Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 14.03.2015, 23:48
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Kurtlar Vadisi'nın Cahit'i Polismiş

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Cahit'i Cahit Kayaoğlu’nun polis memuru olduğu ortaya çıktı.

‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinde ‘Cahit’ karakterini oynayan Cahit Kayaoğlu’nun polis memuru olduğu ortaya çıktı.
Uzun yıllar Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde görev yapan Kayaoğlu, Necati Şaşmaz tarafından keşfedildi.

Dört yıldır dizide rol alan Kayaoğlu, hayalindeki oyunculuk mesleğine Şaşmaz sayesinde kavuştuğunu söyledi.
Alt 15.03.2015, 13:40
Beyazguel60

Frage

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
cahit kayaogluda bizim hocanin talebesi.

adim adim ilerliyoruz.

Sizin Hoca kim ?

Alt 15.03.2015, 15:30
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
cahit kayaogluda bizim hocanin talebesi.

adim adim ilerliyoruz.
Ekibin cogu sizden zaten.. Polat Alemdar'i da bazen Cumhurbaskanin yaninda görüyoruz...
Alt 15.03.2015, 15:47
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Ekibin cogu sizden zaten.. Polat Alemdar'i da bazen Cumhurbaskanin yaninda görüyoruz...
Bu siz biz davasini cözemedim. Kurtlar Vadisi aslinda MHP'ye yakin bir dizi degil mi?
Alt 15.03.2015, 16:55
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Bu siz biz davasini cözemedim. Kurtlar Vadisi aslinda MHP'ye yakin bir dizi degil mi?
öyle diyenler cok ama ben MHP'lileri tanimiyorum. yani bir MHPliyi nasil taniriz?
Kurtlar Vadisi son yillarda cokca, Ak Partiyi destekleyen mesajlar verdi...
Polat karakterini bir kac kez Cumhurbaskaninin yaninda gördüm, destekledigi biliniyor..
Alt 15.03.2015, 18:09
seyrangah

Standard

Zitat:
öyle diyenler cok ama ben MHP'lileri tanimiyorum. yani bir MHPliyi nasil taniriz?
Kurtlar Vadisi son yillarda cokca, Ak Partiyi destekleyen mesajlar verdi...
Polat karakterini bir kac kez Cumhurbaskaninin yaninda gördüm, destekledigi biliniyor..
Anladim ne demek istedigini. Dogrusu Kurtlar Vadisi dizisine hic bakmamistim, bakmiyorum da ve bu saatten sonra zaten de bakmam!
Sefkat Tepe dizisi vardi, Samanyolu'da izledigim nadir dizilerden birisi. Bir is arkadasinin akrabasi aradas sirada misafir sanatci olarak rol aliyordu, o diziyi izliyorum. Su Ertugrul Sakar vardi, Kordon Celil'i canlandiriyordu, o Sefkat Tepe dizisinden ayrilip kurtlar vadisi'ne gectikten sonra bir baska sinir oldum.
Cemaatci bir arkadasla cumartesi günleri onun hatirina otururduk, cay, cerez, yemek vs. ve onlarda seyredirdik. Akrabasi sahne cikinca, heyyt aslanim bee cekerdi

Neyse, nerden nereye.. Sende seyrediyormusun Sungurlar Dizisini?

Geändert von seyrangah (15.03.2015 um 18:16 Uhr).
Alt 15.03.2015, 18:15
seyrangah

Standard

Zitat:
siz biz ayristirmak icin degil. hizmet verenler ve bu vatani düsmanlardan koruyanlar ve sade vatandaslar arasinda fark var.

biz kefenimizi giyip bu hizmet ugruna calismak icin egitildik.

para, pul, servet, kadin, eglence bir kenara, biz hizmet askimizla bu yola düstük.

hizmet deyince yanlis anlasilmasin, bu abd ve israil güdümündeki pensilvanyali cakma hizmetle alakasi yoktur.
Ne diyelim o zaman, aslinda ne güzel bir sey olurdu siyasiller hizmette bir birileriyle yarissalar. Adamlar bugün bu partide diger ki gün baska bir partide.

Parti ici demokrasi olmadikca ben CHP'de olsa hic bir partiyi cani gönüllden destekleyemiyorum. Parti ici demokrasi sart. O oldugu zaman parti liderlerine el-pence-divan durmak dönemi biter ve milletimiz kazanir. Gerisi zaman kaybi..
Alt 15.03.2015, 18:21
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ekibimiz sadece dizide degil. biz her alandayiz.

yillarca sessiz kaldigimiz icin bizi yok sayip rahatca at kosturtanlarin hesabini sormaya geldik.

bu vatan sahipsiz degil, hicbir zaman sahipsiz degildi. biz sadece dogru vakti bekledik.
yanlis bir düsünce..insanlara sizi yok saydiklari icin degil Allah rizasi icin hizmet eder, gerekirse de Allah icin hesap sorarsiniz...

sahsi cikarlarimiz, sahsi öfkelerimiz icin hesap sormak belki nefsimizin hosuna gidebilir ama bunu yapanlar sonunda basarili olamamislar...
Alt 15.03.2015, 18:28
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Anladim ne demek istedigini. Dogrusu Kurtlar Vadisi dizisine hic bakmamistim, bakmiyorum da ve bu saatten sonra zaten de bakmam!
Sefkat Tepe dizisi vardi, Samanyolu'da izledigim nadir dizilerden birisi. Bir is arkadasinin akrabasi aradas sirada misafir sanatci olarak rol aliyordu, o diziyi izliyorum. Su Ertugrul Sakar vardi, Kordon Celil'i canlandiriyordu, o Sefkat Tepe dizisinden ayrilip kurtlar vadisi'ne gectikten sonra bir baska sinir oldum.
Cemaatci bir arkadasla cumartesi günleri onun hatirina otururduk, cay, cerez, yemek vs. ve onlarda seyredirdik. Akrabasi sahne cikinca, heyyt aslanim bee cekerdi

Neyse, nerden nereye.. Sende seyrediyormusun Sungurlar Dizisini?
Evet o diziden Kurtlar vadisine gecen kisiyi taniyorum...
Akrabasiymis tabi sevinmez mi : D

Zaman olmuyor ancak kitaplara falan zaman kaliyor. sadece Kurtlar Vadisini izliyorum onu da internetten...
eski tadi yok ama onu da izlemesem o zaman kitap yazmaya baslamam lazim...ordan artan zamanda yazmaya gitsin : )
Alt 15.03.2015, 18:36
seyrangah

Standard

Zitat:
Evet o diziden Kurtlar vadisine gecen kisiyi taniyorum...
Akrabasiymis tabi sevinmez mi : D

Zaman olmuyor ancak kitaplara falan zaman kaliyor. sadece Kurtlar Vadisini izliyorum onu da internetten...
eski tadi yok ama onu da izlemesem o zaman kitap yazmaya baslamam lazim...ordan artan zamanda yazmaya gitsin : )
Aynen dostum eski tadi yok! Önceden Türkiye kankalarla bulusurduk isten sonra da izlerdik. Simdi bende tv'yi yok denenek kadar az izliyorum ve zaten az olan vaktimi kitaplarima ayiriyorum.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche