Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 31.01.2018, 23:15
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Kaan__ Beitrag anzeigen
iyiki sordun da aklima gedi. Gecenden berberdeyken, senden bahsettim. O da ayni senin gibi escinsel. Fotorafini istedi gösterdim.
Ayyyyy dedi, bu en has escinsellilerden. Bu üstüme cikarsa beni ezip gider. Coooooook sismaaaaaan. Hemde cok yaslııııııııı. Dedi.
escinsel olan erkekler bile seni begenip istemiyor. Demek ömrünün sonuna kadar yalniz kalacaksin.
Olmayan aklini siktigimin käli . Sanki kafada kestirecek sac var? Götünün killarini mi kestirmeye gittin kuaföre lan? Sen alttaki killari üstekekiyle karistirmis olmayasin? Senin pezevenkligini yapan enistenin kizi kuaför de calisiyor demi lan? O fil yavrusu yegenine mi kestirdin götünün killarini? Onun icin mi kuaföre gittin? Yuhh bee

Geändert von seyrangah (01.02.2018 um 00:54 Uhr).
Alt 02.02.2018, 20:57
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Kinotheater Beitrag anzeigen
tüm ismini veya nickini paylastigin bayanlari kastediyorum bülent.

sizde internette nicklerin nasil kullanilacagin kurallari mi var??? nasil bir tuhaf ailesiniz siz???
Yusuf'cugum anlamadim, bizim dul kari Aysan'i mi diyon? Mistik'la, Hilmi'de yanindalar mi?
Alt 02.02.2018, 21:18
seyrangah

Standard

Hepiniz bir aradayken, Allah rizasi icin su Aysan'i biriniz sikin de bi rahatlasin. Dul karinin atesi amina vurmus.

Geändert von seyrangah (02.02.2018 um 21:23 Uhr).
Alt 02.02.2018, 21:28
seyrangah

Standard

Zitat:
sen sürekli sik ve sikilmekten muhabbet aciyorsun. scheint ein riesen defizit bei dir zu sein.
Aysan, senin aradigin zaten bu degil mi? Bak hosuna gidiyor ki, yüzüne akittim, ya Rabbi sükür diyon. Bosuna heveslenme, bin sikim olsa sana birini bile vermem. Anla artik cirkef kari
Alt 02.02.2018, 21:35
seyrangah

Standard

Zitat:
büllo calisan bir tane cükün olsa sükür edeceksin. 30 yildir is görmeyen cükün bu saatten sonra is göremez. demedi deme.
Aysan beni bu sekilde provoke edemezsin. O zamanlar da telefonda yapamadin simdi hele hic yapamazsin. Sen benim sikimi ancak rüyanda görürsün.
Alt 02.02.2018, 21:40
seyrangah

Standard

Zitat:
da wünscht mir jemand alpträume
Jeder Schwanz der dich zur Frau nimmt ist für dich der Himmel auf Erden
Alt 03.02.2018, 01:51
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
bu sisko bülent bozuk agzini bos birakinca böyle oluyor.

birakin bu iti, o sirf bos havlar. bu dombili yillardir havlar ama bir icraati yoktur.
Deli kari..Senin gibi bilgili birine söz anlatmak zordur bilirim- yinede ben insalik görevimi yapayim..sonrasini sana birakiyorum

Bak bundan öncede bana birsey olmaz dedin mahkemelik oldun...beni kimse bulamaz dedin adamlar evinin önüne cadir kurmu$ ruhun bile duymamis...

hakli oldugun icin azad edilmedin yanliz basina bir cocugun sorumlulugunu tasidigin icin,cehaletinin bedelini cocugunun riskindan calmaman icin - hatalarindan ders cikartirsin ümidiyle geriye adim atildi...ama görüyorumki yasadiklarindan zere kadar pay cikarmamissin-sürekli hata yapmak gibi bir lüksün yok, insan ömrü kisitli -hayatini bosa harcamis olursun. birazda etrafinda olup bitenden yasadiklarindan birseyler ögrenmeyi dene.

sen dul bir kadinsin neyine güveniyorsun? ya$li annenemi ??? arkanda seni koruyup savunabilecek saglam bir ailen bile yok,madi gücünde malum...adamin biri ciksa karsina cikip köseye sIkIstirsa napicaksin??? kendini savunabilecek gücede sahip deyilsin.
isini bitirdikten sonra ben yaptim diyecek mi saniyorsun???Ya da ben yapmadim yaptirdim mi diyecek saniyorsun???? ben yaptim kafam dumanliydi istemiyerek oldu diyecek saniyorsun ?.. ya da burasi Almanya hak var hukuk var bana birsey olmaz mi diyorsun? o zaman vaybenin eski uzerlerine bir sor bakim burada neler olmus... köln de kac tane kadin öldürülmü$ burada tanismilar...nicklerini hatirlamiyorum ama profilleri hala duruyor bakabilirsin sor chat odasindakileri tazeleri okursun..Almanyada ölüm nedeni cözülmeyen kac bin tane insan var bunu biliyormusun????

hayat senin izledigin tv dizilerinden ibaret deyil ,ama sen hala ölmedigin icin yasadigini sananlardansin...

kendini süper zeki sanip - sana insan gibi davrandiklri icin konusup tanistigin kisileri aptal yerini koyup kücümseme ...sen nasil yeni tanistigin birine karanlik gecmisini anlatmiyorsan onlarda sana anlatmaz,seninde yaptigin gibi herkes kendini cici tarafindan tanitir ...neler yapabileceklerini hayal bile edemezsin...

Geändert von Lara__ (03.02.2018 um 02:17 Uhr).
Alt 03.02.2018, 03:13
Benutzerbild von ausnahmezustand
ausnahmezustand ausnahmezustand ist offline
Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Deli kari..Senin gibi bilgili birine söz anlatmak zordur bilirim- yinede ben insalik görevimi yapayim..sonrasini sana birakiyorum

Bak bundan öncede bana birsey olmaz dedin mahkemelik oldun...beni kimse bulamaz dedin adamlar evinin önüne cadir kurmu$ ruhun bile duymamis...

hakli oldugun icin azad edilmedin yanliz basina bir cocugun sorumlulugunu tasidigin icin,cehaletinin bedelini cocugunun riskindan calmaman icin - hatalarindan ders cikartirsin ümidiyle geriye adim atildi...ama görüyorumki yasadiklarindan zere kadar pay cikarmamissin-sürekli hata yapmak gibi bir lüksün yok, insan ömrü kisitli -hayatini bosa harcamis olursun. birazda etrafinda olup bitenden yasadiklarindan birseyler ögrenmeyi dene.

sen dul bir kadinsin neyine güveniyorsun? ya$li annenemi ??? arkanda seni koruyup savunabilecek saglam bir ailen bile yok,madi gücünde malum...adamin biri ciksa karsina cikip köseye sIkIstirsa napicaksin??? kendini savunabilecek gücede sahip deyilsin.
isini bitirdikten sonra ben yaptim diyecek mi saniyorsun???Ya da ben yapmadim yaptirdim mi diyecek saniyorsun???? ben yaptim kafam dumanliydi istemiyerek oldu diyecek saniyorsun ?.. ya da burasi Almanya hak var hukuk var bana birsey olmaz mi diyorsun? o zaman vaybenin eski uzerlerine bir sor bakim burada neler olmus... köln de kac tane kadin öldürülmü$ burada tanismilar...nicklerini hatirlamiyorum ama profilleri hala duruyor bakabilirsin sor chat odasindakileri tazeleri okursun..Almanyada ölüm nedeni cözülmeyen kac bin tane insan var bunu biliyormusun????

hayat senin izledigin tv dizilerinden ibaret deyil ,ama sen hala ölmedigin icin yasadigini sananlardansin...

kendini süper zeki sanip - sana insan gibi davrandiklri icin konusup tanistigin kisileri aptal yerini koyup kücümseme ...sen nasil yeni tanistigin birine karanlik gecmisini anlatmiyorsan onlarda sana anlatmaz,seninde yaptigin gibi herkes kendini cici tarafindan tanitir ...neler yapabileceklerini hayal bile edemezsin...

schaut auf die frau ..
Alt 03.02.2018, 08:57
Kaan__

Standard

Zitat:
evet hepside yanimda. senin kafanin icindeyiz su anda ve parti yapiyoruz.
muahahaha, sorma hemde 24h, haftada 7 gün. Bizi hayatinda göremedigi icin, ama biz onu cok gördügümüz icin kuduruyo.
Alt 04.02.2018, 21:32
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen

Bu kari seni asiri derece de kiskaniyor ve sana bulasmaya calisiyor. Hani bazi sokak kaltaklari ünlü bir isime laf atar camur atar o'nun söhretinden nemalanmak icin, bu da o'na benziyor. He ya de gec. Onlarin kim oldugunu ben biliyorum. Senin de kim oldugunu taniyanlar cok iyi biliyor.. Onlarin yedi sülalesinin karilari gelse senin sictigin bok kadar asaletli olamazlar. Lara lüften bunlara cevap vermekten kacin. Senin sayende kelime hazineleri cogaliyor bu yobazlarin.

Geändert von seyrangah (04.02.2018 um 22:27 Uhr).
Antwort