Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.05.2013, 21:45
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Today Beitrag anzeigen
yine tekrar ettiriyorsun.

baskalarini kendi gibi bilme. herkes senin gibi olmadigini bu yasa kadar ögrenmedigin icin üzgünüm.
Sende hic utanma yok mu lan orospu cocgu? Insanlarin annelerine küfür etmek hangi kitapta yaziyor lan soyunu sopunu siktigimin pici? Söyle o kitabi da o kitabini da sikiyim senin...
Alt 20.05.2013, 14:04
Today

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Sende hic utanma yok mu lan orospu cocgu? Insanlarin annelerine küfür etmek hangi kitapta yaziyor lan soyunu sopunu siktigimin pici? Söyle o kitabi da o kitabini da sikiyim senin...

cok dengesizsin. kendine ve annene niye bu kadar agir küfür ediyorsun?
Alt 20.05.2013, 21:52
the_last_time

Standard

Zitat:
cok dengesizsin. kendine ve annene niye bu kadar agir küfür ediyorsun?
Sana cidden, aciyorum. Hakkinda bir email aldim. Okudugumda bir insan ancak bu kadar düser dedim. Hadi ufaklik sen oyun parkina git oyna ve biraz büyü..
Alt 21.05.2013, 08:42
Today

Standard

Zitat:
Sana cidden, aciyorum. Hakkinda bir email aldim. Okudugumda bir insan ancak bu kadar düser dedim. Hadi ufaklik sen oyun parkina git oyna ve biraz büyü..
bu kadar kendine küfür ettikten sonra baskalarin aciyacagina kendine acisan iyi edersin.

hatirliyormusun sen bir zamanlarda ayni yalanlarla mail aldim ve resmin var elimde diyordun.
ben haftalarca senin bu yalanina ses cikartmayip sonunda senin o cok sevdigin küfürlerden alinti ile cevap vermistim.

"o resmi aciklamayan ve burada herkese göstermeyen o.....cocugu olsun"

saklanacak delik arayip sonra baskalarida resmi görmek isteyince kivirip kactin.

birak bu mahalle kadini taktiklerini. bir afsar karisi bile senin kadar kivirmaz.

ps. merak eden arkadaslar icin: lastosch resim yayimlayamadi, bunun ne anlama geldigini kendiniz düsünün.
Alt 21.05.2013, 14:19
the_last_time

Standard

Zitat:
bu kadar kendine küfür ettikten sonra baskalarin aciyacagina kendine acisan iyi edersin.

hatirliyormusun sen bir zamanlarda ayni yalanlarla mail aldim ve resmin var elimde diyordun.
ben haftalarca senin bu yalanina ses cikartmayip sonunda senin o cok sevdigin küfürlerden alinti ile cevap vermistim.

"o resmi aciklamayan ve burada herkese göstermeyen o.....cocugu olsun"

saklanacak delik arayip sonra baskalarida resmi görmek isteyince kivirip kactin.

birak bu mahalle kadini taktiklerini. bir afsar karisi bile senin kadar kivirmaz.

ps. merak eden arkadaslar icin: lastosch resim yayimlayamadi, bunun ne anlama geldigini kendiniz düsünün.
Malesef o resmi bulamadim. Gülmekten ve igrenlikten bir anda suurumu yitirip silmis olmam lazim

Sen annene niye bu kadar darginsin Mülltoni? hergün tipine baktiginda annene mi öfkeliniyorsun?Bir orospu da olsa senin annen. Kabullenen.. Burda Ferdi Tayfur gibi ucuz arabeskcilik yapma.. Hani su aglayarak söyleyen adam var, kizdim getirene beni dünyaya, anama Allah'ima günahkar oldum..

Bu dünya iste böyledir kimisi Karayilan misali, annalar da böyle yigit dogrur, diye san alir, kimisi de ferdi tayfur'dan esinlenerek anasini inim inim aglatir

Geändert von the_last_time (21.05.2013 um 14:22 Uhr).
Alt 21.05.2013, 15:38
Today

Standard

Zitat:
Malesef o resmi bulamadim. Gülmekten ve igrenlikten bir anda suurumu yitirip silmis olmam lazim

Sen annene niye bu kadar darginsin Mülltoni? hergün tipine baktiginda annene mi öfkeliniyorsun?Bir orospu da olsa senin annen. Kabullenen.. Burda Ferdi Tayfur gibi ucuz arabeskcilik yapma.. Hani su aglayarak söyleyen adam var, kizdim getirene beni dünyaya, anama Allah'ima günahkar oldum..

Bu dünya iste böyledir kimisi Karayilan misali, annalar da böyle yigit dogrur, diye san alir, kimisi de ferdi tayfur'dan esinlenerek anasini inim inim aglatir
wenn du nicht so dumm wärst hätte ich mehr mit dir zutun aber ich möchte dich daran erinnern dass man nachlesen kann was du damals geantwortet hast.
yanlis anlasilma oldu bende resim yok demistin lastik.

annelere küfür etmekle ne kadar aciz ve caresiz oldugun ortada.
bizim burada birak mahalle kadinlarini afsar karilari bile senin yaptigini yapmaz.

sana etek giydirip dansöz gibi burada oynatmak yaramamis.
Alt 21.05.2013, 17:39
the_last_time

Standard

Zitat:
wenn du nicht so dumm wärst hätte ich mehr mit dir zutun aber ich möchte dich daran erinnern dass man nachlesen kann was du damals geantwortet hast.
yanlis anlasilma oldu bende resim yok demistin lastik.

bizim burada birak mahalle kadinlarini afsar karilari bile senin yaptigini yapmaz.

Du bist und bleibst ein scheisslabererer...
Alt 21.05.2013, 17:40
Today

Standard

Zitat:
Du bist und bleibst ein scheisslabererer...
ich wiederhole mich aber es muss sein:

Alt 21.05.2013, 17:45
zerrecikler

Standard yaziklar olsun size!

salak tartismanizin icerisinde annelerinizide söz konu etmissiniz.....
tartismanin'da bir edebi,adabi olmali.

BRAVO!
Alt 21.05.2013, 17:46
the_last_time

Standard

Zitat:
ich wiederhole mich aber es muss sein:

Benim yanima geleckti sözde AKP'nin sanal kahramani.. Pardon AKP'nin ve Nurcularin palyacosu..

Benim dediklerimi bana söylemekle bir yere varamazsin. Ehh ne zaman geliyorsun?
Antwort