Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 12.10.2014, 11:41
Beyazguel60

Frage

Zitat:

Zitat von Imogdi
seni niye rahatsiiz ediyor um ?...
evet bence ALLAH dediniz yok ...

hic mi hakim yok ...
Allah dediz varligi sorgulamaya ??

30 sene sonra >Türkiye kalmicak ...
cünkü Kürt insanlar türk lerden fazla olucak ..

---------------------------------------------

@Bosphorus

he hee he, da gibt es auch keinen Zusammenhang, das sind sogar drei voneinander unabhängige Äußerungen, gecekten güldüm Bosphorus Efendi!!! .....

Burda siz neden bir korelasyon ariyorsunuz ki, sasirdim dogrusu.
Üc ayri ifade var burda ve aralarinda da bosluk da var zaten !!!

Sadece birsey yazmak icin mi yaziyorsunuz, bende bunu sanki sizden anladim gibi
Alt 12.10.2014, 11:46
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Tek bir mesaj icerisinde yazilmis. Ard arda. Birbirleriyle baglantili soylemeye calistigi, ilk iki ifadenin ayni savdan bahsetmesinden belli (Allah'in varligi hakkinda). 3. de zincire eklenmis.

Yazilanlar tamamen alakasiz, hele ki bu baslikta oldugu gibi her baslikta 'Allah yoktur, Islam'i sevmiyorum' yazmasi, alakasizligin daniskasi. Sirf caniniz sýkýlýyor diye alakasiz seyler yazip zamanimizi okumakla almayin.

Baslik ''Das Bollwerk aus kurdischen Kämpferinnen und der PKK'' ile ''Allah yoktur, Islam'i sevmiyorum'' arasindaki baglantiyi goster bana.
Alt 12.10.2014, 11:55
Beyazguel60

Frage

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Tek bir mesaj icerisinde yazilmis. Ard arda.

Yazilanlar tamamen alakasiz, hele ki bu baslikta oldugu gibi her baslikta 'Allah yoktur, Islam'i sevmiyorum' yazmasi, alakasizligin daniskasi. Sirf caniniz sýkýlýyor diye alakasiz seyler yazip zamanimizi okumakla almayin.

Baslik ''Das Bollwerk aus kurdischen Kämpferinnen und der PKK'' ile ''Allah yoktur, Islam'i sevmiyorum'' arasindaki baglantiyi goster bana.

Baglanti Kürtler ve ISID ve Islam, sen anlamazsan artik yaniii, ben daha ne deyim ki sana ?!?!?!
Sen gercekten son iki aydir nerde yasiyorsun. Parallel bir Gezegende mi yoksa ???
Konuya nerden bakarsan bak, hepsinin birbiryle alakasi var sonucta, diyorum ben !!!
Yoksa Kobani´den senin haberin yok mu ???

Alt 12.10.2014, 12:13
Erfahrener Benutzer

Standard

Salliyorsun. Baslik PKK'nin teror orgutu listesinden cikarilip cikarilmayacagiyla alakali, ISID ile alakali degil. Ve PKK musluman bir orgut degil, Marksist-Leninist orgut, dolayisiyla basligin Allah ile alakasi yok.

Basliga suikast duzenleyen kankani kurtaramadin, iyice batirdin.
Alt 12.10.2014, 12:18
CAKABEY_

Standard

Zitat:
Tek bir mesaj icerisinde yazilmis. Ard arda. Birbirleriyle baglantili soylemeye calistigi, ilk iki ifadenin ayni savdan bahsetmesinden belli (Allah'in varligi hakkinda). 3. de zincire eklenmis.

kardes sen belkide bu konuda islerine gelmeyecek yorumlar yaptigin icin, seni baska sey ile mesgul etmek istiyorlar..uymamani öneririm, onlarin cektigi yere gitme...yani bu tür yazilarina cevap vermemeni öneriyorum, tabi son karar senin...

saygilar
Alt 12.10.2014, 12:30
Beyazguel60

Standard

Zitat:
Salliyorsun. Baslik PKK'nin teror orgutu listesinden cikarilip cikarilmayacagiyla alakali, ISID ile alakali degil. Ve PKK musluman bir orgut degil, Marksist-Leninist orgut, dolayisiyla basligin Allah ile alakasi yok.
Basliga suikast duzenleyen kankani kurtaramadin, iyice batirdin.

Sala gitsin be Bos. Senin böyle tepki vermeni hic anlamiyorum ben, Sorry !!!
Sen cevap vermesene bana istersen, zaten bu konuda biz ikimiz ters kutuplarizzz,
anlasmamiz imkansizzz.........

Alt 12.10.2014, 12:36
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

anlamsiz insanlara anlamsiz cümleler kurulur.
imo o kadar akilli ki, anlamsiz cümleyi önünüze atip, arada bi tiklayip konuya anlamaya calisma aptalliginiza kikir kikir gülüyordur
lan ne mal insanlarsiniz mk, bunu da anlamamissinizdir
badem biyiklarinizi zkm sizin!
Alt 12.10.2014, 13:08
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
anlamsiz insanlara anlamsiz cümleler kurulur.
imo o kadar akilli ki, anlamsiz cümleyi önünüze atip, arada bi tiklayip konuya anlamaya calisma aptalliginiza kikir kikir gülüyordur
lan ne mal insanlarsiniz mk, bunu da anlamamissinizdir
badem biyiklarinizi zkm sizin!

Alt 12.10.2014, 14:35
Beyazguel60

Daumen runter

Bosphoruuuuusssss neden sen simdi burda Reklam yapiyorsun, anlamadim ???
Bu Resimler acikca GKM ve Solingen Markalarina Reklam?!?!?! .....

Reklam Lisanslari var mi sende ???

Bari Markayi karala ben ciddiyim.........

Geändert von Beyazguel60 (12.10.2014 um 15:04 Uhr).
Alt 12.10.2014, 19:40
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln

Senin gibilerinin Zihni fukara olunca akillari ukala olurmu$

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Yakisikli oldugum dogru , chatte ki diger iyi insanlarla Web Cam actigimda.. Evimin icinde don-atletle gezdigimde dogru,donlarimin renklerine kadar biliyorsun,bari resmilestireyim. Calvin klein don giyiyorum ve 5 mavi, 5 beyaz, 3 siyah, 2 kirmizi ve biraz laciverte kacan bic kactane de pacali donum var.

Akil fukarasi EZIK .Her sözün eksik,her yazin alakasiz ve yetersiz
Cirkin erkekler UNO$ gibi yaki$ikli olmadigi icin kadin bulup evlenemiyor,UNO$ hanim cook yaki$ikli oldugu icin rengarek ic cama$irlayla ,alinmi$ yamuk ka$lariyla Cam acmaktan cekinmiyor,küfrün her türlüsünü yiyerek karnini doyuyor.Beyin özürlü ÖKÜZ

Zitat von uno :
Ev benim,icinde ben varim ve istedigim gibi giyinirim sanane ev halimle arkadaslarimla web cam araciligiyla iletisim kurabiliyorum. farkli düsüncedeki o insanlarla tartisabiliyor ve arkadas olabiliyorum,kizabiliyor ve sevebiliyorumda. Peki siz neden bu iletisim organini bu yönlü kullanmayipta sürekli insanlara küfür etmek veya hakaret etmek icin chatti kullaniyorsunuz.

Bütün GAYLERE duyrulur..UNO$ kizimiz son derece yaki$ikli EV ortaminda sayisi ve renkleri belirli , rengarek Calvin klein Donlari giyerek Kendi gibi PiS küfürbaz arkada$larina Cam acmaktan cekinmeyen cici bir oglan....

Zitat von uno :
Onurum ve gururuma önem verdigim icin bir Türk olarak kürtlerin, Bir sunni olarak da Alevilerin yaninda yer aliyorum ve sonuna kadarda olucam. Sizin gibi toplum düsmanlarinin, inanc farkliliklarina chatte olsa hakaret eden insanlarla ne ayni irki ne de ayni inanci tasimak isterim.Ve o topraklar,benim gibi düsünen insanlar dogurdu ve cogaltacak.sizler o yigitlikte yeseremeyen karakter insan olarak cürüyeceksiniz.

i$te senin en af edilmez yanin bu Uno$,
Kancik bir Köpek ruhundan farkin yok..

burada insanlara yalan söylerek,iftiralar atarak ,kendi ic dünyandaki kirlileri sürekli ba$kalarina yaki$tiran Zavali bir yaratiksin.Kötü bir köpek le$inden farkin yok..

Kaslarimin alinik olmadigini ispatlarsam chat ve forumlari terk edecek misin?

Hala anlamadin dimi ! I$te sen busun ,
Senin yazdigin bütün yalanlara,atigin bütün iftiralara BEN gülerken, aciklama geregi bile duymazken..

Sen alinmi$ o yamuk ka$inin ispati pe$indesin Zavalli..
Bütün cabalarin bo$una,bu zekayla senden terörist bile olmaz....$amar oglan

Zitat von uno ;
Lara gercekten hastasin sen, manbe muthis bir etki yapmis sana. Konuya girip bana saldiran sensin,tipki chatte oldugu gibi.Chatte seni ignolayabiliyorum ancak toplumsal önemi yüksek olan tartismalarin yasandigi forumlarda yirtik don etkisi yapinca isler biraz degisiyor.Manbe burda ve kendisine söyle, samimi bir sekilde "olm bu kiza böyle mi yaptin" soruma karsilik "evet olm" samimiyetliginde cevap aldim. Ben de chatten tanistigi birisiyle otel'e kadar giden birisi mutlaka bunu istemistir kanaatiyle karismadim.Chat'in diger sakinlerine sana cirkin ithamlar yapmamalarini sonucta seninde bir insan oldugunu belirtmistim,acimistim.Hala aciyorum. Chatte bi daha küfür edersen screen alip foruma koyucam simdiden haberin olsun. (en azindan chat küfürlerinden kurtulduk)

Yanli$ yazmi$sin Uno$ sana saldirmiyorum,seni gördügüm her yerde a$aliyorum,cünkü sen a$alik bir Yaratiksin
Senin forumda yazdigin küfürlerin hadi hesabi yok...o Pis beyninle herkezi kendin gibi sanip yaki$tirmalar yapiyorsun...Sen yanimdamiydin? Senin kendi Hayatin yok mu UNO$?
Neden sürekli gözlerin diyer insanlarin Özel hayatlarinda??? Neden sürekli o pis,kirli dü$üncelerini ba$kalarina yaki$tiriyorsun...Allah sanada bir özel hayat versin,O PIS Gözerini diyer insanlarin üzerinden ,hayatlarindan Cek......

eee!!! anlat bakalim...Daha kim nerde ne yapmi$? bugün hangi renkli donunu giydin?
kimin eli kimin cebinde? kim kimi nereye götürmü$,dolandirmi$? Senin i$in bu UNO$;Kendini ba$ka türlü savunma kabileytin yok...belki sana inanan birileri cikar..nohut beyinli Le$
Biraz Zeki bir $ekilde yaz'ki inandirici olsun...

Banu, Alevilere chatte yaptigin hakaret,küfür ve mum söndü rezaletiyle igrencce küfürler ediyordun daha düne kadar.

Yine Lara ile paslasip chatte önce [b]Alevilere[b] daha sonra kürt ve yahudilere,rumlara ve ermenilere coluklu cocuklu küfür eden bir insanin pek fazla insani duygulari oldugu söylenemez. Asagida yazdigin yalanlarini. Ayni ithamlarla gittigin kisilere söylesem inan bana gülerler.Lara-Manbee olayini sen de biliyorsun, bu olayda benim tutumumu da.

Benim hakkimda chat odalarinda kimse Dul karilara asiliyo falanda demiyo,cünkü sen bu ithamla chatte herkese saldiriyorsun.Benim algida seciciligim cok kuvvetlidir.Chat aracigiliyla kiminle tanisip arkadas olacagimda dogru kararlar veririm.

huhucum, biraz daha sakin ol istersen. kim kimle nisanlanir umut olur beni ilgilendirmez. Bu hasta kisilerin sadece benimle muhattap olmasini istemiyorum.Chatte ki tutumlarini funky veya diger düzenli chat katilimcilarina sor.Bunlar sorunlu insanlar,kanalrattesi gibi chate girip insanlara ve toplumlara hakaret ederler.Sen de bunlarin cirkinliginde kaybolma lütfen.

Sana bi tafsiye, Almanya hayalin icin bu iki itilmis insanla yakinlasma saglayip evlilik üzeri buraya gelebilirsin. Ha bi de, yiyorsa bu aksam ya da su an online isen chatta web cam ve mikrofon araciligiyla tartisabiliriz. Ibine herif, iletisimde cigir acmis webcam yoluyla iletisimi bile sapiklik veya kepazelik olarak tanimliyorsun.Tabi, kanal farelerinin korkulu rüyasidir webcam.

Geändert von Lara_ (12.10.2014 um 20:48 Uhr).
Antwort