Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.11.2014, 08:54
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
maksat ilk algi yaratmak ...

acaba Millet ne dicek ...nasil karsilicak ...
Ilgi cekmek icin insanlari böyle önemli Bir konu üzerinde bilgilendirmek yerine konuyu sapitmak!
Alt 01.11.2014, 12:50
NurBanu

Reden Arkadaslar yilin Cumartsi Annesi secilen uno ya ilgi gösterelim

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
1- De ki; O Allah bir tektir.
2- Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir).
3- Doğurmadı ve doğurulmadı
4- O 'na bir denk de olmadı.
-ihlas suresi -

Hiç şüphesiz din, Allah katında islam'dır. Kitap verilenler, ancak kendilerine ilim geldikten sonra, aralarındaki "kıskançlık ve hakka başkaldırma" yüzünden ayrılığa düştüler. Kim Allah'ın ayetlerini inkâr ederse, bilsin ki gerçekten Allah, hesabı pek çabuk görendir.
-Ali imran 19-

Hangi Türk-Kürt catismasindan bahsediyorsun???
Örgüt elebasi bile ermeni cikmissinken, bir avuc pkk li kahpelerinin hepsi ayak takimi
(militanlarinin cogu irak, suriye, iran, gibi fakir ülkelerinden para karsiligi kandirilmis cahil kesim)
Kürtlerin dünya nusufu 40-50 milyon! En büyük Kürt nüfusu Türkiye'de bulunur 20-25 milyon!
Tek huzur bulduklari cograyfa TÜRKIYE CUMHURIYETI, bunun farkinda olduklari icin pkk ya kesinlikle destek vermiyor DINDAR KÜRTLER. Senin dedigin ayak takimi 3-5% gecmez!!!

Al sana örnek:
Abdullah öcalan'ın babası ermenidir. Amarlı Köyü, eskibir Ermeni yerleşim birimidir. Abdullah Öcalan'ın aile içindeki asıl adı "Artin Agopyan" dır. Gerçek kimliği ortaya çıkmasın diye bir gece Halfeti Nüfus Müdürlüğünü basmıştır. Ve nufus kütüklerinin hepsini yakmıştır.
Ayrıca A.Öcalan, Kürtçe de bilmiyor. PKK'nın Komutan düzeyinde olanları Ermeni, dağda ölen ayak takımı.

İşte PKK lideri Apo diye bilinen „Artin Agopyan'ın hikayesi
31 Mayıs 1999 günkü duruşmada söz alan bir şehit babası. Başbağlar katliamında oğlunu kaybeden Ahmet Beşkardeş, İmralı'daki yargılanması sırasında,
(Abdullah Öcalan'a hitaben Kırmanç (Kürt) ağzı ile "Ez Kırmanç im" diye başlayıp "Sen Kürtdeğilsin, Ermeni'sin. Eğer Kürt isen, ben şimdi seninle Kürtçe konuşuyorum, bana Kürtçe cevap ver!.."dedi. Ama, hiçbir cevap alamadı.Böylece "Apo" diye bilinen katilin aslında Ermeni olduğu bu şehit babası tarafından yüzüne haykırıldı ve kayıtlara geçti.

@ unos
Öncelikle Yilin Cumartesi Annesi olarak secildigin icin tekbrik ederim seni,
Bak yine engin bilgilerimle seni aydinlatmaya devam ediyorum

Daha Allah`in ve dinin tek oldugunu bile bilmiyorsun!
Pkk projesini Türk-Kürt catismasi olarak tanitmani, topishligine ve cahilligine veriyorum 
Pkk kesinlikle ermeni isidir, ASLA KÜRTLERLE ALAKASI YOKTUR!

Cigerin varsa su linke tikla 

https://www.facebook.com/video.php?v=253477441371408

Bu yolda ölen tüm askerlerimiz, jandarmamiz, polisimiz, halkimiz SEHITDIR. VATANINI, BAYRAMINI DININI, NAMUSUNU KORURKEN ÖLENLERIN islami hükmü „SEHITLIKTIR“.

ps:Lara 30 erkege bedel!
Lara ve benden korkmaya devam et TEPENDEYIZ topishcik 

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
kac cesit tanri var anlamadim gitti mk, tanri tek mi yoksa girdigi her beyinde farklilasiyor mu? neyse sktir et, o kadar da umursamiyorum bu celiskiyi.

haclilar islamiyetin hakim oldugu topraklara ilerlerken yazilmis bir hadis olmali, evet topraklarini isgalcilerden müdafe edince sehit oluyosun,buna katiliyorum.

Algi sorunu gözönünde bulundurarak aciklamak gerekirse;
Canakkale'de, düsmana karsi saf tutup ölen her insan sehittir hem islami usüllere uygun hem de insani usüllere göre sehittir.

Türk-Kürt catismalarinda ölen hic bir asker, sehit degildir. cünkü iki taraf da müslümandir. He, bu catismalarda ölen insanlara, ulus devlet sehidi ve PKK sehidi diyebilirsiniz, dogru olan bu tanimlar.

sakin allah yolunda ölmeyene sehit deme,yeminle diger tarafta allah belanizi zker. ben uyarimde, sonra cehennemde yanarken "vay ben duymadim, vay ben bilmiyodum" diyerek isin icinden siyrilmayin.. su an kimin nerde ne sekil öldügünde nasil ünvan alacagi konusunda seni aydinlattim Banu. yanlis tanim yaparsan yanarsin ona göre, sorgulanirken cennet-cehennem kapisinda "bilmiyodum" diye kacamazsin

Bi de Banu, Lara'nin colasina uyku hapi atip onun tüm hayallerini bir bardagin icine haps eden, telafuz edeceginiz bir nick uzakligindayken israrla bana catmaniz beni takip etmeniz veya chat odalarinda arkadaslarima cam araciligiyla sohbet ederken gizli ve sinsi ayrica hacker uzmanliginda beni gözetlemize anlam veremiyorum.
Ayrica, chat bu aralar sizin yoklugunuzda küfürsüz diger katilimcilar sizlerin o igrenc küfürlerinizi özledi, özleniyorsunuz yani.
Alt 02.11.2014, 00:29
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
kac cesit tanri var anlamadim gitti mk, tanri tek mi yoksa girdigi her beyinde farklilasiyor mu? neyse sktir et, o kadar da umursamiyorum bu celiskiyi.

haclilar islamiyetin hakim oldugu topraklara ilerlerken yazilmis bir hadis olmali, evet topraklarini isgalcilerden müdafe edince sehit oluyosun,buna katiliyorum.

Algi sorunu gözönünde bulundurarak aciklamak gerekirse;
Canakkale'de, düsmana karsi saf tutup ölen her insan sehittir hem islami usüllere uygun hem de insani usüllere göre sehittir.

Türk-Kürt catismalarinda ölen hic bir asker, sehit degildir. cünkü iki taraf da müslümandir. He, bu catismalarda ölen insanlara, ulus devlet sehidi ve PKK sehidi diyebilirsiniz, dogru olan bu tanimlar.

sakin allah yolunda ölmeyene sehit deme,yeminle diger tarafta allah belanizi zker. ben uyarimde, sonra cehennemde yanarken "vay ben duymadim, vay ben bilmiyodum" diyerek isin icinden siyrilmayin.. su an kimin nerde ne sekil öldügünde nasil ünvan alacagi konusunda seni aydinlattim Banu. yanlis tanim yaparsan yanarsin ona göre, sorgulanirken cennet-cehennem kapisinda "bilmiyodum" diye kacamazsin

Bi de Banu, Lara'nin colasina uyku hapi atip onun tüm hayallerini bir bardagin icine haps eden, telafuz edeceginiz bir nick uzakligindayken israrla bana catmaniz beni takip etmeniz veya chat odalarinda arkadaslarima cam araciligiyla sohbet ederken gizli ve sinsi ayrica hacker uzmanliginda beni gözetlemize anlam veremiyorum.
Ayrica, chat bu aralar sizin yoklugunuzda küfürsüz diger katilimcilar sizlerin o igrenc küfürlerinizi özledi, özleniyorsunuz yani.
Hic bir icerigi olmayan siyasi kisir yorumlarindan sonra
$ehitleremi geldi sira "BEYINSIZ."Iki eliyle bir yamuk ka$ini düzeltemeyen OGLAN .Sana bunu chat odasinda cicekli ic cama$irlarini gösterdigin arkada$larinmi söyledi.He hiristiyan insandan sayilmiyor yani ona karsi sava$irsan $ehit sayiliyorsun.Dü$man Kürt olursa müslüman oldugu icin $ehit sayilmiyor?Dü$man Vatan haini bir GAY se böyle bir pislik de insandan sayiliyormu UNO$?

Ne Poh yiyecegini $a$irdi beyinsiz GAYTO$,SEN ne a$alik,ne adi,ne UTanmaz,ne Arsiz yaratiksin böyle ja..$ehitlere laf atmaya bile utanmiyor ...o kadar cesaretlisin etegini giyip gitsene ISIDe Sava$a

PÜhh senin o cibiliyetsiz sifatina ..Beyin özürlü Chat sapigi...senin aksine bazi insanlarin Özel hayati var ,senin gibi Chat odasinda ya$amiyorlar ya$am artigi..

GAYTO$ yüz kizartici bir kepazesin

Tependeyim Senin PKKLI bit

Geändert von Lara_ (02.11.2014 um 00:42 Uhr).
Antwort