Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 13.04.2013, 17:01
the_last_time

Standard

Ah CHP'nin basinda Mustafa Sarigül ya da Muharrem Ince olsaydi ne vardi?
Kemal Kilicdaroglu, ne olur bir iyilik yap ve genel baskanligi birak! Oyumuz %15 daha da artar!

Geändert von the_last_time (13.04.2013 um 17:12 Uhr).
Alt 13.04.2013, 18:04
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
ich hab dich verwechselt mit einer, wo ich nen blinddate/onenightstand hatte.
Ja dann ist ja gut, dass du mich verwechselt hast. Ich habs so nicht mit männern.

Wo ist denn jetzt der toni?

Geändert von xAurumx (13.04.2013 um 18:07 Uhr).
Alt 13.04.2013, 18:13
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Ja dann ist ja gut, dass du mich verwechselt hast. Ich habs so nicht mit männern.

Wo ist denn jetzt der toni?
Das frage ich mich auch, hoffentlich hat er sich nicht in einer Tonne verkrochen. Das ist ja gar nicht so seine Art
Alt 13.04.2013, 23:02
Cakabeyy

Standard

Zitat:
ögrenemezsin arkadas cünkü onlarin omurgasi buna müsade etmiyor.

ama yazilanlardan kimin nerede saf tuttugu cok acik
Ben onu zaten kendileri nasillar diye söyledim. yoksa onlarla ugrasacak vaktim yok.
Topluma fayda saglamayacaklari uzaktan bile belli oluyor gelip benim gibileri kötülüyorlar.
Olsun, elbet bizi görenler var, zor durumda olan insanlar var biz onlar icin konusuyoruz, bizi kötüleyenler icin degil.
Alt 14.04.2013, 11:49
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
Ben onu zaten kendileri nasillar diye söyledim. yoksa onlarla ugrasacak vaktim yok.
Topluma fayda saglamayacaklari uzaktan bile belli oluyor gelip benim gibileri kötülüyorlar.
Olsun, elbet bizi görenler var, zor durumda olan insanlar var biz onlar icin konusuyoruz, bizi kötüleyenler icin degil.
cakabey kardesim kendi görüslerine uymayan herkese karsi bunlar.
kemalizmin geregi tek tip insan yaratmak bu kisilerde basariya ulasmis.

kendinde görüyorsun, iki gündür buraya ugrayamiyorum ama pesimden konusmayi birakamiyorlar.

ben herkesin yüzüne ne mal olduklarini söylerken bunlar dedikodu yapmayi tercih ediyorlar. iste buradan anla nasil insanlar olduklarini.
Alt 14.04.2013, 12:22
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
bugünde iyi gecerse anlasmalar, yarin biraz paraya kiyacagim.
üfff bir sürü para harcadik

ama kaz gelen yerden tavuk esirgenmezmis...

yesil sermaye durduk yere bu kadar büyümedi. bizde bize düseni yapmakla görevliyiz.

Türkiye'nin en büyük insaat sirketlerinin ortaklari ile cok basarili, bilgin ve yakisikli türk isadami suriyeye ilk adimini atiyor.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Alt 14.04.2013, 13:48
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:

yesil sermaye durduk yere bu kadar büyümedi. bizde bize düseni yapmakla görevliyiz.

Türkiye'nin en büyük insaat sirketlerinin ortaklari ile cok basarili, bilgin ve yakisikli türk isadami suriyeye ilk adimini atiyor.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
suriye gibi olmak yenmek demektir
Alt 14.04.2013, 16:54
Cakabeyy

Standard

Zitat:
cakabey kardesim kendi görüslerine uymayan herkese karsi bunlar.
kemalizmin geregi tek tip insan yaratmak bu kisilerde basariya ulasmis.

kendinde görüyorsun, iki gündür buraya ugrayamiyorum ama pesimden konusmayi birakamiyorlar.

ben herkesin yüzüne ne mal olduklarini söylerken bunlar dedikodu yapmayi tercih ediyorlar. iste buradan anla nasil insanlar olduklarini.
Herrlichkeit, ben onlarin nasil insan olduklarina bakmiyorum; kendiniz bakin da benimle ugrasmayin diyorum. Sana söyleyenler varsa sen de öyle söyle, kendimizi düzeltirsek hersey daha güzel olur. ah hepimiz kendimize baksak, ne güzel olurdu? zor biliyorum, onlarin da üstüne pek gitmek istemiyorum kardesim..

Sonucta sana söylenenlere düsman oldugunu sanmiyorum. yalan söyleyenleri paylasimlarinla desifre et ki ediyorsun yanlis anlasildigin kisilere de sans ver.
Alt 14.04.2013, 17:31
the_last_time

Standard

Zitat:

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Demek öyle, basbakanin oglu Ahmet Burak Erdogan nasil Israil ambargosunu tiklemeyip gemilerini Israil limanlarina demirlediyse, sizde baktiniz bu Suriye'de baslattiginiz ic savas bitmek bilmiyor simdi yine Bessar Esat ile is mi yapiyorsunuz? Yesil sermaya dedin de Siirt'li "Jet Fadile" selam söyle..
Alt 14.04.2013, 21:40
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Einige sollten echt, alleine im forum sein und nur noch sich selbst zustimmen. Sie wissen gar nicht was ein forum ist.Es geht nicht darum alle zu verjagen und nur die eigene meinung durchzusetzen, wenn nicht andere zu beschimpfen. Alleine würdet ihr euch hier langweilen, denkt man darüber nach warum seid ihr hier?

Ich würde ja sagen überall, bleibt beim thema. Aber die antwort sind teilweise so vulgär und lächerlich. Da hilft es auch nicht beim thema zu bleiben. Ich weiss hier nicht, wer schlimmer ist. Irgendwie hat doch jeder was an der waffel.
Ben yalniz SIKILMAM. söz veriyorum. gidebilirsiniz
Antwort