Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 20.05.2011, 13:50
xgicikoglanx

Standard Dogru söylenmis

Merhaba

Gecenlerde ben bir Arkadasla Sohbet ettim, Benim basimdan bir Olay gecti, haftalar öncesi aile icinde bana bir Kiz önerdiler, evlenmek istiyormus vs vs. tamam taniyalim dedik. Kizi öve öve bitiremediler. Kiz bir kere evden kacmis erkek arkadasina onunla bi kac hafta yasamis. sonra cekip ayri bir yere tasinmis. bu konuyu tartistim arkadasla, oda bana bak adamim sen öyle civik civik ayaklardan vazgec, ne bu ya senin akrabalarin böyle bir kizi layikmi gördüler sana? diye sordu bende sustum tabiiki. sonra bana bir Söz söyledi:
"Evlendigin yada evlenecegin kisinin Tapusu sendeyse merak etme o baska bir yere bakmaz, her gece senin yaninda olur"
Sizce bu Sözün Dogrusu yanlisi varmi? Düsüncelerinizi almak istiyorum.
Alt 24.05.2011, 02:15
Yetismeister

Standard

Bu kadar sacma bir sözü ömrübillah duymadim. :-D Pardon ama bu neyin tapusu? Karsindaki bir Insan, Mal degil. Önce bunun bilincine varmali, sonra evlenmeli. Kacmis bir kizi kabul edip etmemeye gelince. Orasi sizin deger yargilariniza kalmis. Buna yalniz karar vermelisin, elaleme aldirmayip. Ama türk erkekleri elalemin agziyla cok hareket eder. Tüm o agir agir görünen türk kizlari bile daha cesaretli ve erkek gibiler bu yürek islerinde. ;-) Kizlar asik olduklari zaman yüreklerinin sesinden baska herseye sagir kesiliyorlar - erkekler "asik" olduklari zaman ana babalarina kosup duygularini yasayabilmek icin adeta izin istiyorlar. Cikss oglum sevmedim bu kizi dese türk erkegi bir anda sevdigi kizi satacak kadar tirsar anasindan.;-)

Bir insanla tanismadan, görüsmeden, konusmadan, bisey paylasmadan onun hakkinda fikir sahibi olamazsin. Hem bence kacmis olmasi kacik olmasindan daha iyidir, ne dersin.:-D Bol sans.

Geändert von Yetismeister (24.05.2011 um 02:20 Uhr).
Antwort