Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 04.07.2014, 05:06
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

ich glaube ...
sehr bald wird es dem RTE nur noch darum gehen ..

hangi ülkeye kacsam acaba ?

der Kerl ist sehr verlässlich mit seinen Aussagen ..
Alt 04.07.2014, 10:55
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

haklisiniz....
o RTE dedigin adami bir siir icin hapse atan zihniyet, simdi hürriyetten bahsederken, onun dalkavukculari , uzman ve dürüst arastirmacilarin, son secimden önceki, tesbitlerine de unutmadik daha.

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
ich glaube ...
sehr bald wird es dem RTE nur noch darum gehen ..

hangi ülkeye kacsam acaba ?

der Kerl ist sehr verlässlich mit seinen Aussagen ..
Alt 04.07.2014, 12:00
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

3 donem ust uste basbakanlik yapabildigi icin yasalar geregi 4. Donem basbakanlik yapamaz, dolayisiyla bir sure cumhurbaskani olarak gorev yapip basbakanliga geri donmesi muhtemeldir. Kararini destekliyorum, siyaseti birakmasin da hem Gezici capulculara hem israillilere izdirap olsun.
Alt 04.07.2014, 15:55
Ask_Sehidi

Standard

Recep Tayyip Erdogan ona muhalefet eden gencler için "Gezi zekâlýlar" demiþ. Gezi zekalý olmak bir tercih meselesidir ama "geri zekalý" olmak yaratýlýþtan gelir, herkesin bilmesini istedim!
Alt 04.07.2014, 16:11
Ask_Sehidi

Standard

Benim kalbimden gecen bir numara Ümit Kocasakal idi. Ama Türkiye'de böyle birisinin degerini kim bile bilir ki? Neyse...
Selahattin Demirtas cumhurbaskanligina aday olmus. Eger $amata icin degil de gercektekn bir uzlasma yoluyla adayligini ilan etmis olsaydi en büyük destekcisi olurdum.
Ama o da Kizilirmak'in batisinin ötesine ne kadar layik aday olur orasini bilmiyorum.
Ben Ankara'liyim, bizim köyde daha eseklerin bile gidemedigi yollar var. Eger Selahattin Demirtas sirf Kürt halki, Kürt halki derse o da bu ülkenin tümünün cumhurbaskani olamaz.
Dünyada yüzde yüz diye bir sey yok. Böyle karisik meselelerde ortak bir nokta da uzlasma olmasi lazim.
Benim adayim Ekmelledin Ihsanoglu. Adam kültürlü dindar ve laik ve demokrat görüslü...

Haaa, daha gecen gün "Firatin kiyisinda kaybolan koyundan ben sorumluyun" diyorde mukktedir hazretleri. Simdi topu HDP'ye atiyor, anlasilan Recep Tayyip Erdogan gercekten sadece koyunlardan sorumlu

Geändert von Ask_Sehidi (04.07.2014 um 16:18 Uhr).
Alt 05.07.2014, 02:03
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Tekrar soruyorum, savundugun zihniyet kimleri iceri attirdi?
Siyonist ve mason oyunlarini turkiyede kimler oynadi.
Kendilerini beyaz jon turk diye adlandiran burnu havali beyni sulu ,sadece kendi cikarlarini savunan, ataturkten buyana milleti , kardesi, aleviyi ve sunniyi birbirine dusuren , kim idi?

Rte idi de ki koyun kiliginda kimlerin kurtluk yaptigini bilelim .

Kurtulus savasinda hangi vatan evladi cikip ta bu laz bu alevi bu sunni bu kurt dedi, bu millet eger ayrimcilik yapsa idi, kansiz ve serefsiz olsa idi , vatani savas esnasinda terk edip dusmanlara siginsa idi , ne bu harita simdi turk olurdu ne bu bayrak kirmizi ayyildiz kalrdi nede sen burda turkce konusabilirdin.

Ilim den bahseden arkadaslar kendilerinin yaptiklari koyunlugu goremeyecek kadar kor ve gercekleri soyleye bilecek kadar delikanli nede tarihini atasini sevebilecek kadar yureklidir.

Her alanda kotulediginiz o osmanli zamaninda ayrimciligi milliyetciligi onemseseydi kurtulus savasinda kutdu turku lazi sunnisi alevisi , tek bir yurek olup dusmana karsi koyarmiydi.

Illaki osmanlinin hatasi olmustur ama, dedelerimiz aceba koyunmu idilerki de bir bayrak altinda onca dusmana karsi koymuslardir????

nedenini mantiki acidan dahi cevaplaya bilirsiniz.

Haydi bakalim tek bir soruya cevapverebilecek, gercekleri soyleyecek kadar samimi misiniz?

Ask sehidi arkadas, bilhassa senin decevabini bekliyorum.

Selam ve selametle
Salih
Alt 05.07.2014, 20:27
Ask_Sehidi

Standard

Tamam sana bu konuda ki, benim ilgi ve bilgi alanima giriyor sana ve idger ilgilili okurlarlara fikirilerimi en kisa zamanda yazacagim.

Sonra enine boyuna tartisiriz bu konuyu!

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Tekrar soruyorum, savundugun zihniyet kimleri iceri attirdi?
Siyonist ve mason oyunlarini turkiyede kimler oynadi.
Kendilerini beyaz jon turk diye adlandiran burnu havali beyni sulu ,sadece kendi cikarlarini savunan, ataturkten buyana milleti , kardesi, aleviyi ve sunniyi birbirine dusuren , kim idi?

Rte idi de ki koyun kiliginda kimlerin kurtluk yaptigini bilelim .

Kurtulus savasinda hangi vatan evladi cikip ta bu laz bu alevi bu sunni bu kurt dedi, bu millet eger ayrimcilik yapsa idi, kansiz ve serefsiz olsa idi , vatani savas esnasinda terk edip dusmanlara siginsa idi , ne bu harita simdi turk olurdu ne bu bayrak kirmizi ayyildiz kalrdi nede sen burda turkce konusabilirdin.

Ilim den bahseden arkadaslar kendilerinin yaptiklari koyunlugu goremeyecek kadar kor ve gercekleri soyleye bilecek kadar delikanli nede tarihini atasini sevebilecek kadar yureklidir.

Her alanda kotulediginiz o osmanli zamaninda ayrimciligi milliyetciligi onemseseydi kurtulus savasinda kutdu turku lazi sunnisi alevisi , tek bir yurek olup dusmana karsi koyarmiydi.

Illaki osmanlinin hatasi olmustur ama, dedelerimiz aceba koyunmu idilerki de bir bayrak altinda onca dusmana karsi koymuslardir????

nedenini mantiki acidan dahi cevaplaya bilirsiniz.

Haydi bakalim tek bir soruya cevapverebilecek, gercekleri soyleyecek kadar samimi misiniz?

Ask sehidi arkadas, bilhassa senin decevabini bekliyorum.

Selam ve selametle
Salih
Alt 10.07.2014, 18:29
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Muhammet Ýhsan'in (Ekmeleddin Ihsanoglu) logosu ve slogani aciklandi.

Ekmek icin Ekmeleddin.
Aþ icin Haydar Baþ.
Püskevit icin Bahçeli.
Çay için Kýlýçdaroðlu.

bunlar kendini CHPnin yönettigi zamanlarda saniyor.
ekmegi karne ile sinirli dagitan ve milleti ac birakan CHP caginda degiliz artik.

Alt 10.07.2014, 18:58
Ask_Sehidi

Standard

Korkunun ecele faydasi manbee! Artik millet onurlu, dürüst, devletin malini namusuyla serefiyle emanet alan birisini istiyor... O kisi de Recep Tayyip Erdogan degil.
Alt 12.07.2014, 19:33
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Korkunun ecele faydasi manbee! Artik millet onurlu, dürüst, devletin malini namusuyla serefiyle emanet alan birisini istiyor... O kisi de Recep Tayyip Erdogan degil.
Halkimiz sandikta kararini verecektir.

ya güclü bir türkiyenin devami icin Erdogani sececekler ya da israilin zulmüne karismayalim diyen bir türkiye icin ekmeleddini sececekler.

demokrasiye saygi duymamiz gerekiyor.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche