Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.12.2010, 14:11
Alllahsiztosba

Standard güzin ablaya mektup

sevgili güzin abla,

ben 14 yasinda bir lise ögrencisiyim. Aslinda kizlara hic ilgim yok, daha cok erkek arkadaslarimdan hoslaniyorum ama onlar da bunu bilmiyorlar. Beni dislayacaklar diye cok korkuyorum. Sinif arkadasim olan Sema isimli arkadasima ilgi duymama sebebimdir. Ama ne zaman kimya dersinde laboratuvara gitsek kiz bana daha baska sexy görünüyor. Sanirim etegini laboratuvarda biraz daha yukari cektigindan kaynaklaniyor. Deneyleri genelde Sema ile beraber yapariz. Gecenlerde yine laboratuvarda elimden tuttu ve elimi eteginin altindan ic camasiri icine soktu. Cok heyecanlandim farkina varmadan gelmisim. Cok utandim. Güzin ablacim sana sormak istedigim, ben homoseksuel miyim yoksa heteroseksuel miyim?
Biliyim de ona göre partnerimi ariyim istedim.

Tesekkürler Mücahit Pesrevcioglu
Alt 16.12.2010, 15:04
Benutzerbild von GueziinAbla
GueziinAbla GueziinAbla ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Alllahsiztosba Beitrag anzeigen
sevgili güzin abla,

ben 14 yasinda bir lise ögrencisiyim. Aslinda kizlara hic ilgim yok, daha cok erkek arkadaslarimdan hoslaniyorum ama onlar da bunu bilmiyorlar. Beni dislayacaklar diye cok korkuyorum. Sinif arkadasim olan Sema isimli arkadasima ilgi duymama sebebimdir. Ama ne zaman kimya dersinde laboratuvara gitsek kiz bana daha baska sexy görünüyor. Sanirim etegini laboratuvarda biraz daha yukari cektigindan kaynaklaniyor. Deneyleri genelde Sema ile beraber yapariz. Gecenlerde yine laboratuvarda elimden tuttu ve elimi eteginin altindan ic camasiri icine soktu. Cok heyecanlandim farkina varmadan gelmisim. Cok utandim. Güzin ablacim sana sormak istedigim, ben homoseksuel miyim yoksa heteroseksuel miyim?
Biliyim de ona göre partnerimi ariyim istedim.

Tesekkürler Mücahit Pesrevcioglu
--

Aha bahalim bu ne !

Hmm „14 yasindayim, kizlarlan irtibata gecemiyom“ Nang Pesrevci oglum, senin piping bile henüz tam yetismemischkene, ne o yumurtalari ahir kapisi arasina sikishmish "Mücahit" danalar gibing bögürüyong nang! Hii, emi?! Söyle baam, Sema gizimizin elini pipinge kadar degdirtmesini biliyong emme, sonra da erkencikten balatalari siyirip yag kacirip bi gözel irezil oluyong, hä! olung tabi ya!

Olm , sonracima, da "ibne miyim abla, yok sheymiyim apla!" Nan olm adam olung adam! Benimki o yasta keser sapi gibiydi la! Sema gizimizi aliver, git bir hocaya, kiydirt nikaangi, yap abdestingi, besmelengi cek, sonracima kimya mi calising, yoksa dogi-mogi mi yapang, naaparsang yap, ama öyle ersoyumsu, ya da zeki gibi müren baliklaringa merak salma, ya meraktan ya ‚yrkt‘tan gideng songra, la yazik olur semanin kimyasina la.
Nan olm adaming asabingi bozmang la, ohoow..wow yani.

Aha 2 kayfe söylenmis, ora gidiyom

Haydar abinden dügününze 2 kasa fanta !
Antwort