Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.04.2013, 13:09
verda

Standard

ich bitte dich in welchem jahrhundert leben wir denn?

is yerindeyim canim sIkIldi isler fazla yok ne yapayim tabiki internete girecegim shopping, gazete, chat. arada üc bes sohbet fena mi olur yooo is yerinde de erkek/kadin bu sohbetleri yapiyoruz hemen esimizi mi aldatip ailemizi mi ihmal ediyoruz? amac önemli kadin/ erkek kendini bildikten sonra gerisi fasa fiso. hersey sanalda kaldigi müddetce sorun yok.

birde neymis karsi cinsten uzak tutacak laubali olmayacakmisin. evet laubalilikten yana haklisin, salak erkek cok ortalikta (türkiyede daha cok), nezaketten gülersin adam yanlis anlar hemen ama avrupada öyle degil. sanal oldugu sürece hersey ok dir ve evet bu konuda da haklisin evde es bir kösede otururken ben internete girsem zerre kadar haklisin derim ama öyle birsey yok benim acimdan. karsi cinsten kendini uzak tutma fikri de nerden geldi? demokratik bir ülkede yasiyorsun is hayatin kariyerin varsa istedigin kadar kendini karsi cinsten uzak tut olmuyor sekerim..simdi is ortaklari gelse elimi sIkmak istese ben ahhh kusura bakma ben evliyim bana dokunamazsin hatta hic konusma mi dicem..cok sacma.

can sIkIntIsindan is saatlerinde time raiserin dedigi gibi hic bir sIkInti yok benim acimdan. herkes sorumluluklarini bildikten sonra sorun yok bence. aynisi esim icin de gecerli evde aksam vakti sohbet edecegimize bilgisayar basindan kalkmasa bende gicik olurum evliligi zedeleyebilir.
Alt 18.04.2013, 18:24
Cakabeyy

Standard

Insanlarin ne konustuguna bakmaliyiz ondan sonra karar verebiliriz...Bekarken de Evliyken de baskalariyla konusabilirim ama dedigim gibi, ne konustugumuza bagli...mesela Italyan bir kiz var bazen yan yana calisiyoruz. bana hayatiyla ilgili dürüstce seyler anlatti. Italyanlar Ülkesini sever, Ülkesini anlatti.. Din ve Türkler ile ilgili sorular sordu..

dürüst sohbetler olursa, dedikodu'suz sohbetler olursa, birileriyle ugrasilmazsa neden olmasin?

Insanlarin evlendikten sonra internete heveslerinin azalacagini düsünüyorum, özellikle Calismak, Kariyer yapmak( insanlar evlenince is hayatinda daha basarili olur derler ya) Misafirler, cocuklar, kitap okumak, tatil yapmak, gezmek, arada bir dizi izlemek derken Internet'e nasil vakit bulabilecekler ki zaten?

Evlilik'te Internet'e, sohbetlere ; Calismayan, esini disari cikmaya ikna edemeyen, misafirligi kavrayamayan, az bile olsa kitap okumayan daha cok girer...

Ona göre dikkat edelim; Evlenmeden önce; Calismayi, disari cikmayi, misafirligin kavramini, kitap okumayi dahi konusalim..
Alt 24.04.2013, 11:13
OnMyOwn

Standard

Cakabey

+ 1
Alt 01.05.2013, 20:32
Cakabeyy

Lächeln

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Cakabey

+ 1

Sagol. Kiz arkadaslarina da bi zahmet söylersin, evlilikle ilgili bir cok seyleri konusarak evlensinler. Bu tür konusmalara sabretmeyen cok diye, genelde az konusuluyor. Karsisinda ki kavga edecek diye susanlar var. Ama Basinda sabretmeyen, evlilikte de sabretmez. evlilik hüsran olur.

Geändert von Cakabeyy (01.05.2013 um 21:21 Uhr).
Alt 04.05.2013, 11:22
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
Insanlarin ne konustuguna bakmaliyiz ondan sonra karar verebiliriz...Bekarken de Evliyken de baskalariyla konusabilirim ama dedigim gibi, ne konustugumuza bagli...mesela Italyan bir kiz var bazen yan yana calisiyoruz. bana hayatiyla ilgili dürüstce seyler anlatti. Italyanlar Ülkesini sever, Ülkesini anlatti.. Din ve Türkler ile ilgili sorular sordu..

dürüst sohbetler olursa, dedikodu'suz sohbetler olursa, birileriyle ugrasilmazsa neden olmasin?

Insanlarin evlendikten sonra internete heveslerinin azalacagini düsünüyorum, özellikle Calismak, Kariyer yapmak( insanlar evlenince is hayatinda daha basarili olur derler ya) Misafirler, cocuklar, kitap okumak, tatil yapmak, gezmek, arada bir dizi izlemek derken Internet'e nasil vakit bulabilecekler ki zaten?

Evlilik'te Internet'e, sohbetlere ; Calismayan, esini disari cikmaya ikna edemeyen, misafirligi kavrayamayan, az bile olsa kitap okumayan daha cok girer...

Ona göre dikkat edelim; Evlenmeden önce; Calismayi, disari cikmayi, misafirligin kavramini, kitap okumayi dahi konusalim..
Nasil olurda bu kadar edepden konusan, uzun uzun herkese ders vermeye calisan kisi, bunlarin hicbirisini icermeyen, bundan öte tam ahlaksiz sayilan kisiyle muhattap olup da onu tutar? Sirf ayni parti diye mi yoksa baska nedenlerden mi?
Alt 04.05.2013, 13:06
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Nasil olurda bu kadar edepden konusan, uzun uzun herkese ders vermeye calisan kisi, bunlarin hicbirisini icermeyen, bundan öte tam ahlaksiz sayilan kisiyle muhattap olup da onu tutar? Sirf ayni parti diye mi yoksa baska nedenlerden mi?
Kastettigin kisi kim? Söyle, cevaplayayim sorunu.
Alt 04.05.2013, 23:17
xAurumx

Standard

herrlichkeit.
Alt 06.05.2013, 09:42
Cakabeyy

Standard

Zitat:
herrlichkeit.
Herrlichkeit ile burada tartistigimi bilsen o zaman kimseyi ayirmadigimi görürdün. Ayni partiyi tutuyoruz veya tutmuyoruz diye kimseye ayricalik yapmiyorum, cünkü sizinle de ugrasmiyorum.

Burada, bence yine kendini sorgulaman gerekir.Cünkü sirf düsüncelerim size uymuyor diye bana catan sen hatta sizdiniz ve yine bunu yapacak olan sizlersiniz.
Eger burada hakkini arayan birisi olsam kesin sizinle kavgalar ederdim veya forumdan atilirdim. Sen, billy ve bir kac kisi sürekli konularima saldirdiniz, halbuki ben sizin görüslerinize daima saygi ile yaklasmaya gayret ettim. kabullenemeyen, tahammül edemeyen sen ve senin gibileridir.
Alt 06.05.2013, 12:28
xAurumx

Standard

Burda herkes herkesi elestiriyor, gayet normal. Forumdan birisini attirmaya yetkin oldugunu sanmiyorum.
Alt 07.05.2013, 11:26
Toni_is_back

Standard

Zitat:
o ahlaksiz dedigin kisiye niye verdin diye sormazlarmi?

ayip degilmi insanlarin arkasindan konusmak?

su ana kadar kimse sormamis, ben ilk olup sana sorayim.

aurum niye 4 saat yol gidip o adamin kucagina oturup iki saat tanisma sonrasi verdin?
Antwort