Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.01.2004, 19:26
Benutzerbild von charmanterkek
charmanterkek charmanterkek ist offline
Neuer Benutzer

Standard KÖNNEN JURASTUDENTEN NICHT LESEN?

Na ja, sanirim artik birsey söylemem gerekmiyor "Bay umutsuz vakka", okusaydin anlardin, ama sen okumadan "ben herseyi biliyorum" tiplerinden oldugun icin gereksiz ve okusaydin yazmayacagin seyleri yazip bu duruma düsmek zorunda kalmazdin. Kuzenim hep derdi (kendisi Medizin Student im 5.Jahr) bu "Jura" cilar üniversiteye gezmeye geliyorlar, pek birsey yaptiklari yok, ama inanmazdim. ama simdi inaniyorum. Neyse senin gibi istisnalar olmasi benim gibileri kendini iyi his etmezdi. Hayatinda bol sans diliyorum, cünki herseyi ben biliyorum diyipte basarili olanlara camur atanlarin cok sansa ihtiyaclari var iyi ve güzel seylere ulasmak icin. Hoscakal bay herseyi bilen ;-)
Alt 27.01.2004, 19:36
freakie

Standard Um was spielen sie da? o.T.

ohne Text
Alt 27.01.2004, 20:45
Benutzerbild von aliconda
aliconda aliconda ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

------------
&gt29 Ocak Perşembe
&gtBursaspor-Konyaspor: 0-1
&gtIstanbulspor-Ankaragücü: 0-1
&gtV. Manisaspor-Denizlispor: 0-1
&gtGençlerbirliği-Malatyaspor: 0-1
&gtGalatasaray-Çaykur Rizespor: 0-6
&gtDiyarbakırspor-Trabzonspor: 6-0
&gtGaziantepspor-Beşiktaş: 6-0
&gtSamsunspor-Fenerbahçe: 0-17

:-D
hehehheheehe
(ne beklediniz ;-) )
Alt 27.01.2004, 20:58
Neuer Benutzer

Standard Bence yazdigi kulaga hos geliyor:

Doğru yoldasın Bülent Yavuz
Bu hafta sonu 3 maçı da 90 dakika seyrettim. Hem de alıcı gözüyle. Diyarbakır?da Zafer Önder İpek?i, Güngören?de Cüneyt Çakır?ı ve pazar gecesi de İnönü Stadı?nda Cem Papila?yı. Üçü de birbirinden güzel, fevkalade maçlar yönettiler. Eski bir hakem olarak üçüyle de iftihar ediyorum. Cesaretleri, kuralları yorumlamaktaki başarıları, vücut dillerini kullanmaktaki hünerleriyle göz doldurdular.

Bu üçlü içindeki Beşiktaş-Samsun maçının hakemi Cem Papila?ya ayrı bir paragraf açmak istiyorum. Kendisinin alnından öpüyorum. Öyle cesur, öyle objektif bir maç yönetti ki haklı olarak Türkiye görmeye alışamadığı bu yönetim tarzı karşısında bocaladı. Kendisine 10 üzerinden 10 veriyorum. Ama Papila?nın şanssızlığı, geçmiş ay ve yıllarda diğer Türk hakemlerinin gösterdiği kötü, eyyamcı, kişiliksiz yönetimlerin kurbanı olmasıydı. Tıpkı güneşli havalardan birden karlı havaya geçen Türkiye?nin alışamadığı gibi ne Beşiktaş, ne de spor kamuoyu Papila?yı kabullenemedi. Ben sonuna kadar pazar gecesi Cem Papila?nın göstermiş olduğu yönetime sahip çıkıyorum. Ama önemli olan MHK?nin ve Federasyon?un sahip çıkması.

Başkan Bülent Yavuz, Kuşadası?ndaki devre arası seminerinde bundan böyle yoluna artık genç hakemlerle devam edeceğini belirtmişti. Bu kararın doğru olabileceği daha ilk hafta ortaya çıktı. Bugünler Türk hakemliğinin kader günleri. Cem Papila?ya sahip çıkarsanız Türk hakemliğinin geleceğine sahip çıkarsınız. Yok eğer korkar ?Beşiktaş ne der?? diye düşünüp eyyama kaçarak Papila?yı birkaç hafta dinlendirirseniz Türk hakemliğinin sonunu getirirsiniz. Hem Papila?yı, hem de gelecekte cesur yönetimler göstermeye aday genç hakemleri kaybedersiniz.

Yavuz tarihi bir sınav arifesinde. Özellikle Papila?ya bu hafta sonu oynanacak önemli bir maçta görev vermelisin ki diğer hakemler açık açık şu mesajı alsınlar. ?Ben doğruyu yaparsam, cesur ve objektif maç yönetirsem, hakkım bana teslim edilecek...?

Yarın artık bugündür Bülent Yavuz, karar senin!!!

27.01.2004

Söyledigim gibi maci görmedim!

Hatirliyorsun, bende TEMIZ LIG ve iyi yönetim istemistim!
Cem Papila kurallara göre calmissa o zaman bende desteklerdim!
UhBarracuda burda olsa o beni tanir, Fenerbahce"ye bile karsi olsa .... dogruyu söylerim! Hemde seve seve! Ben Fenerim icin temiz Sampiyonluk isterim! Ne yapayim 100tane beles penaltiyi ;-)

Ah bir bu maci seyredebilsem!
Ali

Istersen sana Turgut Vidinlinin söylediklerini aktariyim (koyu BESIKTASLI!!!) onun söyledikleri Lucy, S. Bilgili ve S. Engin"e uymuyor!
Alt 27.01.2004, 21:02
Neuer Benutzer

Standard 6S: Ali Sami Akyas Ztar Gaztesi

Mafya usulü iç hesaplaşma!
GALATASARAY tarihinin efsane savunmalarından biri, Götz-Stumpf ikilisidir.

Bu Alman çift; kulüpte oynadıkları son sezonlarının Ocak ayında, ?Mayıs?ta sözleşmemiz bitiyor. Gelecek sezon için görüşmelere oturalım? önerisinde bulundular.

Yönetim şiddetle karşı çıktı. Gerekçe olarak da; ?Biz tarih boyunca, bütün iç transfer görüşmelerine hep sezon bitiminde başladık? açıklamasını yaptılar.

Erken davet, yönetimi kızdırmıştı. Futbolcular taleplerinde ısrarcı olunca, Götz-Stumpf muhteşem ikilisini, defterden sildiler. Öfkeleri yüzünden, sezon sonunda bile anlaşamadılar.

Şimdi işler tersine döndü.

Yine bir Ocak ayındayız... Ama bu defa, Galatasaray Yönetimi futbolcuları masaya çağırıyor. Anlaşmaya zorluyor...

Hatta Terim; ?Sözleşme imzalamazsanız, bundan sonra kadroyu zor görürsünüz? tehditlerini savuruyor.

Hani Galatasaray tarih boyunca iç transfer görüşmelerini hep sezon sonunda yapardı?

Eee, Süleyman Demirel anlayışı: ?Dün dündür, bugün bugündür.?

Futbolcuları kadro dışı tehditleriyle anlaşmaya zorlamak, Mafya?nın senet tahsili metotlarına benziyor.

Bu çağdışı, ilkel, zorba ve insan haklarına aykırı uygulama; derhal kaldırılmalıdır.

25.01.2004
Alt 27.01.2004, 21:03
Neuer Benutzer

Standard Sorry falsch: Ali Sami ALKIS

Buda LINKi

<a href="redirect.jsp?url=http://www.stargazete.com/yazar.asp?yazarID=78" target="_blank">http://www.stargazete.com/yazar.asp?yazarID=78</a>
Alt 27.01.2004, 21:09
Neuer Benutzer

Standard Böylebir stada bence Mustafa Kemal

Atatürkün ismi verilmezdi!

Her seyi dogru düzgün yapilmamis!

Eskiden istanbula bir tane 100.000 Futbol stadi lazim derdim!

Simdi gec kalindi!
Olimpiyat Stadini yaptilar!
(Bari dogru düzgün yapsalardi!!!)
Fenerbahce de zaten 66.000 bine cikariyor!
Besiktasin projeleri var ...

Zaten FUTBOL stadi degil!
Bütün Kulüpler Futbol stadi istiyor/yapiyor (Bayern!) bunlar Olympiyat ... sanki deli IOC Istanbula verecek!
Devlet paralarini carcur etmekden baska birsey degil!

Al"
Alt 27.01.2004, 21:17
airdem

Standard Ben yanlis kararlar verdi demiyorum ki..

Pozisyonlari izleyebildim sadece. Ahmet Yildirim disindaki kartlar verirmeyecek sekilde degildiler.

Ama Samsunsporun yaptigi faullerde neden kullanmadi bilmiyorum. O kadarinida göstermediler zaten.

Iki imkan var:

a) Besiktasa verilen kartlarin hepsi olmasada, cogu dogru ve Samsunsporun oyunculari kart görecek pozisyon olusturmadilar.

b) Samsunun faullerinde daha hosgörülü davrandi.

Maci izleseydim hangi ihtimalin daha yüksek oldugunu söyleyebilirdim.

Ama su soruda var. Besiktas ilk yari boyunca 5 kirmizi kart almadi ama Samsun macinda 5ini birden aldi. Ya Besiktas birden degisti, ya Hakemler.

Besiktasin gergin olma nedeni yoktuda. Puan farki olsun, kalite farki olsun.

Ince düsünüldügünde birsey olmaliki mac esnasinda, oyuncularinda sigortalari atti diye düsünüyorum

Ich weiss es nicht richtig. Egal, gecmis artik...ileriye baksak daha iyi!

Selam ve saygilarimla
Alt 27.01.2004, 21:17
airdem

Standard Tahmin yarismasina katilmadinin sebebi

buydu demek!
)
Alt 27.01.2004, 21:21
airdem

Standard Bence...

Bursaspor-Konyaspor: 1-2

İstanbulspor-Ankaragücü: 1-0

Vestel Manisaspor-Denizlispor: 0-2

Gençlerbirliği-Malatyaspor: 2-2 --&gt Malatya uzatmalarda!

Galatasaray-Çaykur Rizespor: 2-1

Diyarbakırspor-Trabzonspor: 0-0 --&gt Trabzon uzatmalarda

Gaziantepspor-Beşiktaş: 1-3

Samsunspor-Fenerbahçe: 1-2
Antwort