Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.10.2017, 02:24
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Ulan kabulum sen gelme baskasini nyolla onun bunun cocugu !

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Bu adres verdide biz mi kaçırdık?Hem benim gelmeme bile gerek yok,yeterince dostlarım var benim.Birgün gelmek istersem sormam bile,sizden adres falanda beklemem,ben bulmak istersem bulurum,birine bir ara bir haber gönderdim ama cevap gelmedi,eğer cevap gelseydi,iki yıl önce dünya kaç bucaktı,en büyük il neresiydi öğrenirdiniz.....Ayrıca untmadan Bir gece ansızın çıkıp gelebiliriz
Yolla lannnnnnnn vercem adresimi onun bunun cocugu pic yollaaaaaaaa vermeyen senin gibi onun bunun cocugu olsun !!!!!!!!!
Alt 28.10.2017, 02:25
___OZAN___

Standard

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Hata sizde degil bendeki sizin gibi a sosyal seref hassiyet namus fikaralariyla muatap oluyorum !
Topunuzun ..... anlarsinizya !!!
Bence ahlak,namus,şeref ve haysiyetten en son bahsedeck kişi ve kişiler sen ve saz takımındır....
Başka bir numara bul,her zaman yavuz hırsız numarası tutmaz,sen ihtiyarladın galiba,elden ayaktan dümüşsün,kısır döngüde dolanıp duruyorsun.....Biraz fikir üret,bu kışkırtma politikaları demode oldu....
Alt 28.10.2017, 02:32
Erfahrener Benutzer

Standard Ok fikir ürettim hatta gördüm

Zitat:
Bence ahlak,namus,şeref ve haysiyetten en son bahsedeck kişi ve kişiler sen ve saz takımındır....
Başka bir numara bul,her zaman yavuz hırsız numarası tutmaz,sen ihtiyarladın galiba,elden ayaktan dümüşsün,kısır döngüde dolanıp duruyorsun.....Biraz fikir üret,bu kışkırtma politikaları demode oldu....
Bes para etmez bi adamsin oglum serefsiz namuissuz haysiyetsiz yani kisaca sen gercekten bir hicsin !
Bir daha benimle muatap olma burda rolde yapma ikimizde biliyoruzki bir birimizin seviyesinde insanlar degiliz benim adamlarla isim olur senin gibi sorollolarda degil !
Serefsiz namussuz haysiyetsiz bir hicsin sen ! onun bunun cocugu zavvalli seni !
Adam degilsin !
Alt 28.10.2017, 02:37
___OZAN___

Standard ...

Zitat:
Bes para etmez bi adamsin oglum serefsiz namuissuz haysiyetsiz yani kisaca sen gercekten bir hicsin !
Bir daha benimle muatap olma burda rolde yapma ikimizde biliyoruzki bir birimizin seviyesinde insanlar degiliz benim adamlarla isim olur senin gibi sorollolarda degil !
Serefsiz namussuz haysiyetsiz bir hicsin sen ! onun bunun cocugu zavvalli seni !
Adam degilsin !
Yav he he,seninle uğraşmayıda çok seviyorum zaten))
Manyakmıdır nedir,kıskançlıktan gelip çatıp,sonra üste çıkmaya çalışıyorlar....
Şansınız yok ne yapalım,sağlam kayalara çarptınız bu sefer,çekirge misali,fakat size 2 sıçrama hakkı veriyorum,3. ... anladın sen onu.....
Alt 28.10.2017, 02:55
Erfahrener Benutzer

Standard He valla anladim ....

Zitat:
Yav he he,seninle uğraşmayıda çok seviyorum zaten))
Manyakmıdır nedir,kıskançlıktan gelip çatıp,sonra üste çıkmaya çalışıyorlar....
Şansınız yok ne yapalım,sağlam kayalara çarptınız bu sefer,çekirge misali,fakat size 2 sıçrama hakkı veriyorum,3. ... anladın sen onu.....
Senin bes para etmez bos bir palyaco oldugunu anladim !
Alt 30.10.2017, 00:04
___OZAN___

Standard ...

Zitat:
Senin bes para etmez bos bir palyaco oldugunu anladim !
Kimin ne olduğu burada belli zaten,senin basit ve şuursuz yorumlarınla bu gerçek değişmez...Bir başka nickle değişik taktikler bekliyoruz,kendini aş gel,diğer türlü çok banal oluyor,hep aynı yorumlar hep aynı yalan....
Alt 31.10.2017, 15:44
seyrangah_06

Standard AK Parti biraz da Atatürkçülük yapacakmış... (Ahmet Hakan, Hürriyet Gazetesi)

AK Parti biraz da Atatürkçülük yapacakmış...
- İSTANBUL ve Ankara’da oylar geriledi ya...
AK Parti biraz da Atatürkçülük yapacakmış- Yüzde 50’lik bir çıta, gözleri korkutmaya başladı ya...
- Şehirli ve eğitimli kesimlerde heyecan yaratılamıyor ya...
- Atatürk sevgisinde gitgide bir artış kaydedildi ya...
- Cumhuriyet’e eleştirel yaklaşım içinde olanlar bile “Sarı saçlım mavi gözlüm/Neredesin nerede” demeye başladı ya...
- Mustafa Kemal Paşa’nın fotoğrafları sosyal medyada fırtına gibi dolaşmaya başladı ya...
- Konya Stadı’nda bile İzmir Marşı yankılanır oldu ya...
Durumu fark eden AK Parti, artık inceden Atatürkçü takılacakmış.
*
Daha fazla Atatürk diyeceklermiş, Atatürkçü kesimleri de kucaklayacaklarmış falan filan...
*
Kafamda hemen deli sorular belirmeye başladı:
Acaba inandırıcı olurlar mı? Acaba Atatürkçüler, “Aslında bunlar da Atatürkçüymüş, hadi oylarımızı yağdıralım” derler mi? Buna ikna olan çıkar mı?
*
Ciddi ciddi muhasebe yapıp sorulara yanıt ararken...
Aniden Maraş dondurmacısı kılığıyla höyküren “Fesli Deli Kadir” geldi aklıma.
*
AK Parti’nin Atatürkçü takılmak mecburiyeti hissetmesi karşısında “Fesli Deli Kadir”in yüzünün alacağı şekli düşününce...
Öyle bir kahkaha attım ki...
Attığım kahkaha, Güzide Kasacı’dan Saba Tümer’e bütün namlı kahkahacıları işsiz bırakır.
Alt 31.10.2017, 16:00
seyrangah_06

Standard

Ellerinize saglik yigitlerim...

Artik arsizlari, hirsizlari, soysuzlari, milletin kanini emen parazitleri denize dökmenin zamani geldi..

Alt 31.10.2017, 16:13
seyrangah_06

Standard Hatta Koyunlarda da süt verim miktarı artmış 😂

Alt 31.10.2017, 23:34
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

insanin hic yakinlasamadigi kisilere karsi mücadele ediyorum demesi cok basit. asil mücadele yakinindakilerle olursa gercekcidir. en gercekcisi kendinle, kendi yanlislarinla yapilan mücadeledir. insanlarin gercekci kisilere ihtiyaci var. eger sana ihtiyaci olabilecek kisilere karsi samimiysen gercek/ci olmalisin...
söylediklerim tartisilir ama ben hic yakinlasamadiklarimiza, daha dogrusu bu siyaset kavgalarina gercek disi olarak bakiyorum. sirf bizi baska seylerden alikoymasi zaten gercekle alakasi olmadigini göstermiyor mu? bu bizim gercegimiz degil, siyasetcilerin gercegi. onlar bizim gerceklerimizi yasamiyorsa, niye biz onlarin gercegini yasiyoruz?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche