Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 22.08.2013, 14:32
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Almanya da CIN olayi varmi ??

Tr de hemen her köyde kesin bir cin olayi yasanmistir.

Almanyada böyle olaylar la karsilasan arkadaslar da varmi ??

Lütfen olaya bilimsel ve ilimsel yaklasalim.

saygilarimla
salih
Alt 23.08.2013, 04:49
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Tr de hemen her köyde kesin bir cin olayi yasanmistir.

Almanyada böyle olaylar la karsilasan arkadaslar da varmi ??

Lütfen olaya bilimsel ve ilimsel yaklasalim.

saygilarimla
salih

olay a bilimsel yaklasmam´in mümkünü yok ,
ama TV-sel yaklasa bilirim

"bezaubernde Jeannie"

diye dizi vardi 80 lerde

"Jeanny" lerle karsilastiim tek olay budur Almanya da

http://www.youtube.com/watch?v=wyCSILDhgCg
Alt 23.08.2013, 08:47
Erfahrener Benutzer

Standard Öyle cinlerle

Senin gördügün cini galiba her erkek görmek isterdi !!

Güzel espiri !!

sagol
salih
Alt 23.08.2013, 09:04
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Rotes Gesicht

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Senin gördügün cini galiba her erkek görmek isterdi !!

Güzel espiri !!

sagol
salih
oyle bi baslik atmisin ki ,
zar zor cikabildik icin den , hani ..

o guzelik sana ayet Salih kardesim ..
Alt 23.08.2013, 10:43
Erfahrener Benutzer

Lächeln aman de !!

eyvallah kardesim,

yok gercekten bu durum hakkinda biraz gercekci bilgi toplamak istiyorum.
arastirmayi seven bir insanim.

Cin hakkinda alamanya da kendim bile bir kac defa olaylarla karsilastim.

---Yok Cinle direkt olarak sohbet edemedim , ama musallat olmus insanlari gördüm!

Allah korusun !!

Istersen sana bir olayi anlatayim !!

Cin li mi olsun Cinsiz mi :-))

Ama gece uyuyamazsan salih kardesine ahhh etmeyeceksin , tamam ??

selametle

salih
Alt 23.08.2013, 13:31
Erfahrener Benutzer

Standard Askerde Cın Olayı

İnanmayan arkadaşlara örnektir. Bu olay, askerde başımdan geçti. Askerde çavuştum, yani nöbet tutma olayım yoktu. Askere yeni gelen Adana’lı bir çocuk vardı. Çok sakin ama neşeli bir çocuktu. Geldikten yaklaşık bir ay sonra arkadaşa nöbet yazılmış. Ama taburun en sakin, karanlık yerinde, adamı kesseler farkında olmaz kimse. Yanına da üst devre bir arkadaşı vermişler. Tabi üst devre arkadaş başlamış uyumaya, bunu da dikmiş nöbete. Bir saat sonra taburda bir karışıklık, bir panik, silah sesleri geliyor onun tuttuğu nöbet kulesinden. Çocuğu zar zor getirdiler koğuşa. Bağırmalar, titremeler gözlerini dikip bir noktaya bakmalar. Ne olduğunu soran yüzbaşımıza cinlerin düğününü gördüğünü söylemiş tepenin eteğinde. İlk anda hava değişimine gitmek için numara yapıyor dedim tâ ki gözlerimle bir şeyleri görmeden önce. Çocuk cılız zayıf bir şey ama 3 kişi yatakta zor tutuyoruz. Kendini boğmaya çalışıyor acaip acaip bir şeyler mırıldanıyor, gözleriyle odada sanki bir şey varmış gibi onu takip ediyor. Ama ona gerçekten inanmamın tek bir sebebi vardı. Uyumaya başladığı zaman aniden ellerini boğazına götürdü. Kendini boğmaya çalışıyor. Nerden esti bilmiyorum içimden 3 kulluvallah bir elham okudum ama kimseye farkettirmeden. Çocuğun gözleri kapalı elini dudaklarına götürdü ve bana sus işareti yaptı. Başımdan sanki kaynar sular döküldü. O gün bugündür yatmadan önce mutlaka bu duaları okurum.
Alt 23.08.2013, 13:34
Erfahrener Benutzer

Standard Cin Kılığına Girmiş Bir Keçi Gördünüz mü?

Olay, bir köyde geçiyor. Köylünün biri, sabaha doğru bir işini halletmek üzere at arabasıyla komşu köye gidiyor. İşini halledip köye dönerken yolda meleyen bir keçiye rastlıyor. ‘Herhalde köydeki birine aittir, kaçmıştır’ diyerek arabasının arkasına alıyor. Bu arada enteresan bir gelişme oluyor. At, bir türlü gitmiyor. Dehliyor, kırbaçlıyor, ama at bir adım dahi atmıyor. Aklına birden keçi geliyor adamın. Arkasına döndüğünde keçinin kıpkırmızı ve ışıldayan gözleriyle karşılaşıyor. Hemen dua okuyor, can havliyle keçiye bir tekme atarak yere düşürüyor. Keçi düştükten sonra at zembereğinden boşalmış yay gibi yerinden fırlıyor. Adam kendini eve zor atıyor. Ertesi gün köylüler olayın olduğu yere gidiyorlar. Tekerlek izleri keçinin alındığı yere kadar normalken, arabaya alındığı yerde derin tekerlek izleri olduğunu görüyorlar ve sonra yine normal tekerlek izleri… Adam, o gün bugündür, yanına kimseyi almadan köy dışına çıkmıyor.
Alt 23.08.2013, 13:35
Erfahrener Benutzer

Standard Cinlere Namaz Kıldıran İmam

Tokat’ın bir Kazasında anlatılan bir hikaye halk arasında cinlerin görünebilir olduklarına bir örnek olarak anlatılıyor. Hikaye şöyledir: Ulucami imamı, bir sabah namazını kıldıktan sonra dua etmek için arkasını döndüğünde hiç tanımadığı bir grup tuhaf insanla karşılaşır. Alnından soğuk terler akan imam, cesaretini toplayarak, onlara kim olduklarını, nereden gelip nereye gittiklerini sorar. Aralarından biri hocaya, “Biz Oğlan Deresi’nde yaşayan Müslüman cinleriz. Oğlan Deresi’nden Güvercinlik Çalı’na gelin götürüyoruz. Geçerken, sabah ezanı okunduğunu duyunca namaz kılmak için camiye geldik.” diyor. Oğlan Deresi ve Güvercinlik Çalı. cinlerin yaşadığına inanılan iki yerdir.
Alt 23.08.2013, 13:39
Erfahrener Benutzer

Standard Hiç Ayakları Ters İnsan Gördünüz mü?

Edirnekapı Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan bir öğrenci sabah erken saatlerde hamama gidiyor. Hamamda birkaç kişi yıkanıyor. Çocuk, bir süre sonra çevresine bakıyor, kimse kalmamış; ama yan taraftaki bolümden hâlâ gürültüler geliyor. “Hamamın kapanmasına daha var demek ki.” diyerek yıkanmaya devam ediyor. Yan taraftaki gürültüler giderek artınca merak edip bakıyor. Gördüğü manzara karşısında çocuğun aklı başından gidiyor. Sekiz-on kadar tuhaf adam, birbirlerine su serperek, eğleniyorlar. Adamların ayakları ise ters. Çocuk, korkuyla hamamdan kaçıp merdivenlere yöneliyor. İkinci katın merdivenlerinde düşüyor. Üç kişi, çocuğu kaldınp, “Ne oldu?” diye soruyorlar. O da hamamda gördüğü tuhaf adamlardan söz ediyor. “Hepsinin de ayaklan tersti.” diyor. Bunun üzerine üç kişi birbirine bakıyor ve gülümseyerek, “Nasıl yani, bizimkiler gibi mi?” diye ayaklarını gösteriyorlar. Çocuk, o gün apar topar yurttan ayrılıyor.
Alt 23.08.2013, 13:42
Erfahrener Benutzer

Standard Samsun’daki Esrârengiz Olay

Samsun Orman İşletme civarındaki derenin yanında mağara vardır. Orda başımıza çok acayip bir olay geldi. 3 kişiydik. Bir müddet geçtikten sonra, arkadaşım Serkan mağaranın girişinde uçuşan ışıklar gördüğünü söyledi. Mağaranın içinden sesler gelmeye başladı. Arkadaşım Hakan hiç tereddüt etmeden mağaraya girdi. Hava iyice karardı ve yatsı ezanı okundu.
Hakan mağaranın içinde çakmak yakarak biraz da olsa etrafı aydınlattı. Daha sonra Hakan mağaradan çığlıklar atarak, ”Kaçın, çabuk kaçın!” diyerek çıktı. On metre gidip durdu ve bana, ”Ömer, mağaranın içine ışık tut!” dedi. Ben, Serkan’la beraber yaklaşıp çakmağı yaktım. Birdenbire iri yapılı, beyazımsı bir varlık bize doğru yürümeye başladı. Beyazımsı varlık üzerimize bizim hızımızda geliyordu. Ne yaklaşıyordu ne de uzaklaşıyordu. Ama yerden tahmini 30 cm kadar havada geliyordu. Ben, arkaya baktığımda hala peşimizdeydi. Daha sonra evlere yaklaştığımızda peşimizdeki varlığın yok olduğunu fark ettik.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche