Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Entertainment - Musik - Kino

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 03.04.2013, 13:19
the_last_time

Standard

Alt 03.04.2013, 13:23
the_last_time

Reden

Alt 03.04.2013, 13:26
the_last_time

Standard Bakalim Mülltoni buna ne diyecek?

Ulan Ibrahim Melih Gökcek, sen ve tayfan iste busunuz. Inan senin icmene karsi degilim. Türk insani icer, cok azi adam gibi dengeyi koruyarak icer ve haz alir ama icer. Sorun senin icmende degil, senin JONNY WALKER BLUE LABEL hayrani bile oldugunu biliyorum o sorun o degil. sorun senin insanlari kandirmanda.. Bak haberi yazayim derken baska bir haber daha okudum ve yine sinirlendim... Sen dogalgaz sayar cihazlarini milletin bilgisi olmadan degistittiriyorsun ve sonra da insanlardan parayi haciz oluyla bile aldiriyorsun. Bak icmeni unuttum zaten dedigim gibi icmene karsi degilim. Yalanina dolanina karsiyim. YA OLDUGUN GIBI GÖRÜN, YA DA MILLETIN GÖZÜNE GÖRÜNME

Alt 03.04.2013, 13:35
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Ulan Ibrahim Melih Gökcek, sen ve tayfan iste busunuz. Inan senin icmene karsi degilim. Türk insani icer, cok azi adam gibi dengeyi koruyarak icer ve haz alir ama icer. Sorun senin icmende degil, senin JONNY WALKER BLUE LABEL hayrani bile oldugunu biliyorum o sorun o degil. sorun senin insanlari kandirmanda.. Bak haberi yazayim derken baska bir haber daha okudum ve yine sinirlendim... Sen dogalgaz sayar cihazlarini milletin bilgisi olmadan degistittiriyorsun ve sonra da insanlardan parayi haciz oluyla bile aldiriyorsun. Bak icmeni unuttum zaten dedigim gibi icmene karsi degilim. Yalanina dolanina karsiyim. YA OLDUGUN GIBI GÖRÜN, YA DA MILLETIN GÖZÜNE GÖRÜNME
yaziklar olsun lastosch,
düstükce düsüyorsunuz.

konu bulamayinca adamlarin ickisine odaklaniyorsunuz.

ben senin sundugun resimde icen bir Melih Gökcek görmüyorum.

Hadi bize bunu ispatlada serefini kurtar.
Alt 05.04.2013, 19:59
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
yaziklar olsun lastosch,
düstükce düsüyorsunuz.

konu bulamayinca adamlarin ickisine odaklaniyorsunuz.

ben senin sundugun resimde icen bir Melih Gökcek görmüyorum.

Hadi bize bunu ispatlada serefini kurtar.
Evet haklisin, resimde de göründügü gibi onlar raki masina oturupta kafalari islatmiyorlar, onlar abdest almak üzere baslarini mesh ediyorlarr ve birazdan kibleye dönüp namaz kilacaklar bu imanlarindan hic zerre kadar süphe etmedigim bu dünya malinda gözü olmayan ve herseyden imanlari ugruna vazgecen müslüman mücahitler

Geändert von the_last_time (05.04.2013 um 20:01 Uhr).
Alt 05.04.2013, 20:16
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Evet haklisin, resimde de göründügü gibi onlar raki masina oturupta kafalari islatmiyorlar, onlar abdest almak üzere baslarini mesh ediyorlarr ve birazdan kibleye dönüp namaz kilacaklar bu imanlarindan hic zerre kadar süphe etmedigim bu dünya malinda gözü olmayan ve herseyden imanlari ugruna vazgecen müslüman mücahitler
sen bu adamlarla kafayi yemissin.

AK Parti'de icen ve icmeyen var.
AK Parti'de Türk, Kürt, Laz ve Cerkez var.
AK Parti'de müslüman, hiristiyan ve ateistler var

bana ne milletin ickisinden rakisindan. insanlarin özeline karisana biz serefsiz deriz.

birak bu serefsizlikleri. adam icmiyormus bu kadar. iciyorsada sana ne? onun hatunu mu olmayi düsünüyorsun?
Alt 05.04.2013, 20:21
the_last_time

Standard

Zitat:
sen bu adamlarla kafayi yemissin.

AK Parti'de icen ve icmeyen var.
AK Parti'de Türk, Kürt, Laz ve Cerkez var.
AK Parti'de müslüman, hiristiyan ve ateistler var

bana ne milletin ickisinden rakisindan. insanlarin özeline karisana biz serefsiz deriz.

birak bu serefsizlikleri. adam icmiyormus bu kadar. iciyorsada sana ne? onun hatunu mu olmayi düsünüyorsun?
O zaman büyük lokma yesin ama büyük laf konusmasin. Önceleri bir söz vardi, söz vermek bilmem ne vermeye benzemez! Adam gibi ciksin ortaya, her resit insan gibi icsin ya da icmesin orasi kimseyi ilgilendirmez. Ama insanlari denetlemeye ve yönetmeye kalkarsa orda dur derler! Mesele icki de degil, onur, san seref, ilkelilik.. AKP'nin tabani kandirilmis saf insanlar, ya da oylarini makarnaya, kömüre ve oduna satan cahil cuhela kirsal kesim.. Ama tavani serefsizlerin önde gidenleri. Icki daha atipta sonradan gizlice tutuklari en mahummane sey... Nimet Cubukcu ve 5 cocuk babasi Recep'in zinalari dünya alem biliyor..
Alt 05.04.2013, 20:32
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
O zaman büyük lokma yesin ama büyük laf konusmasin. Önceleri bir söz vardi, söz vermek bilmem ne vermeye benzemez! Adam gibi ciksin ortaya, her resit insan gibi icsin ya da icmesin orasi kimseyi ilgilendirmez. Ama insanlari denetlemeye ve yönetmeye kalkarsa orda dur derler! Mesele icki de degil, onur, san seref, ilkelilik.. AKP'nin tabani kandirilmis saf insanlar, ya da oylarini makarnaya, kömüre ve oduna satan cahil cuhela kirsal kesim.. Ama tavani serefsizlerin önde gidenleri. Icki daha atipta sonradan gizlice tutuklari en mahummane sey... Nimet Cubukcu ve 5 cocuk babasi Recep'in zinalari dünya alem biliyor..
bak ne zaman bir konuda caksan baska konuya atlamaya calisiyorsun.
yapma bu serefsizlikleri.

Melih Gökcek icmiyorum diyorsa icmiyordur. bunu kabul edeceksin.
Elinde baska belgeler varsa ispat et. yoksa susacaksin.

AK Parti'ye oy verenler satin alinamayacak insanlar.
AK Parti'ye oy verenler sizin gibi takim mentaliteyle parti tutmayanlar.

AK Parti iktidara gelmeden bu ülkede ac kalmayacak dediginde siz gülüüyordunuz. her fakire erzak verilecek dediginde siz olmaz olamaz diyordunuz.
AK Parti bu ülkede kisin üsüyen insan kalmayacak dediginde siz yine olamaz diyordunuz.

AK Part igeldi ve sözünde durdu. Kis soguklarinda kimse üsümüyor artik.
kimse ac kalmiyor vatanimizda.
80 yil kemalist rejim bir parca ekmek vermedigi fakirler simdi refaha kavustu.

son secimlerde kivirdaroglu cikti: "oyunuzu bana verin ben hepinize 1250TL verecegim dedi" ve o masum insanlarin oyunu satin almaya calisti. ama vatandas öyle bir tokat vurduki hala kendinize gelemediniz.

siz bu iftiralarlada bir yere varamayacaksiniz.

biz ama durmuyoruz, durmayacagiz. kemalizmin sonu geldi. bunu sende biliyorsun.
daha birkac ay önce gerekirse ic savas cikartirim diyen lastosch simdi kuzu gibi oldu.

biz böyle dansöz yapariz yalancilardan.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Alt 06.04.2013, 13:46
the_last_time

Standard

Zitat:
bak ne zaman bir konuda caksan baska konuya atlamaya calisiyorsun.
yapma bu serefsizlikleri.

Melih Gökcek icmiyorum diyorsa icmiyordur. bunu kabul edeceksin.
Elinde baska belgeler varsa ispat et. yoksa susacaksin.

AK Parti'ye oy verenler satin alinamayacak insanlar.
AK Parti'ye oy verenler sizin gibi takim mentaliteyle parti tutmayanlar.

AK Parti iktidara gelmeden bu ülkede ac kalmayacak dediginde siz gülüüyordunuz. her fakire erzak verilecek dediginde siz olmaz olamaz diyordunuz.
AK Parti bu ülkede kisin üsüyen insan kalmayacak dediginde siz yine olamaz diyordunuz.

AK Part igeldi ve sözünde durdu. Kis soguklarinda kimse üsümüyor artik.
kimse ac kalmiyor vatanimizda.
80 yil kemalist rejim bir parca ekmek vermedigi fakirler simdi refaha kavustu.

son secimlerde kivirdaroglu cikti: "oyunuzu bana verin ben hepinize 1250TL verecegim dedi" ve o masum insanlarin oyunu satin almaya calisti. ama vatandas öyle bir tokat vurduki hala kendinize gelemediniz.

siz bu iftiralarlada bir yere varamayacaksiniz.

biz ama durmuyoruz, durmayacagiz. kemalizmin sonu geldi. bunu sende biliyorsun.
daha birkac ay önce gerekirse ic savas cikartirim diyen lastosch simdi kuzu gibi oldu.

biz böyle dansöz yapariz yalancilardan.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Kusuruma bakma yanlis görmüsüm. Bu yola cikan yigit mücahitleri kefenlerini alipta yola cikmislar. O resimde onlardan birisi kefenlerini masa örtüsü yapmislar yolda mola verirken
Alt 08.04.2013, 23:22
the_last_time

Standard

Antwort