Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 14.01.2005, 18:51
eniskaya

Standard Haaaaa nacak adam gibi konustun

Ben biliyordum... eninde sonunda bu noktaya gelecegini....

Amam bir sikistirayim dedim... bak nasil adam gibi oldun..... demekki sana 5 vakit dayak gerekli... yoksa ruhun rahat etmiyor.....

Sen yanlis yaziyor ve yanlis anlatiyorsun......

Öyle sunu bunu Kuranda olmadigi halde yasaklamya kalkarsan.. gönün birinde sana Terörist damgasi vurup tikarlar iceri.....

Isin püf noktasi örtünmektir... her toplumun EDEP anlayisivardir...... o edep anlayisina uygun sekilde giyinmek sarttir......

Poponun en detayina kadar gösteren giysileri bende kiniyorum....... ama bunu o zaman öyle söyle...

Kalkip KOT HARAMDIR gibi sacma sapan seyler söyleme......

Iyi düsün tasin ve o zaman yaz..... ve Kurani kaynak olarak göster.......

Dünyada Edep anlayisi hehem hemen aynidir... herkes örtünür..... der eine zieht Hose an der nadere Rock...... bunun dinle ne alaksi var ????

Keine sondern eine REINE KULTUR FRAGE
Alt 14.01.2005, 18:53
eniskaya

Standard Uyarmak farkli HARAM kilmak

farkli......

FETVA vermek Allahin Resülüne aittir... kimse kimseye bir seyi haam kildiramaz.....

Sen görüsünü bildir kaynagini göter... tamam..... senin Peygamber oynamanin bir manasi yok
Alt 14.01.2005, 18:56
eniskaya

Standard Buna cevap yukarida verdim

eninde sonunda her zamanki gibi dediklerime geliyorsun....

Caremi var... kaynak Kuran
Alt 14.01.2005, 18:59
eniskaya

Standard Evet o sekil giyinmek

Kuranin ve halkin Edep anlayisina aykiri....

O baska bir olay...... KOT PANTOLONU yasaklamak baska bir olay.....

Sende kicina olani giy ve seyine girmeyeni giy...... engelleyenmi var.. ki kalmis bazilarinin hatasini Kurana dayatmak.....

Kot pantolonun ne sucu var......

Deki giyim tarzlari Kuranin ruhuna aykiri.....

Du musst deine Wörter ganz geziehlkt wählen... vor allem wenn du dich mit mir unterhälts......

Yanlisini buldummu affatmem..... cünkü din Ideolji olayi degil.... medeniyet olayidir
Alt 14.01.2005, 19:14
eniskaya

Standard Yahu iki saat sana anlattik

isin icinden cikamayinca KOT PANTOLON HARAM DEGIL AMA... bazi genz kizlarin giyim tarzlari Kurana uygun degil diyip isin icinden siyrilmaya calistin.....

Verdigin kacamak cavap dosdogru bir cevapti......

Ama senin heryerin yamulmuski artik nereni dogrutalimki ??????

Simdide Pantolon ataktin kafayi......

Bazi arkadaslara ayip kacmasa ve eminim yine beni uyarirlar....

Bu pantolon kunusundada senin öyle bir cikmaza sokardimki, yine sonunda verecegin cevap en dogru cevap olurdu.....

Cünkü az önce salvar giyinene sörüm yok dedin... kaldiki salvarda bir pantolunun bol sekli.....

Yani simdi giyinmeyi Allahlastirmanin ne anlami var.... sen adam gibi hem iyasayauygun hemde Kuranin avret yerlerini örme emrinin ruhuna uygun giyin bitsin.....

Simdi bazi eteklerde kadinin virazlarini fazlasiylada gösteriyor... etegimide yasaklayalim........

Bu kadar deforme beyin olmaz yahu.....

Bir seferdede cambazlik yapmasanda lafinin arkasinda dursan adam olacaksin ama yapacak bir sey yok........

Aninda yeni bir din cikariyorsun......
Alt 15.01.2005, 09:42
Benutzerbild von kerio
kerio kerio ist offline
Neuer Benutzer

Standard senden baska bir cevap beklemedim

sen süleyman atesin fikirlerinin yüzde kacini anladin ki bir onun adina konusuyorsun iki onun arkasinda saklaniyorsun ve üc baskalarina kim olabileceklerini soruyorsun?

süleyman atesin 10 20 60 senesini birseye vermesi senin sakat düsüncelerine delil olarak nasil yeterli anlamis degilim.

yunus ne demisti:
ilim ilim bilmektir
ilim kendin bilmektir
sen kendin bilmezsen
ya nice okumaktir
Alt 15.01.2005, 12:32
Benutzerbild von bigpuma
bigpuma bigpuma ist offline
Neuer Benutzer

Standard Tabiki Haramdir

Kuranda yasaklanmis olan birseyi sen nasil giyinebilecegini söylüyorsun salak...

Ben kacmadim sunun surasinda is adamiyiz araba alib satiyoruz 24 saat buralarda sürtecek deyiliz ringo.........
Alt 15.01.2005, 12:35
Benutzerbild von bigpuma
Neuer Benutzer

Standard bende sana 5 saat anlattim :=)))

ben giyilmez dedim harama gelince Kuranda yasaklanan bir sey tabiki giyilmez.

tekrar harama dönüyorum haram kelimesi mirdar yiyecekler icin gecerlidir kot pantolunu mirdar yerine koyma lennn zirtoooooooo hahahahahahaaa
Alt 15.01.2005, 12:43
Benutzerbild von bigpuma
Neuer Benutzer

Standard Ciklet Cignigen Bayanlara Gelince.

Terbiye yok ahlak yok Otobüste yol aliyoruz arasira Türk kizlarina rastliyorum.

Saci acik kapalisida var ikide bir Weisteee bleee bleee bleee weisteee otobüste bagirib cagiriyorlar.

Bu ne terbiyesizlik bu ne ahlak ananiz babaniz sabah saksam size atatürkü TC yi anlatacagina birazda terbiye versin.

Agzini acib calggg culkkk seklince ciklet cignemeleri yokmu ulenn Otobüste Blasen eyitimimi yapiyorsun Zilliiii??????????

Fabrikada mesayi yaparalarini hesabliyacaginiza antalyalara nereye gideceginize karar alacaginiza önce Cocuklarinizi terbiye dedin Cikletci Tc nin cici evlatlari.............

Aynisi türk erkeklerinede gecerli otobüslerde bahnhof larda görmedigim rezalet kalmadi.

Insan otobüse binince birde baskasini düsünmeli breee ahlaksizlar.

Bagirib cagirmakta ne oluyor cogunlugu öyle simdi Alevi yada Solcular yok bizim cocuklarimiz öyle deyil diye bilirler hayir onlarin cocuklarida bu pisligin icinde o örnekleri en cok onlar yapiyor.

Bizim genclere yahuu bir bardak icki ic nolcak anan görmez baban görmez.

Kimseyi kandirmaya gerek yok benim Bruf Schulede tanidigim bir ögretmen var adam diyor eyer bu yabancilardan gelecen umuyorsa almanya almanyanin gelecegi karanlik.

Meslek okulu deyil pisligi eylenceyi fuhusu ögrenme yeri desek tam yeridir bence.

Simdi bazi rumlar ve tc ci heykelciler aman sizler hep öyle yapiyorsunuz diyecekler alakasi yok hepiniz ayni boksunuz.

Sizler moderniziminizlen cala cocugun kafasini yikmis ve ahlaksiz birer canavar haline getirmissiniz.
Alt 15.01.2005, 16:55
eniskaya

Standard Simdi geldik yine basa

Pantolon kelimesi geciyormu Kiranda....

Kadina yasakta erkege helalmi ??????

Fesuphanellah... kaldik sizin sakat dininizle belaya.... ne kadar manyiniz varmis sizin.....

Ararplar celaba giyer.. etek gibi simdi hepsi Schwulmu oldu ???????

Jaaaaa sence oldu
Antwort