Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 25.07.2014, 19:21
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
O senin tercihin, anlam veremesemde saygi göstermek zorundayim. Tipki bir esege ne kadar et verirsen ver, onun tabiati geregi otu tercih etmesine saygi gösterdigim gibi...
bu bir tercih degil!!! bir tespit!!!!

dün küfür ettigin irklara, gruplara ve cemaatlere bugün yalakalik yapmana omurgasizlik denir
Alt 25.07.2014, 19:27
Ask_Sehidi

Standard

Bak tekrar diyorum, ben bütün insanlari severim. Sevmediklerim insanliktan cikmis olanardir.. Arada dünya kadar fark var. Seytanin Iblis olmasi gibi örnegin..
Biraz ayrintili düsünmeye davet ediyorum seni

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
bu bir tercih degil!!! bir tespit!!!!

dün küfür ettigin irklara, gruplara ve cemaatlere bugün yalakalik yapmana omurgasizlik denir
Alt 25.07.2014, 19:46
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bak tekrar diyorum, ben bütün insanlari severim. Sevmediklerim insanliktan cikmis olanardir.. Arada dünya kadar fark var. Seytanin Iblis olmasi gibi örnegin..
Biraz ayrintili düsünmeye davet ediyorum seni
fetullah güleni sevdigin icinmi hakaret ve küfür yagdirarak fetto$ diyordun?

bak bende sana bir ders daha:

dün küfür ettigin insanlara yalakalik yapmak istiyorsan önce ortada o küfürlerin icin özür dilersin. sonra ben sizin hakkinizda yanlis düsünmüsüm ama simdi fikrimi degistirdim ve sizi onayliyorum dersin. sonra yalakaligini yaparsin.

ama sen hic bir sey olmamis gibi 180 derece dönüyorsun. yarin yine 180 derece dönüp fetto$ diyerek hakaret eder senin gibileri.
Alt 25.07.2014, 20:17
Ask_Sehidi

Standard

Yoo benim döndügüm möndügüm yok. Galiba benim söylediklerim senin basini döndürmüs olmali ki beni döner dolap gibi bi ordan bi burdan görüyorsun..
Burda cemaate en cok küfür eden basbakanin ondan sonra sen geliyorsun.. hashasi, yahudi lobisi, paralleci vs.. Balik bastan kokarmis degil mi manbee?
Alt 25.07.2014, 20:25
Ask_Sehidi

Standard Ihsan Eliacik!

Bazıları bana muhafazakarların geleneksel değerleri ile uğraşma, çok dışlanıyorsun bu yüzden diyor. Dışlamanın nedeni dini, kelami tartışmalar değil; siyasi duruşlardır... Bak Türkiye'nin en geleneksel değerlerini yaşayan Cemaat gurubu ne hale geldi... Kaç gündür hatimler indirip okuyup üfürmelerine, adliyenin önünde cevşen duaları okumalarına rağmen İsrail ajanı oldular, haşhaşi oldular, her şey oldular. İstediğin kadar geleneksel değerleri savun veya reddet bunun bir önemi yok, biat etmedin mi böyle olursun..ibret alın..

Not: Caka_bey bilhasa okusun!

Geändert von Ask_Sehidi (25.07.2014 um 20:30 Uhr).
Alt 25.07.2014, 20:29
Ask_Sehidi

Standard

Alt 25.07.2014, 20:33
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Yoo benim döndügüm möndügüm yok. Galiba benim söylediklerim senin basini döndürmüs olmali ki beni döner dolap gibi bi ordan bi burdan görüyorsun..
Burda cemaate en cok küfür eden basbakanin ondan sonra sen geliyorsun.. hashasi, yahudi lobisi, paralleci vs.. Balik bastan kokarmis degil mi manbee?
bak inkar etmenle bile dönek oldugunu gösteriyorsun.

sen fetullah gülene fetto$ demiyormuydun ve cemaate küfür etmiyormuydun?

iste bu nedenden dolayi dönek oldugunu ispat ediyorsun.
Alt 25.07.2014, 20:37
Ask_Sehidi

Standard

Ben Fethullah Gülen'e ve cemaatina küfür etmedim ve edemem de.. Dedigim gibi Mustafa diye Ankara'da benim can dostum var..
Ama cemaat eger uyduruk kompaslarla aydin insanlarin hayatini karartiysa Allah'a havale ediyorum. Ancak su an onlar GAZZE'DE FILISTINLILER KADAR MAGDUR!! BEN HER ZAMAN MAGDURDAN YANAYIM! TABIATIMDA BENIM BU VAR! ANLAYABILIYORMUSUN?

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
bak inkar etmenle bile dönek oldugunu gösteriyorsun.

sen fetullah gülene fetto$ demiyormuydun ve cemaate küfür etmiyormuydun?

iste bu nedenden dolayi dönek oldugunu ispat ediyorsun.
Alt 25.07.2014, 20:55
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Ben Fethullah Gülen'e ve cemaatina küfür etmedim ve edemem de.. Dedigim gibi Mustafa diye Ankara'da benim can dostum var..
Ama cemaat eger uyduruk kompaslarla aydin insanlarin hayatini karartiysa Allah'a havale ediyorum. Ancak su an onlar GAZZE'DE FILISTINLILER KADAR MAGDUR!! BEN HER ZAMAN MAGDURDAN YANAYIM! TABIATIMDA BENIM BU VAR! ANLAYABILIYORMUSUN?
hala inkar ediyorsun. simdi DÖNEKligini ve YALANCI oldugunu ispat edecegim:
Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
das sind diese Hurensöhne und Hurentöchter, die bei Said-i Kurdi als geistigem Vorvater und Fettos Gülen ihren Vordenker sehen. Das ist sektierisches Treiben.

arkadaslar ben dediklerimi ispat edenlerdenim, bunlar gibi yalan söylemem, inkar etmem. dediklerim dediktir. dönekligi sevmem, satilik insanlari sevmem, tükürdügünü yalayanlardan hic olmamisimdir.

bu nedenden dolayi böyle iftiraci yalancilari sizin gözünüzün önünde desifre ediyorum. bakalim dönek erdal hala inkar edebilecek mi?
Alt 25.07.2014, 21:02
Ask_Sehidi

Standard

O zamanlar onlar zalimdi.. Zalime karsi aldigim tavir elbette sert olur. Ama su an onlar FILISTIN HALKI KADAR ZÜLÜME UGRAMISLARDIR!!
ARADAKI FARKI GÖRMÜYORMUSUN
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche