Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.02.2009, 10:37
babaeskili

Standard galatasaray uefa kupasi yolunda ne kadar yol alir?

bu aksamki maci sabirsizlikla bekliyorm. Allah'in izni ile ve bilegimizin hakki ile bordeaux'tan puan veya puanlarla dönecegimizi ümit ediyorum. galatasaray kontrollü bir oyun anlayisiyla kondisyonunu 90 dakikaya yayarak deplasmanda beraberlige oynayacagini tahmin ediyorum. ilk amac gol yememek, atarsak cimbom tadindan yenmez. gollü bir beraberlik bize yaracaktir, zira ikinci macta ali sami yen'e tüm sakatlar yetisecek. iyi bir kewell'in solda, ortada lincoln ve sagda arda ile boardeaux'nun cimbom'a fazla dayanacagini sanmiyorum. bir diger sevindirici haber ise, gecen yil cok kaciriyoduk, bu yil cok atiyoruz. baros mütemadiyen önüne düsen topu %70 gol yapiyor, 10 pozisyonda 7 gol demek! bu aksam 2 pozisyona girsin, 2sini atsin yeter. geride servet ve meiraya güveniyorum. kanatlarda ofansiv anlamda bi problem var. volkan yaman, hakan baltanin yoklugunda görev alicak ve sagda sabri oynayacak. sabriden artik iyi orta beklemekten vazgectim, kademeyi iyi yapsin, 4-5 güzel pas atsin yeter. orta istemiyoruz. bugün volkan yaman'in günü olabilir. hakan baltanin yedegi degil, en az onun kadar kaliteli bir sol bek oldugunu artik kanitlamanin tam zamani. hele bir frikikten topu aglara füzelerse, bir okadar daha sevinicez!

vel hasil kelam, boardeaux'yu geceriz, ceyrek finalde büyük bir ihtimal hamburg ile karsilasiriz, cok büyük bir kaza olmazsa hamburg'u eleyip yari finale kaliriz. eger yari finalde karsimiza bir milan cikmaz ise, ki bu erken bi final olur, cimbom istanbulda uefa kupasini 2. kez kaldirir diyorum..
Alt 18.02.2009, 16:11
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Galatasaray bu maçı alır rahat bir oyunla diye düşünüyorum Lincoln Kewel Baroş , oynayacak kewel büyüjk ihtimal 2 ci yarı oyuna girer , bordo nun tek amacı var oda lig kupayı önemsemiyorlar bu yüzden galatasaray ordan puan veya puanlarla dönecekdir , Loran blancın açıklamalarıda zaten tek amacımız lig dedi , belkide yedek agırlıklı kadroyla çıkabilir bordo , Galatasaraya şimdiden başarılar diliyorum
Alt 18.02.2009, 23:23
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

dediğim gibi oldu puan veya puanlarla döndü galatasaray bordo nun tek amacı lig , galatasaray istanbulda yener ve eler bordo yu ...
Alt 19.02.2009, 08:37
babaeskili

Daumen hoch yolu yariladik..

hatta biraz daha ileriye gittik. ben bu cimbomun istanbulda bordeaux'yu yeneceginden ümitliyim, aynen bekledigim gibi bir mac oldu. saldiran bir bordeaux ve kontröllü bir galatasaray. karsilikli birer pozisyon vardi, onlar olsaydi daha iyi olacakti. neyse..

lakin macin yan hakemi cok kötüydü, sürekli alehimize bayraklar kaldirdi, pozisyonlari ofsayt gerekcesiyle kesti, ki 2 pozisyonda ofsayt yoktu ve orta hakemde bazen mecburen yan hakemin kararlarina uymak zorunda kaldi. genelde orta hakem iyiydi. sanirim tek hatasi baros'un kaleci rame ile carpistigi pozisyonda penaltiyi es gecti. bence penaltiydi..

hayirlisi olsun, 2. maci iple cekiyorum, acaba yine d-smart'mi vercek? yine kahredicek bizi, d-smart bulmak icin 50 km yok gidicez yine!!
Alt 19.02.2009, 09:13
fos

Standard

Baba gel ucalim istanbula!..saka maka yok! 5o KM kim gidecek..kara kis kiyamette
Alt 19.02.2009, 10:29
babaeskili

Reden valla dogru diyon..

gidelim anasini satiyim! cumaya falan denk gelse daha süper olacakti, en azindan bir günümüz ölücekti, simdi carsamba gitmeye kalktinmi, cuma geri dönülmez. gitmisken kalican 3-4 gün! haci, balik ekmek yerdik eminin önünde!Pp
Antwort