Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 05.08.2014, 21:09
Ask_Sehidi

Standard

Manbee, senin burda arkadasin yok, aslanim aglama! Bu bir!
Ikincisi sana ben dogru adres verdim, maksat bulusma degil miydi! Sana hatta dedim ki, iki dak. önce bana haber ver ben gelirim! Netice'de Turan Günes Bulvari'nda ve Panora arasinda geciyordu benim Türkiye'de ki günlerim. Özledim ya, gene gitmek istiyorum. neyse dur
Haber verdin mi? Vemediysen, niye vermedin? Icinden bir pustluk mu gecti? Ancak bu olabilir!
Bak ben istesem örnegin sen sana Königsalle'yi dar ederim, ama yapsam bunu kendim yaparim, daha zevkli olur :-D
Ama su da var, sana Vaybee'nin disinda bir deger veremiyorum su an.. Gayret o da olsun
Bi de su dar var, seninle kedinin fareyle oynadigi gibi oynuyorum, gerek var mi diye kendime o Sinnfrage'yi yani o temel soruyu soruyorum, su an gerek yok diyorum..

Anladin mi manbee, yoksa senin Düssel'de kurbalarla beraber suya atarim! Birak seni, yörende bile benimle ugrasacak bir yigit yoktur alimallah Yemen sehidinin pehlivan olan bir oglunun torunuyum. muhtac oldugum kudret asil kanimda meccuttur ;-)

Geändert von Ask_Sehidi (05.08.2014 um 23:02 Uhr).
Alt 05.08.2014, 21:12
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Manbee, senin burda arkadasin yok, aslanim aglama! Bu bir!
Ikincisi sana ben dogru adres verdim, maksat bulusma degil miydi! Sana hatta dedim ki, iki dak. önce bana haber ver ben gelirim! Netice'de Turan Günes Bulvari'nda geciyordu ben Türkiye'de ki günlerim. Özledim ya, gene gitmek istiyorum. neyse dur
Haber verdin mi? Vemediysen, niye vermedin? Icinden bir pustluk mu gecti? Ancak bu olabilir!
Bak ben istesem örnegin sen sana Königsalle'yi dar ederim, ama yapsam bunu kendim yaparim, daha zevkli olur :-D
Ama su da var, sana Vaybee'nin disinda bir deger veremiyorum su an.. Gayret o da olsun
Bi de su dar var, seninle kedinin fareyle oynadigi gibi oynuyorum, gerek var mi diye kendime o Sinnfrage'yi yani o temel soruyu soruyorum, su an gerek yok diyorum..

Anladin mi manbee, yoksa senin Düssel'de kurbalarla beraber suya atarim! Birak seni, yörende bile benimle ugrasacak bir yigit yoktur alimallah
burada tüm üyeler sahit oldu senin kendine küfür etmeni.

bak cahil erdal bir daha kendine küfür ettirecegim.

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Artik Türk Silahli Kuvvetlerinin harekete gecme zamani geldi!

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
darbe gerekiyorsa darbe yapilsin.

bu yazilari yazan darbeci zihniyetinde olan üyeye hangi sekilde küfür edeceksin????? bize bu konuda aciklik getir
Alt 05.08.2014, 21:26
Ask_Sehidi

Standard

Kimse kendine küfür etmez manbee! O degil de ben aslinda sunu görüyorum. Senin medeni takinman sanki agustos günesinde eriyen kar gibi eriyip gidiyor ve asil fitratina göre davranma egilimleri görüyorum. Sözlü hakaret, iftira, takkiye.. Niye böyle oldu?
Alt 05.08.2014, 21:44
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Kimse kendine küfür etmez manbee! O degil de ben aslinda sunu görüyorum. Senin medeni takinman sanki agustos günesinde eriyen kar gibi eriyip gidiyor ve asil fitratina göre davranma egilimleri görüyorum. Sözlü hakaret, iftira, takkiye.. Niye böyle oldu?
erdal darbeci degilim ve darbecilik yapmadim dedin.
ben sana ispatlariyla darbecilik yaptigini gösterdim.

kürtlere küfür etmedim dedin
ben sana kürtlere küfürlerini ispat ettim

filistinlilere küfür etmedim dedin
ve ben yine küfür ettigini ispat ettim

fetullah gülen muhteremdir ve saygin hocadir dedin
ve ben gülene fettos ve fettosculari sey yapmak gerekir dediklerini ispat ettim.

verdigim adreste benim ofis var dedin ve adres yanlissa orospucocuguyum dedin.
ve ben o adrese gidip adresin yanlis oldugunu ispat ettim.

ben daha sana ne yapayim??? bir kiliktan baska kiliga girmeye calisiyorsun ama ben sürekli seni desifre ediyorum.
Alt 05.08.2014, 22:01
Ask_Sehidi

Standard

hic bir sey de ispatlayamiyorsun sadece kendi cahilligini ispatliyorsun.

18 milyon oy pusulasi fazladan basildi! Sence bu hayira alamet mi? Sen buna bir cevap ver!
Alt 05.08.2014, 23:59
Ask_Sehidi

Standard

Eben habe ich mir die unnützen und voller Lügen gespiekten Texte von manbee durchgelesen. Man, man, man! Wie kann man so viel scheisse am Stück fabrizieren?
Als azzi toni hat er eine bessere Performance abgeliefert. Im Rahmen natürlich

Ich in jetzt raus.. Dir auch eine gute Nacht manbee!
Alt 06.08.2014, 09:45
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
hic bir sey de ispatlayamiyorsun sadece kendi cahilligini ispatliyorsun.

18 milyon oy pusulasi fazladan basildi! Sence bu hayira alamet mi? Sen buna bir cevap ver!
sanirim ysk'nin kanunlara göre her zaman fazla oy bastigini bilmiyorsun.

ecevit secildiginde 20 milyon fazla oy basilmisti. o zamanlari sesi cikmayanlar niye simdi agliyor acaba?

erdal sen darbeci degilim dedin, bende darbeci oldugunu alinti yaparak ispat ettim.

kürtlere küfür etmedin dedin, ve yine alinti yaparak bunu ispatladim.

filistin, gülene yaptigin küfürleride burada herkese gösterdim, bunlardada daha önce küfür ettigini inkar etmistin.

adres olayinda acikca kendine orospucocugu dedin ve buna herkes sahit oldu.

bu kadar inkar ve yalandan sonra hangi yüzle yazdigini merak ediyorum

hadi bu konulari yine inkar et ve ben yine seni burada rezil edeyim
Alt 06.08.2014, 15:53
Ask_Sehidi

Standard

Rahmetli Bülent Ecevit'i karistirma, o bildigim en dürüst insanlardan birisiydi. Bülent Arinc'a benzemez. Kültür ve ahlak farki dünyalar kadar

Bak manbee etmedigim küfürleri etmis gibi göstermen aslinda senin ne kadar hilebaz birisi oldugunu gösteriyor.
Ben bütün insanlari severim diyorum, sevmediklerim insanliktan cikmis olanlardir..
Fethullah Gülen efendiye gelince o zalimlerle is birligi yaptigi sürede en siddetli sekilde karsisina ciktim ama su durum farkli.
Fethullah Gülen cemaat dedigimiz onu mensup oldugu grup su Gazze'de ki Filistinliler kadar aci cekiyorlar ve zülüme mahruz kaldilar..
Ben her zaman adalet, hak ve esitlik arayan insanlarin yanindayim. Beni ben yapan sarsilmaz degerlerimin ve prensiplerimin en temel diregidir bunlar..

Ölüme bir sevdali gibi sarililim ama bas egmem zülümün önünde.. Yoksa, yarin öteler de Imam Hüseyin'nin, Imam Ali'nin ve zülme bas kaldirmis, canini vermis ama serefini vermemis Ehl-i Beyt karsisina nasil cikarim ben? Onlarin nasil gözlerinin icine bakabilirim?

Aradaki ince farki görüyor musun?

Geändert von Ask_Sehidi (06.08.2014 um 16:08 Uhr).
Alt 06.08.2014, 21:38
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Rahmetli Bülent Ecevit'i karistirma, o bildigim en dürüst insanlardan birisiydi. Bülent Arinc'a benzemez. Kültür ve ahlak farki dünyalar kadar

Bak manbee etmedigim küfürleri etmis gibi göstermen aslinda senin ne kadar hilebaz birisi oldugunu gösteriyor.
Ben bütün insanlari severim diyorum, sevmediklerim insanliktan cikmis olanlardir..
Fethullah Gülen efendiye gelince o zalimlerle is birligi yaptigi sürede en siddetli sekilde karsisina ciktim ama su durum farkli.
Fethullah Gülen cemaat dedigimiz onu mensup oldugu grup su Gazze'de ki Filistinliler kadar aci cekiyorlar ve zülüme mahruz kaldilar..
Ben her zaman adalet, hak ve esitlik arayan insanlarin yanindayim. Beni ben yapan sarsilmaz degerlerimin ve prensiplerimin en temel diregidir bunlar..

Ölüme bir sevdali gibi sarililim ama bas egmem zülümün önünde.. Yoksa, yarin öteler de Imam Hüseyin'nin, Imam Ali'nin ve zülme bas kaldirmis, canini vermis ama serefini vermemis Ehl-i Beyt karsisina nasil cikarim ben? Onlarin nasil gözlerinin icine bakabilirim?

Aradaki ince farki görüyor musun?
erdal iki konuya deginmissin.

1. o küfürleri yapmadigini iddia ediyorsun.

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Filistini burdan bir daha sikiyim! Analarini avratlarini sikiyim! Müstehakk onlar icin, daha beter olsunlar okay mi?
bak burada acikca diyorum filistinlilere bu sözleri söyleyene aynisini iade ediyorum.

bu ne anlama geliyor biliyormusun. bu sözleri yazanin anasina avradina gidiyor bu küfür.

simdi hala inkar edip bunu yutarsan sana helal ama birazcik omurgan varsa bunlari yutamazsin.

bu küfürleri sen yazmadigina göre umarim gocunmazsin

2. oy pusulalari diye agliyorsun. ecevit secildiginde 20 milyon fazladan pusula basildiginda kuzu gibisin simdi ama kafamizi ütülüyorsun. bak ysk'nin aciklamasi ->

Yurt içi Sandık : 165.106x420 = 69.344.520

%2 yedek (4.003 Paket) : 4.003x420 = 1.681.260

Gümrük (Standart) : 1.500.000

Yurt dışı : 4.106x720 = 2.956.320

%2 Yedek (158 Paket) : 158x720 = 113.760

Toplam : 75.595.860

Düsseldorf 156x720 112.320

Genel toplam: 75.708.180

arkadaslar kusura bakmayin ama filistinlilere bu kadar agir küfür edene bu kadar seyirci kalmamaliyiz!!!
Alt 06.08.2014, 23:17
Ask_Sehidi

Standard

Demek Filistinlilere küfür edene seyirci kalmasiniz öyle mi? Ne yaparsiniz? Gemiciklerle evlerini baslarina yikan IDF, Israel Defense Forces, yani Israel askerlerinin ucaklarina Bilal ve Ahmet Burak'ciklar kerosin mi yetistirsin acilen?
Birak bu ayaklari..

Geändert von Ask_Sehidi (07.08.2014 um 00:09 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche