Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.08.2013, 18:48
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Simdi dogru söz karsisinda sözde "ulasamadigimiz egitimin" siritmayi öngörüyor dimi?

Iste öyle sirrittiririm seni !

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
konulara her yazan seni ciddiye mi almis oluyor?

ben konularina en cok yorum yapanlardan olabilirim, ama cogunda haline güldügümü unutmamalisin

basüstüne! baska emriniz? mesela, cay kahve de alirmiydiniz?
Alt 15.08.2013, 18:56
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Simdi dogru söz karsisinda sözde "ulasamadigimiz egitimin" siritmayi öngörüyor dimi?

Iste öyle sirrittiririm seni !
Hani dogru söz nerede?

benek alice, sana sasiriyorum dogrusu!

bizim ne söyleyecegimizi, egitimimizi bizden iyi biliyorsun

Pr.Dr benekalice
Alt 16.08.2013, 15:03
BosphorusTaurus

Standard

Almanya'daki Turklerin tartismasi cok guzel oluyormus :-) Turkiye'dekine oranla daha masum.
Alt 30.08.2013, 23:59
Benutzerbild von sahildebirgece
sahildebirgece sahildebirgece ist offline
Neuer Benutzer

Standard

hahaaa )))))))
Alt 14.09.2013, 19:35
benim_ol

Standard nerdeymis bu özgür kadin?

burda tamtam yaparlar aslan gibi kükrerler, ama esas hayatta sus pus olurlar, itiraz edemezler, o kadar esarettelerki, kendi isimlerini söyleyemeyecek kadar....iddiaya göre münihe ikameti olan kadin burda kendini genelde hülya diye tanitir, gün olur tanisirsan "ee sey, beni bir taniyan cikar diye esas ismimi vermedim" der...bir köy olsa bile münih yada frankfurt, esas isim vermek neden suc sanki?

hatta kac yerde iddia ederler "evlilik ariyorum" ama ne resim koyar ne esas yasini verir ne boy ne kilo...profil bos kalir....evlenmek istemektemi ayipki resmini koyamaz? el görmesin...sanki fahiselik yapmak koca aramak...

kadinlarin hürlügü burda ancak insan kandirmakla oluyor (gönül oyunlari)....bence almanlar daha dürüst en azindan ismini nicole veren gercek hayattada nicole...ikamet stuttgart diyorsa genelde ikamet stuttgart...

ben anlar oldum türk kadini en iyisi büyükleri tarafindan kocaya verilsinler, cünkü kendi baslarina ne koca bulabiliyorlar ne arayabiliyorlar cünkü esarette yasiyorlar....burda sadece kükrerler...
Alt 18.09.2013, 20:11
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

"Akilli" adam!

Nicole'in ve Ayse'nin yetistirildikleri ortami his karsilastirip düsündün mü?

Nicole'e acaba ailesi ayni Ayse'ye yaptigi gibi baski yapmismidir. Sen en basiti kendi cevrendeki akraba, aile dostu kizlarini da göze alip, düsünenemissin bile.
Onlara internet'de koca aramak acaba sevap mi diye anlatiyorlardir. Herzaman dürüst ol kizim bir erkege karsi, cünki onlar hep dürüsttür mi diyorlardir?

Buradaki Türkler degisik bölgelerden degisik aliskanliklariyle geldigi gibi, degisik ahlak ve dürüstlük kurallari da var. Ben burada ne angut aileler gördüm.

Birisinin kizlarina (baslari türbanli) ders vermeye gidiyordum. Bir gün adam eve gelip ders calistigimiz odaya girdiginde, tüm kadinlar ayaga kalkip saygi durusuna gectiler. Nasil hareket edecegimi sasirdim. Bana cok yabanci geldi o ortam.

Böyle ataerkil aileler var, bir kadinin degeri olmadigi.

Zitat:
Zitat von benim_ol Beitrag anzeigen
burda tamtam yaparlar aslan gibi kükrerler, ama esas hayatta sus pus olurlar, itiraz edemezler, o kadar esarettelerki, kendi isimlerini söyleyemeyecek kadar....iddiaya göre münihe ikameti olan kadin burda kendini genelde hülya diye tanitir, gün olur tanisirsan "ee sey, beni bir taniyan cikar diye esas ismimi vermedim" der...bir köy olsa bile münih yada frankfurt, esas isim vermek neden suc sanki?

hatta kac yerde iddia ederler "evlilik ariyorum" ama ne resim koyar ne esas yasini verir ne boy ne kilo...profil bos kalir....evlenmek istemektemi ayipki resmini koyamaz? el görmesin...sanki fahiselik yapmak koca aramak...

kadinlarin hürlügü burda ancak insan kandirmakla oluyor (gönül oyunlari)....bence almanlar daha dürüst en azindan ismini nicole veren gercek hayattada nicole...ikamet stuttgart diyorsa genelde ikamet stuttgart...

ben anlar oldum türk kadini en iyisi büyükleri tarafindan kocaya verilsinler, cünkü kendi baslarina ne koca bulabiliyorlar ne arayabiliyorlar cünkü esarette yasiyorlar....burda sadece kükrerler...
Alt 03.02.2014, 00:38
Benutzerbild von Calikusu81
Calikusu81 Calikusu81 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Günümüzde herkes özgür kiz istiyor. Annelerimizin yetistirdigi gibi olmak bayagi demode olmus... Erkekler artik hakikaten cosmus =)
Alt 04.02.2014, 10:29
xgicikoglanx

Standard Özgürlük

Ya Askta Sevgide Devrimcilik varmi ya?

Bu kizlarin özgür olma derdi ney? Sibel Kekillimi olmak istiyorsunuz? Özgür olmak isteyen bir kizin son haline bakin FB Cansu Tuzak yazin mesela. bu sadece misallerden birtanesi.

Özgür bir kizla evlenen Insanin Yuvasi Sicak olmaz yanlizlik barindirir. analarimiz babalarimiz eskiden özgürlükmü taniyorlardi bu yüzden kac asir beraber yasiyorlar..
Alt 04.02.2014, 10:37
xgicikoglanx

Standard Benimde sizden anlamadigim su

Neden Her Threadte Politika atiliyor? Yok Tayyip böyle yok Nurcular böyle falan filan.. Ben Kendim Atatürkcüyüm yinede dinime bagliyim. Hic biriniz kurani i kerime gercekten eline almis okumusmu? Bir kadinin kapanmasi kötü birseymi. Yillarca süren ayni tartisma.. Öteki secimlerde evinizde oturup FB lara vaybeelere takilacaginiza gidin TR secimizi yapin oyunuzu verin. 3000km uzakdan konusmak kolay geliyor. RTE eskiden kalma pisliklerimizi temizledi.. Her yere okullar yapiliyor. Issizlik sayisi oldukca düstü ve Degerimiz Almanyadan bile daha yüksekte, siz daha neyin pesindesiniz anlamiyorum. Adam Park yapim agaclari kesmeden köküyle birlikte parka yerlestireyim diyor millet capulcu oluyor..
Turkiyeye ne zaman biri iyilik yapmaya calissa biz devreye girip hemen kötülüyoruz
Alt 04.02.2014, 10:41
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von xgicikoglanx Beitrag anzeigen
Neden Her Threadte Politika atiliyor?
Bu sorunun cevabini ben de hala bulabilmis degilim. Bu gibi konulari tartisan ve sirf politika üzerine kurulmus forumlar ve platformlar varken neden vaybee de dünyayi kurtarmaya calisiyorlar hala alamadim.
Antwort