Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 14.08.2009, 11:55
holgerfach

Standard güzin ablaya mektup

sevgili güzin abla,

ben 33 yasinda antalyada marangozluk yapan ve eski hayatinda Elvis Presley olan bir beyim. Elvis olarak herscheyi hatirliyorum..missispide gezdigim daglari bayirlari...söyledigim sarkilari..tek büyük ashkim priscillayi..almanyadaki askerligimi...yaptigim her türlü günahi...her seferinde amerikan konsoloslugundan kovuldum...benim derdimi tek anlayabilecek sensin...sence ben ne yapayim? elvis oldugmu kanitlamak icin ne türlü imkanlarim var?

saygilarimla

elvis hüseyin presley
Alt 14.08.2009, 19:26
GuzInAbIa

Standard You're always on my mind..

Canim Elvis bey kardesim,

aman aman...ne güzel, hem sert hem dogal bir malzeme olan odunla ilgili bir zenaat sahibisin, hem de Antalya gibi nezih ve mazbut bir sehirde ikamet ediyorsun.Kiskanilir yani.

Etrafima bakiyorum da, simdiki genclerin kendileri odun, ne odunu..., ucuz IKEA suntasi. Öylesine yontulmamis kisiliksiz tomruk olacagina, ne güzel kendi stilini, karakterini ve kisiligini tutturmusun. Biraz kopya olmus gerci "Elvis" ama.. gecer gecer ! Peki ya kopyaci degilsen...?ve dedigin gibi herseyi hatirliyorsan! Hmm, bak Elviscigim! Sayet sapik, ya da sizofrenik bir vaka degilsen ve sen gercekten Elvisin reenkarnasyonuysan, o zaman bu satirlarimi dikkatle oku! Cünkü ben Güzincigin bir yandan klavyeyi simsiki tutuyor, öte yandan da tutamadigim sevinc gözyaslarimi siliyorum. Cünkü hatirlayacaksin..1963'te Atatürk Genclik Parkinda verdigin konserden sonra, sana ilk sirada hayranca bakan genc ve güzel 'Güzini' de hatirliyorsundur! Hani Hiltonun suitinde "seni Amarikaya aldiricem Miss Gueseen.." derken, lüle lüle kivirciklarimi parmagina dolarken, daha sonra da birlikte meyva tabagindan muz ve inciri itinayla yaladigimizi,yiyip yuttugumuzu birbirimizi?! Aksam LH745 Ucagiyla geliyorum Elvisiiimmmm!
Antwort