Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 21.05.2013, 23:38
Cakabeyy

Standard Halit Ertuğrul'a yazilmis yorumlar

Halit Ertugrul'a yazilan yorumlar, mektuplar dikkatimi cekti, sizinle de paylasmak istedim belki sizin de hosunuza gidecektir...

yorum 1.
selamun aleyküm öncelikle allah sizden razı olsun. ben hiç kitap okumayı sevmezdim sizin sayenizde sevdim.yaşamak benim için çok zordu ama sizin kitabınızı okuduğum an daha iyi anladım eğer hayat kolay olsaydı zaten yaşamak için şansımz olmazdı.vede anladım ki sabr ve zaman herşeyin ilacıymış. eger insan şu an için rahatsa ya bedelini ödemiştir yada ödeyecektir. hiç bir şey bedelsiz değilmiş meger allah siz ve sizin gibilerden razı olsun.

yorum 2.
o kadar güzel bir kitapki gercekten ben kendimi kitap okur bilirdim meger bu güne kadar okuduklarım yalanmış halit ertugrul hocamızın kitabı aysele rastlayıncaya kadar

yorum 3.

s.a hocam kitaplarınızın hepsi birbirinden güzel ve çok etkileyici aysel isimli kitabınızı ağlamaktan okuyamadım çok etkilendim. başarılarınızn devamını dilerim hocam

4.

\"AYSEL\" adlı kitabınızı okumadan önce ben bir hiçtim,kedimi çok yalnız hissediyordum.Bende ne acılar çektim bilemezsiniz.Ama bu kitap sayesinde kendime geldim. Bu kitap bana yakın bir dostum sayesinde ulaştı.Bu kitabı okurken kendi kendime sordum benim çektiklerim Ayselin çektikleri yanında hiç tüm gençelere sesleniyorum asla bilmediğiniz kişilerle bir anda ciddi şeyler düşünmeyin o kitabı okumak için alırken hala ellerim titriyor kısacası herkeze bu kitabı tavsiye ediyorum daha çok duygularımı yazmak isterdim şimdilik hoşkalın

5.

Romaniniz muhtesemdi, Yurtdisindan Ankaraya tatile gelmistim, ordan romanlar almak istiyodum, Kizilay da kitapcilara sokaktaki insanlara sordum dedi dini roman satan yer biraz zor bulursun cok sinir olmustun, hatta demistim, hayret musluman bi ulkede dini roman bulamiyorsun (saskindilar cunku kiyafetim alakasizdi), beni duyan 3 ortulu bayanlar dediler bizle gel seni dini kitap satan yerlere goturelim, sonra Ayseli tavsiye ettiler, okudum o tatil tatil degildi sanki bunalima girdim, hersey bos gelmisti bana, gercekten cok etkileyici bir roman. cok kisiye tavsiye ettim halada ediyorum.

6.

kitaplarınız gerçekten çok etkileyici bence yaşananları ve ibretlik olayları insanlara göstererek çok büyük bir katkıda bulunuyorsunuz.Allahın izniyle bazı insanların kendisini tanıyıp bulmasını sağlar.Çok teşekkürler..

7.

sizi tarif etmeye gücüm yetmiyor kitaplarınız harika keşke hepsini okuyabilsem ve okutabilsem....Allah razı olsun sizden

8.

benim bu kitabı okumadan önceki hayatımla şimdiki hayatım arasında çok fark var
Antwort