Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 23.09.2006, 19:21
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard He öyle, AFERİN!!! o.T.

ohne Text
Alt 23.09.2006, 19:23
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Hacı arada bir FARK var biri ERkek,

Biri kadın...

BİR ERKEK BİR KADINA BUNLARI YAZMAZ...

KONU NE OLURSA OLSUN YAZMAZ HACI...

Selamlar...
Alt 23.09.2006, 19:31
Benutzerbild von xbaburx
xbaburx xbaburx ist offline
Neuer Benutzer

Standard evet haklısın.bu sen bile anlıon:) o.T.

ohne Text
Alt 24.09.2006, 09:50
Benutzerbild von dueslerinkadini
dueslerinkadini dueslerinkadini ist offline
Neuer Benutzer

Standard Roman,

güzel kardesim.....

ben pek uysalimdir.... karsimdakinin seviyesine girmem sart... yoksa beni nasil anlayabilirki?

ayrica aklimi böyle Pislik Artiklari icin yormam... Onlar hep dar kafa ve dar beyinle istedigi yobazliklara taparlar...

Bir insan ancak Insanogluyla Sohbet edebilir.
Pislik Yuvasini sadece tahrik eder

Allah biliyordur, yasi daha henüz 20 lerdedir, fakat akli kundakdaki bebegin akli kadar gelismemistir.... Buna sebep ise 1. Ailesi 2. Cevresidir

Tüm dinler böyle zavallilar var oldugu icin gelmistir.

Fakat her kutsal dine tecavüz edilmistir, YOBAZLAR tarafindan. Ve bunlar o kadar acizdirki, hem tecavüz ederler, hemde Imanlarini savunurlar.
Bak, su mübarek ramazdan gününde bile Nefsini meydana sunuyor

Kendisi elestirilip asagilanirken, caresiz ve acizce Dini öne sürüyor. Kendini savunmuyor (savunamazda).... hayir.... Yobazca gelmisch: Dinime hakaret ediliyor diye parliyor....

Iste al akil kapasitesini, egitim seviyesini ve fikirlerini... napcan? anca gülüp uzun ve kokulu bir ****zort**** birakcan dahada rahatlamak icin....

En azindan bir hayvan kadar olmasini basarabilirdi.... Fakat o kadarini dahi beceremiyo...

Böyle Kafirler, Yobazlar hayatlarinin sonunadek KÖR, ACIZ ve BEYISIZ varolmaya mahkum.... pek uzun yasarlar, ama insan olmasini basaramazlar...

Ama sükürler, gercek Imanli Müminlerde vardir.... azda olsa vardir ve dua eder onlar böyle acizler icin. Ben onlar kadar iyi ve sabirli degilim. Ben ancak lanetlerim böyle Din ve Vatan düsmanlarini....

Kal saglicakla/Allah`a Emanet....
Alt 24.09.2006, 09:51
Neuer Benutzer

Standard bana ne

o Yobaz herif Seks fantazileriyle Dinini savundukca bende bu forumda o dinsize haddini gösteririm....

Ben yaparum bunu bääääääääääää

O sakallarini yolmim senün Hacuuuuuuuuuuuu

hööööööööööööööööööst leeeeeeeeeeeyyyyyyyyyn
Alt 24.09.2006, 10:06
Neuer Benutzer

Standard YobazAvciya Yobazdan destek ;)

Dinine sadik bir mümin bacimiz (EVET BIR KADIN!!!!!) Imanini tüm hayvanlari dahi sasirtabilecek ve utandiracak SEKS fantazi ve SEKS tecrübe Küfürleriyle meydana sunan TopAvci Gardaschimiza yazdigi Destek:

Ruveyda30

kardesim..

hayirli aksamlar..

forumda yazilarini gördüm..

nicin bu kalitesiz insanlarla forumda tartismaya giriyorsun ki?

bende ayni durumu o forumda yasadim.. Bu insanlar icin nefes tüketmeye degmez.. Bunlarin kalpleri ve gözleri mühürlenmis..Amaclari sadece bizim güzel dinimiz ile dalga gecmek...

Giz, mümin Gari.... Sen söylem bari hangi dinmis bu sizin tapdiginiz "Seks der Abartigkeiten Dini"???

und du bist sozial pädagogin??? muahahaaaaaaa

Kadinligindan utanmiyorsan, zan ettigin insanligindan utan!!!

Bist du die Sorte Frau, die die Frauen, die in ihrer Partnerschaft vergewaltigt und erniedrigt werden an Avci weiterleitet, damit sie Profis werden?

tüh senin yüzüne Soyha Gari!!!
Alt 24.09.2006, 12:01
Benutzerbild von cemyilmazderii
cemyilmazderii cemyilmazderii ist offline
Neuer Benutzer

Standard Forumu dinsizler sarmis :-(

Midem bulandi yazilardan.
Alt 24.09.2006, 12:02
Benutzerbild von cemyilmazderii
cemyilmazderii cemyilmazderii ist offline
Neuer Benutzer

Standard HoSGELDIN MÜBREK RAMAZAN.

ORUÇLUNUN SEVİNCİ

Ramazan ayı seçilmiş büyük bir aydır. Kur"ân-ı kerîm bu ayda indirildi. En faziletli oruç, bu ayda tutulan oruçtur. Hadîs-i şeriflerde buyuruldu ki:

(Hak teâlâ ayları Ramazanla, kitapları Kur"ân-ı kerîmle süslemiştir.)

Yine Hadis-i şerifde buyuruldu ki, (Ramazân ayında, ayağı çıplak olan bir kimseye bir ayakkabı alana, ALLAHü teâlâ kıyamet günü nurdan bir binek verir ve bunun sırtına binerek sıratı geçer.)

(Her kim, Ramazan ayında her gün ve her gece onar defa istiğfar ederse, Hak teâlâ, ona Cebrail, Mikail, İsrafil, Azrail ve Arşı taşıyan meleklere verdiği sevabı verir ve günahlarını mahveder.)

(Ramazan ayının gündüz ve gecesinde Kur"ân-ı kerîmden bir âyet okuyana, her harfi için bir şehid sevabı verilir.)

Bedevinin birisi Peygamber aleyhisselâmın bu sözünü duyunca ağladı. Peygamber efendimiz (Niçin ağlıyorsunuz?) buyurdu. Bedevi, (Ben okuma bilmem, bu sevaplardan mah*rum kaldım) dedi. Peygamberimiz buyurdu ki:

(KulhüvALLAHü"yü okumaktan da mı âcizsin? Bir kul, Ramazan ayında bir defa KulhüvALLAHü"yü okursa, ALLAHü teâlâ ona Cennette elli altı şehir bina eder. Her şehirde o kadar köşk bulunur. Her odada divan, her divanda da huri bulunur. ALLAHü teâlâ, elli altı bin sevap yazar ve o kadar günahını siler ve derecesini o kadar yükseltir.)

Bedevi bu müjdeyi duyunca çok sevindi. (Bana bu mükâ*fatı müjdelediğin gibi, ALLAHü teâlâ da sana ikram ve ihsan eylesin.) dedi.

Hadis-i şerifte buyuruldu ki:

(Oruç tutanın iki sevinci vardır. Biri iftar vaktinde, diğeri ALLAHü teâlâyı gördüğü zamandır.)

İftar vaktindeki sevinci, o gün de oruç tutabildiği içindir. Fakat bu sevinci yemek için bile olsa, yine iyidir. Çünkü ibâdet niyyetiyle yenen yemeğe de sevap vardır. Uykunun ibâdet olması gibidir. Herkesin uykusu ibâdet değildir. Hadis-i şerifte (Alimlerin uykusu ibâdettir.) diye buyurulmuştur. Alim, yarın faideli işler yapmak niyyetiyle istirahat etmeyi düşündüğü için uykusu ibâdet oluyor. Yemek yerken de yapacağı faideli işlere ALLAHü teâlânın kuvvet vermesi için niyyet ederse, yediği yemek*ler ibâdet olur. Bu bakımdan oruçlunun iftar vakti sevinmesi uygundur. Oruçlu o gün orucunu tutabildiği için sevindiği gibi, iftar vakti rahmet geldiği için de sevinir. Hadis-i şerifte buyu*ruldu ki:

(Ramazan ayı gelince Cennet kapıları açılır, Cehennem kapı*ları kapanır, şeytanlar bağlanır.)

(Ramazana çok hürmet etmelidir. Onun rahmeti mü"minleri sevindiricidir. O öyle bir aydır ki, ilk günleri rahmet, ortası mağfi*ret ve sonu Cehennem ateşinden kurtulmaktır.)

(Ramazan ayının her gece ve gündüzünde, ALLAHü teâlâ, bin*lerce günahkârı Cehennemden azat eder.)

(Eğer kullar, Ramazan-ı şerif ayındaki fazilet ve ihsanları bilselerdi, bütün senenin Ramazan olmasını isterlerdi. Çünkü bunda çok sevap vardır.)

(Ramazan ayının gelmesine sevineni, ALLAHü teâlâ, kıyamet gününün korkusundan muhafaza eder.)

(Ramazan-ı şerife hürmet eden, ALLAHü teâlâya hürmet eder.)

Ramazan-ı şerife hürmet etmek nasıl olur? Kısaca ALLAHü teâlânın emirlerini yerine getirmeli, yasaklarından kaçmalıdır. Oruç tutup da gıybet eden, yalan söyleyen, onun bunun kalbini kıran, haramlardan kaçmayan kimse Ramazan ayına hürmet etmiş olmaz. Hadis-i şeriflerde buyurüldu ki:

(Ramazan ayında günah işlemeyi terk eden kimsenin ALLAHü teâlâ on bir aylık günahlarını mağfiret eder.)

(Ramazan ayında günah işleyen, iki azaba müstehak olur. Ramazan ayında iyilik yapan da iki sevaba kavuşur.)

(Ramazan ayında miskinlere sadaka veren, üzerinde güneşin doğduğu her şeye sadaka vermiş sayılır. Ramazan ayında bir rek"at namaz kılan, Ramazanın haricinde iki bin rek"at namaz kılmış, Ramazan ayında bir tesbih söyleyen, Ramazan ayının haricinde yüz bin tesbih söylemiş gibidir. Ramazanda bir mü"mini giydireni ALLAHü teâlâ kıyamette bütün insanların yanında yedi yüz bin elbise giydirir. Ramazan ayında aç bir kimseyi doyuran veya bir oruçluya iftar verene, Ramazan haricinde dünya dolusu altın sadaka vermiş sevabı verilir.)

(Oruçlu bir kimseye Ramazanda, iftar vakti su içiren, anasın*dan doğmuş gibi günahlardan temizlenir.)

Eshâb-i kiram, bunun üzerine, dediler ki: (Suyun bu kadar kıymetli olması seferde iken mi, yoksa suyun kıymetli olduğu bir yerde midir?) Peygamber aleyhisselâm cevabında buyurdu ki:

(İsterse nehir kenarında versin aynıdır.)

(Elbette ALLAHü teâlâ, oruç tutana, orucunu açacağı sırada pek çok rahmet gönderir.)

Böyle pek çok rahmete sevinmek elbette güzeldir. İftar vakti sevinmek için daha pek çok sebepler vardır. Hadis-i şerifte bildirilen sevincin hikmeti çoktur. Başka bir hadis-i şerifte buyu-ruldu ki:

(Oruç tutanın ağzının kokusu, ALLAHü teâlânın katında misk kokusundan daha iyidir.)

Oruçlu, (Eğer orucum kabul olduysa yarın âhırette ALLAHü teâlâyı görürüm) diye sevinir. (Oruç Cehennemden kalkandır.) Hadis-i şerifini düşünerek sevinir. Nasıl kalkan, kılıcın kesme*sine mâni ise, oruç da Cehennem ateşinin kıvılcımlarının gelme*sine mânidir. Kıyamet günü Cehennem ateşi, Arasata doğru hamle edince, oruç tutanlar onun hamlesine karşı çıkarlar. Cehennem ateşi kırk senelik yoldan oruçlunun kokusunu tanır ve geri çekilir. Bildirildi ki:

Bir kimseyi Cehenneme atarlar. Fakat Cehennem ateşi onu yakamaz. Cehennem ateşi sönmeğe başlar. Cehennemde vazi*feli meleklerin en büyüğü Malik aleyhisselâm Cehenneme sorar ki:

— Bu kimseyi niçin yakmıyorsun?

— Bu kimseden oruç kokusu geliyor.

— Demek ki bu kimse oruç tutmuştur.

— Evet... Onun için yakamıyorum.
Alt 24.09.2006, 12:52
unknown

Standard AMI GÖTÜ KANLI KADIN

ami götü kanli kadin
bir insanin haddi ilim le bildirilir.
senin yaptigin gibi degil.sen insan dinine
anasina babasina ve hatta kuranin ayetlerine sicarak benim haddimi bildirdigini mi zannediyorsun.
ama kendi rezil oldugunu farkinda degilsin sen.
siz ancak bura kendinizi översiniz ve kendinize iyi dersiniz.disardan gelen insanlarin yazdigini gördü. gb m deki kopyaladin kiside ne diyor bak.sizin icin kalitesiz insan.
biride dinsizler sarmis diyor.biride haksizlik yapiyorsunuz diyor-
neden sizi öven kimse yok )

ben sizin yaptiginiz yapmiyorum.sizde benim yaptiklarimi yapamiyorsunuz.

siz tüketisiniz bende üreticiyim.sizin hayatiniz tuvalet ve mutfakta gecerken benim vaktim kitap okumakla geciyor.

ben foruma iyi yazilar koya biliyorum siz ne koya biliyorsunuz.hic birsey koyamiyorsunuz.
sizin koydugunuz seyler hep bos laf ve laf kalabaligin dan ibarettir.
kendinizi övmektir.
ve siz burada vaktinizi bosa tüketiyorsunuz

1.ilgini üstümden eksik etmiyorsun günde 10 defa gb me bakiyorsun.
2.Alem görüyor kimin kalitesiz insan oldugunu.
3.dünkü yazmis oldugun annem hakkindaki yazi icin .senin 3 yerin ayni anda tikaniyor. kendi bir durumnu düsün oruspu.aile tecrübesi degil senin yatak ve ayni rolleri paylastigin insanlarin tecrübesi.bu demek oluyorki dolly buster ile senin sex fantazilerin.
4.bir oruspu ve biri esi ile zwinger klube giden bir kadin.insanlari insan diye kabul eder ve kimseye zarar vermez o insandir ve namusludur. diyen sendin ami götü kanli kadin.sen bir oruspu bile olamiyorsun.oruspunun yaptigini yapamiyorsun.
5.ami götü kanli kadin benim karsima cikipta ayni hakaretlei yapa bilecekmisin ve digerleri de ?
6.insan oldugunu zanneden daldan inme ve kendisini insanlarin efendisi diye gören
hiyar.insan koruma derneginin baskani.bakiyorum yavs yavs insancil olmaya calisiyorsun.bazen ic güdülerine yenik düsüyorsun.yine daldan inme
halini aliyorsun.

devam yazin hakkimda.gülmekten catliyorum ben yazdiklarini okudukca
sizde göt oluyorsunuz.

Horoz misali

ben gelirim sikerim ve giderim ,
polemigede girmem

yazilarinizin devamini bekliyorum kalitesiz insanlar
Alt 24.09.2006, 16:55
unknown

Standard YUHH SANA! NE BICIM INSAN SEN!

TERBIYE VE MEDENIYETIN NE OLDUGUNU HICMI ÖGRENMEDIN SEN?! BIRDE SENIN GIBILIERI KENDILERINI ALLAHIN YOLLUNA GITDIGINI SANIYORLAR! YUH! BURDA HER KÜFÜR EDENE GECERLIDIR SÖZLERIM!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche