Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 03.06.2013, 22:53
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von sive Beitrag anzeigen
Evet yaglanip yikanmis Acun daha dün elinde bir mikrofon, iki kelime bir islem inglizce`si ile ortaligin sunucusu iken, bugün milyoncuklara sahip, Fettullah`in yalakasi,Sinan kolay sa bu olaylara tepkisini acik göstersin,tabiki Ali Agaoglunun ve bir cogunun kulu.

Akp bir küresel proje olarak TR Cumhuriyeti yönetimine getirildi.Yaptiklari küresel cetenin emirleridir.Neyse hikaye cok uzun, umarizki, bu küresel plana hizmet edecek maksadini asan boyutlara varmaz.Polisin bu kadar sert müdahelesi RTE nin hala devam eden pervasiz,ödün vermez tavri,kiskirtici konusmalari insanin burnuna kötü koku yayiyor.Direnisciler bunlari göz önünde bulundurup provokativelere gelmezler umariz.

Neyse benden bu kadar ...
Bende hic girmeyim bu konulara yoksa uykum kacar.
Alt 03.06.2013, 22:56
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bende hic girmeyim bu konulara yoksa uykum kacar.
Bir Cogununkini kacirdilar zaten

iyi aksamlar
Alt 04.06.2013, 16:28
the_last_time

Standard

Mülltoni? Görüyormusun sen bunlari? Daha henüz halki bende yatistirma gayretindeyim. Artik Türk Milleti gözünü acti.. Eger ülkeyi bölmeye ve satmaya devam edin.. Daha neler olur Allah bilir..

Gercek terröristlere Güneydogu Anadolu'da gikini cikaramayan polisler halki copluyor, ama devam ederlerse o copu halk alir onlarin gözüne sokar...

Geändert von the_last_time (04.06.2013 um 16:34 Uhr).
Alt 04.06.2013, 22:48
the_last_time

Standard

Ey yüce Allah'im, degistirebilecegim seyleri degistirebilmem icin senden güc ve kudret diliyorum, degistiremeyecegim seyleri kabullenmek icin senden sabir diliyorum ve bu iki seyi bir birinden ayirt etmek icin senden akil ve ilim diliyorum ya Rabbi...

Geändert von the_last_time (04.06.2013 um 23:20 Uhr).
Alt 05.06.2013, 16:31
the_last_time

Standard

Monday hanim nerde ya? Yer yarildi da icine düstü?
Vaybee'ye gelipte okumak istedigim insanlardan makale göremezsem kötü oluyor..

Bir de buraya bir Moderatör lazim. Örnegin Damia gibi, ama Damia'da ortalikta yok, Tilki iyi bir moderatör dü, Vaybee'nin "derin communitisi" Tilki'yi de al asagi etti..

Neler oluyor ya burda?

Ama cevrecilerin protestosu bayagagi ekili olmus.. Türkiye'de 67 ilde prostolar var..
Burda da 66 konuda cöplükler bosaltilmis ve disariya cöp atilmiyormus..

66 deyince.. Ömer diye bir arkdas, arabasinin arkasina bir yazi daha eklemis ve digerini cikarmis.. Cikardigi yazi, Yozgat ovasi bozkurt yuvasi idi..

Simdi sadece 66 YOZGAT 66 ve altinda 66 VATAN 06 MEKAN yazdirmis

Oktay Vural MHP'nin gelecegi, ama Devlet Bahceli gibi dangalak MHP'nin basinda oldukca MHP'nin oylari da CHP'ye gelecek diye düsünüyorum.. Adam gibi adamsin MUHARREM INCE..

Gene neler düsünmüssüm bir dakka da...
Alt 05.06.2013, 16:49
the_last_time

Standard

Fas'ta (Marokko) da Alevi kökenli Kral VI. Muhammet (okumak icin kirmizi linki tiklayin) bizim basbakanla görüsmeyi redettmis. Simdi bizim basbakan atar tutar, iste o da bir Alevi, ayni benim eski kankam Esat gibi de, ondan beni kabul etmedi de Ama Tunus basbakani da kabul etmedi? Aceba niye.. Cok basit, it iti isirmaz derler.. Onlar da kendileri diktatör oldugu icin halkin gücünün nere vardigini bildigi icin uzak duruyorlar ondan.

Geändert von the_last_time (05.06.2013 um 17:00 Uhr).
Alt 05.06.2013, 20:38
the_last_time

Standard Gene her tarafi canak cömlek sesleri alip götürüyor..

Bizim basbakan demis ki, tencere tava hepsi hava...

Bende diyorum ki? Tencere dibin kara, senin ki benden ak, pardon kara
Alt 09.06.2013, 09:45
Benutzerbild von sevtap05
sevtap05 sevtap05 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Gezi parki tuzagi?
http://m.youtube.com/#/watch?feature...ure%3Dyoutu.be
Alt 09.06.2013, 14:22
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von sevtap05 Beitrag anzeigen

tabiki tuzak ve bu tuzaga düsen chp ve bdp sandikta bunun hesabini verecek.

bu aralar bu bir halk direnisidir diye kendini avutmaya calisan bircok chp ve bdpli var.

ama sahaya inen herkes görüyorki bu bir chp ve bdp direnisi. demokrasi ile elde edemediklerini anti demokratik yollarla elde etmeye calisiyor.

bizim tek yapacagimiz sakin olup provokasyonlara gelmeyip biraz beklemektir.

konusulanlara ve eylemlere bakilinca bunlarin cogunlugu vatan hainidir.

istedikleri ortada.
söylenenler: köprü, kanal ve havalimani yapilmayacak. türkiye yine imf'den borc alarak devam edecek.
eylemler: otobüs polis ve sivil araclar atese verildi ve kullanilamaz hale geldi. bircok insan yaralandi ve yüzlerce bakkal ve magazalar yagmalandi. apo ve atatürk posteri ilk defa yanyana sallandi.

ps. aralarinda bulunan gercek cevreciler bu olaylardan cekilmekte ve sahayi provokatör ve teröristlere birakmis durumda.
Alt 09.06.2013, 16:44
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
tabiki tuzak ve bu tuzaga düsen chp ve bdp sandikta bunun hesabini verecek.

bu aralar bu bir halk direnisidir diye kendini avutmaya calisan bircok chp ve bdpli var.

ama sahaya inen herkes görüyorki bu bir chp ve bdp direnisi. demokrasi ile elde edemediklerini anti demokratik yollarla elde etmeye calisiyor.

bizim tek yapacagimiz sakin olup provokasyonlara gelmeyip biraz beklemektir.

konusulanlara ve eylemlere bakilinca bunlarin cogunlugu vatan hainidir.

istedikleri ortada.
söylenenler: köprü, kanal ve havalimani yapilmayacak. türkiye yine imf'den borc alarak devam edecek.
eylemler: otobüs polis ve sivil araclar atese verildi ve kullanilamaz hale geldi. bircok insan yaralandi ve yüzlerce bakkal ve magazalar yagmalandi. apo ve atatürk posteri ilk defa yanyana sallandi.

ps. aralarinda bulunan gercek cevreciler bu olaylardan cekilmekte ve sahayi provokatör ve teröristlere birakmis durumda.
Olay gezi parki olmaktan coktan cikti. Olay insanlarin hayatlarina kimilerinin burunlarini sokmasini istemiyor. Birisi istiyor diye bir dizinin senaryosu degismez örnegin..

Ben AKP hükümetinin kimi bir cok dogru isler yaptigina düsünüyorum, ancak kurunun yaninda yasta yanar..
Bir su Apo ile Atatürk posteri diye yalan konusma, oradakilerin hepsi Atatürk'ün yanindan yöresinden gecirmez Apoyu. Orada protesto edenler T.C.'yi yani Türkiye Cumhuriyeti'ni caniyla basiyla korumaya yemin etmis genclerdir..
Apo'yla ha$ir nesir olanlari bu millet cok iyi biliyor.. Bilmiyorsan sana söyleyim mi?
Antwort