Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 30.06.2005, 23:45
eniskaya

Standard Yasar Hoca sayesinde TR de Kurana

dönüs harakati basladi.... yol size falan cikar degil.... onun sayesinde Ahmed Hulusi yada Salih Akdemir gibi uzmanlar farkina varildi...

Yasar Hocadandir cogu dini bilgilerim ve diger uzmanlarinkilerle zenginlestirdim...

Hadi bir görüs alis verisinde bulunalim....

Yasar Hoca diyorki.... Hiristiyanlarda Cennete gidecek Musevilerde ve kisacasi Allaha inanan Ahirete inanan ve Salih Mel isleyen tüm insanlik Cennetliktir.... ve ilave olarak diyorki, bas örtüsü diye bir sey yok, örtünmektir esas olan, kisi piyasa örf ve adetlerine göre ve kendi kisisel arzularina göre örtünmeli...

Eeeeee sen ne diyorsun.... bakalim
Hani diyorsunya... Yasar Hocadan bir sey alinmaz.....

Sen bana dahlen bir hatasini bulamadinmi...

Yahu ne is bu anlamadim gitti.... bu adam bu kadar sarlatan sahtekarsa, neden bir hata bulamiyorsun anlamadim...

Seni sevdigimden, hadi isini biraz daha kolaylastirayim...... Ahmed Hulusinin aciklamalarina uymayan bir aciklamasinida verebilirsin.... aber ich bitte dich, komm mir nicht mit Hellseherischen Erfindungen, yok efendim kafasindaki Allah sudur yada budur... kimse kimsenin kafasinin icerisine bakamaz, ancak SÖYLENENLERLE bir seyler anlasilir...

Probiers doch, mir zu Liebe
Alt 30.06.2005, 23:46
eniskaya

Standard Demek kitabindada hata bulamadin

na dann ???

AUF WIEDERSEHEN... belki öbür dünyada hatasini bulursun... viel Spaß bei der suche
Alt 30.06.2005, 23:47
eniskaya

Standard Ich brauche keine Zusatzreligion o.T.

ohne Text
Alt 30.06.2005, 23:48
eniskaya

Standard Saaadece Vahyii... merh brauchen wir nic

ohne Text
Alt 30.06.2005, 23:49
eniskaya

Standard Du kannst ruhig eine tragen

dennoch ist es kein muss..... ölsende kalsanda beni yesende cignesende bu degismez
Alt 30.06.2005, 23:50
eniskaya

Standard Son derece Tarih uzmanida sayilirim

öyle söylesin böylesinle bana bir sey yapamazsin... ich stehe über den Dingen....

Also hör auf zu beleidigen, das Zeigt das zu karakterschwach bist
Alt 30.06.2005, 23:51
eniskaya

Standard DIN AZMANI = CAHIL

onlari kendi seviyemize hatta daha yükseklere cikarmamiz gerek...
Alt 30.06.2005, 23:54
unknown

Standard Alin yazisi degil el yazisi! ;-))

Aramizdaki fark, kalite farki da olabilir belki bundan ibarettir. Ne de olsa insanlarin algilari, insanlarin olgularini belirlermis. Dogru dürüst algilamis olsan böyle talihsiz bir aciklamada bulunmazdin. ;-)) Alin yazisi ile el yazisini karistirma. Düz ovada yolunu sasiripta Allah aldi Allah verdi diye acizligine Allah"i kullanarak kilif hazirlama. ;-) Allah beyinlerini kullanmayanlarin üzerine pislik yadgirirmis. Pislige bulasma. Tornadan cikmis tek tip insan seklini istemis olsa idi Yüce Yaradan, o zaman buhari"ye, tirmizi"ye, ebu davut"a, ebu hürreye"ye akil dagitmakla yetinirdi. Ama kazin ayagi o degil iste. Maksat düsünen, sorumluluk alan, sevmesini bilen saymasini bilen, dogru nedir secmesini bilen önce insan olmasini bileni sever. Insan olmanin yolu düsüncenin verdigi sarp kayalari daglarin doruklarindan gecer. Sözüm anlayana!
Alt 30.06.2005, 23:56
unknown

Standard Pardon burasi eklenecegi yer!

Aramizdaki fark, kalite farki da olabilir belki bundan ibarettir. Ne de olsa insanlarin algilari, insanlarin olgularini belirlermis. Dogru dürüst algilamis olsan böyle talihsiz bir aciklamada bulunmazdin. ;-)) Alin yazisi ile el yazisini karistirma. Düz ovada yolunu sasiripta Allah aldi Allah verdi diye acizligine Allah"i kullanarak kilif hazirlama. ;-) Allah beyinlerini kullanmayanlarin üzerine pislik yadgirirmis. Pislige bulasma. Tornadan cikmis tek tip insan seklini istemis olsa idi Yüce Yaradan, o zaman buhari"ye, tirmizi"ye, ebu davut"a, ebu hürreye"ye akil dagitmakla yetinirdi. Ama kazin ayagi o degil iste. Maksat düsünen, sorumluluk alan, sevmesini bilen saymasini bilen, dogru nedir secmesini bilen önce insan olmasini bileni sever. Insan olmanin yolu düsüncenin verdigi sarp kayalari daglarin doruklarindan gecer. Sözüm anlayana!
Alt 30.06.2005, 23:56
eniskaya

Standard En azindan tipimizden asaletimizden

kariyerimizden ve ruhumuzdan, senin gibi cekinmiyoruz bizler..... kim oldugumuzu düsüncelerimizi acikca ortaya koyuyoruz.... aydin insanlariz, en azindan aydin olamya adayiz....

Sana kalince ben kendimi acikca senden milyar yil önde görüyorum, hem din acisindan hem tip acisindan hem davranis ve efendilik acisindan.... her yönüyle... sen bana zerre kadar bir deger ilave demezsin.... demek ben seni o kadar etkilemisimki, sahtekar bir sekilde isim calmasina kadar gitmissin...

Cok zyaif bir karekterin var.... Sen ne beni nede Güleri anlayacak kadar seviyen yok.... olay kaliteyle baslar keliteyle biter... hayatta en nefret ettgim olay ise Amatörce olamktir... sen ise bir AMATÖR INSANSIN
Antwort