Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 07.10.2004, 16:51
Benutzerbild von aliconda
aliconda aliconda ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bu yüzden mi "infaz" ettiler ??? o.T.

ohne Text
Alt 07.10.2004, 16:52
tarik21

Standard haklisin

hakan simdiye kadar gecmiste milli takim icin cok iyi seyler yapti ama ben onun halen oynamasi gerektigini savunanlardan degilim. cünkü farzedelim oynuyor, ama daha nekadar oynayacak, veya oynayabuilir. oda günün birinde birakmasi gerekecek...

ben sadece eski formunda degil diye adama hiyar kazma saban gibi isimler takilmasina karsiyim...
evet hakan agir agir birakmasi gerekir, onun yerini dolduran olsada olmasada birakmasi gerekir. das hab ich nice bestritten... er ist und wird für eine sehr lange zeit der Torschützenkönig der nationalmannschaft bleiben.
hakanin yerini dlduracak isim cok, bunu suan pratik olarak uygulayamamalarinin nedeni simdiye kadar hakana endeksli futbol oynadiklari icin... yani topu ya sagdan ya soldan ortaya doldurma yap ve hakanin kafayi atmasini bekle, artik degismesi lazim bu... artik tuncay gibi, serhat gibi, hamit veya necati gibi genc yetenekler gelmeli. bu oyuncular sadece kafa gollerinde degil, sut ve dribbling de kabiliyetli futbolcular.

dedigin gibi hakan iyi isler yapti ama agir agir filmin sonuna gelmesi lazim...
Alt 07.10.2004, 17:06
Neuer Benutzer

Standard Galatasaray "Vergi kacagi" !?!

Takip ettiyseniz ne demek istedigimi anlarsiniz.

Bilmiyorum dogrumu, dogru degilmi!

Cünkü hem bunlar tek "Galatasaray yapti" diye haberler var ve bunu Galatasaray Kulübü yönünden YALANLAMASI var!

Buna karsilik Fenerbahce ve Besiktas "Cephesinden" aciklamalarda var ...

-&gt Fenerbahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı, “Herşey ortada! Biz doğruyu yapıyoruz. O nedenle de rahatız” dedi.

-&gt Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ise: ‘Camia olarak bunun kavgasını vermemiz lazım. Senede ödediğimiz vergi 7-8 milyon dolar. Bununla iki tane futbolcu getiririz. Biz herşeyi tam gösteriyoruz. Tek taraflı olduğu zaman olmuyor. Değerlendirip gerekeni yapacağız.’

Ve bu aciklama da var ortada:
"Galatasaray’ın, İMKB’de işlem gören Sportif A.Ş.’nin faaliyet konusunun, markanın yönetim haklarına sahip bir pazarlama şirketi olduğu, futbolcularla ilgili gelir ve giderlerin şirket sözleşmesinde yer almadığı ortaya çıktı. Böylece sözleşmelere istediği rakamı yazan Cim Bom, ortaklarına karşı doğacak sorumluluktan kurtuldu. Futbol Federasyonu Başkanvekili Şekip Mosturoğlu ise, “Vergiyi gerçek mükellefler olan futbolcular öderse bu olumsuzluklar kendiliğinden ortadan kalkacaktır” ifadesini kullandı."

Kaynak:
<a href="redirect.jsp?url=http://www.fenerbahce.com/haberler/11083

(Bu" target="_blank">http://www.fenerbahce.com/haberler/11083

(Bu</a> sitede haberlerini baska HABER/Gazete sitelerinden topluyor!)

Bunlar gercekten dogruysa ben sasirmam ...
... cünkü hala SEYRANTEPE olayi var ortada!

al"

Not:
Eskiden böyle az para göstermek hastaligi Fenerbahce ve Besiktasdada vardi, BILIYORUM!
VE Fenerbahce, Besiktas veya diger bir Kulüp de yapiyorsa, bunlarda kinanmasi gerek!!!
Alt 07.10.2004, 17:14
Neuer Benutzer

Standard iiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhhhh

SERHAT ???????
Bu INEK (evet ...Inek cünkü kendi kendini Istanbul BOGASI diye gösteriyor) Milli Takimda ASLA Hakanin yerini dolduramaz!!!

Hakani sevmem ama Serhat hic bir zaman Hakanin yetenegine bile yaklasamaz!

Fenerbahce"li diye onu da savunmam, tam tersi onu kritize etmek "görevim bilirim!

Diger yazdigina %100 katiliyorum!
Haklisin!

(ama yinede ona Saban diyecegim hehehhehehe)
Tanidigim Gazelsaraylilar da öyle diyor ;-)
ehhehehehehhehehe
(Biz "FENERBAHCELI" Oguz Cetin"e de 6S"li, bJk"liler gibi de "DANSÖZ" diyorduk hehehehe)

Ama gercekten "HIYAR" gibi laflar Foruma atmak yanlis ... haklisin !!!
(Itiraf ediyim o benim agzimdanda Milli Maclarda kacmistir ... ama mesela Rüstüye de Söylemedigim kalmamistir hehheheheheh)

Gördügün gibi tek GERCEK kritize ettigim FENERBAHCELI Serhat!!!

:-P

al"

;-)
Alt 07.10.2004, 17:19
Neuer Benutzer

Standard "Gercek kaynak" Fanatik Gazetesi ...

Ama illaha dogru/dogru degil mi bilmiyorum!

<a href="redirect.jsp?url=http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&HID=9&HaberID=228682" target="_blank">http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&HID=9&HaberID=228682</a>
Alt 07.10.2004, 17:19
Neuer Benutzer

Standard Buda yalanlamasi:

<a href="redirect.jsp?url=http://www.galatasaray.org/detay.asp?PID=1094&HID=1&haberID=228647" target="_blank">http://www.galatasaray.org/detay.asp?PID=1094&HID=1&haberID=228647</a>
Alt 07.10.2004, 17:37
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard kazim kanat denen bir adam..

baoh der alte sack..soll mal aufhören so ein scheiss zu schreiben... na ja hakan hat ihn ja angezeigt..mal gucken..was passiert.
Alt 07.10.2004, 17:39
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard adam ne yapsin..wenn yanal sich..

beweisen will???

glaube nicht das hakan freiwillig auf hören würde. wenn es so wäre, sollte yanal anfang an auf ihn verzichten, doch er hat ihn auch nach asien mitgenommen..und er hat im jeden spiel getroffen.

jetzt will er sagen..das es auch ohne hakan geht..aber wenn es daneneben geht..dann ist klar was am nächsten tag in den zeitungen steh.t
Alt 07.10.2004, 17:40
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard fenerbahce.com tabii öyle yazacak..

du weiss genau das diese homepage 95% falsche informationen gibt.
gehe mal www.galatasaray.org da ist eine antwort auf diese geschichte..kannst sogar die quittungen sehen usw.
Alt 07.10.2004, 17:40
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard fanatikden baska yalan yazan..

gazete yok ..

tamam birde fotomac var..ama o almanyada basilmuiyor artik.
Antwort