Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.08.2014, 07:57
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Senin baska isin yok zaten koca bir gün millete satasmaktan baska. Forumlarda userlerin özel nickleri üzerine actigin postlarin sayisi belli degil. Onlarin namlarini yalanlarla, ifitiralarla kötülemek isin gücün.

Bukadar gereksiz enerjiyi nereden buluyorsun diye merak ediyorum. Ama mantik isi olmadigi icin.... sorun yok.

Git de biraz aileni tani, onlarla ilgilen. Belki bekledigin ilgiyi bir gün sana vermeye gönüllü olurlar, Zavalli ruh.

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Sana inanmak zor gelsede ben manbee'yi tanimyorum. senin gibi basit degilim.
her kimin hakkinda böyle birsey yazmis olsaydin, yine ayni cevabi verirdim. benim cevabimin manbee ile bir alakasi yok.

ben senin agirsiz, terbiyesiz ve ukala yazin üzerine bu cevabi yazdim. ama bundan sonra zaten senin tohum üreticilerinle konusacagim. bakalim senin ne kadar terbiyesiz, tahsilsiz, ukala ve edebsiz biri oldugunu biliyorlar mi

bunuda sirf canim isitiyor diye ekliyorum. tahsili diploma ile ölcuyorsun madem, benim iki konu alaninda diplomam var. herkesi kendin gibi zannetme cahil benox.

sana Allahin en cahil kullarindansin, üstüne birde cok ucuz ve cok acizsin. bir daha millete camur atmadan, git aynaya bak.

Geändert von benekalice (19.08.2014 um 08:05 Uhr).
Alt 19.08.2014, 09:17
Erfahrener Benutzer

Standard

Bu da senin "bakara makara", hep ayni manbee-nakarati.

Zitat:
Zitat von mandee Beitrag anzeigen
benekalice yine bosphorus ve feyzadeye sahsi hakaret etmekten baska icerigi yok yazdiklarinin.

seni siddetle kiniyorum ve terbiyeye davet ediyorum.
Alt 19.08.2014, 23:09
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Birincisi ben senin gibi politika konusunda fanatik degilim. Tam fanatiksin, bagnaz, yobaz fanatik hem de.

Senin dinin ise namussuzluk, yalan dolan, iftira ve propaganda. Manbee'nin senin hakkinda dedikleri dogru. Sende gurur da yok.

Sacma sapan, yalan dolan kaynaklarla ortada dolaniyorsun, secimlerde tokadi yiyorsun, yine ayni makara ayni tas. Insan biraz kendini duzeltir. Ama gelisime kapali canlilardansiniz.

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Evet, evet yalancilara canak tutmak dininiz ve mesleginizdir. Artik herkez anladi trafoculari (hani senelerden beri kesilmeyen elektriginin secilmlerde kesilmesini), secim öncesi twitter canavarlarini, secmenlerin yapilan haksizliklari aninda duyuramamalari icin ve BasCalanin hirsizliklarini duyuramamak icin, youtube ve twitter kapatma canavarlarini.

Kuyruklari SIKISINCA her yol mübah, dinleri calmak ve kandirmak olanlarin.

"Bu makara iyi bakara" degilmi bosphorus...

Herzaman görülüyor, kuyrugunuz SIKISINCA hangi yolsuzluklara basvurdugunuzu.

O nedenle tüm olup bitenler sonrasi, burada yalancilara yarim aklinizla avukatlik yapmaya kalkismak, devenin kulaginda pire kalir.

https://www.youtube.com/watch?v=dxNyqFA4cL0
Alt 19.08.2014, 23:32
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Yorumlarina bakacak olursak Islam'a ve muslumanlara hakaret edecek kadar hardcore yavsaksin.
hakaret mi ,
yoksa gercek payi varmi dir
Islam dan nefret etmemin sebebinde ..
siz karar verin ..

http://www.liveleak.com/view?i=ff1_1407990092 (+18)

ama biliyorum
bunlar hepsi Islam i yanli$ yorumluyorlar ..
Alt 19.08.2014, 23:55
Erfahrener Benutzer

Standard

Bana fanatik söylemleri ykistirmaya calismanla, görmek istedigini, yani fanatik olmuyorum otomatikmen.

Sen burada her konuya atliyordun bir zamanlar. Konulara atlayamayanlar da, gördügümüz gibi secim günü trafo kedici oluyor. Ama "bu makara, iyi bakara"dan baska bir sey üretmiyorsunuz siz Egemen Bagisci'lar.

manbee'nin buraya post ettikleri kaynaklar, adam akilli herkezin izledigi kaynaklar degil. Idügü belirsiz sayfalardan alinti yapip, gercek habermis gibi satmaya kalktigi BASCALAN'in yaymak istedigi palavralariydi.

Simdi yine ortadan kayboldu. Nick'ini sildi galiba... Yenisiyle yine hortlar en yakinda.

NOT: Dinsiz olmak, dini satmaktan daha serefli bir meseledir. Kaldi ki, kendi capimda inanan bir kisiyim, yani inancsiz degilim. Olsam da kimseyi ilgilendirmez. Dini öne sürenlerin, Allah adina agzina alipta, gencecik cocuklarin kafalarini kestigini izliyoruz korkarak ve dehset anlar yasarak.

Ama siz dini pazarlayanlar olarak, tabiki sizin gibi inanmayanlara "trafoculuk" yaparsiniz.

Sizin istediginiz gibi inanmayanlari yönetemediginiz icin, inancsiz (herkezin bilecegi is), yalanci, yanlis yolda, fuhuscu, falan filan uydurmasyonlarla milletin gözünü boyamaya calisip korkutmaya calisirsiniz.

Zitat:
Birincisi ben senin gibi politika konusunda fanatik degilim. Tam fanatiksin, bagnaz, yobaz fanatik hem de.

Senin dinin ise namussuzluk, yalan dolan, iftira ve propaganda. Manbee'nin senin hakkinda dedikleri dogru. Sende gurur da yok.

Sacma sapan, yalan dolan kaynaklarla ortada dolaniyorsun, secimlerde tokadi yiyorsun, yine ayni makara ayni tas. Insan biraz kendini duzeltir. Ama gelisime kapali canlilardansiniz.

Geändert von benekalice (20.08.2014 um 00:17 Uhr).
Alt 20.08.2014, 01:10
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:

NOT: Dinsiz olmak, dini satmaktan daha serefli bir meseledir. Kaldi ki, kendi capimda inanan bir kisiyim, yani inancsiz degilim. Olsam da kimseyi ilgilendirmez. Dini öne sürenlerin, Allah adina agzina alipta, gencecik cocuklarin kafalarini kestigini izliyoruz korkarak ve dehset anlar yasarak.
din nedir ?
anenin ve babanin sayesinde dogustan elde etiin yeni bir "kimlik"
aynen .. erkek veyat di$i olarak dogmak gibi ..
Yeni Zelandali veya bi bulgar olarak dogmak gibi ..
kendi di$inda geli$en ve etkiliyemediin yeni bi "Etikett"

tüm kimlikleri atin üzerinzden ..
tek kalan $ey insanlik tir ..

(das war nicht das Wort zum Sonntag)
Alt 20.08.2014, 05:44
Erfahrener Benutzer

Standard

Benim soylememle fanatik olmuyorsun zaten, kendin fanatiksin, soylememe gerek kalmadan. Fanatik bir yobazsin.

Islam'i cok seviyormus gibi 'bakara-makara'yi kullanarak begenmedigin AKP'yi kotulemeye calisiyorsun, bunu kimse yemiyor. Islam'i sevdiginden degil, koz icin kullaniyorsun. Seni goren Egemen Bagis'i sever.

Manbee'nin kaynaklari ve sorulari seninkilerine 10 basar, sacma sapan sozcu, cumhuriyet gibi uyduruk kaynaklari kullaniyorsun, kimse de okumuyor orasi ayri. Eger profilini sildiyse umarim yeniden kayit olur, bayagi cektirmis sana ; )

Dinsiz oldugun ucin namussuzluk demedim yaptigina, dinsiz namussuz olmak ayri bir sey. Yoksa dini olmayanlarla sorunumuz yok. Dinsizlerin sovyet rejiminde, kuzey kore'de neler yaptiklarini da gorduk, halen biliyoruz. Daha 60 sene once dinsiz sovyetler ve cin rejimi avrupa ve asya'da 20 000 000 insani katletti. Kuzey kore'de ne olup bitiyor halen kimsenin haberi yok.

Muhalefet yapmak var, seninki gibi namussuz basiretsiz muhalefet yapmak var, hatta 'yapmak' da demeyeyim, 'yapmaya calismak var' diyeyim. isin gucun basarili Turk hukumetini karalamaya calismak ; ) ama onu da beceremiyorsunuz anasini satayim, cok acik veriyorsunuz. Isteseniz de istemeseniz de 7 ceddiniz AKP tarafindan yonetilecek, begenmiyorsan git dinsiz kuzey kore'de yasa, almanya'da ne isin var

Zitat:
Bana fanatik söylemleri ykistirmaya calismanla, görmek istedigini, yani fanatik olmuyorum otomatikmen.

Sen burada her konuya atliyordun bir zamanlar. Konulara atlayamayanlar da, gördügümüz gibi secim günü trafo kedici oluyor. Ama "bu makara, iyi bakara"dan baska bir sey üretmiyorsunuz siz Egemen Bagisci'lar.

manbee'nin buraya post ettikleri kaynaklar, adam akilli herkezin izledigi kaynaklar degil. Idügü belirsiz sayfalardan alinti yapip, gercek habermis gibi satmaya kalktigi BASCALAN'in yaymak istedigi palavralariydi.

Simdi yine ortadan kayboldu. Nick'ini sildi galiba... Yenisiyle yine hortlar en yakinda.

Ama siz dini pazarlayanlar olarak, tabiki sizin gibi inanmayanlara "trafoculuk" yaparsiniz.

Sizin istediginiz gibi inanmayanlari yönetemediginiz icin, inancsiz (herkezin bilecegi is), yalanci, yanlis yolda, fuhuscu, falan filan uydurmasyonlarla milletin gözünü boyamaya calisip korkutmaya calisirsiniz.

Geändert von Bosphorus_ (20.08.2014 um 05:49 Uhr).
Alt 20.08.2014, 05:45
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
din nedir ?
anenin ve babanin sayesinde dogustan elde etiin yeni bir "kimlik"
aynen .. erkek veyat di$i olarak dogmak gibi ..
Yeni Zelandali veya bi bulgar olarak dogmak gibi ..
kendi di$inda geli$en ve etkiliyemediin yeni bi "Etikett"

tüm kimlikleri atin üzerinzden ..
tek kalan $ey insanlik tir ..

(das war nicht das Wort zum Sonntag)
Sonra senin gibi mal mi olak :-o

Sonradan kendi tercihleriyle musluman olanlara ne demeli? Ya da resit olduktan sonra Islam'da karar kilanlar?

'Ybsg', google'da bunun acilimina bakar misin?
Alt 20.08.2014, 06:01
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Sonra senin gibi mal mi olak :-o

Sonradan kendi tercihleriyle musluman olanlara ne demeli? Ya da resit olduktan sonra Islam'da karar kilanlar?

'Ybsg', google'da bunun acilimina bakar misin?
yav$ak olduk ...
$imdi mal yaptin bizi ..

..etkilendim dogrusu cevaplarindan ..

sana sorduum sorulari Google karde$ mi cvp. licak ?
Alt 20.08.2014, 06:15
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Benim soylememle fanatik olmuyorsun zaten, kendin fanatiksin, soylememe gerek kalmadan. Fanatik bir yobazsin.

Islam'i cok seviyormus gibi 'bakara-makara'yi kullanarak begenmedigin AKP'yi kotulemeye calisiyorsun, bunu kimse yemiyor. Islam'i sevdiginden degil, koz icin kullaniyorsun. Seni goren Egemen Bagis'i sever.

Manbee'nin kaynaklari ve sorulari seninkilerine 10 basar, sacma sapan sozcu, cumhuriyet gibi uyduruk kaynaklari kullaniyorsun, kimse de okumuyor orasi ayri. Eger profilini sildiyse umarim yeniden kayit olur, bayagi cektirmis sana ; )

Dinsiz oldugun ucin namussuzluk demedim yaptigina, dinsiz namussuz olmak ayri bir sey. Yoksa dini olmayanlarla sorunumuz yok. Dinsizlerin sovyet rejiminde, kuzey kore'de neler yaptiklarini da gorduk, halen biliyoruz. Daha 60 sene once dinsiz sovyetler ve cin rejimi avrupa ve asya'da 20 000 000 insani katletti. Kuzey kore'de ne olup bitiyor halen kimsenin haberi yok.

Muhalefet yapmak var, seninki gibi namussuz basiretsiz muhalefet yapmak var, hatta 'yapmak' da demeyeyim, 'yapmaya calismak var' diyeyim. isin gucun basarili Turk hukumetini karalamaya calismak ; ) ama onu da beceremiyorsunuz anasini satayim, cok acik veriyorsunuz. Isteseniz de istemeseniz de 7 ceddiniz AKP tarafindan yonetilecek, begenmiyorsan git dinsiz kuzey kore'de yasa, almanya'da ne isin var
karde$ ..

bak ISLAMcilarin in anasini sikicekler 1-2 sene icinde ..
bu yöre den degil ..tüm gezegen den silecekler ...
(ozaman aglamayin ama)

buda cok güzel olucak ...
YENI Türkiye eger sen ozaman gör ..
Antwort