Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.10.2014, 09:38
guelkurusu

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
git kendi anan la dalga gec ...

ya ??

Anlamadim. Aciklarmisin lütfen?

Bi kac hafta önce, ben atheistim, atheistligi annemden ögrendim diyen sendin. Bugün annem islama inaniyor diye yaziyorsun. Fazit: sie hat sich bekehren lassen.
Celiskiyi kendi sözlerinde ara.
Alt 11.10.2014, 09:42
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
ama ne hikmetse müslümanlarin icinde geziniyorsun, örnegin bu chat de.

Bu nasil bir celiski :-)

ben olsam kendim gibi olanlarin yaninda rahat ederim.
seni niye rahatsiiz ediyor um ?...
evet bence ALLAH dediniz yok ...

hic mi hakim yok ...
Allah dediz varligi sorgulamaya ??

30 sene sonra >Türkiye kalmicak ...
cünkü Kürt insanlar türk lerden fazla olucak ..
Alt 11.10.2014, 09:44
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Anlamadim. Aciklarmisin lütfen?

Bi kac hafta önce, ben atheistim, atheistligi annemden ögrendim diyen sendin. Bugün annem islama inaniyor diye yaziyorsun. Fazit: sie hat sich bekehren lassen.
Celiskiyi kendi sözlerinde ara.

pack deine Sachen ein kleines ...
Alt 11.10.2014, 09:46
guelkurusu

Standard

Zitat:

Juhuuuu, Daddy will mit mir verreisen.
Alt 11.10.2014, 09:52
NurBanu

Lächeln Inancimizin gölgesinde serinleniyorsun

Zitat:
seni niye rahatsiiz ediyor um ?...
evet bence ALLAH dediniz yok ...

hic mi hakim yok ...
Allah dediz varligi sorgulamaya ??

30 sene sonra >Türkiye kalmicak ...
cünkü Kürt insanlar türk lerden fazla olucak ..

kimin kimden daha cok veya az oldugu seni niye bu kadar ilgilendiriyor? Yoksa korkuyormusun?
Neden ve kimden korkuyorsun?

Allah var, bizde inandigimiz icin sende bizim yanimizda, icimizdesin

INANCIMIZIN GÖLGESINDE serinleniyorsun
Alt 11.10.2014, 09:56
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
ana mi baba mi kari$tirma lütfen ..

ich habe geschrieben wo meine Eltern geboren sind ..
mehr nicht ...

lafi tasak tarafindan anlama lütfen ..sayin ...etc.
Alt 11.10.2014, 09:59
guelkurusu

Standard

Zitat:
ben Atheistim ...benim hayirli arkadaslarim var ..

Ortodox ...Hristiyan ...son kanat Müslüman ..

Sen müslümanlarla arkadaslik edermiydin?
Mich stört es nicht, dass du atheist bist. Es wird nur langsam echt langweilig zu hören, wie sehr du den Islam hasst.

Kardesim, tamam sen müslüman degilsin, anladik. Zerre kadar inancin yok, onu da anladik.

Du suchst ne Frau mit der du Kinder bekommen kannst onu da anladik. Geräts immer an die falschen, ok ist auch angekommen.
...
Alles schön und gut. Alles im grünen Bereich, kannst du alles so handhaben wie du möchtest.

Nur, warum verstehst DU nicht mal endlich, das wir eine andere Meinung haben? Biz senin fikrine karsi mi cikiyoruzda, sen sürekli islamiyetin ne kadar yalnis, ne kadar kötü oldugunu israr ile yazip duruyorsun? Biz senin atheistligini terliyormuyuz sürekli? Sen neden iki birdir islamiyetten ne kadar süphe ettigini, müslümanlari ne kadar kinadigini yazip duruyorsun?? Anladik atheistsin. Soll ich ein Thread aufmachen für dich, indem ich reinschreibe und zwar ganz groß:

IMOGDI AUS BAYERN IST ATHEIST

herkese ilan etmek istiyorsun, herkesin bilmesini istiyorsun, ben yardimci olabilirsim istersen. Birde su ismini ver rica ederim. Madem hep dogrusun, ve SENCE dogruluga fotoraf ait, o halde hemen isminide ilan edebiliriz.

Dann mache ich ein riesen großes Plakat mit der Aufschrift:

xxx alias Imogdi, Mitglied bei Vaybee Wohnhaft in München ist ein ehrlicher bekennender Atheist

Er steht dazu, er ist unheimlich stolz darauf und er möchte glücklich werden.

Bist du dann glücklich??
Alt 11.10.2014, 09:59
NurBanu

Reden @unos:kötü kizi annesi iyi kizi eller met eder misali, kendi kendini met eden unos

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Yakisikli oldugum dogru , chatte ki diger iyi insanlarla Web Cam actigimda.. Evimin icinde don-atletle gezdigimde dogru,donlarimin renklerine kadar biliyorsun,bari resmilestireyim. Calvin klein don giyiyorum ve 5 mavi, 5 beyaz, 3 siyah, 2 kirmizi ve biraz laciverte kacan bic kactane de pacali donum var. Ev benim,icinde ben varim ve istedigim gibi giyinirim sanane ev halimle arkadaslarimla web cam araciligiyla iletisim kurabiliyorum. farkli düsüncedeki o insanlarla tartisabiliyor ve arkadas olabiliyorum,kizabiliyor ve sevebiliyorumda. Peki siz neden bu iletisim organini bu yönlü kullanmayipta sürekli insanlara küfür etmek veya hakaret etmek icin chatti kullaniyorsunuz.

Onurum ve gururuma önem verdigim icin bir Türk olarak kürtlerin, Bir sunni olarak da Alevilerin yaninda yer aliyorum ve sonuna kadarda olucam. Sizin gibi toplum düsmanlarinin, inanc farkliliklarina chatte olsa hakaret eden insanlarla ne ayni irki ne de ayni inanci tasimak isterim.Ve o topraklar,benim gibi düsünen insanlar dogurdu ve cogaltacak.sizler o yigitlikte yeseremeyen karakter insan olarak cürüyeceksiniz.

Banu, Alevilere chatte yaptigin hakaret,küfür ve mum söndü rezaletiyle igrencce küfürler ediyordun daha düne kadar.

Yine Lara ile paslasip chatte önce [b]Alevilere[b] daha sonra kürt ve yahudilere,rumlara ve ermenilere coluklu cocuklu küfür eden bir insanin pek fazla insani duygulari oldugu söylenemez. Asagida yazdigin yalanlarini. Ayni ithamlarla gittigin kisilere söylesem inan bana gülerler.Lara-Manbee olayini sen de biliyorsun, bu olayda benim tutumumu da.

Benim hakkimda chat odalarinda kimse Dul karilara asiliyo falanda demiyo,cünkü sen bu ithamla chatte herkese saldiriyorsun.Benim algida seciciligim cok kuvvetlidir.Chat aracigiliyla kiminle tanisip arkadas olacagimda dogru kararlar veririm.

@unos

"kötü kizi annesi , iyi kizi eller meteder" meselesi gibi SENDE KENDI ADINI TEMIZE CIKARMAYA CABALIYORSUN :-).

Yukarida yazdigin gibi birisi degilsin,ama eminim olmak isterdin :-).
Chatdeki kürtler ve aleviler SENI ITICI buluyor, sana küfürler ediyor sende onlara küfürler ediyorsun.

Bu chatden senden küfür bazi ve kivrak olani yok unos bosuna yirtinma.

Baskalarina iftira atarak ve insanlari birbirine düsürerek YANI PISLIKTEN besleniyorsun.

Neden bu forumda veya chat odasinda senin düsüncelerini destekleyen yok???

YANLIZ geldin dünyaya yine YANLIZ ve KIMSESIZ öleceksin unos
Alt 11.10.2014, 10:03
guelkurusu

Standard

Zitat:
ana mi baba mi kari$tirma lütfen ..

ich habe geschrieben wo meine Eltern geboren sind ..
mehr nicht ...

lafi tasak tarafindan anlama lütfen ..sayin ...etc.

Na na na na, du möchte gern ehrlicher Mensch.

Meine Antwort war auf diesen deinen Satz:

Zitat:
kötü olan ....das all ..
wer glaubt noch an den Islam ?
bestimmt meine Mutter ..

Wo steht da was vom Geburtsort deiner Eltern??
Das einzige was da über deine MUTTER steht ist, dass sie an den Islam glauben würde. DEINE Worte.

So ehrlich bist du dann wohl doch nicht. Wer im Glashaus sitzt sollte nicht mit Steinen werfen!
Alt 11.10.2014, 10:06
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Sen müslümanlarla arkadaslik edermiydin?
Mich stört es nicht, dass du atheist bist. Es wird nur langsam echt langweilig zu hören, wie sehr du den Islam hasst.

Kardesim, tamam sen müslüman degilsin, anladik. Zerre kadar inancin yok, onu da anladik.

Du suchst ne Frau mit der du Kinder bekommen kannst onu da anladik. Geräts immer an die falschen, ok ist auch angekommen.
...
Alles schön und gut. Alles im grünen Bereich, kannst du alles so handhaben wie du möchtest.

Nur, warum verstehst DU nicht mal endlich, das wir eine andere Meinung haben? Biz senin fikrine karsi mi cikiyoruzda, sen sürekli islamiyetin ne kadar yalnis, ne kadar kötü oldugunu israr ile yazip duruyorsun? Biz senin atheistligini terliyormuyuz sürekli? Sen neden iki birdir islamiyetten ne kadar süphe ettigini, müslümanlari ne kadar kinadigini yazip duruyorsun?? Anladik atheistsin. Soll ich ein Thread aufmachen für dich, indem ich reinschreibe und zwar ganz groß:

IMOGDI AUS BAYERN IST ATHEIST

herkese ilan etmek istiyorsun, herkesin bilmesini istiyorsun, ben yardimci olabilirsim istersen. Birde su ismini ver rica ederim. Madem hep dogrusun, ve SENCE dogruluga fotoraf ait, o halde hemen isminide ilan edebiliriz.

Dann mache ich ein riesen großes Plakat mit der Aufschrift:

xxx alias Imogdi, Mitglied bei Vaybee Wohnhaft in München ist ein ehrlicher bekennender Atheist

Er steht dazu, er ist unheimlich stolz darauf und er möchte glücklich werden.

Bist du dann glücklich??

yoo ,jetzt haste meinen EGO gestreichelt ...
Erkan ,war noch nie so glücklich wie heute ..
Antwort