Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 16.11.2010, 15:01
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard güzin ablaya mektup

sevgili güzin abla,

ben 24 yasinda 7 yildir evli ve cocuksuz bir ev hanimiyim...kocamla seks hayatimi renklendirmek icin fikir arayisina girdik...kocam bana sari peruk taktirip seks öncesi para pazarligi yapiyor...seks iyi olursa biraz da bahsis birakiyor...
simdi tutturdu artik sari peruk yetmiyo..evin ortasina bi direk takip doll-dance yaptirmak istiyor...ona da eyvallah dedim ve aylarca süren calismadan sonra direklerin kralicesi oldum ve adimi doll queen kahina koydum...
benim alcak kocam megerse webcamden tüm internet alemine tüm seks hayatimizi para karschiligi dagitiyormusch...artik markete gidince kasada calisan dindar cocuk bile *kahina abla bu gece show kacta baslio?* diye soruyor ve ayip oluyor utaniyorum..herkezin bi namusu ve serefi ver dimi ablacim?
...biraz arastirdim..mac oldugun icin sali carsamba persembe günleri uygun degilmisch..ben showu pazartesi ve cuma günleri yapsam sence uygunmudur abla??

saygilarla

melahat gergin
Alt 17.11.2010, 09:48
Benutzerbild von GueziinAbla
GueziinAbla GueziinAbla ist offline
Neuer Benutzer

Cool

Zitat:
Zitat von tekzenci Beitrag anzeigen
sevgili güzin abla,

ben 24 yasinda 7 yildir evli ve cocuksuz bir ev hanimiyim...kocamla seks hayatimi renklendirmek icin fikir arayisina girdik...kocam bana sari peruk taktirip seks öncesi para pazarligi yapiyor...seks iyi olursa biraz da bahsis birakiyor...
simdi tutturdu artik sari peruk yetmiyo..evin ortasina bi direk takip doll-dance yaptirmak istiyor...ona da eyvallah dedim ve aylarca süren calismadan sonra direklerin kralicesi oldum ve adimi doll queen kahina koydum...
benim alcak kocam megerse webcamden tüm internet alemine tüm seks hayatimizi para karschiligi dagitiyormusch...artik markete gidince kasada calisan dindar cocuk bile *kahina abla bu gece show kacta baslio?* diye soruyor ve ayip oluyor utaniyorum..herkezin bi namusu ve serefi ver dimi ablacim?
...biraz arastirdim..mac oldugun icin sali carsamba persembe günleri uygun degilmisch..ben showu pazartesi ve cuma günleri yapsam sence uygunmudur abla??
saygilarla
melahat gergin
Gergin evladim Melahat,

demek seni 17 yasinda basgöz etmisler kizim. Okudugum kadariyla da, pek bir asifteymissin ve ailenin bir bildigi varmis demek ki, yoksa sen ve kocan daha mastürbasyonun ne oldugunu tam cözemeden neden evlendirilesiniz? Sizin ne mal oldugnuzu büyükleriniz pek tez anlamis.

Ama onlarin da günahini fazla almayayim, lakin: hic, eksik ve/veya yanlis cinsel bilgilendirmenin disinda, pop müzigi, televizyon ve dizi terbiyesiyle yetisen simdiki genclerin kisiligi tam oturtulamiyor bir türlü. Öyle olunca da, gencler „sari peruga 100.-€ yazarim askim“ veya „3lü de bereket vardir“ gibi abuk fantezilerle, iyice birbirlerine oturttuyorlar.

Evet “Doll Queen Kahina“ kizim, o sürttügün direkler gerine monte edilmeden, tez vakit Anadolumuzun göbek dansini ögrensen iyi olur! Kendine „Pakize Porsiyon“, „Kinali Kübra“ veya „Gancik Gamze“ gibi bir fingirdek sanatci ismi alip, rakkas, mezdeke ve oryantal takil evladim.

Sonra da, internetten tüm dünyaya acilmisken ve müsteri cevreniz de dindar cocuklara kadar ulasacak kaliteye ermisken, Kocan olacak o dümbüge (af buyurunuz) söyle, senin shovlarini: Alman & Türkiye Ligleri, Sampiyonlar kupasi, ve hatta amatör kümelerinin devre aralarina eklesin. Böylece garantili bir sekilde hem seref ve namustan uzak hem de iyi bir is sahibi ve devamli bir gelir elde etmis olacaksiniz.

Bol kazancli günleri sizin olsun emi Win-Win jenerasyonum benim.
G.A.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche