Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 12.05.2018, 14:10
NoyaninAyini

Standard

tüm müdahalelere ragmen toninin götü kurtarilamadi hahahaha bütün götcüler toninin straßesinde toplandi
Alt 13.05.2018, 01:50
Sunguroglu

Standard

Forumun Adaletsiz, iftiraci köpegi baska bir forum'a adam yollamis ordan nickimi tanidi herhalde, benimle uzlasmak istermis, forumunu hacken yaparsam zaten basarili olamazmisim... iste arkadaslar bunun gercek yüzünü bir kez daha görün, burda meydan okuyormus gibi gösteriyor, özelden birilerini araci kiliyor...ben namussuzlarla anlasmam. Sen ki Toni burada bütün forumdakilere ne demistin? '' hangi kadinla beraber olursaniz olun veya evlenin onu ben kullanmisimdir. siz ancak artigimla beraber olursunuz ''. bana zaten bunu diyemezsin zira ben buraya kadinlar icin gelmedim ama bütün foruma dedin...imdi, size soruyorum; tanidigi, tanimadigi insanlara böyle namus meselesinde agir laf etmek namussuzluk degil midir?
Caka bey senin gibi namussuzlara ancak yol gösterir. sitenede yakinda yolun sonunu gösterir.
bir daha bana arabulucuk yapacak kisiler yollama, elimdeki ates'le forumunu, siteni, chatini kül edecegim...Sen burada namussuzlugu yayiyorsun, bunun önü kesilmeli...
Alt 13.05.2018, 05:48
Benutzerbild von myBetterMoments
myBetterMoments myBetterMoments ist offline
Neuer Benutzer

Standard

MÜSLÜMAN LARIN dünyasi ...

bald werden wir Deutschland erobern insallah
mit deutschen waffen insallah ...
falls das nichts bringt ...die USa sind stets an unserer seite insalallah

masallah ..wir haben genug waffen/kinder/jihad/Frauen so wie wie wir das Acker benutzen
würden ..."einsamen" ...masallah .....

und das 5x Tag
Alt 13.05.2018, 10:45
NoyaninAyini

Standard

Toni size yanlis söylüyor, büyük toni derken hep büyük, bir karpuz misali koca götlü toni demek istedi ama siz anlamadiniz. taa ki götcüler toninin mahallesinde toplandi o zaman anladiniz. hahahaha
Alt 13.05.2018, 12:28
NoyaninAyini

Standard

Bu Toninin gercek adini ve yasini bilen var mi? ortagi falan var mi? bilen varsa cok makbule gecer...
Alt 13.05.2018, 12:55
Benutzerbild von aysan_
aysan_ aysan_ ist offline
Neuer Benutzer

Standard

benim adimi burda yazanin cezasini vericem, avukatlik olcaksiniz, dava acicam, kanun yollundan sizi süründürcem, sizin cezanizi toni burda veriyor zaten, ama gercek hayatinizin cezasini ben vercem, benim burda adimi, adresimi yazanin bütün sucunu avukatima anlatcam, beni tehdit ettiklirinizi anlatacam, davas acacam basiniza, hakkimda orosbu oldugumu anlatan kisilerin hepsinin cezasini kesicem, akillanmadiniz halen, toni size anlatmaya caisiyor, halen burda kiviriyorsunuz, burda dansöz gibi oldunuz, ama ben sizi gercek hayatinizda tango oynatircam, yerden yere vurcam sizi, serefsizler, ben toniyle her hafta göt sikisini yaptiysam, sizi hic ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez, sizi sümülü mendil gibi atti, ama beni seviyor toni, bana cocuk yapcagini anlatti, prensesler gibi yasatircagini anlatti, ben kadin rolünü oynamayi iyi biliyorum, sizin gibi sünhepe gibi bir kullanilmis ve burda aglama ve tonin pesinden kosma durumunda deyilim, ben göötümün nasil kullandigimi iyi biliyorum, siz oysa sex nasil yapilir bile bilmiyorsunuz, lara ve tülay hic birsey bilmiyorsunuz, toni bana anlatti, el tutmakla erkek tavlanilmaz, yarim yamalak sex kacamaklarla zengin koca cepe konulmaz, zengin erkekler sex ister, sizin gibi sokak karilarini ne yapsinlar, ben varken, profesionel göt sikisini her hafta yapan kisi, anca zengin bir erkegin ilgisini ceker, asmende benim söylediklerimi iyi dinledi, ve sade benim dediklerimi yapiyor, onuda ben zengin edicem, siz oysa halen zengin kocanin hayalini görün, tülay ve lara, size cok aciyorum, ama siz sectiginiz yolun sonu ya büyük tonin sözünden gitmek ve onun istedigini yapmak, yada zavalli chp karilari gibi kullanilmak, ama ben oysa göt sikisini iyi kullandigimi bildigim icin, isimi iyi bir kadin olarak yaptigim icin, büyük toniye kendimi kabullendirmeyi gayet iyi biliyorum

iyi dinleyin, ve hayal dünyanizdan cikin, burdan size erkek yok, tülay ve lara sizin icin burda erkek yok, onlarin hepsi benim, sizi büyük siyah delik gibi yutarim
Alt 13.05.2018, 12:59
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Zitat von GercekAcidir Beitrag anzeigen
meine liebe gülden,
du bist auf dem holzweg.

ich bin keine frau sondern der kerl dessen hotelaufenthalt du, mit der hingabe deines körpers, versüßt hast. anstatt hier anderen frauen zu unterstellen sie wären nutten solltest du dir an die eigene nase fassen. du hast einen dir unbekannten mann in seinem hotel besucht und dich ihm hingegeben. nun denkst du jede andere frau würde genauso handeln wie du.

ich weiss nicht von welcher frau ihr andauern hier schreibt und ihre privaten daten veröffentlicht. nun gibst du auch noch zu ihr hättet sie in ihrer wohnung besucht und lauert ihr auf der arbeit auf. ihr scheint nicht ganz alle tassen im schrank zu haben.

tja das passiert halt wenn man ne billige schlampe ist und denkt man könnte männer mit beischlaf ausnehmen. du bist auf granit gestossen und hast dich bis auf die knochen blamiert.

Toni's strafe hat euch getroffen. gerne kannst du die verbleibenden 20 jahre dem großen Toni hinterherjagen, aber er wird dich trotzdem nicht nehmen.

Kendine acil yeni problemler bulmalisin,

sen neden bu kadar insanlarin bel altiyla ilgileniyorsun???
ya'da ya$larina takintilisin?kabul edelim hepisi ya$li? du et, sende onlarin ya$ina gelebilesin...

Büyük ALLAH...Kula kuluk edersen, böyle olur, adamlar bugün evine ,yarin yatak odana girer..

Burada hic bir ki$i hakkinda bir tane dogru bilgiye sahip deyilsin, yazdigin her $ey iftira yalan, chat odasinda ondan bundan , forumda yine ondan bundan okudugun....fake nicklerin arkasina saklanarak böyle yazmaya devam edersen , sadece kendine deyil ( Büyük tonine de ) cok büyük zarar vereceksin....burada insanlara attigin iftiralarin , söyledigin yalanlarin, dogru olmadigini ,sen cok iyi biliyorsun, sirf egonu tatmin etmek icin yapiyorsun bunulari...

evligiligin sirasinda e$inden cok $iddet gördügünü ögrendim....Sanirim kafadan darbe aldin...sanirim o esnada kafa kirildi...

sana nispet icin yazmiyorum bunu....git tedavi ol... o pis takintilarindan ve asalik kompleksinden kurtul....tam bir piskopatsin sen , yazik sana, gercekten yazik...

Geändert von Lara__ (13.05.2018 um 13:28 Uhr).
Alt 13.05.2018, 13:21
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von aysan_ Beitrag anzeigen
benim adimi burda yazanin cezasini vericem, avukatlik olcaksiniz, dava acicam, kanun yollundan sizi süründürcem, sizin cezanizi toni burda veriyor zaten, ama gercek hayatinizin cezasini ben vercem, benim burda adimi, adresimi yazanin bütün sucunu avukatima anlatcam, beni tehdit ettiklirinizi anlatacam, davas acacam basiniza, hakkimda orosbu oldugumu anlatan kisilerin hepsinin cezasini kesicem, akillanmadiniz halen, toni size anlatmaya caisiyor, halen burda kiviriyorsunuz, burda dansöz gibi oldunuz, ama ben sizi gercek hayatinizda tango oynatircam, yerden yere vurcam sizi, serefsizler, ben toniyle her hafta göt sikisini yaptiysam, sizi hic ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez, sizi sümülü mendil gibi atti, ama beni seviyor toni, bana cocuk yapcagini anlatti, prensesler gibi yasatircagini anlatti, ben kadin rolünü oynamayi iyi biliyorum, sizin gibi sünhepe gibi bir kullanilmis ve burda aglama ve tonin pesinden kosma durumunda deyilim, ben göötümün nasil kullandigimi iyi biliyorum, siz oysa sex nasil yapilir bile bilmiyorsunuz, lara ve tülay hic birsey bilmiyorsunuz, toni bana anlatti, el tutmakla erkek tavlanilmaz, yarim yamalak sex kacamaklarla zengin koca cepe konulmaz, zengin erkekler sex ister, sizin gibi sokak karilarini ne yapsinlar, ben varken, profesionel göt sikisini her hafta yapan kisi, anca zengin bir erkegin ilgisini ceker, asmende benim söylediklerimi iyi dinledi, ve sade benim dediklerimi yapiyor, onuda ben zengin edicem, siz oysa halen zengin kocanin hayalini görün, tülay ve lara, size cok aciyorum, ama siz sectiginiz yolun sonu ya büyük tonin sözünden gitmek ve onun istedigini yapmak, yada zavalli chp karilari gibi kullanilmak, ama ben oysa göt sikisini iyi kullandigimi bildigim icin, isimi iyi bir kadin olarak yaptigim icin, büyük toniye kendimi kabullendirmeyi gayet iyi biliyorum

iyi dinleyin, ve hayal dünyanizdan cikin, burdan size erkek yok, tülay ve lara sizin icin burda erkek yok, onlarin hepsi benim, sizi büyük siyah delik gibi yutarim

seni tac defa uyardim ben ?burada ???? yapma , bu adamlar bunu senin yanina birakmaz dedim mi , demedim mi???? neyine güveniyorsunß kendini koruyabilecek konumda deyilsin dedim mi demedim mi???? kimseyi kücümseme, kimseyi unterschätzen yapma , altindan kalkamazsin dedim mi? demedim mi?....

ne sandin ? sen fake nicklerin arkasina gizlenerek , kendini büyük toni göstererek ,atmadigin iftira, yapmadigin pislik kalmadi, yanlarindamidin ??? gözünle gördünmü? egon tatmin oldumu ?.... yasadiklarina deydimi peki ???? büyük toni sizi öyle mikti , böyle mikti....herkesi kendin gibi gerizekalimi saniyorsun ???insanlarin ölümüs akrabalrinin resimlerine kadari burada yükledin, yüklediniz....nicin? annani mi mikti bu insanlar senin? sen her pisligi yapicaksin, insanlarin evlerini, is yerini arayacaksin, ölülerinin ,dirilerinin resmini burada yükleyeceksin, adreslerini telefon numaralarini dagiticaksin....onlarda susup izleyecek mi sandin ? sen bunu 1 defa yapmadin, sen bunu saat ba$i yeni nick acarak aylarca yaptin burada....

o kadar görgüsüz ve kültürsüzsinki....insanlari cekingenligini korkaklik, kibarligini aptalik sanicak kadar....ismini ,resimlerini acikladiginiz insanlar aylardir buraya girmemesine rahmen , durmadin sen....

ba$in büyük belada...bencede ba$inin caresine bak...bu ki$iler bunu senin yanina birakmaz...aradan 10 yilda gecse , birakmazlar...git , g. ötünün üzerine otur, cocugunla ilgilen...

utanmadan birde avukata vericem diyor...ne avukatina ? fake niklerle adamlarin özel bilgilerini dagitim mi diyicen,arsiz.forumda kac tane üye yazdiysa canindan bezdirdin milleti,nasil bir lanetsen artik....hepisi senin hakkinda aussage yapmaya hazir....9 tane gegenanzeige birden yersin....

Geändert von Lara__ (13.05.2018 um 13:33 Uhr).
Alt 13.05.2018, 14:14
NoyaninAyini

Standard

Zitat:
Zitat von aysan_ Beitrag anzeigen

toniyi ziyarete gelen, mahalleyi abluka altina alan götcülere kapiyi acan siska kiz senmisin? toniye de ki köyün agalari toninin g.tü icin köyü satmaya hazir, toni seni kadinlarla degil erkeklerle aldatiyor hahahahaha durum o kadar vahim ki bu köy agalari senin gibi kadinligini bilen + erkege her istedigini verebilen kadina bakmayiz illa toni illa toni diyorlar
Alt 13.05.2018, 14:17
NoyaninAyini

Standard

büğünden itibaren forumun adini degüstürdüm. '' bel alti malikanesi '' olmasi lazim. konustuklarimiz ortada, gemi su aldi, titanicten beter batacak.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche