
Burda baska bayanlara Natursekt'i sevdigini onlarin yüzüne idrar etmesini istemissin, ve sende onlara sidiklemek istemissin, Kotspielchen'lerin de, ya bokunuzu bir birinize sürmeyi de severmissin..
Olum sende ki fanteziler bir lagim faresinde bile yok lan kurbaga

Sonra tessetürlü kizlari istetirip onlarin irzina gecmissin... Kiz isteme merasime de kahvehaneden ihtiyar bir pice para vermissin... Anne rölünü kim oynadi Kenan? Ordan kerhaneden birini mi cagirdin?

Sonra yalan yanlis hikayeler anlatiyorsun.. Yok cok sevdigim birisi vardi, yok kanser olmustu, onun ölümü senin psikolojini bozdu, seni kötü insan etti falan filan ...

sonra da gaylerle de cinsel münasebette bulunuyormussun.... gay and fun miydi, gay toy cocuk muydu birisi bana bunu anlattmisti...

Sana cidden aciyorum Kenan, ne pis bir insanmissin!
Olum sana Mevlana bile kapisindan siktir calar.. Ne
bu iddia ettiklerini ispat et dersem ne yapacaksin oc lastosch?

ispat edemeynin anasini sikeyim dersem ne yapacaksin?

zaten kendini orospucocugu olarak ilan ettin. simdi anasini siktirende olacaksin.

onun icin iddia etmeden bunlari düsünerek yazmani tavsiye ederim.

bak ben analari bu tür islere karistirma yandasi degilim. onun icin ananin sizi niye birakip türkiyeye gittigni hicbir zaman burada konu yapmadim. niye adi cikip rezil odugunu hic yazmadigimi simdi anlamissindir. belkide bilmiyordor diye düsünmüssündür ama ben cenk barbaros kemal yusuf ve digerleriyle konustum kocum. erkek olsan onlari arayip bi sorardin. ama ona bile erkeklik gerekir.
Alt 16.07.2013, 23:02
the_last_time

Standard

Aman Kenan ben aile hukukcusu degilim ve sen beni o kadar ilgilendirmiyorsun.

Ama bos vaktimde, ki cok nadirdir benim bos vakitlerim seni yakalarsam, o bicim yapacagim seni...

Sana kac kere ispat getiriyorum ama sen bilerek lades yapiyorsun.

Aha bir örnegi burda...

Zitat:
Ulan Ibrahim Melih Gökcek, sen ve tayfan iste busunuz. Inan senin icmene karsi degilim. Türk insani icer, cok azi adam gibi dengeyi koruyarak icer ve haz alir ama icer. Sorun senin icmende degil, senin JONNY WALKER BLUE LABEL hayrani bile oldugunu biliyorum o sorun o degil. sorun senin insanlari kandirmanda.. Bak haberi yazayim derken baska bir haber daha okudum ve yine sinirlendim... Sen dogalgaz sayar cihazlarini milletin bilgisi olmadan degistittiriyorsun ve sonra da insanlardan parayi haciz oluyla bile aldiriyorsun. Bak icmeni unuttum zaten dedigim gibi icmene karsi degilim. Yalanina dolanina karsiyim. YA OLDUGUN GIBI GÖRÜN, YA DA MILLETIN GÖZÜNE GÖRÜNME

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
yaziklar olsun lastosch,
düstükce düsüyorsunuz.

konu bulamayinca adamlarin ickisine odaklaniyorsunuz.

ben senin sundugun resimde icen bir Melih Gökcek görmüyorum.

Hadi bize bunu ispatlada serefini kurtar.

Devami:

Zitat:
Insan bu kadar mi pi$kin olur be! Allah'tan korkmayan kuldan utanmayan zihniyet......

Icmemis, evet resimde de görüldügü gibi orasi bir meyhane degil, ibadethane ve ordakiler icmiyorlar, abest almak icin kafalarini mesh ediyolar...
Birazdan namaza duracaklar bu "müslüman siyasetciler"

BAK KENAN SENI BILMIYORUM AMA BIZDE ANA, BACI, ES KUTSALDIR! NIYE BU KADAR ANANI SIKTIRMEYE MERAKLISIN LAN? YOKSA ICININ PICLIGI DISINA MI VURDU SENIN?

OLUM SENIN KEMIKLERINI KIRIYIM, KEL KAFANI PISSEUR'YA KARSI BIR KAC DEFA CAKIYIM BU BANA YETER BI-SEKSÜEL KENAN! BEN SENIN ANAN OROSPUDA OLSA ONA DOKUNMAM LAN PICIN ÖNDE GIDENI SENI.....ONDAN ANANI DA AL GIT LAN, ANANI DA KENDIN GEL LAN, ANANIN ETTEGININ ICINDE SAKLANMA SIKIM BOYLU CÜCE SENI....

Geändert von the_last_time (16.07.2013 um 23:14 Uhr).
Alt 17.07.2013, 00:31
xAurumx

Standard

Kizdirma su manyagi, sonra gelip bana satasiyor sinirinden.
Alt 17.07.2013, 10:58
Zulfiqar

Standard küfürbaz oc lastosch

sorularima cevap vermedin onun icin tekrar ediyorum:

zaten kendini orospucocugu olarak ilan ettin. simdi anasini siktirende olacaksin.

ps. kivirma hazirliklarini herkes görüyor. 3 ay kaldi oc lastosch. gel ve söylediklerini gerceklestir.
Alt 17.07.2013, 11:19
zerrecikler

Standard Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

YETERIN Beeeeeeeeeeeee!!!

burasini türk kahvesine cevirdiniz. zirtbirt buralara tüküreceginize, birde aynanin önüne gecip türkürseniz!!!

irenc küfürlerinizi artik okumak istemiyorum.

dipnot: sen silersinde ben silemezmiyim? hemde bal gibi silerim. ;Pp

toni, uslu dur!
Alt 17.07.2013, 12:28
xAurumx

Standard

Zitat:
Aman Kenan ben aile hukukcusu degilim ve sen beni o kadar ilgilendirmiyorsun.

Ama bos vaktimde, ki cok nadirdir benim bos vakitlerim seni yakalarsam, o bicim yapacagim seni...

Sana kac kere ispat getiriyorum ama sen bilerek lades yapiyorsun.

Ich würde mich an deine stelle nicht mit solchen untermenschen beschäftigen. Es ist doch völlig egal was er für ein mist von sich gibt, nimm eh niemand notiz von ihm. Habe selten so eine abscheuliche kreatur gesehen. Lass ihn links liegen, dann kommt er wieder selber an und sucht streit. Auch dann ist es besser nicht zu reagieren.

Geändert von xAurumx (17.07.2013 um 12:30 Uhr).
Alt 17.07.2013, 15:02
Zulfiqar

Standard

gestern um 22:31 hat ein übermensch mich hier beleidigt und keine antwort bekommen.
und heute um 10:28 schreibt sie wieder und meint keiner würde sich für meine beiträge interesieren. anscheinend interessiert es genau diese person

aber das beste hat sie sich zum schluss aufgehoben. sie meint es wäre das beste nicht auf meine beiträge zu reagieren.

vielleicht ist jemand mal so nett und fragt die besagte person wieso sie sich nicht an ihre eigenen ratschläge hält
Alt 17.07.2013, 15:41
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Kizdirma su manyagi, sonra gelip bana satasiyor sinirinden.
Yok Aurum, onu ben kizdirmiyorum, o kendini kizdiriyor.. Keskin sirke küpüne zarar misali.. Gecekondu pici Kenan burda tahsilli ayaklarina yatiyor ya iste o beni güldürüyor

Kendi kendine calip söylüyor..

Sana nasil satisiyor email mi atiyor? Santaj mi yapiyor bu tikim tikim boylu cüce kurbaga?
Alt 17.07.2013, 15:44
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Ich würde mich an deine stelle nicht mit solchen untermenschen beschäftigen. Es ist doch völlig egal was er für ein mist von sich gibt, nimm eh niemand notiz von ihm. Habe selten so eine abscheuliche kreatur gesehen. Lass ihn links liegen, dann kommt er wieder selber an und sucht streit. Auch dann ist es besser nicht zu reagieren.
Um ehrlich zu sein habe ich heute ganz andere Sorgen.
Um so einen Schwachmaten ernst zu nehmen, muss selbst einen an der Waffel haben.. Bei dem ist Hopfen und Malz verloren... Der und seine Geschwister im Geiste sind einfach nur einen Lacher wert...
Alt 17.07.2013, 15:50
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen

bak ben analari bu tür islere karistirma yandasi degilim. onun icin ananin sizi niye birakip türkiyeye gittigni hicbir zaman burada konu yapmadim. niye adi cikip rezil odugunu hic yazmadigimi simdi anlamissindir. belkide bilmiyordor diye düsünmüssündür ama ben cenk barbaros kemal yusuf ve digerleriyle konustum kocum. erkek olsan onlari arayip bi sorardin. ama ona bile erkeklik gerekir.
Seninde Medine müsrikleri gibi Hz. Muhammed'in her ispatina inanmadiklari gibi sende bana inanmak istemiyorsun, söylediklerimin dogru oldugunu bile bile..
Önce küfürler et sonra da tahsilden bahs et.. VWL ve BWL'nin amina koyum, onlar ders mi lan, doktorasini yapsan kac yazar...

Sana ne dedim, gelecegim ve seni bulacagim, bu üc gün, ya da üc hafta, ya da üc ay, ya da üc sene sonra olabilir orasini simdiden söyleyemiyorum, ama kesin gelecegim Kenan gelince de seni bulacagim...
Ondan sonra seninle külahlari degiscegim Alah'tan korkmaz kuldan utanmaz bi-seksüel Kenan... Kel kafanin üzerine Kirkpinar yagli gürescilerinin gövdelerine zeytin yagi döktügü gibi senden kel kafanin üzerine dök.. Ne olur ne olmaz netice de Pisseur'da sert bir seydir...

Geändert von the_last_time (17.07.2013 um 16:00 Uhr).
Antwort