Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.12.2014, 09:43
___CENK___

Standard Maras 78 ve Hayata dönüs 2000 katliamlari!

Bugün;Türkiyede katliamlarla anilan bir gün!Tesadüf mü sizce,iki katliamin ayni güne denk gelmesi?Kimin ve neyin kini bu?Neden hep hedefte alevi ve devrimciler var?
Neyin korkusunu yasiyor bunlar?Salyali agizlari her acildiginda,haktan hukuktan bahsedenlerin,sözüm ona yaratilani,yaratanda dolayi sevenlerin,allah allah sesleri ve tekbirleriyle yaptigi katliamlar neyin ürünü?Ya islamiyet katliam dini,yada katliamcilar kendilerine rahat arguman sagladigi icin islamiyeti secmis?Gerci dinlerin hepsinde katliamci ruh var ya,hepsinde kafirler,seytana tapanlar,imana gelmeyenlerin katli vacip(!) ya,neyse...

Geändert von ___CENK___ (19.12.2014 um 09:50 Uhr).
Alt 19.12.2014, 10:39
CakaBeyy

Standard

Senin Müslümanlarda olumsuz taraflari görnen, kendi inandigin degerlerin hatasini görmemen neyin ürünü??
Mesela bize de söyle diyorlar provoke etmek icin; bizde Ömer, Osman, Bekir isimleri konmaz. hepiniz katliamcisiniz. yananlardan misiniz yakanlardan misiniz? biz bunlarin hepsini duyuyoruz. is yerlerinde de bu kafalar Müslümanlari Almanlara sikayet edip önünü kesmeye calisiyorlar...
Bir gün hic unutmam bana sürekli katliamlari anlatan, Malatyada da bizi yakacaklardi diyen adam gelmis diyor ki; bunlar pausede asagiya gidiyorlar, ne yaptiklarini biliyoruz.
Ya millet, siz pausede yemek yeyin, sigara icmeye gidin ne isterseniz onu yapin, adam namaz kilmaya gidiyor, sizin milletin namazi ile ne isiniz var??
Cok kez kendim gördüm ki kasten Allah'a ve Müslümanlarin degerlerine küfür ediyorlar öfkelensinler diye...
is yerine gidiyorsun hemen soruyor dindar misin degil misin, hangi partiyi destekliyorsun diye ki hemen planlarini hazirlasin, halbu ki insan calismaya gider orada din veya siyaset konusmaya degil...

Cok sükür bana artik yapamiyorlar, zira suurlu Müslümanlari kendi istedikleri yere cekemezler...
Disarida hic bir zaman kime oy verdigimi belirtmem...siyaseti sevmiyorum deyip gecilir...
Almanlar da benim gibi düsünüyor, o kimseyi ilgilendirmez diyorlar..
Almanlarin sevdigim bir yönüde bu, oylarini verirler kimseye söylemeden fazlasinida konusturmazlar millete..

iste, katliamcilar, kötü insanlar diyenler keske kendileri adam olsa....
Müslümanlarin cogu Islamiyeti yanlis yasiyorlar, ki elestirileri hak ediyorlar ama sizin onlardan kalir yaniniz yok ki???

Sen önce kendi insanlarina bak, sonra Islamla, Müslümanla ugras...

Geändert von CakaBeyy (19.12.2014 um 11:03 Uhr).
Alt 19.12.2014, 10:47
___CENK___

Standard :)))

Zitat:
Zitat von CakaBeyy Beitrag anzeigen
Senin Müslümanlarda olumsuz taraflari görnen, kendi inandigin degerlerin hatasini görmemen neyin ürünü??

Senin gibi düsünecek olsam bütün bu Sünnilere yapilmis baskilari da Alevilerden bilecegim ama benim gibi düsünenler önce kendine bakmali..

Mesela bize söyle diyorlar provoke etmek icin; bizde Ömer, Osman, Bekir isimleri konmaz. hepiniz katliamcisiniz. yananlardan misiniz yakanlardan misiniz? biz bunlarin hepsini duyuyoruz. is yerlerinde de bu kafalar Müslümanlari Almanlara sikayet edip önünü kesmeye calisiyorlar..

Bir gün hic unutmam bana sürekli katliamlari anlatan, Malatyada da bizi yakacaklardi diyen adam gelmis diyor ki; bunlar pausede asagiya gidiyorlar, ne yaptiklarini biliyoruz.

Ya millet, siz pausede yemek yeyin, sigara icmeye gigin ne isterseniz onu yapin, adam namaz kilmaya gidiyor, sizin milletin namazi ile ne isiniz var??

katlimcilar, kötü insanlar diyenler keske kendileri adam olsa....

Müslümanlarin cogu Islamiyeti yanlis yasiyorlar, ki elestirileri hak ediyorlar ama sizin onlardan kalir yaniniz yok ki???

Sen önce kendi insanlarina bak, sonra Islamla, Müslümanla ugras...
Siilere baskiyi kim yapiyor?Katliam yapanlari kinayacagina,islamiyet kotarmasi yapman,senin de katliamci zihniyete sahip oldugunun göstergesidir!11 milyondan fazla müslüman öldürülmüs son yüzyilda nerdeyse yüzde 95 ini müslüman gecineneler öldürmüs,sen bunu sorgulayacagina,sanki senin ibadet etmene karsiymisim gibi göstermenden,konuyu saptirmak istedigin anlasiliyor!Kabul etsende etmesende islamiyet adina katliamlar yapiliyor!Bunlardan birinin adi da maras katliami!
Alt 19.12.2014, 11:17
CakaBeyy

Standard

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Siilere baskiyi kim yapiyor?Katliam yapanlari kinayacagina,islamiyet kotarmasi yapman,senin de katliamci zihniyete sahip oldugunun göstergesidir!11 milyondan fazla müslüman öldürülmüs son yüzyilda nerdeyse yüzde 95 ini müslüman gecineneler öldürmüs,sen bunu sorgulayacagina,sanki senin ibadet etmene karsiymisim gibi göstermenden,konuyu saptirmak istedigin anlasiliyor!Kabul etsende etmesende islamiyet adina katliamlar yapiliyor!Bunlardan birinin adi da maras katliami!
Siiler kadar baski yapanlar var midir acaba?
Sen Medya agziyla konusuyorsun, ben gercekleri konusuyorum....
Bugüne kadar ne kadar Sii gördüysem cogu degerlerimize hakaret ediyor...
kendilerini yüksekte görüyorlar, bizi ezebileceklerini zannetmekteler!
diger yasam tarzlarina saygi denilen sey, duyulmamis galiba!...

Ama sunuda unutmayin, gerek siiler gerek baskalari, ben sizin gibi karaktersiz degilim, Müslümanlarin Sünnilerin genel suanki halini bende begenmiyorum düzelmesi lazim bunu her zaman söylüyorum!

Bu konulari konusunca, sizin gibi gercekleri gizleme pesinde degilim, milletin degisimi pesindeyim...

Bu katliam dediklerin Islamiyet adina mi yapilmis, yoksa öyle bir süs mü verilmis?
arastirmazsin tabi isine gelmez....

Senin karsi olmaman önemli degil, senin gibi düsünenlerden karsi olanlara hep rastliyoruz...
Alt 19.12.2014, 11:34
___CENK___

Standard Görün millet!

Zitat:
Zitat von CakaBeyy Beitrag anzeigen
Siiler kadar baski yapanlar var midir acaba?
Sen Medya agziyla konusuyorsun, ben gercekleri konusuyorum....
Bugüne kadar ne kadar Sii gördüysem cogu degerlerimize hakaret ediyor...
kendilerini yüksekte görüyorlar, bizi ezebileceklerini zannetmekteler!
diger yasam tarzlarina saygi denilen sey, duyulmamis galiba!...

Ama sunuda unutmayin, gerek siiler gerek baskalari, ben sizin gibi karaktersiz degilim, Müslümanlarin Sünnilerin genel suanki halini bende begenmiyorum düzelmesi lazim bunu her zaman söylüyorum!

Bu konulari konusunca, sizin gibi gercekleri gizleme pesinde degilim, milletin degisimi pesindeyim...

Bu katliam dediklerin Islamiyet adina mi yapilmis, yoksa öyle bir süs mü verilmis?
arastirmazsin tabi isine gelmez....

Senin karsi olmaman önemli degil, senin gibi düsünenlerden karsi olanlara hep rastliyoruz...
Sözde müslümanlardan biride bu kisi!
Cünkü hala katliami lanetlemedi,hala kendini,sunniligi savunmak adina,katliama ses cikarmiyor!Bu da katliami onayliyor demektir!
Seni bir insan olarak kiniyorum,katliami kim yaparsa yapsin,insana yapilan zulüm lanetlenmelidir!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche