Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 14.01.2009, 21:54
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Cool Issýz Adam !!

Issýz adam filmizi izlemek isteyenler Linkdeki sayfadan izleyebilirler..

http://hadizle.com

Geändert von kalpsiizz (14.01.2009 um 21:57 Uhr).
Alt 15.01.2009, 14:50
gunesinkizi75

Daumen hoch thx

Zitat:
Zitat von kalpsiizz Beitrag anzeigen
Issýz adam filmizi izlemek isteyenler Linkdeki sayfadan izleyebilirler..

http://hadizle.com

cooook tesekkür ederim bu link icin, ne zamandan beri internette ariyordum.
Alt 16.01.2009, 13:56
Erfahrener Benutzer

Standard

Download bulamazsiniz,illaki vardir sitelerde ama linkin içinde ne oldugunu bilemezsin indirirsin virüs cýkar baska sey cýkar en iyisi sinemada gidip izlemek ** Korsan"a destek de vermiþ olmazsýn !!
Alt 16.01.2009, 13:58
Erfahrener Benutzer

Cool Bitte

Zitat:
Zitat von gunesinkizi75 Beitrag anzeigen
cooook tesekkür ederim bu link icin, ne zamandan beri internette ariyordum.
Bitte
Alt 16.01.2009, 17:05
gunesinkizi75

Blinzeln film festivalinde belki

tahminimce yine her zaman oldugu gibi tr de tutulan ve avrupada yeterince kazanc getirmez düsüncesiyle getirilmeyen filmlerin bir cogu genelde frankfurtta türk film festivali kapsaminda ekim ayinda gösteriliyor

tüh ya biraz önce baktim siteye, simdi de yapim asamasinda diye yaziyor sanssizlik buna denir iste.

Geändert von gunesinkizi75 (16.01.2009 um 22:53 Uhr).
Alt 28.01.2009, 04:52
Falcon3535

Daumen hoch issiz adam

suanda flimi göz yaslariyla bitirdim ne demem gerek bilmiyorum ama beni mahvetti duygusal hortumun icine girdim ciktim yada yada yagmurun altinda yüzümü yukari tutmus herbi tanecigin yüzüme carpmasini izlemk ve hissetmek gibi birsey akü leer mi desem yarim almancamla klavyenin üzerine düsmüs gözyaslarim onlara bakip gülüyorum simdi ;,,,) uzun zamandir izledigim flimler arasinda en güzeli en kaliteli si diye bilirim su nu da ekleyeyim bu flim uluslar arasi platformda büyük ses uyandirir bence tabiki irkci degilse bu uluslar, cok izlettiler bize amerikan flimerini bun dan aldigim tadi hazzi hicbirinde bulamadim nokta.
Alt 29.01.2009, 19:41
Erfahrener Benutzer

Standard

aynen sana katýlýyorum bende izledim herkese tavsiye ederim...
Alt 01.02.2009, 01:10
gelincik02

Standard

Naaa jah! O kadarda ahim sahim büyütülecek bir "Ask hikayesi" degildi. Birkac aylik yatak iliskisi, adam tam bir sapikti. Voll der Idiot. Bastan beri kizi yataga atmak icin kostu pesinden.. Kiz´da sürekli kaziklanan ve kaziklanmaya alismis olan bir kizdi iste.

Bekledigim gibi degildi.
Alt 01.02.2009, 14:12
Falcon3535

Standard haha

bana atma atilmak isteme olmayan bir ask hikayesi söylermisin sende birtek flimin orasi seni etkilemisse bilemem sonu neden öyle oldu ozaman kiz evlendi esas oglan avcunu yaladi ama ask varmis ki ikiside nasil sardilar yani cok farkli bakmisiz desene ayni flime
Alt 08.02.2009, 15:08
gelincik02

Standard

Adam aklima geldikce migdem bulaniyo, voll der Idiot...Idiot idiot idiot iste baska birsey degil

Olabilir
Sonu neden mi öyle oldu? Durduk yere kizdan ayrildi, napsaydi kiz senelerce onun büyümesini,olgunlasmasini mi bekliycekti.. Tabii ki gitti evlendi. Onun nesini unutamadi bende bilmiyorum. Was haben die denn zusammen erlebt? Nichts.. Yediler ictiler yattilar. Baska ne yaptilar?

Ayrica adam kizi unutamadiysa neden kizin dükkanin oralarda dolasacagina kizla tekrar birlesebilmek icin ugrasmadi? Is isten gectikten sonra ve yalniz kaldiktan sonra akli basina geldi..

Onun gibi sapik ve doyumsuz erkekler her zaman yalniz kalacak ve kaliyorda. Kaos ve pislige alismislar hayatta dogrudürüst bir kadini elde tutamazlar.

Na ja, her insanin aski yasayis tarzida, anlayis tarzida farklidir. Bu bir ask hikayesi diyorsaniz buyrun sizin ask hikayeniz böyle olsun

Geändert von gelincik02 (08.02.2009 um 15:14 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche