Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 22.01.2005, 14:17
Benutzerbild von code
code code ist offline
Neuer Benutzer

Standard Kurban Bayrami ve tüm rezillikleri

Ich hab wieder zu viel gekriegt, als ich im türkischen Fernsehen diese Bilder von den Türken gesehen habe, die mitten auf der Straße die Tiere geschlachtet haben. Diese Menschen haben den Sinn des Islams nie verstanden und werden es auch nie verstehen! Bayram oluncada "müslüman" oluyorlar. Früher hat man die Tiere noch selber geschlachtet, heute hat man andere Möglichkeiten. Wieso nutzt man die nicht? Mann kan Fleisch fertig kaufen oder wenigstens ortgerecht professionell schlachten lassen. Denn Sinn und Zweck dieses Festes ist es doch, den Armen von dem vielen Fleisch was abzugeben und nicht die Tiere auf so eine primitive Art und Weise zu schlachten. Wer weiß, vielleicht stopfen sie sich das sogar alles selber rein. Würde mich nicht wundern.

Aber die Krönung sind ja die Türken hier in Deutschland, die auf Hinterhöfen oder sonstwo draußen schlachten. Gibt´s denn wirklich arme Menschen in Deutschland?? Einfach grotesk!
Alt 22.01.2005, 14:18
Benutzerbild von code
code code ist offline
Neuer Benutzer

Standard aynen öyle! o.T.

ohne Text
Alt 22.01.2005, 14:31
Benutzerbild von xxabuzerkadayifx
xxabuzerkadayifx xxabuzerkadayifx ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bizim Landsleute bunlari anlayana

kadar bir yüzyil gecer herhalde..
Alt 22.01.2005, 18:34
eniskaya

Standard Asil amac yardimlasma ve

dayanismadir.... kalksin bu kavurma söleni.....

Rezillik yahu.... asip kesiyorlar bunlarida Allah adina... ne kadar manyak bu Islam Alemi ???
Alt 22.01.2005, 18:43
Benutzerbild von akshalil
akshalil akshalil ist offline
Neuer Benutzer

Standard Yasar nuri hristiyan alemine diyor ki:

"Gelin siz noel" de agac-yesillik katliamina, biz müslümanlar da kurbanda hayvan katliamina son verelim!!"

yasar hoca hakli vallah...agaci yine süslüyorlar falan güzel yapiyorlar..bizim gözününü kan bürümüs kasaplarin hayvanlara uluorta bicagi sallamasi tam bir vahset..
dün gördüm bir boganin arka ayaklarina bicak sallayip duruyor öküzün biri!!

nasil bir kültür bu?? bizler kan ve vahsetten zevk mi aliyoruz??
Alt 22.01.2005, 22:49
Benutzerbild von oezsu
oezsu oezsu ist offline
Neuer Benutzer

Standard Kurban bayramimi, yoksa HAC bayramimi???

ohne Text
Alt 22.01.2005, 23:42
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard also....

was hat das mit *arm* zu tun...
schlachten soll jeder, der finanziell keine probleme hat..

ok wie einige schlachten...ist echt...gegen alle regeln des islams...das tier darf nicht gequält werden....und in deutschland gibt es genug bauernhöfe und schlachtfelder...wo man legal und *sauber* sein opfer schlachten lassen kann.
Alt 22.01.2005, 23:43
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard DU FAKE! o.T.

ohne Text
Alt 23.01.2005, 00:42
eniskaya

Standard Yasar Hoca bir dahidir

bundan 3 yil önce gelin merkezi Ezan sistemi kuralim derken tüm Türkiye adam küfretti Zulüm etti.... ama gel görki merkezi sisteme gecildi ve Yasar Nuri Öztürk hocamiz hakli cikti....

AMA KIMSE DEMIYOR.....

Yillardan beri DINIMIZ HURAFET VE MEZHEP SACMALIKLARIYLA DOLU diyor... Diyanrt yine seysine takmiyor.....

Geliyorlar Uni Proflari ve Diyanet bir araya, Yasar Hocanin yillardir dediklerini imzalayip geciyorlar oyana......

Demekki bu adam dorulari söylüyor.....

Kurban Bayrami kavurma Bayrami degil..... yardimlasma Bayrami olamsi gerekirken...... herkes Allaha kan akitma pesinde...

Kuranda Ayet var "Sizlerin o akittiginiz kan Allah gitmez/ulasmaz"

Daha neyin pesinde bu insanlik......

Benim babam dün Kurban kesti... tabi onun hesabi... hatta ben götürdüm oraya.... midem bolandi disari ciktim...... nedir bu rezalet arkadas.....

Et yemek istiyorsan git adam gibi kasaptan satin al.... yardim etmek istiyorsan gir Tsunami zedelere para yardimi yap.....

Ha sen ettinmi.... 30 Euro..... yil cinde 100 Euroyu buluyor.... Welthungerhilfe usw.... inanin Allah bin katini veriyor.....

Yardimlasmadan daha güzel bir sey yok Allahin sisteminde... iste Salih Amelde burada yatiyor... Bakara 69 ve Maide 62 bar bar bagiriyor bu Ayetler.... Salih Amel isleyin....

Hiristiyanlar bu felakette Salih Amel islediler..... ve insanlara yardim ettiler...

Müslüman Alemi koyun kestiler ve kendileri etini yediler..... bogazlarinda kalsin insallah....

Iste Allah Hiristiyanlari korur...... ve koruyorda.....

Yalanmi..... Hiristiyanlar neden üst yeviyede insanlar ve devletler...

DEMEKKI ALLAH ÖYLE ISTIYORDA ONDAN.... YADA ALLAHIN MEKANIZMASINA DAHA IYI UYUYORLARDA ONDAN.......

Allah her seye kadirdir.... bitti
Alt 23.01.2005, 00:44
eniskaya

Standard Yasar Hoca bir dahidir

bundan 3 yil önce gelin merkezi Ezan sistemi kuralim derken tüm Türkiye adam küfretti Zulüm etti.... ama gel görki merkezi sisteme gecildi ve Yasar Nuri Öztürk hocamiz hakli cikti....

AMA KIMSE DEMIYOR.....

Yillardan beri DINIMIZ HURAFET VE MEZHEP SACMALIKLARIYLA DOLU diyor... Diyanrt yine seysine takmiyor.....

Geliyorlar Uni Proflari ve Diyanet bir araya, Yasar Hocanin yillardir dediklerini imzalayip geciyorlar oyana......

Demekki bu adam dorulari söylüyor.....

Kurban Bayrami kavurma Bayrami degil..... yardimlasma Bayrami olamsi gerekirken...... herkes Allaha kan akitma pesinde...

Kuranda Ayet var "Sizlerin o akittiginiz kan Allah gitmez/ulasmaz"

Daha neyin pesinde bu insanlik......

Benim babam dün Kurban kesti... tabi onun hesabi... hatta ben götürdüm oraya.... midem bolandi disari ciktim...... nedir bu rezalet arkadas.....

Et yemek istiyorsan git adam gibi kasaptan satin al.... yardim etmek istiyorsan gir Tsunami zedelere para yardimi yap.....

Ha sen ettinmi.... 30 Euro..... yil cinde 100 Euroyu buluyor.... Welthungerhilfe usw.... inanin Allah bin katini veriyor.....

Yardimlasmadan daha güzel bir sey yok Allahin sisteminde... iste Salih Amelde burada yatiyor... Bakara 69 ve Maide 62 bar bar bagiriyor bu Ayetler.... Salih Amel isleyin....

Hiristiyanlar bu felakette Salih Amel islediler..... ve insanlara yardim ettiler...

Müslüman Alemi koyun kestiler ve kendileri etini yediler..... bogazlarinda kalsin insallah....

Iste Allah Hiristiyanlari korur...... ve koruyorda.....

Yalanmi..... Hiristiyanlar neden üst yeviyede insanlar ve devletler...

DEMEKKI ALLAH ÖYLE ISTIYORDA ONDAN.... YADA ALLAHIN MEKANIZMASINA DAHA IYI UYUYORLARDA ONDAN.......

Allah her seye kadirdir.... bitti
Antwort