Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.04.2009, 10:29
holgerfach

Standard türk. Singleannoncen und ihre Bedeutung

Annonce:

32 yasinda, maddi durumu iyi, serbest meslekte calisan bir bayim...temiz bir bayanla tanisip evlenmek istiyorum..frankfurt ve civari tercihimdir...

bedeutung:

32 yashinda: en az 40+x yashindayim

maddi durumu iyi: ich muss nich auf der strasse anschaffen gehen...

serbest meslekte calisan : arbeitsloser mit schwarzarbeitereinkünften vom taxifahren

temiz bir bayanla tanisip evlenmek istiyorum: ulan hayatimda daha hic bir bakire alamadim altima...bi kere olsun bi el degmemisch bi kari atim yataga

frankfurt ve civari tercihimdir : benim kari coluk cocuk hepsi mannheimda oturuoz...yakinda olursa konu komschu yakalamasin..ara sira ben frankfurta gelir sana kayarim...
Alt 01.04.2009, 12:10
fos

Standard

Bu da benim acilimim

32 yasinda= hala askere de gitmedim, pasaportta sorun var.
Maddi durumu iyi= ev Kira ama, sosyal yaridm da aliyorum, cocuk parasini da cebime atiyorum.Aylik sigara masrafim 150.- kaat
Serbest meslekte calisan bir bayim= oto alim satim...baska ne olabilir? Veya Bitpazari Handy - levazimati..
Temiz bir bayanla tanisip evlenmek istiyorum: yikanmayi seven bir kadin olsun yani..!
Frankfurt ve civari tercihimdir=Kesin oto alim satim icin o bölge iyi , ve baska yerleri de bilmiyor. Navi_den de anlamiyor. kadina verdigi önem bu iste!
-
Isin ilginc yani, bu tipleri arayan kadinlar da var, hepsi bunalim bu ablalarin.
Alt 01.04.2009, 12:57
holgerfach

Standard

annonce:

28 yasinda hameln de oturan kültürlü bir bayanim...hobilerim kitap okumak ve yüzmeye gitmek...sigaradan baska kötü aliskanligim yok...gecimsizlik yüzünden üc sene önce bosandim...dinamik ve seviyeli bir beyle tanismak istiyorum...

*please analyse*
Alt 01.04.2009, 14:41
fos

Standard

(asagidakileri okumak ve anlamak kendi sorumlulugunuzda olan bir husustur, beni kritize etmeden evvel mutlaka bir pratisen hekime danisiniz- the analizer)

Benim analizime göre:

-Hamelnde oturmak zaten, pis bir insan oldugunu göstermektedir.Yoksa Hameln fareleriyle
neden meshur olsun ki? Pis insan pis bir sehirden rahatsiz olmaz.Cok mantikli.
-Kitap okumak bir hobi degildir, yani ne fiziki ne de paylasimci bir ugras. Ayrica Yüzmek te hobi degil, cünkü yüzmek hayati bir meziyettir. Yok daha neler..nefes almak da yazsaymis.
Bazilari da shopping hobimdir yazmis.Üzgünüm o da bir hobi degildir.Uyusuk bir kiz bu yani.

-Sigarayla alsikanliklarin en babasini almis zaten agzina, daha ne olsun ki!
-3 Yil evvel bosanmis, yeni mi aklina gelmis bir anons vermek. Simdiye kadar ne vermis..?
yani..nasil iletmis bu hosnutsuzlugunu? Nasil bir sinyal bu simdi.
-Dinamik ve seviyeli bir bey ariyor demek: Kizcagiza ancak ve ancak Hauptschuleden terk seviyesinde ve fiziksel dinamizmini abazan ve sado-masoschist duygularina kanalize edebilen bir aslan kardesimiz basvursun.Bahar da geldi. Daglara, kirlara, bayirlara dalsin iyisi mi yani.
Alt 01.04.2009, 14:46
holgerfach

Standard

annonce

22 yasinda istanbulda dogma büyüme , memleket hatay, bir delikanli türk geniciyim...acik ögretimden fizik,kimya ve matematik okuyorum...gezmeyi ve seviyeli muhabbetleri seviyorum...su an hamburgda ikamet etmekteyim...evim ve arabam var...dürüst,ciddi,güze,ahlakli,namusuna düskün,müslüman,icki sigara kullanmayan bir türk kiziyla tanismak istiyorum... rumuz: buldozer

*please analyse*
Alt 01.04.2009, 14:59
fos

Standard

22 yasinda hatay asilli, ama Istanbulda yasiyor. Bu iste, kan davasindan
kacmis bir aile kokusu var. Ya da bunlar baklava imalatindan anliyorlar.
Ayrica 22 yasinda köyde esek kalmamis, ne delikanlisi..baskalari o yasta
hayirli isler yapmis iki cocuk getirmisler dünyaya. Acik ögretimde okumak
bugün kunduraci ciraklarinin iki ökce tamirati arasinda yaptiklari bir ögrenimdir,
bunu yazmis olmak ezikliktir.Neyse hro görmeyelim garibi. Hamburga nasil gelmis
acaba, sanki istikamet hep kuzey..cok kutup cok uc noktalar, kesin bu Homo!
Kaciyor..kendi gölgesinden, bunun icin de arabasi bile var.Dürüst, ciddi falan
filan bir hanim ariyor.Yalan, bu düpedüz bir dönme ariyor..benden söylemesi.
Yazik, nadide ve örnek alinacak kisilik ögelerinden bahsetmis ama..isin astari
baska. Bence..BMC
--
Antwort