Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 03.10.2014, 16:05
ask_sehidi

Standard

Was für eine erdrückende Hitze, ich sterbe.. Ich will das Mittelmeer mal von der südöstlichen Seite sehen
Alt 03.10.2014, 16:06
guelkurusu

Standard

Zitat:
Zitat von ask_sehidi Beitrag anzeigen
Hahahahahaha, lakonisch, zynisch, gut

Gülkurusu ich wollte wenigestens noch bis zum Kurban Bayrami angemeldet sein, um zu hellasmak mit den Leuten hier, die ich unwissentlich oder teilweise Absicht aus Wut verletzt oder gekränkt hätte, nur deine jetzige Aussage könnte mich dazu bringen jetzt auf der Stelle meinen account zu löschen

Nö, bleib ruhig.

Alt 03.10.2014, 18:58
ask_sehidi

Standard

Das habe ich mir gedacht, meine Ex-Lebensgefährtin hatte mal ein Buch gelesen und die Überschrift eines Kapitels hies: Und die Venus war nur noch ein Stern

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
auch wenn es ein klischee ist, ich stehe dazu
Alt 03.10.2014, 23:09
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Insanlarmi gittikce agresif oluyor yoksa benmi yeni farkina vardim?
Alt 03.10.2014, 23:27
___EZEL___

Standard Dikta!

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Insanlarmi gittikce agresif oluyor yoksa benmi yeni farkina vardim?
Insanlar kendi fikirlerini zorla dikta etmeye calisinca,insanlar agresiflesiyor tabiki,burda bir zat var,son günlerde provakatif calismalarda bulunuyor,hatta sahte nick yapip karsisindakine saldiriyor,yavuz hirsiz ev sahibini bastirir espirisinde oldugu gibi davraniyor!Biz yinede es gecelim,10 faremiz olacagina,1 kedimiz olsun daha iyi...Saygilar Cenk
Alt 03.10.2014, 23:44
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Insanlar kendi fikirlerini zorla dikta etmeye calisinca,insanlar agresiflesiyor tabiki,burda bir zat var,son günlerde provakatif calismalarda bulunuyor,hatta sahte nick yapip karsisindakine saldiriyor,yavuz hirsiz ev sahibini bastirir espirisinde oldugu gibi davraniyor!Biz yinede es gecelim,10 faremiz olacagina,1 kedimiz olsun daha iyi...Saygilar Cenk
Ben gercek hayattan bahsediyorum. Burda kim neler yaziyor hepsine firsat bulamiyorum okumaya. Gözümü carparsada hemen kaciriyorum.
Gercek hayatta insanlar eskisi Gibi birbirine sabirli saygili davranmiyor, türklerdede cogaliyor bu durum, almanlarda yabanci ve bilhassa Islam düsmanligi acik acik adamlar artik göz baska bakalim söylüyorlar, nede olsa artik müslümanlikla hayallerinde ne kadar kötü canlandirdilarsa gercegini "ispatliladilar"
Alt 03.10.2014, 23:52
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Ben gercek hayattan bahsediyorum. Burda kim neler yaziyor hepsine firsat bulamiyorum okumaya. Gözümü carparsada hemen kaciriyorum.
Gercek hayatta insanlar eskisi Gibi birbirine sabirli saygili davranmiyor, türklerdede cogaliyor bu durum, almanlarda yabanci ve bilhassa Islam düsmanligi acik acik adamlar artik göz baska bakalim söylüyorlar, nede olsa artik müslümanlikla hayallerinde ne kadar kötü canlandirdilarsa gercegini "ispatliladilar"
Bu konuda haklisin,islamiyetin kötü bir imaji olustu,artik müslümanlikla terörizm birlikte anilmaya basladi.Bu durum hep karsimiza cikiyor son zamanlarda?Eger sen terörize gruplarla,islamiyeti ayirmazsan,siradan insan hic ayirmaz.Avrupali halklar, genel olarak statikocu,onlari fazla takmamak lazim,önemli olan biziz,biz birbirimize kötü davranmamali,kötü davranani kinamali,toplumlarimiz icine nifak tohumlari ekmeye calisanlara karsi,mücadele etmeliyiz...Kazanacak olan herzaman dogru davranistir....

Geändert von ___EZEL___ (04.10.2014 um 00:24 Uhr).
Alt 04.10.2014, 17:04
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

DANS ET!

Sanki seni hiç kimse izlemiyormuþ gibi...

SEV!

Sanki önceden hiç incinmemiþ gibi....

ÞARKI SÖYLE!

Sanki seni duyabilecek hiç kimse yokmuþ gibi....

YAÞA!

Sanki Cennet bu hayatýn kendisiymiþ gibi....
Alt 04.10.2014, 17:11
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

$eytan diyorki.....
Alt 04.10.2014, 18:23
___EZEL___

Standard :)

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
$eytan diyorki.....