Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 25.10.2014, 17:46
sadesohbet

Standard Facebook kapaniyor

15 Mart’ta Facebook kapanıyor !
İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
OttoBock
Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.

Mark Zuckerberg Facebook’un Mart ayında kapatılacağını duyurdu. Neden ise “site yönetimi çok stresli oldu”.
“Facebook kontrolden çıktı,” Zuckerberg ve “onun Palo Alto ofisinin dışında bir basın toplantısında yaptığı açıklamada, bu şirketin yönetimi stres hayatımı mahvetti demiş. Benim bütün bu deliliğe bir son vermem gerekiyor. ”
Zuckerberg “15 Mart’tan sonra kullanıcılar artık Facebook hesaplarına erişmeyecek dedi.
“15 Mart bütün web sitesi kapanıyor ve sonra,” Avrat Humarthi, Facebook ‘da Teknik İşler Başkan Yardımcısı. “Tekrar fotograf ve resimlerinizi görmek istiyorsanız, bilgisayarınıza geri kaydedin. Bu imajlarınıza erişmeniz bir daha mümkün olamayacaktır dedi. ”
Zuckerberg bu kararı vermekte zorlandığını söyledi. Facebook’un dışında arkadaşlığın hem daha gerçek hem de daha dürüst olacağını söyledi.
Bunu işiten Facebook kullanıcılarının öfkelendiğide görüldü.
Ve sorular sordu…
“Facebook olmadan ne yapacağım?” Denise Bradshaw (Indiana bir lise öğrencisi) dedi ki.
“Hayatım onun etrafında dönüyor, ben en az 10 saatimi Facebook’ta geçiriyorum
Şimdi bütün bu serbest zaman yapacağım? ”
“Facebook kabusu bitti sevindim,” Jon Guttari, (Detroit tek bir ebeveyn) dedi ki.
“Şimdi gencin yüzüne bir bilgisayar ekranı tüm gün yapıştırılmış olmayacak.
Belki artık bizimle tekrar sohbet etmeye başlar.”
Şu ekonomistler dedi ki, değeri 7,9 milyar tahminen, dünyanın en zengin işletmelerin biri.
Zuckerberg dedi ki. “Para umurumda değil, eski hayatımı istiyorum.”
15 Mart’a kadar unutmayın. Bu tarihten sonra tüm fotoğraflar, notlar, linkler ve videolar kalıcı olarak silinecektir.

http://www.engelliler.biz/forum/bilg...kapaniyor.html
Alt 25.10.2014, 17:56
sadesohbet

Standard

FACEBOOK’UN KAPATILMASI ŞU AN GÜNDEMDE DEĞİL

Arınç, soru üzerine "Facebook’un kapatılması şu an gündemde değil. Ama dinlenme konusu tüm dünyanın gündemi." diye konuştu. Arınç, Twitter ve youtube yasağı için "Youtube da olsa, Facebook da olsa yargı kararlarına uymak zorunda. Biz hükümet olarak halkın gururundan, onurundan sorumluyuz. Bir vatandaşımızın gururu incinecek, sen şirket olarak ben karıma bakarım diyeceksin" dedi.

YÜZÜNÜ GÖRMESENİZ BU SES ONA AİT DEĞİL DERSİNİZ

Yapılan propagandalara rağmen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a inancın devam ettiğini söyleyen Arınç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Van mitinginde sesinin kısılmasını şöyle değerlendirdi:

"Bugünkü mitingdeki hali yürekler acısıydı. Ağzından bir cümleyi bile çıkartmakta zorlanıyordu. Sesi iyice kısılmış, vücudu iyice bitap düşmüştü. Van'dan bir arkadaşım telefon etti. 'Burada hepimiz hüngür hüngür ağlıyoruz' dediler. On binlerce insan onu dinlemek için gelmişti. O da son takati ile birşeyler konuşmaya çalıştı. Birşeyler derken bir saate yakın konuştu. Eğer yüzünü görmeseniz sadece radyodan dinleseniz bu ses ona ait değil derdiniz. Maalesef gece gündüz çalışmak, konuşmak, televizyonlarda fikirlerini açıklıyor. Halkı uyarma görevini yapıyor. Rabbim acil şifalar versin. Dualar ve sevgi ile en kısa zamanda sağlığına kavuşur."

http://www.anamurekspres.com/teknolo...014-h1901.html
Alt 25.10.2014, 17:59
sadesohbet

Standard Facebook kar mi zarar mi?

Facebook'un acildigindan beri, yine kapanacak diye söylentiler var.
Yalniz bugüne dek, facebook kapanmadi..

Sizce facebook kar mi? Zarar mi?
Alt 25.10.2014, 18:21
Beyazguel60

Lächeln

Zitat:
Zitat von sadesohbet Beitrag anzeigen
Facebook'un acildigindan beri, yine kapanacak diye söylentiler var.
Yalniz bugüne dek, facebook kapanmadi..

Sizce facebook kar mi? Zarar mi?

Face ile fazla alakam yok !!!
Sadece aileden, yani sülaleden, kim nerde, ne yapiyor, resimler, videolar görmek icin
Babam üye.
Ailemiz aslinda ne kadar büyükmüs ve nerelerde kimler varmis, bunu fark ettim .......
Face sayesinde böylece insanlar 20-30 yildir veya daha uzun süre görmediklerini görme ve bulma imkani elde ediyor.

Bence bu nedenden dolayi Face kardir !!!

Alt 25.10.2014, 21:27
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

CHPden alismis oldugumuz yalan haberlerden biri.

facebook kapanacak diye insanlari sokaga dökmeye calismislardi bir zamanlar.

Antwort